فیلتر پیش تصفیه اسمارت دراپ یکی از بهترین نوع فیلتر پیش تصفیه در ایران می باشد که مواد کربن پودری گیاهی و بدون ذغال سنگ تهیه و تولید شده است . فیلتر پیش تصفیه اسمارت دراپ از سه فیلتر PP ( پلی پروپیلن ) ، UDF ( کربن اکتیو ) و CTO ( کربن گرانول ) تشکیل شده است .

1-  فیلتر PP اسمارت دراپ ، از الیاف پلی پروپیلن تشکیل شده که مانند یک طوری فشرده عمل می کند و مانع از عبور شن ، ماسه ، خاک ، ذرات معلق و زنگ لوله آب به داخل دستگاه تصفیه آب می شود .

2-  فیلتر UDF اسمارت دراپ ، این فیلتر از پودر ذغال چوب ، نارگیل و گردو که با روش های خاصی به کربن اکتیو تبدیل می شود تشکیل شده است و قادر است تا کلر و مشتقات آن را از آب حذف کند .

3-  فیلتر CTO اسمارت دراپ ، این فیلتر از کربن اکتیو تشکیل شده اما بصورت قالبی می باشد و تفاوت آن در این است که می تواند تمامی مواد سمی درون آب مانند آرسنیک ، نیتریت و نیترات را از آب حذف کند .

 

smartdropfilter

 

 

زمان تعویض فیلتر Smart Drop

زمان تعویض فیلتر سه گانه Smart Drop به موارد زیادی از جمله مقدار مصرف آب در شبانه روز ، استفاده از آب شهری ، آب چاه و یا آب رودخانه و مقدار سختی آب مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب بستگی دارد که معمولاً بین 6 الی 9 ماه متغیر است . اما ما به شما توصیه می کنیم بخاطر حفظ کیفیت آب تصفیه شده و حفظ عمر فیلتر ممبران این فیلترها را هر 6 ماه یکبار تعویض کنید چرا که کیفیت آب شهری هر روز در حال تغییر است و ثابت نمی ماند . فیلتر پیش تصفیه اسمارت دراپ با کیفیت بی نظیری که دارند به فیلتر ممبران در پالایش بهتر آب کمک می کنند .

 

شناخت فیلتر با کیفیت و بی کیفیت

فیلترهای پیش تصفیه زیادی در کشور وجود دارد که برخی بی کیفیت هستند و برخی نیز از کیفیت بالایی برخوردار هستند . وجود فیلترهای پیش تصفیه در دستگاه تصفیه آب خانگی اهمیت بسیار زیادی دارد . همانطور که از نامشان پیداست این فیلترها به عنوان پیش تصفیه در دستگاه تصفیه آب به کار می روند . یعنی آب قبل از رسیدن به فیلتر ممبران یا همان فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب به صورت جزئی تصفیه می شود تا کمکی به فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب کرده باشد . وجود فیلترهای با کیفیت در هوزینگ های فیلترهای پیش تصفیه باعث افزایش کارایی فیلتر ممبران می شود و باعث می شود این فیلتر از 18 ماه الی 36 ماه کار تصفیه آب را به خوبی انجام دهد . فیلترهای پیش تصفیه خوب گیاهی هستند به این معنی که از ذغال پوست نارگیل ، گردو و چوب تشکیل شده اند که قدرت جذب بالای مواد زائد درون آب را دارند و به همین دلیل قیمت بالایی دارند . اما فیلترهای بی کیفیت و ارزان از ذغال سنگ تشکیل شده اند که بدلیل سختی بالای ذغال آنها ، قدرت جذب پایینی دارند و ممکن است جیوه و سرب هم به آب تصفیه شده اضافه کنند .

توصیه اکید ما به شما استفاده از فیلترهای گیاهی و برندهای معتبر غیر چینی است تا علاوه بر نوشیدن آب سالم و گوارا ، سلامت خودر ا نیز به خطر نیاندازید .

 

 

 

پرفروش ترین محصولات

درباره ما

شرکت آبرسان تهران در طی سالیان متمادی توانسته رضایت مشتریان زیادی را با ارائه خدمات پس از فروش گسترده جذب نماید که از مهمترین مشتریان این شرکت می توان به شرکت آزاد راه تهران شمال، سازمان توسعه معادن و صنایع معدنی، سازمان توسعه صادرات ایران ،دانشکده دندانپزشکی، آزمایشگاه خاک و مکانیک دانشگاه تهران، آزمایشگاه شیمی دانشگاه علم و صنعت ، معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری و پژوهشکده پلیمر و مواد ایران اشاره نمود

تماس باما

آدرس: تهران بزرگرراه رسالت خیابان دردشت خیابان هراتی پلاک 39

 ایمیل: abresantehran@gmail.com

تلفن:  77933083(021)-77999407(021)-77999423(021)

موبایل:09120296614 - 09193041965

واتس اپ- ایتا- روبیکا: 09120296614

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد. 2024© | طراحی سایت دارکوب

toTop