شماره تماس نمایندگی آکواجوی   02177999423  -  02177999407

شماره تماس مشاور فروش آکواجوی   09120296614

برند آکواجوی یک برند کانادایی تایوانی می باشد که از سال 1382 وارد ایران شد و تا کنون توانسته بهترین میزان فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و بزرگ ترین رقیب بهترین برندهای دنیا باشد. برند آکواجوی دارای 7 مدل دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد که به دلیل داشتن مدل های متنوع و در اندازه های مختلف، نظر هر سلیقه ای را حتی سخت پسندان را برای انتخاب بهترین مدل آب تصفیه آکواجوی به خود جلب نماید. حتی برند آکواجوی دارای بهترین مدل آب شیرین کن آکواجوی برای تمامی فضاهای داخل منزل حتی کوچکترین فضاها هم می باشد. شاید شما نتوانید بهترین مدل دستگاه تصفیه آب آکواجوی را برای منزل انتخاب کنید. ما می خواهیم بهترین مدل آکواجوی برای منزل را به شما معرفی کنیم تا بتوانید بهترین مدل تصفیه آب آکواجوی برای منزل را انتخاب کنید و برای خرید بهترین مدل آب تصفیه آکواجوی برای منزل دچار سردرگمی نشوید.

 

 

برای انتخاب بهترین مدل آب تصفیه کن آکواجوی باید یکسری موارد را در نظر بگیرید تا بتوانید پرفروش ترین مدل آب تصفیه کن اکواجوی را انتخاب کرده و خریداری نمایید. بهترین دستگاه های تصفیه آب شناخته شده در جهان دارای مزیت هایی هستند یعنی باید بتوانند مواد و املاح مضری که در آب شهری وجود دارد را حذف کرده و یا از بین ببرند. مقدار و درصد حذف املاح و مواد درون آب خام ورودی به دستگاه آب تصفیه است که کیفیت دستگاه تصفیه آب و کیفیت فیلتر تصفیه آب هر برند را مشخص می کند. پس برای اینکه بدانید چه مواد مضری در آب خام وجود دارند و اساساً چه موادی در آب وجود دارند که هر نوع تصفیه آب و هر مارک تولید کننده تصفیه آب باید بتواند آن مواد را حذف کند تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. وقتی شما برای خرید پرفروش ترین مدل آب شیرین کن آکواجوی اقدام می کنید اگر بدانید که بهترین مدل تصفیه آب آکواجوی چه موادی را باید از آب حذف کند بهتر می توانید برای خرید بهترین دستگاه آب تصفیه آکواجوی اقدام کنید.

 

این مطلب را نیز بخوانید: چرا نباید دستگاه تصفیه آب ارزان قیمت بخریم؟

 

مزیت خرید بهترین تصفیه آب آکواجوی در چیست ؟

برای پاسخ به این مطلب که مزیت خرید پرفروش ترین آب تصفیه آکواجوی در چیست باید بگوییم که برند تصفیه آب آکواجوی یک برند کانادایی تولید تایوان می باشد که از سال 1382 وارد بازار ایران شد و اولین شرکتی است که دستگاه تصفیه آب خانگی خوب آکواجوی را وارد بازار ایران کرد. شرکت آکواجوی در حدود 7 مدل دستگاه آب تصفیه کن را وارد بازار ایران کرد که تقریباً برای هر نوع سلیقه ای یک تصفیه آب آکواجوی با کیفیت در نظر گرفته بود و در همان سالهای اول توانست رکورد بیشترین فروش بهترین آب شیرین کن آکواجوی را بدست بیاورد به طوری که تا حدود نیمی از پرفروش ترین دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی که در ایران به فروش می رفت از برند آکواجوی بود.

 

شماره تماس نمایندگی آکواجوی  02177999423  -  02177999407

شماره تماس کارشناس خدمات آکواجوی   09120296614

شماره سرویس کار تصفیه آب آکواجوی   09193041965

 

 

در ادامه به معرفی بهترین مدل تصفیه آب خانگی آکواجوی می پردازیم .

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل لوتوس Lotus

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل لوتوس پرفروشترین مدل تصفیه آب آکواجوی می باشد که یکی از مدل های زیر سینکی برند آکواجوی می باشد و دارای پنج فیلتر اصلی تصفیه آب می باشد. پرفروش ترین مدل آب تصفیه کن آکواجوی که همان مدل لوتوس است از فن آوری اسمز معکوس برای تصفیه آب خام استفاده می کند که سیستم اسمز معکوس یک روش پیچیده است که با استفاده از یک غشاء در اندازه نانو می تواند آب را تصفیه کرده و املاح و مواد مضر درون آب را جدا کند. روش اسمز معکوس با اینکه روش جدیدی نیست اما بهترین روش تصفیه آب در دنیا می باشد که بهترین مارک آب تصفیه آکواجوی نیز از این روش استفاده می کند.

در روش اسمز معکوس که در بهترین نوع آب تصفیه آکواجوی نیز موجود می باشد یک فیلتر ممبران وجود دارد که با استفاده از روش اسمز معکوس آب را تصفیه می کند و فیلتر ممبران موجود بر روی عالی ترین آب تصفیه کن آکواجوی نیز ساخت شرکت آکواجوی کانادا می باشد.

