فهرست مطالب:

  1.  
 1. تاریخچه ساخت دستگاه تصفیه آب
 2. آکواجوی ساخت کجاست
 3. مزایای خرید دستگاه تصفیه آب آکواجوی
 4. چرا آکواجوی یک برند محبوب است؟
 5. خرید بهترین مدل های تصفیه آب آکواجوی از نمایندگی مرکزی آکواجوی
 6. نمایندگی آکواجوی
 7. نمایندگی آکواجوی کرج
 8. مدل های دستگاه تصفیه آب آکواجوی
  1. دستگاه تصفیه آب الیت
  2. دستگاه تصفیه آب پرایم
 9. مقایسه تصفیه آب پرایم و تصفیه آب الیت
  1. دستگاه تصفیه آب 401
  2. دستگاه تصفیه آب لوتوس
  3. دستگاه تصفیه آب لجند
  4. دستگاه تصفیه آب لیلیوم
  5. دستگاه تصفیه آب تولیپ
  6. دستگاه تصفیه آب رُز
  7. دستگاه تصفیه آب ساکورا
 10. استانداردهای ضروری دستگاه تصفیه آب
 11. خدمات شرکت آبرسان تهران عبارتند از:
  1. نماینده فروش دستگاه تصفیه آب آکواجوی
  2. خدمات پس از فروش تصفیه آب آکواجوی
  3. سرویس های دوره ای دستگاه تصفیه آب آکواجوی
  4. تعمیر دستگاه تصفیه آب آکواجوی
  5. تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب آکواجوی
 12. چرا خرید از نمایندگی اکواجوی به نفع شماست؟
 13.  خدمات دیگر شرکت آبرسان تهران:
 14. سرویس های دوره ای دستگاه تصفیه آب آکواجوی:
  1. تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب آکواجوی :
   1. فیلتر پیش تصفیه آکواجوی
    1. فیلتر این لاین آکواجوی
     1. فیلتر این لاین اصلی آکواجوی
     2. فیلتر این لاین LP آکواجوی
    2. فیلتر کارتریجی آکواجوی
   2. فیلتر ممبران  آکواجوی
    1. فیلتر ممبران ASPRINE
    2. فیلتر ممبران AQUAJOY
    3. فیلتر ممبران NET
   3. فیلتر پست کربن آکواجوی
  2. تنظیم باد مخزن دستگاه تصفیه آب :
  3. بازدید دوره ای اتصالات و کپسول فاضلاب دستگاه تصفیه آب :
   1. بازدید اتصالات دستگاه تصفیه آب
   2. بازدید کپسول پساب دستگاه تصفیه آب
   3. بازدید شیر برقی دستگاه تصفیه آب

 بزرگترین نمایندگی آکواجوی در تهران

شرکت آبرسان تهران با سالها خدمات پر افتخار در زمینه فروش و سرویس انواع دستگاه تصفیه آب خانگی، اداری و صنعتی به عنوان یکی از ده ها نماینده شرکت آکواجوی آماده ارائه فروش و خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب خانگی آکواجوی به شما مشتریان عزیز می باشد. شرکت آبرسان تهران یکی از دهها نماینده آکواجوی تهران با سالها تجربه در زمینه خدمات انواع دستگاه تصفیه آب، فیلتر و قطعات به شما عزیزان این اطمینان را می دهد تا در صورت خرید آب تصفیه کن آکواجوی از شرکت اکواجوی خدمات بی نظیری را تجربه کنید به نحوی که تاکنون هیچ شرکتی نتوانسته این خدمات را به شما ارائه نماید. خدمات ارائه شده توسط شرکت آبرسان تهران برای محصولات برند آکواجوی هم برای دستگاه آب شیرین کن اکواجوی فروخته شده توسط شرکت و هم برای دستگاه های فروخته شده توسط دیگر شرکت ها و نمایندگی مجازآکواجوی می باشد. گستره خدمات ما در سطح تهران و شهرهای استان تهران و استان البرز می باشد. شرکت آبرسان تهران دارای کد نماینده مجاز آکواجوی تهران در زمینه فروش و خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب آکواجوی فعالیت دارد .

 

تعدادی از مشتریان شرکت آبرسان تهران نماینده مرکزی شرکت آکواجوی در تهران

شرکت آبرسان تهران به عنوان نماینده اصلی آکواجوی در تهران دارای مشتریان ویژه ای است که دارا بودن این مشتریان نشان دهنده خدمات عالی و با کیفیت نمایندگی مرکزی شرکت آکواجوی تهران می باشد .

 

 

نمایندگی آکواجوی در تهرانبهترین نمایندگی آکواجوی در تهران

 

namayandegi2دستگاه تصفیه آب آکواجوی

 

namayandegi3خرید دستگاه تصفیه آب آکواجوی

 

 

تاریخچه ساخت دستگاه تصفیه آب

از ابتدای صنعتی شدن زندگی انسانها مصرف آب برای مصارف گوناگون بیشتر شد بطوریکه کارخانجات برای تولید خود به آب نیاز داشتند برخی از این کارخانه ها برای تولید مواد غذایی و برخی دیگر نیز برای مصارف صنعتی و غیر شرب. با افزایش جمعیت، افزایش مصرف آب در بیشتر کشورهای دنیا که کمبود آب سالم داشتند شدت گرفت و نیاز به وسیله ای که بتواند آب غیر شرب را به آب سالم و قابل نوشیدن تبدیل کند احساس شد. در این زمان بود که شرکت ها و برخی از افراد به فکر تولید قطعه یا دستگاهی افتادند که بتواند این کار را انجام دهد و از هر آبی بتوان آب قابل شرب و سالم دریافت کرد. در اواخر دهه 60 میلادی دو دانشمند در آمریکا توانستند غشایی را بسازند که می توانست این کار را انجام دهد.

این غشا دارای منافذ بسیار ریزی بود که می توانست فقط آب و برخی از املاح درون آب را از خود عبور دهد و بقیه را از آب جدا کرده و دور بریزد. غشایی که تولید شده بود می توانست کوچکترین مواد و املاح زائد درون آب را جدا کند حتی میکروب و باکتری. منافذ این غشا در حدود 0.0001 میکرون می باشد که آب و برخی املاح که از این اندازه کوچک تر هستند از آن عبور می کنند و بقیه دفع می شوند.

در ابتدای ساخت غشای اسمز معکوس به دلیل تولید کم و ساخت دشوار و همچنین هزینه بالای تولید این غشاء، فقط از این فیلتر در تولید آب شرب برای کارخانجات مواد غذایی استفاده می شد. اما از آنجا که در دنیای تجارت اگر کالایی به بازار مصرف عموم راه پیدا کند سود آور می شود فیلتر غشاء اسمز معکوس نیز به تولید انبوه رسید و تجاری سازی شد و با تولید بسیار بالا، قیمت این فیلتر کاهش یافت. پس از آن شرکت های زیادی تاسیس شدند که اقدام به تولید انبوه دستگاه تصفیه آب با استفاده از فیلتر اسمز معکوس کردند.

 

 

شرکت های بسیاری برای تولید دستگاه تصفیه آب با استفاده از فیلتر ممبران اسمز معکوس اقدام به نوآوری های زیادی کردند و سعی بر این داشتند که بتوانند با تولید محصولات با کیفیت و مدل های مشتری پسند بازار این وسیله جدید را بدست بگیرند و خود را در این عرصه معروف و معتبر سازند. یکی از شرکت هایی که توانست در این زمینه پا به عرصه ظهور نهاد شرکت کن جوی کانادا یا همان شرکت آکواجوی بود که اقدام به تولید دستگاه آب تصفیه aquajoy در اندازه کوچک و خانگی با استفاده از فیلتر ممبران کند.

شرکت کن جوی بعد از چندین سال توانست شرکت خود را به تایوان در شرق آسیا انتقال دهد و اقدام به تولید دستگاه تصفیه آب آکواجوی در این کشور با استفاده از آخرین تکنولوژی ها کند و مدل های متنوع دستگاه تصفیه آب خانگی را برای هر نوع سلیقه تولید کند حتی افرادی که مشکل پسند هستند و به سختی می توانند تصمیم به خرید وسیله ای نمایند. در سال 1382 شرکت آکواجوی که مقر اصلی آن در تایوان بود به بازار ایران ورود کرد و اقدام به فروش دستگاه تصفیه آب آکواجوی در ایران نمود و با اینکه در آن سال ها کمتر کسی از خرید دستگاه آب تصفیه آکواجوی اطلاع کافی داشت و به نظر اکثر مردم کیفیت آب خوب بود و احتیاجی به خرید دستگاه تصفیه آب نمی دیدند، در همان سال های اولیه توانست با فروش بی سابقه دستگاه تصفیه آب روبرو شود و به یک برند خوب و با کیفیت در بین مردم تبدیل شود . یکی دلایلی که باعث شد تا آکواجوی به یک برند خوب و باکیفیت در بین مردم تبدیل شود و اعتماد همگان را جلب کند خدمات خوب و بی قید و شرطی بود که شرکت آکواجوی به مشتریان خود ارائه می داد.

این خدمات شامل سرویس های دوره ای و سرویس دستگاه تصفیه آب در زمان گارانتی بود که تا به حال هیچ یک از مشتریان شرکت آکواجوی از این خدمات و نحوه سرویس دهی این برند شکایت و نارضایتی نداشته اند. از طرفی شرکت آکواجوی همیشه حق را با مشتری دانسته و در جهت احترام به حقوق مشتری و رضایت مندی مشتریان همیشه سعی را بر این داشته تا اولاً در تمام شهرها دارای نماینده فروش تصفیه آب آکواجوی داشته باشد و دوم اینکه در تمام نمایندگی ها قیمت ها یکسان بوده و در تمام نقاط کشور این قیمت ها ثابت بوده است.

 

در بازار ایران به دلیل نبود نظارت کافی بر فروش شرکت ها و فروشنده ها تخلف های زیادی در زمینه فروش برند اصلی و کیفیت قطعات به فروش رفته صورت میگیرد و مشتری اعتماد خود را به بازار از دست داده است به دلیل اینکه فروشندگان اقدام به فروش کالای تقلبی و غیر اصل بجای کالای اصلی و استفاده از قطعات بی کیفیت می نمایند و از دادن خدمات پس از فروش به مشتری سرباز می زنند. اما شرکت آکواجوی به دلیل نظارت کاملی که بر بازار فروش محصولات خود در ایران دارد به هیچ شرکت و یا فروشنده ای اجازه فروش کالای غیر اصل و تقلبی را نمی دهد و تمام محصولات آکواجوی موجود در ایران همگی اصل و متعلق به شرکت مرکزی آکواجوی می باشد و ما این اطمینان را به شما عزیزان می دهیم که تاکنون هیچ یک از محصولات برند آکواجوی شامل دستگاه تصفیه آب، فیلتر و قطعات دستگاه تصفیه آب تقلبی نبوده و تمام محصولات آکواجوی اصل می باشد.

