قیمت دستگاه تصفیه آب 401 آکواجوی 7/300/000 تومان

 

آکواجوی از جمله برندهایی است که در زمینه تولید دستگاه تصفیه آب و قطعات و فیلترهای تصفیه کننده آب فعالیت دارد. برند آکواجوی که یک برند کانادایی می باشد از سال 1382 وارد ایران شد و تا به امروز توانسته با عرضه محصولات با کیفیت حرفی برای گفتن در بین رقبای خود داشته باشد. دستگاه تصفیه آب 401 آکواجوی برای هر نوع سلیقه طراحی و تولید شده اند که می توان گفت بیشترین تنوع مدل در برند آکواجوی می باشد. برند آکواجوی 11 مدل دستگاه تصفیه آب خانگی و دو مدل دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی تولید می کند که در حدود 8 مدل از دستگاه های تصفیه آب خانگی در ایران موجود می باشد و از فروش خوبی نیز نسبت به رقبای خود برخوردار بوده به صورتی که اکثر دستگاه های تصفیه آب فروخته و نصب شده در شرکت ها و خانه ها ، دستگاه آب تصفیه 401 آکواجوی می باشد. در ادامه این مطلب با گروه صنعتی آبرسان تهران همراه باشید تا توضیحات عالی در زمینه دستگاه تصفیه آب آکواجوی در اختیار شما قرار دهیم.

پنج مدل از دستگاه های تصفیه آب خانگی آکواجوی تولید تایوان می باشند که عبارتند از مدل های لوتوس ، لیلیوم ، تولیپ ، رُز ، ساکورا و سه مدل از دستگاه های تصفیه آب خانگی آکواجوی در ایران با قطعات اصلی برند آکواجوی مونتاژ می شوند که عبارتند از الیت ، پرایم و دستگاه آب شیرین کن 401 .

هر دو سری دستگاه تصفیه آب هم وارداتی و هم دستگاهی که در ایران مونتاژ می شود مانند تصفیه آب 401 آکواجوی از نظر کیفیت و کارایی و تعداد فیلتر با هم یکسان هستند و فقط از نظر قیمت با هم تفاوت دارند .

در این قسمت می خواهیم راجع به کیفیت و کارایی آب تصفیه 401 آکواجوی برای شما توضیح دهیم .

 

مشخصات دستگاه تصفیه آب 401 آکواجوی

 

دستگاه تصفیه آب 401 آکواجوی جدید ترین و ارزان ترین مدل آکواجوی می باشد و یک دستگاه تصفیه آب خانگی است که از سیستم اسمز معکوس در دستگاه آب تصفیه کن 401 استفاده شده است یعنی در آب شیرین کن 401 آکواجوی از فیلتر ممبران یا فیلتر R.O استفاده می شود. اصلی ترین و مهم ترین فیلتر در سیستم تصفیه آب از هر نوعی که باشد، فیلتر ممبران است. این فیلتر با دارا بودن منافذ بسیار ریز در حدود 0.0001 میکرون باعث می شود تا آب و برخی از املاح درون آب که از این عدد کوچکتر هستند از این منافذ عبور کنند و بقیه املاح و مواد زائد درون آب که معمولاً از این مقدار بزرگتر هستند به سیستم فاضلاب هدایت و دفع می شوند که آب تصفیه کن 401 نیز دارای فیلتر ممبران و سیستم اسمز معکوس می باشد. وجود فیلتر ممبران در دستگاه آب شیرین کن 401 از این نظر اهمیت دارد که باعث می شود تا آب بصورت کامل تصفیه شود و آب گوارا و سالم شود. فیلتر ممبران دستگاه آب تصفیه 401 آکواجوی ساخت شرکت آکواجوی در تایوان می باشد که بهترین فیلتر ممبران آکواجوی می باشد که بر روی دستگاه آب تصفیه کن 401 آکواجوی قرار گرفته است و به دلیل کیفیت بالای فیلتر ممبران آب شیرین کن 401 آکواجوی عمر مفیدی برابر با 4 سال دارد و بدون کوچک ترین مشکلی می تواند بر روی دستگاه تصفیه آب 401 آکواجوی کار کند.

