فهرست مطالب:

 1. قیمت فیلتر تصفیه آب آکواجوی
 2. قیمت پک سه عددی فیلتر کارتریجی آکواجوی 300 هزار تومان
 3. قیمت پک کامل فیلتر کارتریجی آکواجوی 1/350/000 تومان
 4. قیمت پک سه عددی فیلتر این لاین آکواجوی مدل اصلی 850 هزار تومان  
 5. قیمت پک سه عددی فیلتر این لاین آکواجوی مدل ال پی 650 هزار تومان  
 6. قیمت فیلتر ممبران آکواجوی 800 هزار تومان
 7. قیمت فیلتر ممبران فیلمتک 15 لایه 450 هزار تومان
 8. قیمت فیلتر ممبران گلد تورای 15 لایه 450 هزار تومان
 9. قیمت فیلتر پست کربن آکواجوی 290 هزار تومان
 10. فیلتر دستگاه تصفیه آب آکواجوی
  1. فیلتر کارتریجی تصفیه آب آکواجوی
  2. فیلتر خطی یا این لاین تصفیه آب آکواجوی
 11. اما فرق فیلتر کارتریجی با فیلتر این لاین در چیست؟
 12. قیمت فیلتر تصفیه آب آکواجوی
 13. نوع فیلتر استفاده شده در هر دستگاه تصفیه آب آکواجوی
 14.  
 15. فیلترهای دستگاه تصفیه آب لوتوس
 16. فیلترهای دستگاه تصفیه آب لیلیوم
 17. فیلترهای دستگاه تصفیه آب تولیپ
 18. فیلترهای دستگاه تصفیه آب رُز
 19. فیلترهای دستگاه تصفیه آب بولوم
 20. فیلترهای دستگاه تصفیه آب لِجِند
 21. فیلترهای دستگاه تصفیه آب الیت
 22. فیلترهای دستگاه تصفیه آب 401
 23. فیلترهای دستگاه تصفیه آب پرایم آکواجوی

 

 

 

قیمت فیلتر تصفیه آب آکواجوی

 

قیمت پک سه عددی فیلتر کارتریجی آکواجوی 300 هزار تومان

 

فیلتر کارتریجی آکواجوی

قیمت پک کامل فیلتر کارتریجی آکواجوی 1/350/000 تومان

 

قیمت پک سه عددی فیلتر این لاین آکواجوی مدل اصلی 850 هزار تومان  

 

 

قیمت پک سه عددی فیلتر این لاین آکواجوی مدل ال پی 650 هزار تومان  

 

 فیلتر ممبران آکواجوی

قیمت فیلتر ممبران آکواجوی 800 هزار تومان

 

بهترین فیلتر تصفیه آب آکواجوی

قیمت فیلتر ممبران فیلمتک 15 لایه 450 هزار تومان

 

فیلتر ممبران گلد تورای

قیمت فیلتر ممبران گلد تورای 15 لایه 450 هزار تومان

 

فیلتر پست کربن آکواجوی

قیمت فیلتر پست کربن آکواجوی 290 هزار تومان

 

 

فیلترها در دستگاه های تصفیه آب نقش اصلی و اساسی را ایفا می کنند . درست است که کیفیت قطعات دستگاه تصفیه آب باید بالا باشد و مشکلی برای دستگاه تصفیه آب پیش نیاید اما فیلترها هم در کیفیت آب تصفیه شده خروجی از دستگاه تصفیه آب نقش اصلی را دارند چرا که اگر فیلترها از کیفیت خوبی برخوردار نباشند ممکن است هم برای سلامتی شما خطرناک باشند و هم برای دستگاه تصفیه آب . به این دلیل که هم پوسته فیلتر و هم مواد داخل فیلتر باید از مواد گیاهی و با کیفیت باشند و هیچ نوع مواد مضرری را به آب تصفیه شده اضافه نکنند . متاسفانه فیلترها زیادی در بازار موجود است که ارزان قیمت هستند و هیچ کیفیتی ندارند و مشتری اغلب گول قیمت پایین این فیلترها را می خورد و آن را خریداری می کند غافل از اینکه هیچ ارزانی بی علت نیست و در داخل فیلترهای ارزان قیمت از مواد صنعتی مانند ذغال سنگ و یا آنتراسیت استفاده شده است .