آکواجوی ساخت کجاست

شاید این پرسش در ذهن شما باشد که آکواجوی ساخت کجاست ؟

فیلترهای تصفیه آب آکواجوی ساخت کدام کشور است ؟

در پاسخ به این سوال که آکواجوی ساخت کجاست باید بگوییم برند تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی آکواجوی و فیلتر تصفیه آب آکواجوی که در ایران با نام برند تجاری آکواجوی فعالیت دارد یکی از نمایندگان شرکت Canjoy کانادا می باشد که در ایران از سال 1382 شروع به فعالیت نمود و تا به امروز نیز به فعالیت خود در ایران با جدیت ادامه می دهد . محصولات شرکت کن جوی کانادا از همان ابتدای فعالیت ، در شرق آسیا و در کشور تایوان با کیفیت بسیار بالا در حال تولید است بطوریکه کیفیت این محصولات را می توان با محصولات آمریکایی مقایسه کرد . شرکت آکواجوی ایران در تهران فعال است و دارای نماینده فروش آکواجوی در سراسر ایران می باشد که شرکت آبرسان تهران به عنوان نماینده مرکزی آکواجوی در تهران فعال است و بسیاری از خدمات شرکت آکواجوی تهران را انجام می دهد .

 

مزایای خرید دستگاه تصفیه آب آکواجوی

دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی یکی از بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران می باشد. شرکت آکواجوی در سال 1381 وارد بازار ایران شد و در آن زمان کمتر کسی به فکر خرید دستگاه آب شیرین کن آکواجوی در ایران بود و کمتر کسی هم به خرید دستگاه تصفیه آب آکواجوی نیاز داشت به دلیل این که آب لوله کشی شهری از کیفیت بالاتری نسبت به زمان حال برخوردار بود. اما با گذشت زمان و پایین آمدن کیفیت آب شهری به دلیل افزایش جمعیت ، مردم به فکر خرید دستگاه آب تصفیه آکواجوی افتادند . شرکت مرکزی آکواجوی در آن زمان توانست با ارائه دستگاه آب تصفیه خانگی آکواجوی با کیفیت بالا و ارائه ضمانت سه ساله و خدمات پس از فروش بی نظیر کم کم بر سر زبانها بیافتد و به یک برند محبوب در ایران تبدیل شود. اساس کار شرکت مرکزی آکواجوی همیشه احترام به مشتری و ارائه خدمات خوب به مشتری بوده است که تاکنون این امر رعایت شده است. معروف شدن یک برند اتفاقی نیست که یک شبه رخ دهد و سال ها طول می کشد تا برندی بتواند نظر مشتریان را به خود جلب کند و به برند درجه یک و مجبوب تبدیل شود.

چرا آکواجوی یک برند محبوب است؟

اول اینکه این شرکت مرکزی آکواجوی دارای نمایندگی فروش گسترده در سراسر ایران می باشد. بیش از 500 نمایندگی در تهران و تمامی استانها نشانگر این امر است که فروشندگان زیادی تمایل به فروش تصفیه آب آکواجوی دارند و می خواهند یکی از صدها نماینده تصفیه آب آکواجوی باشند و از طرفی نیز به دلیل کیفیت بالای محصولات آب شیرین کن آکواجوی مشتریان زیادی نیز خواهان خرید دستگاه تصفیه آب آکواجوی هستند. همیشه این مطلب را به خاطر داشته باشید که تبلیغات می تواند بر ذهن مخاطب تاثیر بگذارد و مردم را به خرید یک محصول ترغیب نماید اما اینکه یک برند بتواند بر سر زبانها بیافتد و خود مشتری خرید یک برند را به دیگران توصیه نماید به کیفیت بالای محصول اشاره می کند و اینکه مشتری از خرید یک محصول چقدر رضایت دارد. شرکت تصفیه آب آکواجوی با تمام موانع و مشکلاتی که در بازار ایران وجود دارد از واردات یک محصول خارجی تا فروش با قیمت مناسب و ارائه خدمات و تامین قطعات برای یک محصول، کیفیت محصولات خود را همیشه در اولویت قرار داده و آکواجوی هرگز کیفیت را فدای فروش بیشتر نکرده است.

دومین مسئله این است که شرکت اصلی آکواجوی همیشه بر بازار فروش و ارائه دستگاه آب تصفیه کن aquajoy تسلط کافی داشته است به این معنی که تمام دستگاه تصفیه آب aquajoy ارائه شده به مشتریان توسط فروشنده آکواجوی ، قطعات و فیلترهای دستگاه های تصفیه آب آکواجوی همگی اصل و متعلق به شرکت آکواجوی بوده و به دلیل نظارتی که شرکت مرکزی آکواجوی بر بازار فروش توسط فروشندگان دستگاه تصفیه آب aquajoy در ایران داشته است تاکنون هیچ شخص و یا شرکتی نتوانسته تصفیه آب آکواجوی تقلبی به بازار عرضه کند و این مسئله نیز یک دلیل برای محبوب شدن به یک برند پرطرفدار می باشد.

برندهای زیادی در ایران اقدام به فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در مدل های متنوعی کردند اما پس از تحریم شدن ایران و مشکلات فعالیت در بازار ایران نتوانستند به فعالیت خود در بازار ایران ادامه دهند و ایران را ترک کردند. شرکت های زیادی در ایران از این موقعیت سوء استفاده کردند و با نام برندهای معتبر اقدام به تولید دستگاه تصفیه آب با برند تقلبی کردند که برخی از دستگاه های تولیدی در ایران از نظر کیفیت خوب بودند و برخی دیگر نیز از کیفیت پایینی برخوردار بودند و این مسئله باعث شد تا مردم دید خوبی نسبت به این برندها نداشته باشند و همیشه به دنبال برندی باشند که بتواند به آن برند به عنوان برند اصل و با کیفیت اعتماد نمایند.

برندهایی که هم اکنون در ایران با نام های CCK و  Soft water  تولید می شوند همگی از برندهای معتبر تایوانی هستند اما پس از تحریم ها و ترک کردن شرکت های معتبر این دو برند در ایران توسط برخی از شرکت ها تولید می شوند اما با برند تقلبی که هیچ کدام از دستگاه های تصفیه آب فروخته شده تحت لیسانس این برندها نیستند و از معروفیت و اعتماد مردم به این دو برند سوء استفاده نموده اند و دستگاه های تولیدی خود را در سایت های خرید اینترنتی به فروش می رسانند . اما در مورد دستگاه تصفیه آب خانگی آکواجوی به این گونه نیست و تمام محصولات و قطعات تولید شده و مورد استفاده در این برند اصل و با کیفیت می باشد.

سومین دلیل برای معروفیت دستگاه تصفیه آب آکواجوی را می توان به خدمات  بینظیر این برند اشاره کرد. تمام دستگاه های تصفیه آب خانگی آکواجوی ارائه شده به مشتریان دارای سه سال ضمانت بی قید و شرط می باشد البته به این شرط که از نماینده فروش شرکت آکواجوی خریداری شده باشد نه شرکت های متفرقه.

هر دستگاه آب تصفیه آکواجوی را که مشتری خریداری می نماید از زمان نصب دارای سه سال ضمانت تمام قطعات بغیر از فیلتر می باشد. اگر شما دستگاه را از نماینده مجاز فروش شرکت آکواجوی خریداری و نصب کرده باشید دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی خریداری شده توسط مشتری از هر مدلی که باشد علاوه بر ضمانت توسط شرکت فروشنده، توسط شرکت مرکزی آکواجوی نیز ضمانت می شود و به هر دلیلی که نماینده مجاز نتواند به مشتری خدمات ضمانت را در این مدت سه سال بدهد شرکت مرکزی تمام مسئولیت ضمانت را بر عهده میگیرد و ادامه سه سال ضمانت را برای مشتری انجام خواهد داد و این یک دلیل محکم و قانع کننده برای مشتری است تا دستگاه تصفیه آب مورد نظر خود را از نمایندگی اصلی آکواجوی خریداری نماید.

حال شما به این قضیه فکر کنید که یک برند با کیفیت خارجی و یا داخلی را خریداری می نمایید اما در زمان نیاز به خدمات گارانتی، آن برند نمایندگی مجازی نداشته باشد و یا قطعات آن محصول پیدا نشود. شما به این فکر می افتید که چرا برندی را خریداری نکرده اید که خدمات خوبی داشته باشد و تمام قطعات آن برند در کشور موجود باشد.

خرید یک محصول به تنهایی کافی نیست شما در زمان خرید باید به این مسئله فکر کنید که خدمات پس از فروش یک محصول از خرید یک محصول مهم تر است. پس باید محصولی را خریداری نمایید که خدمات خوبی داشته باشد و تمام قطعات و فیلترهای آن پیدا شود. از مزایای خرید آب تصفیه کن آکواجوی این است که شرکت مرکزی آکواجوی هنوز در ایران فعال است و این ضمانت را به فروشنده و مشتری داده است که قطعات و فیلتر دستگاه آب تصفیه آکواجوی خود را برای محصولات خود تامین نماید. این یعنی اصول اولیه مشتری مداری .

چهارمین دلیل این است شرکت آکواجوی تهران نظارت مستمری بر نمایندگان فروش خود در سراسر ایران دارد. قیمت آب تصفیه آکواجوی در بازار را خود سایت آکواجوی تعیین می کند و نماینده مجاز فروش آکواجوی این شرکت آکواجوی تهران نمی تواند قیمت دستگاه های تصفیه آب آکواجوی را کمتر و یا بیشتر از مقداری که شرکت برای نماینده فروش تصفیه آب آکواجوی خود تعیین کرده به فروش برسانند و این مسئله باعث می شود تا قیمت تصفیه آب آکواجوی در سراسر ایران یکسان باشد.

تمام مطالبی که گفته شد به مشتریان حس خوب خرید دستگاه آب تصفیه آکواجوی خوب را می دهد و به مشتری این اطمینان را می دهد که هنوز شرکت ها و برندهای محبوب زیادی در ایران هستند که به دنبال سودجویی نبوده و به مشتریان خدمات خوب و بی نظیری را ارائه می دهند. 

ما به شما خرید آب تصفیه آکواجوی را از فروشگاه تصفیه آب آکواجوی و یا هر نماینده آب شیرین کن آکواجوی تهران توصیه می کنیم .

