قیمت انواع مدل های دستگاه تصفیه آب بسته به نوع قطعات

 

 

دستگاه تصفیه آب خانگی C.C.K  یکی از پرفروش ترین دستگاه های تصفیه آب خانگی در ایران به شمار می رود . برند دستگاه تصفیه آب C.C.K  یک برند تایوانی ساخت شرکت کو پینگ ( Kouw Pinng ) می باشد که در طی سال های متوالی توانسته رضایت خریداران را از نظر کیفیت قطعات و ظاهر به خود جلب نماید .

دستگاه تصفیه آب CCK ساخت تایوان یک دستگاه تصفیه آب دارای تکنولوژی اسمز معکوس است که در این روش با استفاده از فیلتر ممبران که دارای یک غشای بسیار ریز است بیشتر مواد و املاح اضافی آب گرفته می شود . تصفیه آب CCK تایوان فقط و فقط دارای ساشی فلزی محکم و ضد زنگ می باشد که هم دارای استقامت زیادی برای نگهداری قطعات و فیلترها بر روی دستگاه تصفیه آب می باشد و هم ظاهری زیبا به دستگاه تصفیه آب سی سی کا می بخشد .

معمولاً بر روی دستگاه های تصفیه آب ساخت تایوان یک درجه فشار برای نشان دادن فشار داخلی آب دستگاه تصفیه آب وجود دارد که در دستگاه تصفیه آب سی سی کا هم این عقربه وجود دارد . وجود و یا عدم وجود این عقربه تاثیری بر کارایی دستگاه تصفیه آب ندارد و فقط برای نشان دادن فشار داخلی دستگاه تصفیه آب می باشد و از این عقربه می توان فهمید که دستگاه تصفیه آب در حال تصفیه کردن آب است یا خیر .  در زمان تصفیه آب توسط دستگاه ، عقربه عددی بین 6 الی 8 Bar نشان می دهد و در حالت خاموش بودن عدد صفر را نشان می دهد .

هم اکنون دستگاه تصفیه آب CCK در سه کشور تایوان ، چین و ایران تولید می شود که قیمت هر دستگاه با توجه به نوع قطعات ، کشور سازنده و قیمت دلار در ایران کمی متفاوت است که در پایین صفحه به طور کامل به آن می پردازیم .

 

دستگاه تصفیه آب CCK ساخت تایوان

 

دستگاه تصفیه آب C.C.K ساخت تایوان دارای قطعات با کیفیت برقی و پلاستیکی می باشد . دستگاه تصفیه آب سی سی کا ساخت تایوان دارای 6 فیلتر می باشد که فیلتر ششم این دستگاه مینرال است و قابلیت نصب فیلتر قلیایی را دارد . دستگاه تصفیه آب برند CCK بیشتر از مدل زیر سینکی طراحی شده است که در این مدل سه فیلتر در پایین دستگاه تصفیه آب قرار دارد که فیلترهای پیش تصفیه می باشند و معمولاٌ هم به صورت ایستاده هستند و دارای هوزینگ فیلتر یا همان محفظه نگهداری فیلتر می باشند و سه فیلتر ممبران ، فیلتر پُست کربن و فیلتر مینرال در بالای دستگاه تصفیه آب قرار دارند . در تمام دستگاه های تصفیه آب به روش اسمز معکوس که از فیلتر ممبران فیلمتک استفاده می کنند ، پنج فیلتر دستگاه تصفیه آب فیلترهای اصلی و لازم برای دستگاه تصفیه آب می باشند که وجود تمام این پنج فیلتر و ترتیب قرار گرفتن آنها بر روی دستگاه تصفیه آب از اهمیت بالایی برخوردار است و نمی توان آنها راا جابجا نمود و انجام این کار باعث خرابی فیلترها و پایین آمدن کیفیت آب دستگاه تصفیه آب می شود .

 فیلتر ششم به بعد روی دستگاه تصفیه آب ، می تواند فیلتر مینرال ، فیلتر قلیایی zh350 ، فیلتر اکسیژن ساز و یا فیلتر آنتی باکتریال باشد که معمولاً دستگاه های تصفیه آب که وارد کشور می شوند دارای فیلتر مینرال هستند و فیلترهای دیگر به درخواست مشتری بر روی دستگاه تصفیه آب نصب می شوند . فیلتر مینرال یا مواد معدنی دارای سنگ های معدنی و عمدتاً سیلیس است که مواد معدنی به آب تصفیه شده اضافه می کند . فیلتر قلیایی دارای دانه های معدنی با یون مثبت و منفی است که می تواند PH آب تصفیه شده را تا عدد 8.5 بالا ببرد .