این مطلب را نیز بخوانید: معرفی قطعات دستگاه تصفیه آب

اما این پرسش پیش می آید چرا مقیاس 0.0001 میکرون. چرا مقیاس بزرگتر و یا کوچکتر انتخاب نشده است. در جواب این سوال باید گفت که بر طبق تحقیقاتی که قبل از تولید فیلتر ممبران با این مقیاس صورت گرفت آب از هر منفذی با هر مقیاسی عبور می کند اما مقیاسی انتخاب شد که املاح و مواد مفید و زائد درون آب را بتوان با آن از هم جدا کرد. اگر از این مقیاس بزرگتر باشد بسیاری از املاح و مواد زائد حتی میکروب ممکن است از منافذ فیلتر ممبران عبور کنند و در صورت کوچکتر بودن آب بصورت خالص تر در می آمد و از نظر طعم و مزه نیز تلخ تر می شد. پس مقیاسی برای تولید فیلتر ممبران انتخاب شد تا مواد زائد دفع و مواد مورد نیاز حفظ شوند.

دستگاه تصفیه آب 401 آکواجوی مانند دیگر دستگاه های تصفیه آب آکواجوی دارای پنج فیلتر اولیه و اصلی تصفیه آب می باشد که این تعداد فیلتر در همه دستگاه های تصفیه آب از هر برندی که باشد باید وجود داشته باشد و فیلتر های ششم به بعد بر اساس انتخاب مشتری بوده و سلیقه ای می باشد و البته باید گفت که فیلتر مینرال یا فیلتر ششم را می توان بر روی دستگاه آب تصفیه 401 نیز نصب کرد. تمام فیلترهای نصب شده بر روی تصفیه آب 401 از بهترین مواد و با کیفیت ترین ذغال گیاهی تهیه شده است و در تولید فیلترهای آب تصفیه 401 حتی درصد جزئی ذغال سنگ استفاده نشده است به همین دلیل آبی که توسط آب شیرین کن 401 تصفیه می شود بسیار گوارا می باشد.

در دستگاه تصفیه آب 401 از فیلترهای پیش تصفیه کارتریجی در پایین دستگاه تصفیه آب 401 استفاده شده است که از مزیت این فیلترها می توان به در دسترس بودن زیاد این فیلترها و قیمت ارزان تر فیلترهای کارتریجی مدل های دیگر فیلتر تصفیه آب اشاره کرد. برای استفاده از فیلتر کارتریجی در دستگاه آب تصفیه کن 401 آکواجوی باید از هوزینگ در پایین دستگاه آب شیرین کن 401 آکواجوی استفاده کرد تا بتوان درون هوزینگ ها، فیلتر کارتریجی قرار داد. دو نوع فیلتر کارتریجی برای دستگاه آب تصفیه 401 وجود دارد که یک نوع مدل اصلی فیلتر کارتریجی می باشد که در مدل اصلی سه فیلتر پلی پروپیلن 5 میکرون، فیلتر کربن اکتیو و فیلتر کربن گرانول وجود دارد که ترتیب فیلترها نیز به همین صورت است. اما یک نوع دیگر فیلتر کارتریجی برای دستگاه آب شیرین کن 401 وجود دارد که به مدل LP معروف است و بر روی کارتن فیلترهای کارتریجی نوشته شده است و شامل فیلترهای پلی پروپیلن 5 میکرون، فیلتر کربن اکتیو و فیلتر پلی پروپیلن 1 میکرون می باشد. تفاوت مدل اصلی و مدل LP فیلترهای کارتریجی تصفیه آب 401 آکواجوی فقط در فیلتر سوم دستگاه آب تصفیه کن 401 می باشد و استفاده از هر دو مدل برای دستگاه آکواجوی مدل 401 مشکلی ندارد و البته قیمت فیلترها با هم نیز متفاوت است.