 

خرید بهترین مدل های تصفیه آب آکواجوی از نمایندگی مرکزی آکواجوی

شرکت آبرسان تهران به عنوان نماینده اکواجوی تهران و نماینده مجاز فروش دستگاه تصفیه آب آکواجوی در تهران اقدام به فروش دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی به همشهریان عزیز تهرانی و همچنین اقدام به فروش دستگاه آب شیرین کن آکواجوی به هموطنان عزیز در تمام نقاط کشور می نماید. تمام مدل هایی که در نمایندگی مرکزی آکواجوی تهران به فروش می رسد از برندهای اصلی خود شرکت آکواجوی بوده و تقلبی و غیر اصل نمی باشند. مدل های متنوعی که در در نمایندگی مرکزی اکواجوی می توانید پیدا کنید همان مدل هایی است که توسط برند آکواجوی تولید می شوند و جزء بهترین مدل آب تصفیه آکواجوی می باشند.

هم اکنون 4 مدل از دستگاه های موجود در نمایندگی مرکزی آکواجوی تهران تولید کشور تایوان می باشند و سه مدل از دستگاه آب تصفیه آکواجوی ساخت ایران می باشند که همه این 7 مدل در شرکت آبرسان تهران نماینده مرکزی آکواجوی موجود می باشد. مشتریان محترمی که قصد خرید دستگاه آب شیرین کن آکواجوی خوب و با کیفیت و متناسب با بودجه خود دارند می توانند با کارشناسان فروش شرکت آبرسان تهران تماس حاصل نمایند و اقدام به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب آکواجوی نمایند. ما نیز با راهنمایی شما بهترین مدل آب تصفیه آکواجوی را به شما پیشنهاد می دهیم.

نمایندگی آکواجوی

شرکت آکواجوی در تمام نقاط ایران دارای تعداد زیادی نماینده فروش تصفیه آب آکواجوی است که همه نمایندگان شرایط فروش و خدمات پس از فروش یکسانی برای فروش محصولات آکواجوی در ایران دارند. اما شرکت آبرسان تهران به عنوان یکی از دهها نماینده آکواجوی به علاوه بر تهران دارای نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش آکواجوی در شهرهای حومه تهران و استان البرز می باشد که این نمایندگی ها به شرح زیر می باشد:

 

نمایندگی آکواجوی پردیس

نمایندگی آکواجوی دماوند

نمایندگی آکواجوی رودهن

نمایندگی آکواجوی شهرری

نمایندگی آکواجوی تهران

نمایندگی آکواجوی اسلامشهر

نمایندگی آکواجوی رباط کریم

نمایندگی آکواجوی پرند

نمایندگی آکواجوی شهریار

نمایندگی آکواجوی کرج

نمایندگی آکواجوی استان البرز

 

نمایندگی آکواجوی کرج

شرکت آبرسان تهران  دارای نمایندگی آکواجوی تهران در استان تهران و نمایندگی آکواجوی در کرج می باشد که جهت رفاه حال مشتریان عزیزی که در شهر کرج اقامت دارند و تمایل دارند از محصولات و خدمات نمایندگی آکواجوی کرج بهره مند شوند اقدام به اعزام نماینده در شهر کرج نموده است تا این نقطه از ایران نیز دارای نماینده فروش و خدمات پس از فروش آکواجوی کرج باشد. مشتریان عزیز می توانند با تماس با واحد خدمات شرکت آبرسان تهران از خدمات بی نظیر دستگاه های تصفیه آب آکواجوی بهره مند شوند. خدمات ارائه شده توسط نماینده آکواجوی کرج برای مشتریان عزیز کرجی همانند خدمات مشترکین آب تصفیه آکواجوی در تهران می باشد و هیچ گونه تفاوتی از نظر قیمت و کیفیت محصولات ارائه شده ندارد.

 

مدل های دستگاه تصفیه آب آکواجوی

 

در سال های اخیر با بالا رفتن قیمت ارز به اجبار دستگاه های تصفیه آب آکواجوی نیز از نظر قیمت رشد فزاینده ای داشته اند و این مسئله باعث شده تا اکثریت مردم نتوانند از محصولات با کیفیت برند آکواجوی که از خارج از کشور وارد می شد بهره مند شوند اما به تازگی شرکت آکواجوی مرکزی در اقدامی تصمیم به مونتاژ برخی از نمونه های خارجی دستگاه تصفیه آب آکواجوی با همان قطعات و فیلتر تصفیه آب اصل آکواجوی و همان کیفیت نموده است که این مسئله باعث کاهش بسیار چشم گیر قیمت محصولات آکواجوی تا حدود 4 میلیون تومان شده است. کاهش قیمت اب شیرین کن آکواجوی منجر به رشد خرید دستگاه تصفیه آب آکواجوی ایرانی در این چند سال شده است. در ادامه به توضیح آب تصفیه آکواجوی ایرانی می پردازیم.

دستگاه تصفیه آب الیت

دستگاه آکواجوی

دستگاه تصفیه آب الیت آکواجوی اولین مدل اب تصفیه کن آکواجوی ایرانی مونتاژ شده در ایران است که این مدل دستگاه دقیقاً مدل خارجی دستگاه تصفیه آب لوتوس است که با استفاده از قطعات شرکت اصلی آکواجوی در ایران مونتاژ می شود البته با همان کیفیت. در دستگاه تصفیه آب الیت از فیلتر اصلی آب تصفیه آکواجوی در پایین دستگاه تصفیه آب به عنوان فیلتر پیش تصفیه استفاده شده است.

مزیت فیلتر آب شیرین کن اصل آکواجوی نسبت به فیلترهای دیگر این است که اولاً نیاز به هوزینگ نگهداری فیلتر ندارند و دوم اینکه ورودی و خروجی این فیلترها فیتینگی است یعنی برای اتصال شلنگ به فیلترها نیازی به اتصال رزوه دار نیست و برخی از مشتریان نیز خود می توانند اقدام به تعویض فیلتر پایین دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل الیت منزل خود نمایند. به دلیل محبوبیت زیاد مدل لوتوس ، مدل الیت آکواجوی که برگرفته از مدل تصفیه آب لوتوس آکواجوی است ، نیز پرفروش ترین مدل دستگاه تصفیه آب آکواجوی ساخت ایران است.

مخزن ذخیره اب تصفیه شده در تصفیه آب اکواجوی مدل الیت از نوع فلزی 19 لیتری همانند مدل لوتوس می باشد که در داخل این مخزن از یک تیوپ لاستیکی آنتی باکتریال ضد قارج استفاده شده که گنجایش 12 لیتر آب تصفیه شده را دارد. مخزن آب تصفیه آکواجوی مدل الیت از نوع ایستاده می باشد که در کنار دستگاه آب تصفیه الیت قرار می گیرد و قطر این مخزن در حدود 30 سانتی متر می باشد. مخزن آب تصفیه آکواجوی مدل الیت از نوع مخزن تحت فشار می باشد که می تواند با استفاده از هوای درون مخزن آب ذخیره شده در مخزن را با فشار به سمت شیر آب روی سینک منتقل کند.

شیر آب استفاده شده در دستگاه تصفیه آب الیت آکواجوی از نوع اهرمی نیمه فانتزی می باشد که دارای ارتفاع 30 سانتی متر از لبه شینک ظرفشویی می باشد و دارای یک دسته اهرمی با برجستگی در نوک آن است که ظاهر شیر آب استفاده شده را قویتر می نماید. عَلَمی شیر آب تمام مدل های آب تصفیه کن آکواجوی دارای یک خمیدگی و قوس بیشتر نسبت به دیگر شیرهای اهرمی دستگاه های تصفیه آب می باشد که باعث می شود تا هنگام پر کردن ظروف ، آب با فاصله بیشتری از لبه لگن سینک ظرفشویی بریزد و ظروف راحتر پر شود.

فیلتر ممبران الیت که یکی از فیلترهای اصلی دستگاه تصفیه آب aquajoy می باشد باید از برند معتبر و با کیفیت باشد تا بتواند آب را به خوبی تصفیه نماید. اگر فیلتر ممبران از برند با کیفیتی باشد حتی میکروب و باکتری نیز نمی تواند از این فیلتر عبور نماید . فیلتر ممبران استفاده شده در دستگاه تصفیه آب آکواجوی از برند آکواجوی تولید شده در کشور تایوان می باشد که از کیفیت خوبی برخوردار است و مدت زمان کارکرد بالایی نیز دارد.

پمپ آب استفاده شده در دستگاه آب شیرین کن aquajoy تولید کشور تایوان می  باشد که در نوع خود پر قدرت بوده و می تواند فشار آبی تا حدود 110 Psi تولید کند که این مقدار فشار تاثیر بالایی در زمان کارکرد دستگاه تصفیه آب آکواجوی و کوتاه شدن زمان پر شدن مخزن تصفیه آب شود.

ترانس یا مبدل برق استفاده شده در دستگاه آب شیرین کن آکواجوی مدل الیت نیز از نوع ترانس سوییچینگ بوده که در این ترانس ها که جدیداً در دستگاه های تصفیه آب آکواجوی استفاده می شود برخلاف مدل های قدیمی که از سیم پیچ و بوبین استفاده می شود از یک مقدار الکترونیکی استفاده می شود که می تواند مقدار ولتاژ خروجی از ترانس را بصورت یکنواخت تولید کند تا به قطعات برقی دستگاه اب شیرین کن آکواجوی آسیبی وارد نشود.

شیر برقی  و تمام قطعات برقی مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب الیت از برند آکواجوی تایوان می باشد که از کیفیت بالا و طول عمر زیاد برخوردار است. دستگاه تصفیه آب الیت در حدود 5 سال است که به خانواده محصولات آکواجوی اضافه شده است و تا به امروز رکورد دار بیشترین فروش دستگاه آب تصفیه آکواجوی است. به همین دلیل است که ما خرید دستگاه تصفیه آب الیت به شما عزیزان پیشنهاد می شود. شرکت آبرسان تهران یکی از دهها فروشنده تصفیه آب الیت آکواجوی می باشد و کلیه خدمات تصفیه آب آکواجوی را به شما عزیزان ارائه می نماید.

دستگاه تصفیه آب الیت با استفاده از قطعات برند اصلی آکواجوی در داخل ایران مونتاژ می شود.

دستگاه تصفیه آب پرایم

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل پرایم نیز یک دستگاه آب شیرین کن ساخت ایران بوده و دومین نمونه تصفیه آب مونتاژی از محصولات تصفیه آب آکواجوی است که از دستگاه لجند نمونه برداری شده است. در دستگاه پرایم از فیلتر اصل آب تصفیه کن آکواجوی مدل کارتریجی به عنوان فیلتر پیش تصفیه استفاده شده است.