اما برای اینکه مشتری بتواند خریدی با خیال راحت داشته باشد بسیاری از برند های تولید کننده دستگاه تصفیه آب در جهان ، هم قطعات و هم فیلتر آن برند را نیز تولید می کنند تا علاوه بر جلوگیری از تقلب در فروش فیلتر بی کیفیت به مشتری ، خریدار بتواند از فیلتر خوب نیز برخوردار شود و از آب با کیفیت بهره ببرد .

برند آکوا جوی نیز یکی از تولید کنندگان دستگاه تصفیه آب و فیلتر در دنیا می باشد که برای محصولات تولیدی خود فیلتر مشخص شده را نیز تولید می کند و خوشبختانه به دلیل نظارت بالایی که بر تولید و عرضه محصولات خود دارد هنوز هیچ نوع فیلتر تقلبی آکواجوی در بازار موجود نمی باشد .فیلترهای برند آکوا جوی از بهترین مواد گیاهی تولید می شوند که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و البته قیمت فیلترهای این برند نیز بالا است . در ادامه به نوع فیلترهای دستگاه تصفیه آب آکواجوی و مواد استفاده شده در این فیلترها اشاره می کنیم . ابتدا باید بدانید که فیلترها بر چند نوع هستند .

فیلتر دستگاه تصفیه آب آکواجوی

بطور کلی فیلترهای دستگاه تصفیه آب از هر نوع برند و مارکی که باشند بر دو نوع هستند 

فیلتر کارتریجی تصفیه آب آکواجوی

یک نوع از فیلترهای دستگاه تصفیه آب از نوع کارتریجی هستند . حدود 70 درصد فیلترهای استفاده شده در دستگاه های تصفیه آب کارتریجی می باشند و این فیلتر ها به وفور یافت می شوند و در تمامی دستگاه ها قابل استفاده می باشند و مهمترین دلیل زیاد بودن این فیلتر ها نسبت به مدل های دیگر ارزان تر بودن فیلتر و در نتیجه ارزانتر تمام شدن قیمت دستگاه تصفیه آب می باشد و باید در هوزینگ های مخصوص به خود نصب و استفاده شود . فیلترهای کارترجی به تنهایی در دستگاه تصفیه آب قابل استفاده نمی باشند و برای استفاده به هوزینگ فیلتر و یا محفظه ای که فیلترهای کارتریجی درون آنها قرار بگیرد نیاز است . فیلترهای کارتریجی به صورت ایستاده قابل استفاده هستند اما از نظر نوع کارکرد و مواد داخل فیلتر و ترتیب قرار گرفتن فیلتر با انواع دیگر فیلترها یکسان هستند . فیلترهای کارتریجی معمولاً بصورت یک بسته سه عددی هستند و فیلترهایی که از برندهای معتبر هستند در یک پک بسته ای سه عددی موجود هستند که در برند آکواجوی نیز به همین صورت می باشد . فیلتر کارتریجی اکواجوی در دو مدل موجود است یک نوع آن در بسته سه عددی دارای فیلتر یک از نوع پلی پروپیلن ، فیلتر دوم از نوع کربن پودری اکتیو و فیلتر سوم آن از نوع کربن گرانول می باشد که این پک سه عددی گران تر است . نوع دیگری از بسته سه عددی فیلتر آکواجوی نیز موجود است که در آن بجای فیلتر سوم از فیلتر اول اما با حجم بالاتر استفاده شده است که همین امر باعث می شود تا قیمت نهایی بسته فیلتر کمتر شود . در دستگاه های تصفیه آب آکواجوی مدل لجند ، بلوم ، پرایم و 401 از این نوع فیلتر استفاده می شود . البته خاطر نشان می شود که از فیلتر کارتریجی برندهای دیگر نیز می توان استفاده نمود به شرط اینکه فیلترها از مواد مرغوب و گیاهی باشند .