این مطلب را نیز بخوانید: انتخاب بهترین مدل تصفیه آب آکواجوی برای منزل

استفاده از فیلتر کارتریجی در دستگاه آب تصفیه آکواجوی مدل 401 معایب و مزایایی دارد که از معایب آن می توان به آلوده شدن هوزینگ در اثر استفاده طولانی مدت از فیلتر کارتریجی در دستگاه آب تصفیه کن 401 نام برد. به دلیل این که هر بار فیلتر داخل هوزینگ تعویض می شود و به هنگام تعویض فیلتر کارتریجی داخل هوزینگ آب تصفیه کن 401 هوزینگ شسته نمی شود پس از مدتی داخل هوزینگ به مواد سیاه رنگ کربنی آلوده شده و باعث تجمع میکروب در دیواره داخلی هوزینگ دستگاه آب شیرین کن 401 می شود که اگر شسته نشود ممکن است باعث آلودگی میکروبی شود.

از مزایای فیلتر کارتریجی استفاده شده در آب شیرین کن 401 آکواجوی می توان به قیمت پایین تر فیلتر کارتریجی نسبت به فیلتر این لاین نام برد که باعث می شود تا در زمان تعویض فیلتر تصفیه آب 401، هزینه تعویض فیلتر پایین تر شود و هزینه تعویض فیلتر برای مشتری سنگین نباشد. البته باید توجه کنید که یا از فیلترهای کارتریجی تصفیه آب 401 آکواجوی استفاده کنید و اگر از فیلترهای مارک دیگر استفاده می کنید حتماً از فیلتر با مواد گیاهی بر روی دستگاه آب تصفیه کن 401 آکواجوی استفاده کنید تا آب تصفیه شده آلوده و خراب نشود و عمر فیلتر ممبران و کربن نهایی کم نشود.

دستگاه تصفیه آب 401 آکواجوی دارای یک شاسی فلزی با رنگ کوره ای بسیار مقاوم می باشد که هم در برابر زنگ زدگی مقاوم است و هم توانایی نگهداری قطعات نصب شده بر روی شاسی دستگاه آب تصفیه کن را دارد. فیلترها و قطعات برقی دستگاه آب تصفیه کن 401 بر روی شاسی دستگاه آب شیرین کن 401 نصب شده اند که به دلیل استحکامی که شاسی آب تصفیه 401 دارد کوچکترین لرزشی در هنگام کارکرد دستگاه آب تصفیه کن ندارد.

این مطلب را نیز بخوانید: دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب 401 یک دستگاه تصفیه آب برقی می باشد. در دستگاه تصفیه آب 401 به دلیل وجود فیلتر ممبران و فشردگی زیاد فیلتر ممبران و منافذ بسیار ریزی که فیلتر ممبران دارد آب شهری با فشار معمولی به سختی از این فیلتر عبور می کند و مدت زمان تصفیه آب را افزایش می دهد. اما به کارگیری پمپ آب 24 ولت از نوع دیافراگمی باعث می شود تا آب با فشار چند برابر نسبت به آب شهری در دستگاه آب شیرین کن 401 به گردش درآید و مدت زمان تصفیه آب در دستگاه آب تصفیه کن 401 به 20 دقیقه کاهش پیدا کند. پمپ آب دستگاه تصفیه آب 401 دارای قدرتی برابر با 90 Psi می باشد که برای یک دستگاه خانگی مناسب است و به دلیل کیفیت بالایی که پمپ آب دستگاه تصفیه 401 دارد در هنگام کار هیچ گونه صدا و لرزشی ندارد.