فیلترهای کارتریجی برخلاف فیلتر این لاین که نیاز به هوزینگ ندارند ، برای استفاده در دستگاه تصفیه آب خانگی آکواجوی نیاز به هوزینگ فیلتر دارند و از مزیت استفاده  از فیلتر کارتریجی می توان به ارزان تر بودن قیمت فیلتر کارتریجی اکواجوی نسبت به فیلتر این لاین آکواجوی اشاره کرد اما هر دو فیلتر از نظر کیفیت ساخت ، مواد داخل فیلتر و نحوه کارکرد یکسان هستند و فقط شکل ظاهری فیلتر آکواجوی با هم متفاوت است. در ادامه به توضیح مختصر دستگاه پرایم می پردازیم تا برای خرید دستگاه تصفیه آب پرایم راحت تر تصمیم بگیرید .

در مدل پرایم نیز از مخزن فلزی 19 لیتری جهت ذخیره آب تصفیه شده استفاده شده است. مخزن های دستگاه اب تصفیه کن آکواجوی از نوع تحت فشار هستند و دارای تیوپ لاستیکی آنتی باکتریال هستند که آب تصفیه شده در داخل این تیوپ ذخیره می شود. در اطراف این تیوپ هوای فشرده قرار دارد که توسط سوزن کنار مخزن این هوای فشرده شده وارد مخزن می شود.

در پایین دستگاه آب تصفیه کن اکواجوی مدل پرایم سه عدد هوزینگ فیلتر قرار دارد که در درون این هوزینگ ها فیلترهای کارتریجی قرار می گیرد . هر سه عدد هوزینگ فیلتر دستگاه آب شیرین کن آکواجوی مدل پرایم از نوع دبل اورینگ هستند یعنی دارای دو واشر یکی در بالا و لبه هوزینگ و دیگری در پایین رزوه های هوزینگ که وجود این دو هوزینگ باعث اب بندی شدن بهتر هوزینگ می شود. هوزینگ های دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل پرایم از بهترین و بهداشتی ترین نوع مواد پلاستیکی ساخته شده و بر اثر استفاده طولانی مدت هیچ نوع طعم و بویی نمیگیرد.

شیر آب برداشت دستگاه آب تصفیه آکواجوی مدل پرایم که بر روی سینک ظرفشویی نصب می شود نیز از نوع اهرمی نیمه فانتزی است که نصب شیر آب دستگاه آب تصفیه اکواجوی در کنار ظرفشویی ظاهر خوبی دارد.

پمپ آب دستگاه آب شیرین کن آکواجوی مدل پرایم نیز دارای فشاری برابر با 110 Psi است که عبور آب با این فشار از فیلتر ممبران آکواجوی می تواند زمان تصفیه آب و در نتیجه زمان کارکرد دستگاه تصفیه آب را کاهش دهد . این پمپ آب از نوع دیافراگمی است و هنگام کارکردن هیچ گونه لرزش و صدایی ندارد.

شاسی دستگاه پرایم نیز از نوع فلزی با رنگ کوره ای مقاوم در برابر زنگ زدگی و خوردگی است که تا سال های طولانی هیچ گونه آسیبی نمی بیند و از بین نمی رود .

شیر برقی و سوییچ های دستگاه پرایم نیز از مارک آکواجوی می باشد که به دلیل کیفیت بالای این قطعات با قطع و وصل شدن مکرر آب دستگاه هیچ نوع آسیبی به آنها وارد نمی شود و از بین نمی روند .

دستگاه آب شیرین کن آکواجوی مدل پرایم نیز یکی از با کیفیت ترین محصولات آکواجوی می باشد که ما خرید دستگاه تصفیه آب پرایم را نیز به مشتریان محترم توصیه می شود .

ما در شرکت آبرسان تهران به عنوان نماینده فروشنده تصفیه آب پرایم آکواجوی می باشیم و کلیه خدمات آب تصفیه آکواجوی را به شما عزیزان ارائه می نماید .

دستگاه تصفیه آب پرایم آکواجوی با قطعات آکواجوی در داخل ایران مونتاژ می شود .

مقایسه تصفیه آب پرایم و تصفیه آب الیت

دستگاه پرایم و دستگاه الیت آکواجوی هر دو تصفیه آب آکواجوی ساخت ایران می باشند که از مدل خارجی آنها کپی برداری شده است. هر دو دستگاه پرایم و الیت از قطعات تصفیه اب آکواجوی تولید شده اند که هر دو قطعات یکسانی دارند اما اختلاف این دو مدل در نوع فیلتر پیش تصفیه دستگاه می باشد که در دستگاه الیت از فیلتر این لاین استفاده شده است و در دستگاه پرایم از فیلتر کارتریجی که هر دو فیلتر از نظر کارایی و مواد داخل فیلتر یکسان هستند اما فقط ظاهر آنها با هم متفاوت است . پس هر دو دستگاه در عملکرد و نوع آبی که تصفیه می کنند یکسان هستند و تفاوتی با هم ندارند .

 

 

دستگاه تصفیه آب 401

تعمیر دستگاه تصفیه آب آکواجوی

دستگاه تصفیه آب 401 اکواجوی آخرین مدل مونتاژ شده در ایران می باشد که به تازگی به خانواده تصفیه آب آکواجوی اضافه شده است. در دستگاه تصفیه آب 401 بخاطر اینکه قیمت نهایی محصول کاهش پیدا کند دو قطعه بکار رفته در دستگاه تصفیه آب چینی می باشد و مخزن دستگاه 401 نیز اط نوع پلاستیکی و 16 لیتری می باشد که به کاهش چشمگیر قیمت این محصول کمک می کند.

اما به این معنی نیست که دستگاه آب شیرین کن آکواجوی مدل 401 از کیفیت خوبی برخوردار نیست و نمی توان این محصول را خرید. در دستگاه تصفیه آب 401 قطعاتی از برندهای معروف چینی استفاده شده است که تولیدات این برند کیفیتی برابر با محصولات تایوانی دارد .

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل 401 نیز دارای هوزینگ فیلتر است مانند دستگاه پرایم و از فیلترهای کارتریجی آکواجوی در این دستگاه استفاده می شود که هوزینگ های نصب شده بر روی دستگاه 401 از نوع Food Grade می باشد و کاملاً بهداشتی می باشند و ماندن آب در این هوزینگ ها هیچ تاثیری بر روی طعم و مزه آب ندارد و باعث ایجاد قارچ و بیماری نمی شود .

مخزن دستگاه آب شیرین کن آکواجوی مدل 401 از نوع پلی اتیلنی می باشد که یک نوع پلاستیک مقاوم در برابر فشار می باشد. این نوع مخزن در 16 لیتر حجم دارد که گنجایش ذخیره آب تا 8 لیتر را دارد و از نظر اندازه و قطر از مخزن دو دستگاه بالا در حدود 5 سانتی متر کوچک تر است و برای مکان های کوچک تر مناسب است .

دستگاه تصفیه آب 401 آکواجوی در سه مدل معمولی ، مدل A  و مدل N موجود است که تفاوت این سه مدل فقط در نوع فیلترها بخصوص فیلتر ممبران می باشد که بهترین مدل آن مدل 401 معمولی می باشد .

قطعات دیگر مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب 401 مانند دو دستگاه گفته شده در بالا می باشد.

دستگاه تصفیه آب 401 آکواجوی مونتاژ ایران با قطعات آکواجوی می باشد.

دستگاه تصفیه آب لوتوس

خرید ارزان دستگاه تصفیه آب آکواجوی

دستگاه تصفیه آب لوتوس برند آکواجوی از نوع وارداتی از تایوان می باشد که پرفروش ترین مدل دستگاه تصفیه آب آکواجوی همین مدل لوتوس می باشد . دستگاه لوتوس دقیقاً مانند دستگاه الیت می باشد که در ایران مونتاژ می شود. مزیت این دستگاه نسبت به مدل های دیگر که باعث پرفروش شدن آن شده است کیفیت بالایی است که این مدل دستگاه آب تصفیه آکواجوی دارد و دلیل دیگر ساده و پرکاربرد بودن این مدل است و به دلیل این که مشتری به راحتی می تواند فیلترهای دستگاه لوتوس را تعویض کند پرطرفدار شده است.

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل لوتوس دارای یک شاسی فلزی با رنگ کوره ای به رنگ سفید شیری است که با اینکه 18 سال از ورود این دستگاه به ایران می گذرد تا کنون حتی یک دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی نیز دچار خوردگی شاسی نشده اند.

دستگاه آب شیرین کن آکواجوی مدل لوتوس از نوع این لاین می باشد به این معنی که بغیر از فیلتر ممبران که دارای هوزینگ است چهار فیلتر دیگر این لاین یا خطی هستند و فیلترها بصورت مستقل و بدون نیاز به هوزینگ فیلتر ، آب را تصفیه می کنند. از مزیت خطی بودن فیلتر این است که محفظه نگهدارنده مواد داخل فیلتر هر بار تعویض می شود و نیازی به شستشو نیست و هیچ نوع میکروبی نمی گیرد.

مخزن اب تصفیه آکواجوی مدل لوتوس نیز از نوع فلزی 19 لیتری است که تیوپ داخل آن از نوع ضد باکتری است و می تواند 12 لیتر اب تصفیه شده را درون خود جای دهد. به دلیل وجود هوای فشرده در اطراف تیوپ آب ، به هنگام قطع برق یا قطع شدن آب ، تمامی آب داخل مخزن بیرون می آید و شما می توانید آن را استفاده نمایید.

شیر برداشت آب ، پمپ آب ، ترانس ، شیر برقی و سوییچ های کنترل کننده کارکرد خودکار دستگاه همگی مانند دیگر دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی می باشد .

دستگاه تصفیه آب لوتوس آکواجوی ساخت تایوان می باشد .

دستگاه تصفیه آب لجند

قیمت دستگاه تصفیه آب آکواجوی

یکی دیگر از دستگاه های پرفروش اکواجوی بعد از دستگاه لوتوس ، مدل لجند می باشد که به دلیل پرفروش بودن شرکت اصلی آکواجوی اقدام به مونتاژ این دستگاه تصفیه آب در ایران با نام پرایم گرفت که در بالا توضیح داده شد. در دستگاه تصفیه آب لجند آکواجوی از هوزینگ های دبل اورینگ فود گرید استفاده شده است که فیلتر کارتریجی آکواجوی درون این هوزینگ ها قرار می گیرد و مورد استفاده قرار می گیرد. برای باز گردن هوزینگ فیلتر آکواجوی باید از آچار مخصوص هوزینگ استفاده نمود و تعویض فیلتر آب تصفیه آکواجوی در این مدل دستگاه کمی سخت تر از تعویض فیلتر اب شیرین کن آکواجوی در مدل های این لاین است .