فیلتر خطی یا این لاین تصفیه آب آکواجوی

 نوع دیگری از فیلتر تصفیه آب آکواجوی وجود دارد که با فیلترهای کارتریجی فقط از نظر شکل و ظاهر تفاوت دارد و نه از نظر کارکرد  که به این فیلترها خطی یا این لاین گفته می شود . فیلترهای خطی بدلیل کم حجم بودن و اشغال فضایی کمتر و احتیاج نداشتن به هوزینگ معمولا در دستگاه های کیسی یا کاوردار استفاده می شوند که به علت کم بودن این فیلترها قیمت بالاتری نسبت به فیلتر های کارتریجی دارند و باعث افزایش قیمت دستگاه می شوند . دو سر فیلتر خطی بسته است و فقط یک سوراخ وجود دارد که محل اتصال شیلنگ یا اتصال به فیلتر خطی می باشد . فیللترهای خطی در ظاهر یکی هستند اما در دو سر فیلتر که شیلنگ به آن وصل می شود در دو نوع فیتینگی یا رزوه ای وجود دارد . در مدل فیتینگی یک سوراخ ریز وجود دارد که فقط می توان شلنگ اب را به فیلتر این لاین متصل نمود و تعویض فیلتر در این مدل فیتینگی بسیار راحت تر است و در مدل دوم سوراخ بزرگ تری وجود دارد که محل اتصال رزوه دار یا دنده دار می باشد که باید اتصال را تفلون پیچ کرد و در رزوه ها بست . این نوع به دلیل بستن نوار تفلون بر دور اتصال وقت بیشتری را هدر می دهد . 

فیلتر این لاین آکواجوی نیز خود بر دو نوع است

فیلتر این لاین اصلی آکواجوی

در فیلتر اصلی این لاین آکواجوی که نوع مرغوب فیلتر این لاین آکواجوی است در بسته سه عددی از فیلتر یک پلی پروپیلن 5 میکرون به عنوان فیلتر یک ، فیلتر کربن اکتیو گیاهی به عنوان فیلتر دوم و فیلتر الیافی 1 میکرون به عنوان فیلتر سوم قرار دارد . این بسته فیلتر گرانتر است . بسته این نوع فیلتر به رنگ آبی پر رنگ یا سورمه ای است .

یک نوع از فیلترهای این لاین آکواجوی وجود دارد که در آن از یک فیلتر 5 میکرون به عنوان فیلتر اول ، فیلتر کربن چودری اکتیو به عنوان فیلتر دوم و فیلتر یک میکرون به عنوان فیلتر سوم وجود دارد . این نوع فیلتر از نظر کیفیت در درجه دوم قرار دارد دلیل آن کیفیت و مقدار مواد کمتر فیلتر دوم کربن چودری می باشد . رنگ این بسته به صورت آبی کم رنگ می باشد و بر روی بسته آن عبارت LP نوشته شده است . این فیلتر از نظر قیمت از فیلتر اصلی این لاین آکواجوی ارزان تر است .

از هر دو نوع فیلتر این لاین آکواجوی می توان در دستگاه های تصفیه آب الیت ، لوتوس ، لیلیوم ، تولیپ و رز استفاده نمود اما توصیه ما به شما این است که از فیلترهای اصلی و با کیفیت تر استفاده نمایید به دلیل اینکه این فیلترها هم قدرت جذب مواد شیمیایی و سمی درون آب مانند کلر و نیتریت در سطح بالاتری را دارند و هم اینکه عمر این فیلترها از نوع LP بیشتر است .

فیلترهای خطی یا این لاین به دلیل اینکه به هوزینگ فیلتر احتیاج ندارند می توان این فیلترها را به صورت مستقل از دستگاه تصفیه آب و برای مصارف دیگر نیز استفاده نمود مانند فیلتر هایی که در بیرون از یخچال استفاده می شوند.لازم به ذکر است که فقط فیلترهای پیش تصفیه یا همان فیلتر های پایین دستگاه که هر 6 ماه یکبار تعویض می شوند متفاوت هستند و در دو نوع تولید می شوند اما بقیه فیلترهای دستگاه تصفیه آب  مانند فیلتر پست کربن ، مینرال ، قلیایی ، و ممبران در همه دستگاه ها یکسان می باشد و ممکن است فقط برند آنها با هم متفاوت باشد .