تصفیه آب 401 از نوع دستگاه های تصفیه آب زیر سینکی می باشد به این معنی که به دلیل اینکه دستگاه تصفیه آب زیر سینک ظرفشویی نصب می شود دستگاه تصفیه آب 401 مدل خاصی ندارد و فیلترهای دستگاه تصفیه آب 401 دیده می شود و برای نصب در محل های قابل رویت مانند روی کابینت و روی میز زیبایی چندانی ندارد و بهتر است که در محل هایی که در دید نیست نصب شود.

در دستگاه های تصفیه آب خانگی که از فیلتر ممبران یا اسمز معکوس استفاده می کنند به دلیل تصفیه آب با دِبی بسیار کم به یک مخزن ذخیره کننده آب تصفیه شده نیاز است و دستگاه تصفیه آب 401 آکواجوی نیز دارای یک مخزن ذخیره کننده آب تصفیه شده 12 لیتری می باشد که توانایی ذخیره آب تصفیه شده به مقدار 7 الی 8 لیتر را در خود دارد و به دلیل تحت فشار بودن مخزن آب دستگاه، در صورت قطع آب و یا برق شما دسترسی به تمام 7  لیتر آب ذخیره شده در مخزن را دارید. مخزن آب تصفیه کن 401 از نوع پلی اتیلنی است که تماماً از جنس پلاستیک و ساخت کشور چین می باشد و به دلیل ارزان تر بودن قیمت پلاستیک نسبت به فلز، برای ارزان تر شدن قیمت دستگاه تصفیه آب 401 از مخزن پلی اتیلنی استفاده شده است.

این مطلب را نیز بخوانید: قیمت فیلتر تصفیه آب آکواجوی

در تمام دستگاه های تصفیه آب یک سیستم برقی وجود دارد که برق تمام قطعات برقی استفاده شده در دستگاه تصفیه آب را تامین می کند. به دلیل اینکه آب در دستگاه تصفیه آب 401 در گردش است و قطعات برقی هستند که کارکرد خودکار دستگاه را کنترل می کنند برای جلوگیری از هر نوع حادثه و خطر برق گرفتگی مصرف کننده از برق با ولتاژ پایین ( 24 ولت ) استفاده می شود که وظیفه تامین برق 24 ولت در دستگاه تصفیه آب 401 بر عهده یک مبدل یا ترانس برق است که بصورت یک قاب چهارگوش مشکی رنگ در بالای شاسی دستگاه تصفیه آب 401 آکواجوی و در کنار پمپ قرار گرفته است. ترانس دستگاه آب شیرین کن 401 آکواجوی از نوع سوییچینگ است و در داخل آن از مقاومت، خازن و دیود استفاده شده است و مانند ترانس های قدیمی از سیم پیچ استفاده نشده است به همین دلیل هم کوچک تر است و هم سبک تر و می تواند در برابر نوسان برق تا حدود زیادی مقاومت کند.

سه هوزینگ در پایین دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل 401 قرار دارد که این سه هوزینگ محل نگهداری فیلترهای کارتریجی هستند و از مواد پلاستیکی آنتی باکتریال و با کیفیت ساخته شده اند. هوزینگ های تصفیه آب 401 در اطراف دارای چهار برآمدگی هستند که محل گیر کردن دندانه های آچار هوزینگ می باشد. هوزینگ های دستگاه آب شیرین کن 401 از نوع دبل اورینگ رزوه از بیرون می باشد که نسبت به مدل های دیگر بهتر آب بندی می شوند.

دستگاه تصفیه 401 آکواجوی می تواند در طول شبانه روز بین 200 الی 300 لیتر آب را تصفیه کند و در اختیار شما قرار دهد. بسته به نوع فیلتر ممبران دستگاه تصفیه 401 آکواجوی که از نوع 50 گالن و یا 75 گالن باشد مقدار آبی که توسط آب تصفیه 401 در شبانه روز تصفیه می شود متغیر است و برای مصارف خانگی این میزان آب تصفیه شده بسیار مناسب و در مواقعی نیز زیادتر از مقدار استفاده یک خانوار می باشد.