در دستگاه تصفیه آب لجند از فیلتر ممبران Asprine استفاده می شود که فیلتر ممبران آسپرین ساخت کشور تایوان و طراحی شرکت آمریکایی می باشد. این فیلتر در صورتی که تعویض فیلتر تصفیه اب آکواجوی را به موقع انجام دهید و با رعایت استاندارد مصرف یعنی 15 لیتر آب تصفیه شده در روز ، 5 الی 6 سال بر روی دستگاه تصفیه آب لجند عمر می کند . دقت فیلتر ممبران آسپرین دستگاه آب تصفیه لجند بقدری بالاست که حتی میکروب و باکتری های موجود درون آب از آن عبور نمی کند .

مخزن دستگاه لجند نیز فلزی 19 لیتری می باشد که در بالای این مخزن شیر مخزن قرار دارد و در کنار مخزن یک درپوش آبی رنگ برای تنظیم مقدار هوای داخل مخزن وجود دارد .

دستگاه تصفیه آب لجند آکواجوی ساخت تایوان می باشد .

دستگاه تصفیه آب لیلیوم

مشخصات دستگاه تصفیه آب آکواجوی

اما یک مدل دستگاه تصفیه آب آکواجوی وجود دارد که مناسب مکان های کم حجم می باشد و افرادی که در آشپزخانه خود دچار کمبود فضا هستند می توانند از این مدل دستگاه تصفیه اب استفاده نمایند. دستگاه تصفیه آب لیلیوم برند آکواجوی با همه مدل های برند آکواجوی متفاوت است و این مدل از نمونه های کیسی یا کم جا می باشد که از فیلترهای این لاین در دستگاه تصفیه آب استفاده شده است و بر خلاف دیگر مدل ها دارای یک مخزن ذخیره آب تصفیه شده کوچک 8 لیتری می باشد که گنجایش 4 لیتر آب تصفیه شده را دارد.

تمام قطعات و مخزن در این مدل دستگاه تصفیه آب درون یک کیس یا کاور قرار دارد و به دلیل باریک بودن کاور و داشتن ظاهری زیبا می توان از این مدل دستگاه تصفیه آب بر روی کابینت و یا میز استفاده کرد و در زمان کارکرد هیچ نوع صدا و لرزشی ندارد . تمام قطعات بکار رفته در مدل لیلیوم شرکت آکواجوی با قطعات دستگاه های دیگر این برند مانند لوتوس و تولیپ بغیر از مخزن یکسان است و هیچ تفاوتی ندارد اما به دلیل کم حجم بودن مخزن و مقدار آبی که تصفیه می کند طرفدار زیادی ندارد .

دستگاه تصفیه آب لیلیوم آکواجوی ساخت کشور تایوان می باشد .

دستگاه تصفیه آب تولیپ

دستگاه تصفیه آب تولیپ آکواجوی یک دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس است که دارای فیلتر ممبران می باشد . دستگاه تولیپ از فیلترهای این لاین اصلی آکواجوی در ساخت آن استفاده شده است که فیلترهای این لاین آکواجوی دارای کیفیت بالا در جذب مواد درون آب و گیاهی هستند و در ساخت آنها به هیچ عنوان از مواد کربنی صنعتی استفاده نشده است. دستگاه تصفیه آب تولیپ آکواجوی یک دستگاه نیمه کیسی یا نیمه کم جا می باشد و عبارت نیمه کیسی به این دلیل به دستگاه تصفیه آب تولیپ گفته می شود که خود دستگاه تصفیه آب دارای یک کیس است و فیلترها و قطعات دستگاه در داخل این کیس قرار دارد اما یک مخزن بزرگ فلزی در کنار این دستگاه قرار می گیرد.

دستگاه تصفیه آب تولیپ یک دستگاه تصفیه آب کم جا است که بعد از دستگاه تصفیه آب لیلیوم که کم جا ترین مدل آکواجوی است در کنار دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل رُز قرار می گیرد می تواند برای محیط های کم جا و فضاهای کم حجم مانند داخل کابینت مناسب باشد به این دلیل که می توان خود دستگاه تولیپ را بر روی کابینت و یا داخل کابینت قرار داد و مخزن را در محل دیگری توسط شلنگ به دستگاه وصل نمود که دو تکه بودن دستگاه تصفیه آب تولیپ یک مزیت بزرگ برای کسانی است که مشکل کمبود فضا دارند.

دستگاه تولیپ دارای یک کیس پلاستیکی آبی رنگ و به شکل عدد 7 می باشد که قرار دادن دستگاه بر روی کابینت را امکان پذیر می کند . این مدل دستگاه نیمه کیسی از آن جهت پرطرفدار است که علاوه بر کم جا بودن دارای مخزن فلزی 19 لیتری است که امکان ذخیره آب تصفیه شده را تا حدود 12 لیتر میسر می کند و مانند دستگاه لیلیوم مخزن کوچک 4 لیتری ندارد و اگر مشکل کمبود فضا تا اندکی دارید مدل تولیپ و رُز بهترین گزینه برای شما می باشد .

دستگاه تصفیه آب تولیپ آکواجوی یک پمپ قدرتمند با فشار120 Psi دارد که می تواند آب را از داخل لوله آب داخل ساختمان مکش کند و با قدرت از فیلترهای داخل دستگاه عبور دهد تا مدت زمان تصفیه آب به تقریباً 20 دقیقه کاهش یابد.

فیلتر ممبران دستگاه تولیپ در برخی مواقع از برند Asprine است که این فیلتر ممبران یک برند آمریکایی تولید تایوان می باشد که دارای قدرت تفکیک مواد درون آب و طول عمر بالا است که تا حدود 5 الی 6 سال می تواند بر روی دستگاه تصفیه آب کار کند . در برخی مواقع نیز از فیلتر ممبران Aquajoy بر روی دستگاه تصفیه آب استفاده می شود که این فیلتر ممبران طراحی آکواجوی کانادا و تولید کشور تایوان می باشد.

شیر آبی که بر روی دستگاه تصفیه آب قرار دارد از نوع اهرمی نیمه فانتزی می باشد که بر خلاف شیر های اهرمی که در بازار وجود دارد علاوه بر داشتن کیفیت بالا ، از ارتفاع کوتاه تری برخوردار است که ظاهری زیبا تر به سینک ظرفشویی می دهد.

دستگاه تصفیه آب تولیپ آکواجوی تولید کشور تایوان می باشد .

دستگاه تصفیه آب رُز

دستگاه تصفیه آب رُز آکواجوی نیز یک مدل دستگاه تصفیه آب نیمه کیسی می باشد که بغیر از مخزن فلزی که در بیرون و کنار دستگاه تصفیه آب قرار می گیرد ، بقیه قطعات و فیلترهای دستگاه تصفیه آب در داخل یک کیس مستطیل شکل قرار دارند که ظاهری ساده به این کیس می دهد که می توان از این مدل دستگاه تصفیه آب نیز بر روی کابینت و میز استتفاده نمود اما به دلیل شکل ظاهری ساده اکثر مشتریان ترجیح می دهند که از این مدل دستگاه تصفیه آب در فضای داخلی کابینت استفاده کنند . اما به نظر می رسد در کنار این دستگاه تصفیه آب ، دستگاه تولیپ ظاهری بهتر داشته باشد .

دستگاه تصفیه آب تولیپ از فیلتر ممبران Asprine آمریکا بهره می برد که قدرت بالایی را در تصفیه آب و حذف مواد زائد درون آب به دستگاه تصفیه آب رز می دهد . این فیلتر می تواند در سخت ترین آبها تا سختی 3000 تا بیش از 5 سال عمر مفید داشته باشد .

دستگاه تصفیه آب رز دارای یک مخزن 19 لیتری فلزی است که به واسطه تیوپی که در داخل این مخزن برای ذخیره آب تصفیه شده قرار دارد می تواند تا حدود 10 لیتر آب تصفیه شده را در درون خود جای دهد . مخزن دستگاه رز از کیفیت بالایی برخوردار است که تیوپ داخل آن می تواند تا سال ها بدون خرابی کارکند .

شیر اهرمی موجود در دستگاه تصفیه آب رز نیز می تواند با دارا بودن ظاهری شکیل و علمی نیمه خمیده ، ظاهری زیبا به سینک ظرفشویی بدهد .

دستگاه تصفیه آب رز یک قاب مستطیل شکل دارد که با 4 عدد پیچ که در کناره های دستگاه تصفیه آب قرار دارد به راحتی باز و بسته می شود و به هنگام تعویض فیلتر و یا سرویس دستگاه تصفیه آب هیچ مشکلی برای جا زدن قاب دستگاه بوجود نمی آید.

دستگاه تصفیه آب رز نیز ساخت کشور تایوان می باشد.

دستگاه تصفیه آب ساکورا

اما دستگاه تصفیه آب ساکورا با بقیه دستگاه های تصفیه آب موجود اکواجوی متفاوت است . دستگاه تصفیه آب ساکورا به عنوان یک دستگاه قابل حمل تولید شده است که این امکان را به شما می دهد که هر کجا که خواستید با خود ببرید . دستگاه تصفیه آب ساکورا علاوه بر داشتن فیلتر ممبران از فیلترهای این لاین آکواجوی بهره می برد و تفاوت این مدل دستگاه با بقیه مدل ها در این است که هم دارای مخزن کوچک تری نسبت به دستگاه های تصفیه آب آکواجوی برخوردار است و هم اینکه این مدل دستگاه فقط برای برداشت آب بصورت رومیزی ساخته شده است و شیر برداشت آب قابل نصب بروی سینک ظرفشویی ندارد و می توان به این سبک از این دستگاه استفاده کرد . برای برداشت آب تصفیه شده فقط از شیر آبی که جلوی دستگاه نصب شده می توان استفاده کرد .

به دلیل استقبال کم از این مدل دستگاه تصفیه آب به دلیل وجود شیر آب بر روی خود دستگاه و نداشتن شیر آب بروی سینک ظرفشویی که امکان برداشت آب را از دستگاه راحت تر می کند ، این مدل دیگر به تولید نمی رسد .