از آنجا که دستگاه های تصفیه آبی که فیلتر خطی دارند کم حجم تر هستند در بیشتر دستگاه های تصفیه آب Aquajoy  مانند لوتوس ، الیت و دستگاه های کیسی مانند رز ، تولیپ و لیلیوم عمدتاً از فیلترهای خطی استفاده می شود اما در تعدادی از این دستگاه های آکواجوی مانند پرایم ، لجند ، بلوم و 401 هم از فیلتر کارتریجی استفاده شده است.

ترتیب قرار گیری فیلترهای دستگاه تصفیه آب عبارتند از :

فیلتر پلی پروپیلن

 فیلتر PP یا پلی پروپیلن خطی یا کارتریجی هر دو یکسانند و وظیفه این فیلتر حذف ذرات و مواد درشت مانند خاک ، ذرات درشت و زنگ لوله می باشند. فیلتر پلی پروپیلن از الیاف به هم تابیده شده پلی پروپیلن که مانند رشته های پنبه می باشد تشکیل شده و در سایزهای مختلف با روزنه های مختلف برای مصارف گوناگون تولید می شوند که برای استفاده در دستگاه تصفیه آب از دو نوع یک میکرون و پنج میکرون استفاده می شود . معمولا فیلترهای خطی عمر بیشتری نسبت به فیلترهای کارترجی دارند و متوسط عمر آنها 8 الی 9 ماه است .از این فیلتر نیز به عنوان فیلتر بیرونی در پشت یخچال نیز می توان استفاده نمود .

فیلتر کربن اکتیو یا فعال

فیلتر کربن اکتیو از پودر کربن تشکیل شده است که با روش های گوناگون به نوع فعال یا اکتیو تبدیل می شود تهیه شده است . فیلتر کربن اکتیو به دلیل متخلخل بودن دانه های کربن می تواند مواد سمی درون آب را حذف کند و اصلی ترین وظیفه این فیلتر حذف کلر و مشتقات کلر می باشد که به عنوان ماده ضد عفونی کننده در آب به وفور یافت می شود کلر ماده سمی است که می تواند باعث امراض و سرطان های گوناگون مانند سرطان روده و معده شود . مواد کربنی داخل این فیلتر را می توان از مواد کربنی مختلفی مانند ذغال سنگ در بی کیفیت ترین نوع فیلتر با قدرت جذب تا 30 درصد ، از ذغال چوب  در نوع معمولی این فیلتر با قدرت جذب تا 60 درصد و در نوع مرغوب و باکیفیت از ذغال پوست نارگیل ، پسته ، گردو و بادام تشکیل شده است که می تواند تا 90 درصد کلر و مواد سمی درون آب را حذف کند که علاوه بر سلامت آب به افزایش طول عمر فیلتر ممبران نیز کمک می کند . متوسط عمر این فیلتر نیز 8 الی 9 ماه می باشد . از این فیلتر نیز می توان به عنوان فیلتر بیرونی یخچال و در پشت آن استفاده نمود.

فیلتر کربن بلاک یا کربن گرانول

فیلتر کربن بلاک که این فیلتر نیز مانند فیلتر بالا از کربن فعال تهیه شده اما با این تفاوت که این فیلتر پودری نبوده و بصورت قالبی می باشدکه این فیلتر علاوه بر حذف آلاینده هایی نظیر نیتریت ، نیترات ، تری هالو متان ، بنزن ، آرسنیک و تولوئن قادر به حذف مقداری از طعم و بوی نامطبوع آب می باشد .عمر متوسط این فیلتر با توجه به شرایط مصرف آب تا 9 می باشد .

خاطر نشان می شود که سه فیلتر پیش تصفیه آکواجوی بایستی در زمان اعلام شده تعویض شوند تا علاوه بر حفظ کیفیت آب ، سبب خرابی فیلترهای دیگر دستگاه تصفیه آب نشود .

در بین مدل های متنوع دستگاه تصفیه آب خانگی، دستگاه تصفیه آب آکواجوی بی شک جزء یکی ار بهترین دستگاه های تصفیه آب در ایران می باشد که می تواند با بهترین برندهای دیگر تولیدی در جهان رقابت کند . برند آکواجوی یک برند کانادایی می باشد که توانسته در ایران فروش قابل توجهی داشته باشد . شرکت تصفیه آب آکواجوی با استفاده از فناوری های روز دنیا یکی از بهترین قطعات و فیلترها را تولید می کند به گونه ای که این برند توانسته یک برند محبوب در ایران و نقاط دیگر جهان شود.