اکثر دستگاه های تصفیه آب وارداتی به خصوص تصفیه آب C.C.K ساخت تایوان دارای شش فیلتر می باشند و دستگاه های تصفیه آبی که تعداد فیلتر بیشتر دارند مربوط به شرکت های ایرانی یا چینی تولید کننده یا فروشنده می باشد .

قطعات دستگاه تصفیه آب C.C.K ساخت تایوان

دستگاه CCK تایوانی دارای یک پمپ آب قوی برای تولید فشار به آب جهت عبور آب از فیلتر ممبران یا همان فیلتر اصلی دستگاه می باشد . پمپ آب دستگاه تصفیه آب از نوع دیافراگمی می باشد و با پمپ های پروانه ای تفاوت دارد و این نوع پمپ های آب می توانند فشار بالایی را ایجاد کنند و فشاری در حدود 125 Psi تولید می کند و کاملا بی صدا و بدون لرزش می باشد و در دستگاه های تصفیه سی سی کا تولید ایران یا چین مقدار فشار تولیدی پمپ آب دستگاه می تواند عددی بین 80 الی 90 psi باشد البته فشار کاری پایین تر پمپ آب هیچ تاثیری بر روی کیفیت آب تصفیه شده ندارد و فقط باعث می شود تا زمان تصفیه آب و پر کردن مخزن دستگاه تصفیه آب 10 الی 15 دقیقه بیشتر شود و این افزایش زمان برای مصارف خانگی هیچ مشکلی ایجاد نمی کند اما از نظر کیفیت و طول عمر پمپ آب دستگاه تصفیه آب CCK تایوان حداقل دو یا سه برابر نمونه مشابه چینی یا ایرانی است . پمپ آب تصفیه آب سی سی کا در پایین و پشت هوزینگ فیلترهای پیش تصفیه قرار دارد که از مزیت های قرار گرفتن پمپ آب CCK در پایین شاسی دستگاه می توان به دسترسی آسان تر به پمپ آب جهت تعمیر یا تعویض پمپ آب در زمان خرابی اشاره کرد . پمپ آب دستگاه سی سی کا با پایه های پلاستیکی به بدنه پیچ شده است و این پایه های نگهدارنده پلاستیکی هرگونه لرزش را دفع می کند .

قطعات پلاستیکی دستگاه تصفیه آب شامل هوزینگ های دستگاه تصفیه آب ، شیلنگ ها و غیره از مواد اولیه نو و از نوع ABS 600 می باشد که دارای استحکام زیاد و رنگ براق می باشد . قطعات پلاستیکی دستگاه تصفیه آب سی سی کا می تواند هر نوع فشار و ضربه ای را تحمل کند بطوریکه هوزینگ ها و قطعات پلاستیکی می تواند تا ده بار فشار را به راحتی تحمل کند .

مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی CCK از برند تانک پک TankPac ساخت تایوان می باشد که بهترین برند تایوانی در تولید مخزن و برخی قطعات دستگاه تصفیه آب  می باشد . مخزن تانک پک دستگاه از نوع  TP19  می باشد که حجم کل مخزن 19 لیتر است و می تواند تا 12 لیتر آب تصفیه شده را در خود ذخیره کند . جنس این مخزن از نوع پلی اتیلن و ضد زنگ می باشد . مخزن تانک پک کیفیت بالایی دارد و عمر مفید آن در حدود ده سال می باشد و به همین دلیل در بیشتر برندهای معتبر تولید کننده دستگاه تصفیه آب این مخزن دیده می شود .

شاسی دستگاه تصفیه آب C.C.K ساخت تایوان از نوع فلزی با رنگ کوره ای ضد زنگ می باشد که دارای استحکام زیادی است و بیشتر به رنگ سفید می باشد و ابعاد آن به گونه ای است که در هر فضایی به راحتی جا می شود .

دستگاه تصفیه آب CCK دارای دو سوییچ High پرشر و Low پرشر می باشدبرای کارکرد اتوماتیک دستگاه تصفیه آب می باشد که به روش زیر عمل می کنند :

وظیفه سوییچ لو پرشر قطع برق دستگاه تصفیه آب به هنگام قطع شدن جریان آب ورودی به دستگاه می باشد و باعث می شود تا دستگاه هنگام قطع شدن جریان آب کارنکند و خاموش شود تا قطعات و مخصوصاً پمپ آب دستگاه بر اثر نبود آب به مشکل نخورند و خراب نشوند .

وظیفه سوییچ های پرشر نیز قطع برق دستگاه تصفیه آب به هنگام پر شدن مخزن ذخیره آب تصفیه می باشد . هنگامیکه مخزن تصفیه آب پر می شود سوییچ های پرشر ، برق پمپ و شیر برقی دستگاه را قطع می کند و این کار باعث می شود تا آب اضافه تر وارد مخزن نشود و از ترکیدن مخزن جلوگیری شود .