 

استانداردهای ضروری دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب به دلیل اینکه آب بهداشتی و قابل شرب برای آشامیدن و پخت و پز تولید می کند باید از یک سری استانداردهای جهانی پیروی کند تا بتواند مجوز فروش در سطح بین المللی را کسب کند . این استانداردها تایید می کنند که قطعات و مواد درون فیلترها بهداشتی هستند و استفاده از آنها هیچ مشکلی به وجود نمی آورد . یکی از مهم ترین و معروف ترین این استانداردها NSF می باشد.

استاندارد NSF توسط یک موسسه آمریکایی به تمام وسایل و دستگاه هایی داده می شود که در تولید مواد غذایی و بهداشتی شرکت دارند . داشتن این استاندارد یکی از دلایل کیفیت دستگاه تصفیه آب است چرا که برای داشتن این استاندارد باید استانداردهای اولیه کیفیت را کسب کرد .

دومین استاندارد دستگاه تصفیه آب Water Quality است که یک موسسه اروپایی می باشد که این موسسه نیز برای تولیدات بهداشتی و غذایی استانداردهای گوناگونی را به محصولات تولیدی کارخانجات می دهد و تمام شرکت هایی که در صنعت آب و فاضلاب تولید کننده هستند باید این استاندارد را داشته باشند . دیگر استانداردهای اروپایی مانند CE و FDA نیز به همین ترتیب برای دستگاه تصفیه آب اهمیت دارند و هر دستگاه تصفیه آبی که این استانداردها را داشته باشد با کیفیت و عالی است و خرید آن توصیه می شود .

شرکت آکواجوی یکی از برندهایی است که تمام دستگاه تصفیه آب آکواجوی دارای استاندارد NSF می باشد و در نمایندگی آکواجوی تهران تمام محصولات آکواجوی که به شما عزیزان ارائه می شود همگی دارای استاندارد NSF می باشند .

خرید تصفیه آب آکواجوی دارای استاندارد بین المللی ، نشان دهنده یک خرید خوب و رضایتمند برای مشتری است .

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید :

https://www.nsf.org/certified-products-systems

 

 

خدمات دستگاه تصفیه آب آکواجوی شرکت آبرسان تهران

 

شرکت آبرسان تهران نماینده مجاز فروش آکواجوی و نماینده خدمات پس از فروش آکواجوی می باشد که خدمات خوب و عالی را به مشتریانی که قصد خرید محصولات آکواجوی را دارند ارائه می دهد که این خدمات به شرح زیر می باشد .

خدمات شرکت آبرسان تهران عبارتند از:

نماینده فروش دستگاه تصفیه آب آکواجوی

شرکت آبرسان تهران نماینده مجاز فروش دستگاه تصفیه آب خانگی آکواجوی در تهران، حومه تهران و استان البرز می باشد. تمامی دستگاه های ارائه شده این شرکت به شما مشتریان عزیز دارای سه سال ضمانت بی قید و شرط و بدون کوچک ترین هزینه می باشد. هم اکنون برند آکواجوی جزء برندهای معروف و معتبر تولید کننده دستگاه تصفیه آب در ایران می باشد که دارای مدل های متنوع و پرکاربردی می باشد. مدل های متنوع تولید شده توسط شرکت آکواجوی تهران باعث شده تا به سلیقه تمام مشتریان توجه ویژه ای شود.

مدل هایی که توسط شرکت آکواجوی تولید می شود همگی از نظر کیفیت و قطعات و فیلترهای استفاده شده در دستگاه تصفیه آب یکسان هستند اما فقط از نظر ظاهری با هم تفاوت دارند که این تنوع مدل ها هیچ تاثیری در کارکرد دستگاه تصفیه آب و کیفیت آب تولیدی ندارد. شرکت آبرسان تهران نماینده مرکزی آکواجوی تهران برای تمامی محصولات آکواجوی فروخته شده سه سال ضمانت را تضمین می کند و این اطمینان را به مشتری می دهد که در زمان سه سال ضمانت دستگاه های تصفیه اب فروخته شده هیچ گونه وجهی بابت تعمیر و هزینه ایاب ذهاب بغیر از زمان تعویض فیلتر از مشتری دریافت نکند. ضمانت ارائه شده به مشتری علاوه بر اینکه در فاکتور فروش مهر شده توسط شرکت مشخص می شود در برگه ضمانتی که توسط شرکت آکواجوی در کارتن هر دستگاه تصفیه آب قرار داده شده نیز مهر می شود و مورد تایید قرار می گیرد . پس مشتریانی که از شرکت آبرسان تهران نماینده اصلی آکواجوی ، دستگاه تصفیه اکواجوی خریداری می نمایند هیچ نگرانی بابت نوع خدمات برای دستگاه تصفیه اب خریداری شده نداشته باشند. 

خدمات پس از فروش تصفیه آب آکواجوی

یکی دلیل معروفیت هر برند خدماتی است که به مشتریان ارائه می نماید . خدمات پس از فروش خوب رمز موفقیت هر برندی است. شرکت آکواجوی نیز با دانستن این موضوع و جهت رعایت اصول مشتری مداری اقدام به خدمات پس از فروش گسترده ای به مشتریان خود نموده است تا بتواند گوی رقابت را از دیگر برندها برباید. در همین زمینه کلیه دستگاه های فروخته شده توسط شرکت آبرسان تهران نماینده تصفیه آب آکواجوی و شرکت های دیگری که نماینده شرکت آکواجوی باشند از زمان نصب شامل خدمات پس از فروش آکواجوی مانند خدمات در زمان گارانتی و پس از اتمام گارانتی می شوند که این خدمات شامل دو دسته می شوند :

سرویس های دوره ای دستگاه تصفیه آب آکواجوی

هر دستگاه تصفیه آب به سرویس دوره ای و تعویض فیلتر نیاز دارد. دستگاه تصفیه آب آکواجوی با دیگر دستگاه ها و محصولاتی که شما برای منزل تهیه می کنید فرق دارد. ممکن است یخچال و یا لباسشویی شما تا مدت ها خراب نشود و یا نیاز به بازدید و سرویس دوره ای نداشته باشد اما دستگاه تصفیه آب آکواجوی به این گونه نیست و باید در زمان های بخصوصی سرویس شود تا قطعات آب تصفیه آکواجوی دچار آسیب نشوند. یکی از این مواردی که نیاز به سرویس دارد فیلتر دستگاه تصفیه آب آکواجوی است.

از آنجا که فیلتر آب تصفیه آکواجوی جزء قطعات مصرفی حساب می شوند بایستی در زمان مشخصی که توسط شرکت آکواجوی اعلام می شود تعویض شوند که این زمان برای فیلترهای مختلف متفاوت است. بخش خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب آکواجوی شرکت آبرسان تهران بعنوان نماینده اصلی آکواجوی با تماس با مشتری و اعلام زمان تعویض فیلتر آب تصفیه آکواجوی ، اقدام به اعزام سرویسکار به محل نصب دستگاه می کنند تا فیلتر دستگاه تصفیه آب آکواجوی تعویض شوند چرا که اگر فیلتر آب شیرین کن آکواجوی در زمان مقرر تعویض نشوند ممکن است باعث آلودگی آب مصرفی  و خرابی قطعات تصفیه آب آکواجوی بر اثر رسوبات آب شوند. در حال حاضر شرکت آبرسان تهران کمترین قیمتهای فیلترهای ارائه شده به مشتریان را در بین شرکت های مشابه دار می باشد. قیمت فیلترها و قطعات دستگاه تصفیه آب آکواجوی طبق قیمت های اعلام شده از سوی شرکت مرکزی آکواجوی می باشد.

تعمیر دستگاه تصفیه آب آکواجوی

دستگاه های آب تصفیه آکواجوی ممکن است پس از گذشت زمان دچار فرسودگی قطعات و لوازم شوند. شرکت آبرسان تهران به عنوان نماینده شرکت آکواجوی تهران و نماینده اصلی آکواجوی کرج با ارائه قطعات و لوازم اصل اکواجوی و با کیفیت و همچنین قیمت بسیار مناسب اعلام شده از سوی شرکت آکواجوی مرکزی ، آماده سرویس و تعمیر دستگاه تصفیه آب آکواجوی می باشد.

شرکت آبرسان تهران نماینده مرکزی آکواجوی رضایت مشتری را هم از نظر کیفیت قطعات و هم از نظر قیمت سر لوحه کار خود می داند چرا که رضایت مشتری بزرگ ترین تبلیغ برای مجموعه شرکت آبرسان تهران می باشد.

مشتریان عزیز می توانند با تماس با واحد بخش خدمات شرکت آبرسان تهران درخواست خود را جهت سرویس دستگاه تصفیه آب آکواجوی اعلام کنند تا سرویس کاران شرکت در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات مورد نظر شما را انجام دهند.

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب آکواجوی

هر دستگاه تصفیه آب از هر برند و مدلی که باشد پس از نصب و استفاده به دلیل اینکه فیلترها مواد زائد درون آب را به خود جذب می کنند پس از مدتی از بین می روند و خراب و غیر قابل استفاده می شوند و دیگر نمی توانند مواد درون آب را جذب کنند که این موضوع نیز برای فیلتر دستگاه تصفیه آب آکواجوی صدق می کند. برای رفع این مشکل باید پس از مدت زمان مشخصی که از سوی تولید کننده فیلتر آکواجوی اعلام می شود عمل تعویض فیلتر آب شیرین کن آکواجوی انجام شود و دستگاه اب تصفیه آکواجوی دوباره با فیلتر دستگاه آکواجوی نو شروع به کار کند و آب را تصفیه نماید.

به دلیل مشغله فکری زیاد که مشتریان دارند اغلب زمان تعویض فیلتر آب تصفیه آکواجوی از طرف مشتری فراموش می شود و ممکن است تعویض فیلتر تصفیه آب آکواجوی به تعویق بیافتد. این کار باعث می شود تا هم کیفیت آب خروجی از دستگاه کاهش یابد و هم ممکن است فیلترهای دیگر خراب شوند و همین پایین آمدن کیفیت آب می تواند مخزن را نیز خراب کند و باعث آلودگی تیوپ داخل مخزن شود.

اما ما به مشتریان شرکت آبرسان تهران که قصد خرید تصفیه آب آکواجوی دارند این اطمینان خاطر را می دهیم که زمان تعویض فیلتر دستگاه آب تصفیه آکواجوی را به مشتری اعلام می کنیم و با تماس تلفنی با مشتری زمان عوض کردن فیلتر آب شیرین کن آکواجوی را به آنها یادآوری می کنیم که پس از هماهنگی روز و ساعت انجام خدمات با مشتری ، سرویس و تعویض فیلتر تصفیه آب آکواجوی لازم برای مشتری انجام می شود تا زمان عوض کردن فیلتر آب تصفیه کن آکواجوی و سرویس دوره ای دستگاه فراموش نشود.