برند آکواجوی دارای چندین مدل دستگاه تصفیه آب می باشد به گونه ای که در 5 مدل از دستگاه تصفیه آب آکواجوی از فیلترهای این لاین یا خطی استفاده می شود و در دو مدل از برند آکواجوی از فیلترهای کارتریجی استفاده می شود.

 

اما فرق فیلتر کارتریجی با فیلتر این لاین در چیست؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت که هر دو فیلتر از نظر کیفیت و کارایی و موادی که در ساخت آنها به کار می رود یکی هستند اما تفاوت فقط در ظاهر آنها می باشد . فیلتر کارتریجی به گونه ای می باشد که برای استفاده نیاز به هوزینگ یا محفظه نگهداری فیلتر دارد اما فیلتر این لاین یا فیلتر خطی آکواجوی به هوزینگ و محفظه نیازی ندارد و خود فیلتر را به تنهایی می توان در دستگاه تصفیه آب آکواجوی یا هر جای دیگر مانند فیلتر یخچال از آن استفاده نمود.

در ادامه این مطلب به بررسی مطالب زیر می پردازیم

قیمت فیلتر تصفیه آب آکواجوی

نوع فیلتر استفاده شده در هر دستگاه تصفیه آب آکواجوی

 

قیمت فیلترهای خطی بسته به برند آن فیلتر از 400 هزار تومان الی 650 هزار تومان متغیر می باشد که فیلترهای اصلی دستگاه تصفیه آب آکواجوی هم همین محدوده قیمتی را دارند که تفاوت قیمت آنها نه بخاطر کیفیت ، بلکه بخاطر مقدار مواد کربنی داخل فیلترها می باشد . توجه کنید که از فیلترهای خطی یا این لاین دیگر برندها نیز می توانید در دستگاه های تصفیه آب آکواجوی استفاده کنید.

 

مدل های دستگاه تصفیه آب آکواجوی و فیلترهای استفاده شده در آنها

 

فیلترهای دستگاه تصفیه آب لوتوس

دستگاه تصفیه آب لوتوس

همانطور که در شکل بالا می بینید در دستگاه تصفیه آب لوتوس از پنج فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب استفاده شده است .

فیلتر های استفاده شده در دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل لوتوس عبارتند از :  

سه عدد فیلتر این لاین یا خطی در جلوی دستگاه تصفیه آب لوتوس که از نوع مرغوب یا درجه یک هستند .

یک عدد فیلتر پُست کربن در بالای دستگاه تصفیه آب لوتوس که از نوع اصلی این فیلتر می باشد .

یک عدد فیلتر ممبران در بالای دستگاه تصفیه آب لوتوس که در دستگاه تصفیه آب لوتوس از برند Asprine یا Aquajoy می باشد .

از فیلترهای خطی و پست کربن LP نیز می توان در این مدل دستگاه تصفیه آب استفاده نمود .

فیلترهای دستگاه تصفیه آب لیلیوم

دستگاه تصفیه آب لیلیوم

دستگاه تصفیه آب لیلیوم نیز یک دستگاه تصفیه آب کیسی کم حجم می باشد که برای کاهش سایز این مدل دستگاه تصفیه آب به ناچار از فیلتر های خطی و مخزن کوچک درون دستگاه استفاده شده است .

فیلترهای استفاده شده در دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل لیلیوم عبارتند از :

سه عدد فیلتر این لاین یا خطی آکواجوی در داخل کِیس دستگاه تصفیه آب لیلیوم که این نوع فیلترهای خطی این مدل دستگاه تصفیه آب از نوع اصلی هستند .

یک عدد فیلتر این لاین پُست کربن آکواجوی در داخل دستگاه تصفیه آب لیلیوم که این فیلتر به دلیل گرفتن طعم و مزه بد آب باید از نوع اصلی و با کیفیت باشد .