دلیل ارزان تر بودن قیمت دستگاه آب تصفیه کن 401 استفاده از مخزن پلاستیکی ساخت پین می باشد که اختلاف قیمت مخزن فلزی و مخزن پلاستیکی باعث پایین آمدن قیمت دستگاه آب تصفیه 401 آکواجوی می شود.

این مطلب را نیز بخوانید: دستگاه تصفیه آب آکوا رادو

دستگاه آب تصفیه 401 دارای استانداردهای کیفیت دستگاه تصفیه آب می باشد. هر دستگاه تصفیه آب که با یک برند خاص معرفی می شود باید دارای یکسری استانداردهای خاصی باشد تا تضمین کننده کیفیت آن برند باشد. دستگاه آب تصفیه کن 401 نیز دارای استاندارد NSF و استاندارد Water Quality می باشد که هر دو استاندارد تضمین کننده کیفیت قطعات دستگاه آب شیرین کن 401 می باشد.

در دستگاه تصفیه آب قدیمی، زمانی که مخزن از آب تصفیه شده پر می شد و دستگاه آب تصفیه 401 خاموش می شد به دلیل نداشتن قطعه ای که بتواند جلوی عبور آب از فیلترها و بخصوص فیلتر ممبران را بگیرد و آب یکسره از فیلترهای دستگاه تصفیه 401 عبور می کرد که باعث مصرف بالای آب و کاهش عمر فیلترها به کمتر از زمان لازم می شد. اما در دستگاه آب تصفیه کن 401 جدید یک قطعه به نام شیر برقی بر روی دستگاه تصفیه آب 401 نصب شده تا در هنگام خاموش شدن دستگاه آب تصفیه کن 401 جلوی عبور آب از فیلترها گرفته شود تا هم در مصرف آب صرفه جویی شود و هم عمر فیلترها کم نشود. وجود شیر برقی در دستگاه آب تصفیه 401 بسیار لازم و ضروری است چرا که در صورت نبود یا خرابی شیر برقی آب یکسره از فیلترها عبور می کند و عمر فیلتر ممبران یا اسمز معکوس که اصلی ترین فیلتر تصفیه آب می باشد به کمتر از یکسال می رسد و این یک ضرر مالی بزرگ به مصرف کننده می باشد .

دستگاه تصفیه آب 401 ساخت کجاست ؟

بسیاری از مشتریان این سوال را می پرسند که آب تصفیه 401 ساخت کجاست. شاید برای برخی از مشتریان مهم نباشد که دستگاه آب شیرین کن 401 ساخت کجاست و با چه قطعاتی تولید می شود اما دستگاه آب تصفیه 401 با استفاده از قطعات اصلی تولید شده توسط برند آکواجوی در ایران مونتاژ می شود. مونتاژ آب تصفیه 401 در ایران باعث می شود تا به دلیل حذف گمرگی و عوارض، قیمت دستگاه آب تصفیه کن 401 آکواجوی پایین بیاید و خرید آب تصفیه 401 آکواجوی برای مشتری راحت تر شود.

این مطلب را نیز بخوانید: مرکز خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب Fluxtek

معرفی دستگاه تصفیه آب 401 آکواجوی

در ویدئو زیر می توانید به صورت کوتاه در مورد دستگاه تصفیه آب 401 آکواجوی اطلاعات کاملی را بدست آورید.

 

مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب 401 آکواجوی

 