چرا خرید از نمایندگی اکواجوی به نفع شماست؟

شرکت های زیادی هستند که در اینترنت یا سایت های دیگر اقدام به فروش محصولات آکواجوی می نمایند که برخی از آنها نماینده فروش شرکت آکواجوی هستند اما برخی دیگر از فروشندگان جداگانه اقدام به فروش دستگاه تصفیه آب آکواجوی می کنند که نماینده اصلی آکواجوی نیستند. خرید از نمایندگی آکواجوی از این نظر به نفع شماست که با فعال شدن گارانتی توسط نماینده فروش مجاز ، گارانتی دستگاه تصفیه آب خریداری شده در شرکت مرکزی آکواجوی نیز ثبت می شود و در صورتی که هر مشکلی برای فروشنده پیش آید و نتواند به شما خدمات دهد شرکت مرکزی آکواجوی ادامه خدمات را برای شما انجام خواهد داد.

اما اگر آب تصفیه آکواجوی خود را از فروشندگان متفرقه خریداری نمایید در صورتی که فروشنده به شما خدمات گارانتی و سرویس های دوره ای را ندهد ، شرکت مرکزی آکواجوی نیز هیچ مسئولیتی در قبال آن نمی پذیرد و شما ناچار خواهید بود تا با هزینه دستگاه خود را تعمیر و سرویس نمایید. توصیه اکید ما به شما خرید فیلتر و قطعات تصفیه آب آکواجوی از مرکز فروش آکواجوی تهران است. شما می توانید با مراجعه به گوگل مپ فروشگاه آکواجوی در شهر خود را بر روی نقشه پیدا کنید.

 خدمات دیگر شرکت آبرسان تهران:

ارائه مشاوره به مشتریان عزیز جهت خرید دستگاه تصفیه آب مناسب .

تعداد زیادی از مشتریانی که برای اولین بار قصد خرید دستگاه تصفیه اب آکواجوی برای منزل دارند نمی دانند که دستگاه تصفیه آب چه ویژگی دارد و چه انتظاری باید از دستگاه تصفیه آب داشت . بی شک هر وسیله ای را که برای اولین بار خریداری می کنید و یا نفر اولی در خانواده خود باشید که دستگاه تصفیه آب خریداری می کند نمی دانید که دستگاه تصفیه آب مناسب منزل شما چه مدل دستگاهی است و دستگاه تصفیه آب چه موادی را از داخل آب حذف می کند . درست است که تمام دستگاه های تصفیه آب به یک طریق عمل می کنند و مواد درون آب را بصورت یکسان از آب حذف می کنند اما شما می توانید با  اضافه کردن یک یا چند فیلتر کارهای اضافه تری را از دستگاه تصفیه آب بخواهید بطور مثال مشتریانی بودند که هنگام مشاوره به بیماری خود مانند سنگ کلیه و کم کاری کلیه اشاره کردند و کارشناسان فروش شرکت آبرسان تهران به آنها توصیه اضافه کردن فیلتر قلیایی را به آنها دادند و با اضافه کردن یک فیلتر به درمان بیماری آنها کمک شد البته به این نکته توجه کنید که آب تصفیه برای درمان بیماری نمی باشد اما می تواند برای بهبود بیماری کمک موثری باشد.

در برخی از مواقع نیز مشتری برای منزل خود نمی داند که چه مدل دستگاه تصفیه آبی را خریداری کند و به اشتباه دستگاه تصفیه میکرو فیلتر را انتخاب می کند . این مدل دستگاه تصفیه آب نمی تواند آب را بطور کامل تصفیه کند و باعث می شود تا شما سرمایه خود را برای خرید دستگاه تصفیه آبی هزینه کنید که هیچ فایده ای ندارد .

در بعضی از مواقع نیز مشتری به دلیل داشتن فضای کم در منزل از خرید دستگاه تصفیه آب خوب منصرف می شود و با راهنمایی ما و دانستن این مطلب که دستگاه های تصفیه آب آب کم جا نیز وجود دارد مشکلش برطرف می شود . پس ما به شما توصیه می کنیم که قبل از خرید دستگاه تصفیه آب برای منزل و یا هر مکان دیگر اول از چندین شرکت فروشنده دستگاه تصفیه آب مشاوره خرید بگیرید تا در خرید خود ضرر نکنید .

جابجایی دستگاه تصفیه آب از محل نصب به محل دیگر و نصب مجدد دستگاه تصفیه آب .

برخی از مشتریان به دلیل اجاره منزل خود و نیاز به جابجایی منزل فکر می کنند که نمی توان دستگاه تصفیه آب را از محل قبلی باز نمود و به محل جدید انتقال داد به همین خاطر از خرید دستگاه تصفیه آب خودداری نمی کنند و خود را از مزایای این خرید محروم می کنند. اما به راحتی می توان دستگاه تصفیه آب را از محل قدیم باز نمود و به مکان جدید انتقال داد و این کار توسط سرویس کار دستگاه تصفیه آب آکواجوی و یا نماینده شرکت آکواجوی به راحتی انجام می شود . برای انجام این کار فقط کافیست با سرویس کار دستگاه تصفیه آب شرکت آبرسان تهران نماینده آکواجوی تهران هماهنگ نمایید تا در اسرع وقت برای شما این کار انجام شود .

ارائه سرویس و خدمات به دستگاه های تصفیه آب آکواجوی ارائه شده توسط شرکت های دیگر .

بغیر از نماینده اصلی شرکت آکواجوی برخی از شرکت های دیگر نیز اقدام به فروش دستگاه تصفیه آب آکواجوی می نمایند . ممکن است شما دستگاه تصفیه آب خود را از سایت های اینترنتی و یا شرکت هایی که نماینده شرکت آکواجوی نیستند دستگاه خود را خریداری نموده باشید. هرگز بابت خدمات دستگاه تصفیه آب خود نگران نباشید ما به شما به عنوان نماینده مرکزی شرکت آکواجوی خدمات کامل دستگاه تصفیه آب شامل سرویس های دوره ای ، تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب و خدمات دیگر را ارئه می نماییم و شما را از نگرانی بابت خدمات دستگاه تصفیه آب آکواجوی رها خواهیم کرد . فقط کافیست با ما در مجموعه شرکت آبرسان تهران در تماس باشید.

سرویس های دوره ای دستگاه تصفیه آب آکواجوی:

هر دستگاه تصفیه آبی که خریداری می کنید پس از نصب و استفاده نیاز به سرویس پیدا می کند . به دلیل موادی که درون آب شهری و یا آب ورودی به دستگاه تصفیه آب وجود دارد دستگاه تصفیه آب نیاز به سرویس پیدا می کند تمام دستگاه هایی که آلودگی را از بین می برند و نقش پالایش کننده را دارند باید در زمان مشخصی سرویس شوند.

حتماً نباید دستگاه تصفیه آب آکواجوی شما خراب شود و آسیب ببیند بلکه برای حفظ سلامت دستگاه تصفیه آب و ثابت ماندن کیفیت آب تصفیه شده ، لازم است تا دستگاه تصفیه آب بصورت دوره ای توسط سرویسکار نمایندگی مرکزی شرکت آکواجوی تهران سرویس شود و اگر این موضوع به فراموشی سپرده شود و یا در انجام آن سهل انگاری شود ممکن است خسارت سنگینی برای شما ببار آورد و شما را دچار هزینه زیادی کند . سرویس های دوره ای دستگاه تصفیه آب در برنامه نمایندگی مجاز آکواجوی بشرح زیر می باشد :

تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب آکواجوی :

فیلتر پیش تصفیه آکواجوی

فیلتر این لاین آکواجوی

دستگاه های تصفیه آب آکواجوی دارای دو مدل فیلتر پیش تصفیه این لاین و کارتریجی هستند که در بالا به آنها اشاره شد . فیلترهای پیش تصفیه این لاین آکواجوی در دو مدل تولید می شوند .

فیلتر این لاین اصلی آکواجوی

این فیلترها بر روی دستگاه های تصفیه آب آکواجوی قرار دارد که از نظر کیفیت و مقدار مواد درون فیلتر درجه یک هستند و کربن اکتیوی که در فیلتر این لاین اصلی آکواجوی استفاده می شود از کیفیت بالایی برخوردار است و برچسب روی آن به رنگ سورمه ای پر رنگ است و تماماً گیاهی می باشد و بر روی دستگاه تصفیه آب بسته به نوع آب منطقه ای که دستگاه در آن نصب می شود و مقدار استفاده که آیا بیشتر از حد مجاز باشد یا نه بین 9 ماه الی 12 ماه می توان از آنها استفاده نمود .

 

فیلتر این لاین LP آکواجوی

اما یک نوع دیگر از فیلتر پیش تصفیه این لاین آکواجوی موجود است که به مدل فیلتر این لاین LP معروف است این نوع فیلتر این لاین برچسب روی فیلتر با مدل اصلی تفاوت دارد و با اعداد 1 ، 2 و 3 نشان داده شده است مدل درجه دو فیلتر این لاین آکواجوی می باشد. مقدار موادی که در درون این فیلترهای این لاین وجود دارد تقریباً نصف مقدار مواد داخل فیلتر اصلی می باشد و کیفیت کربن اکتیو درون فیلتر LP از فیلتر اصلی کمی پایین تر است و به همین خاطر از قیمت پایین تری نسبت به فیلتر اصلی برخوردار است و به دلیل اینکه مقدار مواد درون فیلتر LP کمتر از نوع اصلی است باید بین 6 الی 9 ماه از زمان استفاده بر روی دستگاه تصفیه آب آکواجوی تعویض شوند . فیلترهای این لاین را بصورت مستقل می توان از آنها استفاده نمود و فیلترهایی که در بیرون و پشت یخچال قرار می گیرند و به دو سر آنها شلنگ تصفیه آب وصل می شود از نوع فیلتر این لاین هستند . 

فیلتر کارتریجی آکواجوی

فیلتر کارتریجی اکواجوی که در بالای این مطلب عکس آن را مشاهده نمودید ظاهری متفاوت با فیلتر این لاین دارد اما فقط در ظاهر متفاوت هستند نه در نوع کارکرد و مواد درون فیلتر . فیلترهای کارتریجی برای استفاده به هوزینگ فیلتر نیاز دارند هوزینگ فیلتر همان محفظه های سفید رنگ است که در دستگاه تصفیه آب پرایم و یا لجند وجود دارند و بصورت عمودی یا ایستاده قرار دارند .