یک عدد فیلتر ممبران در داخل دستگاه تصفیه آب لیلیوم که در اکثر دستگاه های تصفیه آب از برند Asprine استفاده شده است .

 از فیلتر پست کربن LP و فیلتر این لاین LP نیز می توان در این دستگاه تصفیه آب استفاده نمود .

فیلترهای دستگاه تصفیه آب تولیپ

دستگاه تصفیه آب تولیپ

دستگاه تصفیه آب تولیپ آکواجوی یک دستگاه نیمه کمحجم می باشد به این دلیل که از فیلترهای خطی در این دستگاه تصفیه آب استفاده شده است اما یک مخزن بزرگ در کنار دستگاه تصفیه آب و خارج از کیس آن قرار می گیرد .

فیلتر های استفاده شده در این مدل از دستگاه تصفیه آب آکواجوی عبارتند از :

سه عدد فیلتر این لاین و خطی آکواجوی در داخل دستگاه تصفیه آب تولیپ که از نوع مرغوب و درجه یک فیلترهای خطی استفاده شده است

یک عدد فیلتر این لاین پُست کربن در داخل دستگاه تصفیه آب تولیپ و از نوع مرغوب و گیاهی می باشد .

یک عدد فیلتر ممبران آکواجوی یا فیلمتک در داخل دستگاه تصفیه آب تولیپ که از بهترین نوع فیلتر ممبران برای استفاده در دستگاه تصفیه آب تولیپ می باشد .

  از فیلتر پست کربن LP و فیلتر این لاین خطی LP نیز می توان در دستگاه تصفیه آب تولیپ استفاده نمود .

فیلترهای دستگاه تصفیه آب رُز

فیلترهایی که در دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل رُز استفاده شده اند عبارتند از :

سه عدد فیلتر خطی یا این لاین اکواجوی در داخل دستگاه تصفیه آب رُز قرار دارد که از نوع اصلی و درجه یک این فیلتر می باشد

یک عدد فیلتر ممبران آکواجوی یا گلد تورای در داخل دستگاه تصفیه آب رُز که از فیلترهای برندهای دیگر ممبران نیز می توان در این دستگاه تصفیه آب استفاده نمود .

یک عدد فیلتر پُست کربن در داخل دستگاه تصفیه آب رُز که از نوع فیتینگی می باشد

از فیلتر پست کربن LP و فیلتر این لاین LP نیز می توان در این دستگاه تصفیه آب استفاده نمود .

فیلترهای دستگاه تصفیه آب بولوم

دستگاه تصفیه آب بولوم

دستگاه تصفیه آب بلوم نیز یک دستگاه تصفیه آب با فیلترهای کارتریجی است که از نوع مرغوب در این مدل دستگاه تصفیه آب استفاده شده است

فیلترهایی که در دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل بولوم استفاده می شود عبارتند از :

سه عدد فیلتر کارتریجی آکواجوی در پایین دستگاه تصفیه آب بولوم

یک عدد فیلتر ممبران آکواجوی یا فیلمتک در بالای دستگاه تصفیه آب بولوم

یک عدد فیلتر پُست کربن آکواجوی یا لایف واتر در بالای دستگاه تصفیه آب بولوم

از فیلتر پست کربن LP و فیلترکارتریجی LP نیز می توان در این دستگاه تصفیه آب استفاده نمود .

در این مدل دستگاه تصفیه اب نیز می توان فیلتر ششم مواد معدنی و یا فیلتر قلیایی نیز به دستگاه اضافه نمود .

 

فیلترهای دستگاه تصفیه آب لِجِند

دستگاه تصفیه آب لجند

فیلتر قابل استفاده در دستگاه تصفیه آب لِجِند آکواجوی عبارتند از :

سه عدد فیلتر کارتریجی آکواجوی یا فیلتر اسمارت در جلوی دستگاه تصفیه آب لِجِند که فیلتر پیش تصفیه می باشند

یک عدد فیلتر پُست کربن آکواجوی یا لایف واتر در بالای دستگاه تصفیه آب لِجِند به عنوان فیلتر بوگیر دستگاه تصفیه آب

یک عدد فیلتر ممبران آکواجوی یا فیلمتک در بالای دستگاه تصفیه آب لِجِند و یا هر برند معتبر دیگر

خاطر نشان می شود که از فیلتر پست کربن LP در بالای دستگاه تصفیه آب نیز می توان استفاده نمود

دستگاه تصفیه آب لجند قابلیت نصب فیلتر ششم مواد معدنی یا فیلتر قلیایی را دارد .