 • میزان تولید آب تصفیه شده در شبانه روز 200 الی 300 لیتر بسته به نوع فیلتر ممبران
 • ظرفیت کل مخزن آب در حدود 12 لیتر
 • مقدار آب تصفیه ذخیره در مخزن 7 الی 8 لیتر
 • فشار پمپ آب دستگاه 80 الی 100 Psi
 • شیر برداشت آب تصفیه شده از نوع اهرمی
 • دقت حذف ناخالصی ها در حدود 0.0001 میکرون
 • درصد حذف ناخالصی ها 80 الی 90 درصد بسته به نوع فیلتر ممبران
 • ولتاژ برق ورودی دستگاه 220 ولت
 • ولتاژ برق پمپ آب دستگاه 24 ولت 2 آمپر
 • ابعاد دستگاه : (cm) 37 (L) x 22 (W) x 43(H)
 • ابعاد مخزن ذخیره : (cm) 28 (L) x 28(W) x 40 (H)
 • حداقل دمای کارکرد دستگاه 5 درجه سانتیگراد
 • حداكثر دمای کارکرد دستگاه 50 درجه سانتیگراد
 • دارای شیر تنظیم TDS برای تنظیم سختی آب خروجی
 • دارای سویچ های High pressure و Low pressure جهت کارکرد اتوماتیک دستگاه
 • تعداد فیلتر تعبیه شده بر روی دستگاه 5 عدد
 • قطر شلنگ های دستگاه " 1.4 ( شماره 6)
 • قابلیت اتصال همزمان به یخچال و آبسردکن
 • دارای فیلتر ممبران Asprine آمریکا
 • ساخت کشور تایوان تحت لیسانس کن جوی کانادا

 

مشخصات فیلتر دستگاه تصفیه آب 401 آکواجوی

 

همانطور که گفته شد در دستگاه آب تصفیه کن 401 از سه عدد فیلتر کارتریجی، یک عدد فیلتر ممبران اسمز معکوس و یک عدد فیلتر پُست کربن استفاده شده است. در زیر بطور مختصر در مورد هر فیلتر اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

این مطلب را نیز بخوانید: دستگاه تصفیه آب دیجی کالا

در تمام دستگاه های تصفیه آب خانگی اولین فیلتر دستگاه تصفیه آب، فیلتر پلی پروپیلن می باشد که به فیلتر PP معروف است. فیلتر پلی پروپیلن در هوزینگ پایین دستگاه آب تصفیه 401 در سمت راست و بصورت ایستاده قرار دارد. وظیفه فیلتر پلی پروپیلن، حذف تمام مواد درشت درون آب که با چشم دیده می شوند مانند خاک، شن و ماسه، جلبک، خزه و زنگ لوله می باشد. ضخامت منافذ فیلتر پلی پروپیلن قابل استفاده در هوزینگ اول دستگاه تصفیه آب 401 از نوع 5 میکرون می باشد. بهتر است که در دستگاه آب تصیه 401 از فیلتر پلی پروپیلن 5 میکرون استفاده شود به این دلیل که اگر از فیلتر با ضخامت کمتر استفاده شود ممکن است به دلیل جمع شدن گل و لای دور فیلتر اول، مسیر آب ورودی به دستگاه تصفیه 401 مسدود شود و آب با فشار خیلی کم وارد دستگاه آب تصفیه کن 401 شود.

دومین فیلتری که در هوزینگ پایین دستگاه تصفیه آب401 و در وسط قرار می گیرد فیلتر کربن اکتیو می باشد که این فیلتر با داشتن مواد کربن پودری که از ذغال فعال درست شده است می تواند کلر را از آب شهری جدا کند. وجود فیلتر دوم یا کربن اکتیو در دستگاه آب تصفیه 401 بسیار مهم است به این دلیل که فیلتر کربن اکتیو می تواند کلر درون آب را بگیرد و کلر یکی از عواملی است که می تواند فیلتر ممبران دستگاه آب تصفیه 401 را خراب کند. اگر فیلتر کربن اکتیو از مواد نامرغوب و یا ذغال سنگ ساخته شده باشد علاوه بر اینکه نمی تواند کلر درون آب را به خوبی بگیرد ممکن است باعث خرابی فیلتر ممبران آب شیرین کن 401 نیز بشود. پس بهتر است از فیلتر اصلی آکواجوی و یا فیلترهای مرغوب گیاهی در دستگاه آب تصفیه 401 استفاده شود.