فیلتر کارتریجی آکواجوی برای استفاده باید درون این هوزینگ ها قرار بگیرند و بدون هوزینگ نمی توان از آنها استفاده نمود . فیلتر کارتریجی آکواجوی به دلیل اینکه استفاده کمتری دردستگاه تصفیه آب آکواجوی دارند به همین خاطر در یک نوع تولید می شوند و زمان تعویض فیلتر کارتریجی 6 ماه الی 9 ماه از زمان نصب بر روی دستگاه تصفیه آب می باشند .

به دلیل اصل بودن و کیفیت بالایی که فیلترهای آکواجوی دارد ، بر روی دستگاه تصفیه آب آکواجوی بهتر است که از فیلتر برند آکواجوی استفاده شود اما اگر شما در شهر و یا منطقه ای از کشور زندگی می کنید که به فیلترهای آکواجوی دسترسی ندارید می توانید از فیلترهای برند دیگر استفاده کنید و بهتر است که این فیلترها اصل باشند و از مواد گیاهی در درون آنها استفاده شده باشد .

فیلتر ممبران  آکواجوی

فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب آکواجوی که بر روی دستگاه های تصفیه آب آکواجوی استفاده می شود از چند برند هستند و زمان تعویض این فیلترها با هم متفاوت است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم :

فیلتر ممبران ASPRINE

فیلتر ممبران آسپرین یک فیلتر ممبران آمریکایی است که تحت لیسانس این کشور در تایوان تولید می شود . فیلتر ممبران آسپرین از کیفیت بالایی در حذف مواد درون آب برخوردار است و دقت تصفیه این فیلتر بالا می باشد و طراحی این فیلتر به گونه ای است که دارای طول عمر بالایی است و در صورتی که فیلترهای پیش تصفیه این لاین یا کارتریجی دستگاه تصفیه را در زمان های اعلام شده تعویض کنید فیلتر ممبران آسپرین طول عمر بالایی دارد و به راحتی می تواند تا 6 سال نیز بر روی دستگاه تصفیه آب شما کار کند .

البته مقدار مصرف و کیفیت آب شهری در کاهش این مدت زمان تاثیر بالایی دارد . برای استفاده از فیلتر ممبران اصل بهتر است این فیلتر را از نمایندگی مرکزی تهران آکواجوی خریداری نمایید .

فیلتر ممبران AQUAJOY

فیلتر ممبران آکواجوی که بیشتر بر روی دستگاه های تصفیه آب مونتاژ شده در ایران وجود دارد تولید کارخانه آکواجوی تایوان می باشد و این فیلتر نیز از کیفیت و دقت بالایی در تصفیه آب شهری برخوردار است . فیلتر ممبران آکواجوی بیشتر در مدل 11 لایه ، 50 گالن تولید می شود و با در نظر گرفتن موارد بالا ماانند رعایت زمان تعویض بموقع فیلترهای پیش تصفیه ، رعایت مقدار مصرف استاندارد و کیفیت آب شهری ، می تواند بین 4 الی 5 سال بر روی دستگاه تصفیه آب آکواجوی کارکند و آب را با کیفیت بالا تصفیه کند . این فیلتر در فروشگاه مرکزی آکواجوی تهران با بهترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود . 

فیلتر ممبران NET

فیلتر ممبران Net یک فیلتر ممبران چینی می باشد که به تازگی بر روی دستگاه های تصفیه آب آکواجوی و بیشتر بر روی مدل N401 که در ایران مونتاژ می شود قرار دارد . به دلیل اینکه قیمت نهایی دستگاه تصفیه آب 401 آکواجوی کمتر شود بر روی این مدل قرار گرفته است . فیلتر ممبران Net از برند های معتبر چینی می باشد که به تولید فیلترهای دستگاه تصفیه آب می پردازند . اما مسلماً کیفیت دو برند بالا را ندارد و بر روی دستگاه تصفیه آب آکواجوی عمر کمتری دارند و به 2 الی 3 سال از زمان استفاده می رسد . بهتر است که از دو فیلتر بالا در دستگاه تصفیه آب استفاده نمایید .

فیلتر پست کربن آکواجوی

در تمام دستگاه های تصفیه آب آکواجوی و در مرحله آخر از فیلترهای تصفیه دستگاه یک فیلتر سفید رنگ قرار دارد که به آن فیلتر پست کربن می گویند . این فیلتر می تواند طعم و مزه آب را به خوبی حذف کند . آب خوش طعم و مزه و بدون بو را تولید کند . فیلتر پست کربن آکواجوی نیز در دو نوع اصلی و LP تولید می شوند که این دو فیلتر مانند فیلترهای این لاین که در بالا گفته شد دارای وزن و کیفیت متفاوتی هستند و معمولاً فیلتر پست کربن اصلی از نوع LP آن ارزان تر است . فیلتر پست کربن اصلی آکواجوی را می توان تا 12 ماه بر روی دستگاه تصفیه آب استفاده نمود اما فیلتر پست کربن نوع LP حد اکثر 9 ماه می تواند بر روی دستگاه تصفیه آب قابل استفاده باشد .

تنظیم باد مخزن دستگاه تصفیه آب :

مخزن ذخیره آب دستگاه تصفیه آب از نوع تحت فشار می باشد به این معنی که در مخزن یک تیوب لاستیکی قرار دارد که آب درون آن ذخیره می شود و باد دور این تیوب قرا دارد و آب ذخیره شده در مخزن توسط فشار باد به بیرون رانده می شود و هنگامیکه شما شیر آب روی سینک را باز می کنید فشار هوای درون مخزن است که آب را با فشار به بیرون می راند و گاهی از اوقات ممکن است که شما می خواهید آب تصفیه شده بردارید و شیر آب را باز می کنید اما به اندازه یک یا دو لیوان آب بیرون می آید و سپس فشار آب کم می شود که علت آن مشکل در فشار باد مخزن دستگاه تصفیه اب است .

مقدار فشار باد لازم برای بیرون راندن آب درون مخزن به مرور زمان کم شده و خالی می شود که اگر هر سال یکبار تنظیم نشود باعث پارگی تیوپ و خرابی مخزن می شود و شما را وادار به تعویض مخزن می کند . سرویس کار تصفیه آب آکواجوی در زمان تعویض فیلتر مقدار فشار باد درون مخزن را اندازه گیری می کند و در صورتی که مخزن نیاز به تنظیم باد داشته این کار را برای شما انجام می دهد .

بازدید دوره ای اتصالات و کپسول فاضلاب دستگاه تصفیه آب :

بازدید اتصالات دستگاه تصفیه آب

در زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب آکواجوی یکی از وظایف سرویس کار بازدید دستگاه تصفیه آب ، اتصلات و قطعات دستگاه تصفیه آب می باشد شاید در نگاه شما که تخصصی در دستگاه تصفیه آب ندارید دستگاه تصفیه آب مشکلی نداشته باشد اما سرویس کار دوره دیده در نمایندگی مرکزی آکواجوی در تهران این اشکالات را بخوبی تشخیص می دهد و در صورتی که نیاز به تعمیر و یا تعویض هر قطعه ای بر روی دستگاه باشد اقدام می کند .

اتصالات پلاستیکی دستگاه تصفیه آب بایستی هر سال یکبار بازدید شوند چرا که ممکن است در اثر فشار آب و یا تغییر حرارت و رطوبت محل نصب دستگاه دچار فرسودگی و ترک شده باشند و در صورتی که فشار آب زیاد شود بشکنند پس بهتر است قبل از هر اتفاقی این کار انجام شود .

بازدید کپسول پساب دستگاه تصفیه آب

کپسول فاضلاب دستگاه تصفیه آب یکی از قطعاتی است که سالم بودن آن تاثیر زیادی در سالم ماندن فیلتر ممبران دستگاه و حفظ کیفیت آب تصفیه شده دارد . بعد از هر تعویض فیلتر و یا سالی یکبار کپسول فاضلاب دستگاه تصفیه آب باید چک شود تا سالم باشد و کار کند و گرفتگی نداشته باشد . در صورتی که گرفتگی داشته باشد و یا مسیر عبور آب از آن بسته شده باشد آب از خروجی پساب فیلتر ممبران خارج نمی شود و فیلتر ممبران به راحتی خراب می شود .

بازدید شیر برقی دستگاه تصفیه آب

 در دستگاه ها تصفیه آب یک قطعه به نام شیر برقی وجود دارد که بصورت اتوماتیک جلوی عبور آب از دستگاه را در زمانی که دستگاه تصفیه آب خاموش است را میگیرد . وجود این قطعه از این نظر اهمیت دارد که در صورت خرابی و یا نبود این قطعه ، آب بصورت دائم از فیلترهای دستگاه تصفیه آب عبور می کند و باعث می شود تا فیلترها بصورت شبانه روز املاح و مواد درون آب را جذب کنند و خیلی زود تر از موعد فیلترها خراب شوند . به هنگام سرویس و یا تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب آکواجوی ، سرویس کار شیر برقی را از جهت ساالم بودن کنترل می کند تا این قطعه خراب نباشد و فیلترها را خراب نکند .

جهت خرید اصل و مطمئن به شما توصیه می کنیم که تصفیه آب آکواجوی خود را از فروشگاه آب تصفیه کن آکواجوی و یا نمایندگی مجاز فروش تصفیه آب آکواجوی خریداری نمایید .

 

جهت سرویس دستگاه تصفیه آب خود می توانید با شماره های زیر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید . همکاران ما پس از دریافت درخواست شما در کوتاهترین زمان ممکن ، سرویسکاران مجرب خود را به محل شما اعزام نموده و خدمات مورد درخواست را به شما ارائه می دهند

شرکت آبرسان تهران را با نام نمایندگی مرکزی اکواجوی در تهران بشناسید .

 

 
پرفروش ترین محصولات

درباره ما

شرکت آبرسان تهران در طی سالیان متمادی توانسته رضایت مشتریان زیادی را با ارائه خدمات پس از فروش گسترده جذب نماید که از مهمترین مشتریان این شرکت می توان به شرکت آزاد راه تهران شمال، سازمان توسعه معادن و صنایع معدنی، سازمان توسعه صادرات ایران ،دانشکده دندانپزشکی، آزمایشگاه خاک و مکانیک دانشگاه تهران، آزمایشگاه شیمی دانشگاه علم و صنعت ، معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری و پژوهشکده پلیمر و مواد ایران اشاره نمود

تماس باما

آدرس: تهران بزرگرراه رسالت خیابان دردشت خیابان هراتی پلاک 39

 ایمیل: abresantehran@gmail.com

تلفن:  77933083(021)-77999407(021)-77999423(021)

موبایل:09120296614 - 09193041965

واتس اپ- ایتا- روبیکا: 09120296614

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد. 2024© | طراحی سایت دارکوب

toTop