 

فیلترهای دستگاه تصفیه آب الیت

همانطور که در شکل بالا می بینید در دستگاه تصفیه آب الیت آکواجوی که همانند دستگاه تصفیه اب لوتوس می باشد از پنج فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب استفاده شده است .

فیلتر های استفاده شده در دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل الیت عبارتند از :  

سه عدد فیلتر این لاین یا خطی در جلوی دستگاه تصفیه آب الیت که از نوع مرغوب یا درجه یک هستند .

یک عدد فیلتر پُست کربن در بالای دستگاه تصفیه آب الیت که از نوع اصلی این فیلتر می باشد .

یک عدد فیلتر ممبران در بالای دستگاه تصفیه آب الیت است که در دستگاه تصفیه آب الیت از برند Net یا Aquajoy می باشد .

از فیلترهای خطی این لاین LP و پست کربن LP نیز می توان در این مدل دستگاه تصفیه آب استفاده نمود .

در دستگاه تصفیه آب الیت آکواجوی نیز می توان فیلتر ششم قلیایی یا مینرال به دستگاه اضافه نمود و آب را از مواد معدنی غنی نمود .

 

فیلترهای دستگاه تصفیه آب 401

دستگاه تصفیه آب 401 آکواجوی جدیدترین مدل دستگاه تصفیه آب آکواجوی است و فیلترهایی که بر روی این دستگاه قابل نصب است به شرح زیر است

سه عدد فیلتر پیش تصفیه کارتریجی آکواجوی که هم می توان از نوع اصلی باشد و هم از نوع LP در این دستگاه استفاده نمود

یک عدد فیلتر ممبران آکواجوی که هم از برند Net می توان استفاده کرد و هم از برند خود آکواجوی بر روی دستگاه استفاده نمود

یک عدد فیلتر پست کربن آکواجوی که از دو نوع اصلی و LP می توان بر روی دستگاه استفاده نمود

این دستگاه تصفیه آب نیز قابلیت اضافه نمودن فیلتر ششم و هفتم قلیایی یا مینرال و یا هر دوی آنها را دارد .

 

فیلترهای دستگاه تصفیه آب پرایم آکواجوی

دستگاه تصفیه آب پرایم آکواجوی که برگرفته از مدل لجند آکواجوی است و فیلترهایی که بر روی این دستگاه قابل نصب است به شرح زیر است

سه عدد فیلتر پیش تصفیه کارتریجی آکواجوی که هم می توان از نوع اصلی باشد و هم از نوع LP در این دستگاه استفاده نمود و در دستگاه تصفیه آب لجند نیز به همین گونه است

یک عدد فیلتر ممبران آکواجوی که هم از برند Net می توان استفاده کرد و هم از برند خود Aquajoy بر روی دستگاه استفاده نمود

یک عدد فیلتر پست کربن آکواجوی که از دو نوع اصلی و LP می توان بر روی دستگاه استفاده نمود

این دستگاه تصفیه آب نیز قابلیت اضافه نمودن فیلتر ششم و هفتم قلیایی یا مینرال و یا هر دوی آنها را همزمان با هم  دارد .

 

توجه !

به این نکته توجه کنید که فیلترهای استفاده شده در دستگاه تصفیه آب آکواجوی با دیگر برندهای تولید کننده فیلتر دستگاه تصفیه آب از نظر کارایی ، نوع مواد به کار رفته در فیلتر و شکل و اندازه با هم تفاوتی ندارند و می توان از برندهای دیگر نیز در دستگاه های تصفیه آب آکواجوی نیز استفاده نمود به شرط اینکه کلیه فیلترهایی را که قصد استفاده در دستگاه تصفیه آب آکواجوی و یا هر دستگاه تصفیه اب دیگری را دارید از مواد گیاهی و مرغوب بغیر از ذغال سنگ باشد . به شما عزیزان توصیه می شود که فیلترهای دستگاه تصفیه آب آکواجوی را حتماً از نمایندگی های مجاز تهیه نمایید .