دستگاه تصفیه آب سی سی کا تایوان دارای یک شیر برداشت آب اهرمی می باشد که در رنگ های استیل ، سفید و طلایی می باشد که ظاهری شکیل و زیبا دارد و برای نصب بر روی سینک ظرفشویی بسیار مناسب و کارآمد است . وجود شیر آب مجزای آب تصفیه شده بر روی سینک این امکان را به شما می دهد تا بتوانید آب تصفیه شده و اب مصرفی خود را بصورت جداگانه استفاده نمایید .

تمام قطعات برقی گفته شده در دستگاه تصفیه آب با یک ولتاژ 24 ولت کار می کنند . در صورتی که دستگاه تصفیه آب به برق متصل نباشد نمی تواند کار تصفیه کردن آب را انجام دهد . تامین ولتاژ مورد نیاز دستگاه تصفیه آب سی سی کا بر عهده یک ترانس مبدل برق شهری می باشد که در پشت هوزینگ فیلتر های پایین و در کنار پمپ آب قرار دارد و به رنگ مشکی است . ترانس مبدل جریان برق دستگاه تصفیه آب می تواند برق شهری را به یک ولتاژ 24 ولت 2 آمپر با جریان مستقیم تبدیل کند تا قطعات برق دستگاه بتوانند به راحتی با این ولتاژ کار کنند .

زمانی که عمل تصفیه آب صورت می گیرد به دلیل اینکه فیلتر اسمز معکوس یا فیلتر ممبران تا 90 درصد املاح و مواد داخل آب را حذف می کنند آب تصفیه شده خروجی کمی مزه تلخی به خود می گیرد و علت آن پایین آمدن سختی آب تصفیه شده می باشد . بر روی دستگاه تصفیه آب CCK یک شیر فلزی یا پلاستیکی کوچک قرار دارد که بوسیله آن می توان کمی آب شهری که از فیلترهای پیش تصفیه عبور کرده است را با آب تصفیه شده مخلوط کرد و به این ترتیب سختی آب را افزایش داد که بالا آمدن سختی آب باعث بهتر شدن طعم و مزه آب تصفیه شده می شود .

 

 

قیمت دستگاه تصفیه آب CCK

قیمت دستگاه تصفیه آب سی سی کا ساخت تایوان

هم اکنون با توجه به وضعیت قیمت دلار در ایران و سختی شرایط واردات ، در حدود8/000/000 الی8/500/000 تومان می باشد . قیمت دستگاه تصفیه آب CCK ساخت تایوان می تواند با توجه به نوع فیلترهای استفاده شده در دستگاه تغییر کند .

قیمت دستگاه تصفیه آب سی سی کا ساخت چین

با توجه به پایین تر بودن کیفیت قطعات نسبت به قطعات ساخت تایوان ، در حدود 6/000/000 الی6/500/000 تومان می باشد .

قیمت دستگاه تصفیه آب سی سی کا مونتاژ ایران

با قطعات تایوان و مخزن تانک مکس ایرانی قیمتی در حدود 4/000/000  تومان می باشد و با مخزن تانک پک قیمتی در حدود 4/700/000 تومان دارد . این مدل دستگاه تصفیه آب CCK بهترین مدل دستگاه تصفیه آب مونتاژ ایران می باشد .

 

 

قیمت های اعلام شده در بالا مربوط به نیمه دوم سال 1401 می باشد .

 

 

لازم به ذکر است این قیمت ها بستگی به قیمت روز ارز دارد و جهت اطلاع از قیمت دستگاه های تصفیه آب با ما تماس بگیرید .

 

 

پرفروش ترین محصولات

درباره ما

شرکت آبرسان تهران در طی سالیان متمادی توانسته رضایت مشتریان زیادی را با ارائه خدمات پس از فروش گسترده جذب نماید که از مهمترین مشتریان این شرکت می توان به شرکت آزاد راه تهران شمال، سازمان توسعه معادن و صنایع معدنی، سازمان توسعه صادرات ایران ،دانشکده دندانپزشکی، آزمایشگاه خاک و مکانیک دانشگاه تهران، آزمایشگاه شیمی دانشگاه علم و صنعت ، معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری و پژوهشکده پلیمر و مواد ایران اشاره نمود

تماس باما

آدرس: تهران بزرگرراه رسالت خیابان دردشت خیابان هراتی پلاک 39

 ایمیل: abresantehran@gmail.com

تلفن:  77933083(021)-77999407(021)-77999423(021)

موبایل:09120296614 - 09193041965

واتس اپ- ایتا- روبیکا: 09120296614

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد. 2024© | طراحی سایت دارکوب

toTop