سومین فیلتر از فیلترهای پایین دستگاه تصفیه آب 401 که در هوزینگ سمت چپ قرار می گیرد، فیلتر کربن گرانول یا کربن بلاک می باشد که این فیلتر تیز دارای مواد کربن فعال می باشد و توانایی حذف نیترات ، نیتریت و مواد سمی درون آب را دارد اما تفاوت آن با فیلتر دوم دستگاه تصفیه آب، در نحوه ساخت و شکل آن است. فیلتر کربن گرانول بصورت یک استوانه تو خالی مانند فیلتر اول درست می شود که علاوه بر گرفتن مواد سمی درون آب می تواند مانند فیلتر اول یا پلی پروپیلن از عبور مواد درشت و یا سیاهی کربن فیلتر دوم نیز جلوگیری کند. در برخی از موارد می توان بجای فیلتر کربن گرانول از فیلتر پلی پروپیلن با ضخامت 1 میکرون در دستگاه تصفیه آب 401 استفاده کرد.

این مطلب را نیز بخوانید: قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی CCK

چهارمین فیلتر که در بالای دستگاه تصفیه آب قرار دارد فیلتر ممبران می باشد که همانطور که در بالا گفته شد می تواند آب را تا 90 درصد تصفیه کند. اصلی ترین و مهمترین فیلتر در دستگاه تصفیه 401 آکواجوی فیلتر ممبران یا اسمز معکوس است که این فیلتر به دلیل داشتن سیستم اسمز معکوس می تواند تا 90 درصد مواد و املاح زائد درون آب را حذف کند. فیلتر ممبران آب تصفیه 401 از یک رول توری مانند درست شده است که دارای منافذ بسیار ریز در حدود 0.0001 میکرون می باشد و هر ماده ای که از این مقدار بزرگ تر باشد نمی تواند از منافذ فیلتر عبور کند و به سمت درو ریز دستگاه تصفیه آب می رود مانند کلر و نیترات. بر طبق گفته سازندگان فیلتر ممبران آکواجوی حتی میکروب و باکتری هم نمی تواند از این فیلتر عبور کنند و دفع می شوند. فیلتر ممبران اسمز معکوس در بالای دستگاه تصفیه آب 401 قرار دارد و بزرگتر از فیلتر کربن نهایی است.

آخرین فیلتر که پنجمین فیلتر دستگاه تصفیه آب 401 نیز می باشد فیلتر پُست کربن است که این فیلتر با داشتن مواد کربن با روش ساخت ویژه، می تواند طعم و مزه بد آب را حذف کند و طعم آب را بهبود ببخشد. در دستگاه تصفیه آب 401 آکواجوی آخرین فیلتر از پنج فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب است که معمولاً بر روی هوزینگ فیلتر ممبران قرار دارد و به رنگ سفید است و بر روی آن عدد 5 نوشته شده است که شماره فیلتر در دستگاه آب تصفیه 401 آکواجوی می باشد.

 

 

پرفروش ترین محصولات

درباره ما

شرکت آبرسان تهران در طی سالیان متمادی توانسته رضایت مشتریان زیادی را با ارائه خدمات پس از فروش گسترده جذب نماید که از مهمترین مشتریان این شرکت می توان به شرکت آزاد راه تهران شمال، سازمان توسعه معادن و صنایع معدنی، سازمان توسعه صادرات ایران ،دانشکده دندانپزشکی، آزمایشگاه خاک و مکانیک دانشگاه تهران، آزمایشگاه شیمی دانشگاه علم و صنعت ، معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری و پژوهشکده پلیمر و مواد ایران اشاره نمود

تماس باما

آدرس: تهران بزرگرراه رسالت خیابان دردشت خیابان هراتی پلاک 39

 ایمیل: abresantehran@gmail.com

تلفن:  77933083(021)-77999407(021)-77999423(021)

موبایل:09120296614 - 09193041965

واتس اپ- ایتا- روبیکا: 09120296614

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد. 2024© | طراحی سایت دارکوب

toTop