 

 

سوالات متداول

 

آیا فیلتر دستگاه آکواجوی ضمانت تعویض و مرجوعی نیز دارد ؟

خیر فیلترها جزء قطعات مصرفی حساب می شوند و به دلیل اینکه باید بهداشتی باشند تا مشکلی برای آب مصرفی به وجود نیاید قابلیت تعویض و مرجوع شدن را ندارند .

چرا فیلترها با هم متفاوت است؟

تمام تولید کنندگان قطعات و دستگاه در دنیا برای فروش بیشتر و اینکه مشتری را از دست ندهند محصولات با درجه کیفی مختلفی تولید می کنند تا مشتری بتواند هر نوع را که دلخواهش بود خریداری نماید .

اگر از فیلتر ذغال سنگی استفاده کنیم چه اتفاقی می افتد ؟

فیلترهای ذغال سنگی دارای مواد سمی و خطرناکی مانند جیوه و سرب هستند که در دستگاه تصفیه آب و توسط فیلتر ممبران فقط بخشی از این مواد حذف می شود و نه تمام آن . به همین دلیل مصرف این مواد در طولانی مدت سرطان زا است و همیشه به یاد داشته باشید که سلامتی خود را فدای ارزان تر خریدن نکنید .

مدت زمان تعویض هر فیلتر بر روی دستگاه تصفیه آب چقدر است ؟

از آنجا که کیفیت فیلترها با هم متفاوت است مدت زمان تعویض فیلترها نیز با هم متفاوت است . فیلتری که از کیفیت بالا برخوردار است با فیلتری که از کیفیت پایین برخوردار است زمان تعویضش متفاوت است اما بصورت کلی برای

فیلتر های پیش تصفیه کارتریجی مدت زمان 6 الی 9 ماه در نظر گرفته شده است

برای فیلترهای این لاین خطی مدت زمان 9 الی 12 ماه در نظر گرفته شده است

برای فیلتر ممبران بسته به تعداد لایه و برند فیلتر ممبران می توان آن را بین 18 الی 36 ماه تعویض نمود

برای فیلتر پست کربن بسته به کیفیت اب منطقه مورد استفاده و اینکه آیا آب طعم و بوی بدی داشته باشد یا نه می توان بین 12 الی 15 ماه از این فیلتر استفاده نمود.

برای فیلترهای ششم اگر فیلتر مینرال باشد می توان آن را با فیلتر پست کربن روی دستگاه با هم تعویض نمود تا تاریخ تعویض هر دو فیلتر یکی باشد.

برای فیلتر قلیایی که این فیلتر هم کیفیت ساخت در زمان تعویض این فیلتر تاثیر دارد ولی برای فیلتر قلیایی معمولی باید حداکثر تا 15 ماه تعویض شود و برای فیلترهای مرغوب خد اکثر تا 24 ماه تعویض نمود .

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه های تصفیه آب آکواجوی یا فیلترهای آکواجوی با کارشناسان شرکت آبرسان تهران در ارتباط باشید.

 

پرفروش ترین محصولات

درباره ما

شرکت آبرسان تهران در طی سالیان متمادی توانسته رضایت مشتریان زیادی را با ارائه خدمات پس از فروش گسترده جذب نماید که از مهمترین مشتریان این شرکت می توان به شرکت آزاد راه تهران شمال، سازمان توسعه معادن و صنایع معدنی، سازمان توسعه صادرات ایران ،دانشکده دندانپزشکی، آزمایشگاه خاک و مکانیک دانشگاه تهران، آزمایشگاه شیمی دانشگاه علم و صنعت ، معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری و پژوهشکده پلیمر و مواد ایران اشاره نمود

تماس باما

آدرس: تهران بزرگرراه رسالت خیابان دردشت خیابان هراتی پلاک 39

 ایمیل: abresantehran@gmail.com

تلفن:  77933083(021)-77999407(021)-77999423(021)

موبایل:09120296614 - 09193041965

واتس اپ- ایتا- روبیکا: 09120296614

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد. 2024© | طراحی سایت دارکوب

toTop