دستگاه تصفیه آب لوتوس پرفروش ترین مدل آب شیرین کن آکواجوی دارای فیلترهای پیش تصفیه این لاین در جلوی دستگاه تصفیه آب و قسمت پایین می باشند. فیلترهای این لاین تصفیه آب لوتوس پرفروش ترین مدل آب تصفیه کن aquajoy بدون نیاز به هوزینگ فیلتر هستند و از مزیت فیلترهای این لاین آب تصفیه کن لوتوس تعویض فیلتر به صورت کامل می باشد و امکان آلوده شدن فیلتر را از بین می برد به همین خاطر قیمت فیلتر پرفروش ترین مدل آکواجوی کمی بالاتر از فیلترهای دیگر می باشد.

پرفروش ترین مدل آب تصفیه آکواجوی کانادایی دارای یک مخزن فلزی 19 لیتری در کنار دستگاه می باشد که می تواند تا 12 لیتر آب تصفیه شده را در خود ذخیره نماید. مخزن پرفروش ترین تصفیه آب آکواجوی به دلیل اینکه فلزی است در برابر ضربه و فشار مقاوم است و تا چندین سال می تواند بدون هیچ گونه خرابی و آلودگی ذخیره آب تصفیه در دستگاه لوتوس بهترین مدل آب تصفیه خانگی آکواجوی را انجام دهد.

مخزن آب شیرین کن لوتوس که بهترین دستگاه آکواجوی کانادا است از نوع تحت فشار است به این معنی که در داخل مخزن بهترین آب تصفیه کن aquajoy یک تیوپ لاستیکی قرار دارد که آب تصفیه در داخل تیوپ لاستیکی ذخیره می شود و در اطراف این تیوپ هوا وجود دارد که باعث راندن آب تصفیه شده به بیرون با فشار می شود و دیگر نیازی به پمپ آب جداگانه برای بیرون راندن آب نمی باشد. مخزن های فلزی قرمز رنگ آب ساختمان ها که در موتور خانه وجود دارد به همین صورت آب را به بیرون می راند.

پمپ آب تصفیه آب لوتوس پرفروش ترین مدل آکواجوی یک پمپ آب قدرتمند از نوع دیافراگمی است که بر روی شاسی دستگاه لوتوس قرار دارد و دارای قدرت رانش آب برابر با 110 Psi است که با استفاده از این مقدار فشاری که تولید می کند می تواند آب شهری را با فشار از فیلتر ممبران تصفیه آب لوتوس عبور دهد و علاوه بر تصفیه آب در فیلتر ممبران، زمان تصفیه شدن آب را تا حدود 20 دقیقه کاهش دهد. پمپ آب پرفروش ترین مدل آکواجوی با ولتاژ 24 ولت کار می کند و کاملاً بی صدا و لرزش بوده و شما در هنگام کارکردن آب تصفیه کن لوتوس بهترین مدل آکواجوی هیچ نوع صدایی را نخواهید شنید.

قطعات دیگر استفاده شده بر روی بهترین دستگاه آکواجوی نیز از بهترین نوع قطعات آب تصفیه کن آکواجوی می باشد که می توانند تا حدود 15 سال عمر مفید بر روی تصفیه آب لوتوس داشته باشند. 

 

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل الیت Elite

دستگاه تصفیه آب الیت بهترین مدل آب تصفیه کن آکواجوی مونتاژ شده در ایران می باشد که دقیقا از مدل تصفیه آب لوتوس پرفروش ترین مدل آب تصفیه آکواجوی کپی برداری شده است. در دستگاه الیت نیز مانند دستگاه لوتوس از فیلترهای این لاین مدل اصلی آکواجوی استفاده شده و ظاهری شبیه به دستگاه آب تصفیه کن لوتوس دارد اما تفاوت این دو مدل دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی که هر دو پرفروش ترین مدل آب شیرین کن آکواجوی هستند در این است که تصفیه آب لوتوس با قطعات اصلی آکواجوی در تایوان تولید می شود اما تصفیه آب الیت در ایران با همان قطعات استفاده شده بر روی تصفیه آب مونتاژ می شود.

اما تفاوت دو مدل لوتوس و الیت که بهترین مدل آب تصفیه کن آکواجوی هستند، در این است که به دلیل اینکه دستگاه تصفیه آب الیت بصورت قطعه وارد می شود و سپس در ایران مونتاژ می شود قیمت بسیار کمتری نسبت به مدل لوتوس دارد و همین مسئله سبب محبوب شدن دستگاه تصفیه آب الیت به عنوان پرفروش ترین مدل مونتاژ شده آکواجوی در ایران می باشد و باعث می شود تا مشتری در انتخاب بهترین مدل آب تصفیه کن آکواجوی، مشتری مدل ارزانتر آب تصفیه کن آکواجوی را در نظر بگیرد.

یکی از دلایل محبوبیت تصفیه آب الیت این است که از فیلتر این لاین در پایین دستگاه تصفیه آب آکواجوی استفاده می شود و به این دلیل که هر بار فیلتر بصورت کامل تعویض می شود امکان آلودگی میکروبی وجود ندارد.

دستگاه آب تصفیه کن الیت که بهترین مدل تصفیه آب آکواجوی و یکی از پر فروشترین مدل آکواجوی ساخت ایران می باشد دارای مخزن فلزی 4 گالن آنتی باکتریال می باشد که ساخت چین می باشد. برند آکواجوی تنها برندی است که از مخزن فلزی آنتی باکتریال در دستگاه تصفیه آب خود استفاده می کند.

تمام قطعات و مشخصات فنی تصفیه آب الیت و تصفیه آب لوتوس با هم یکی است البته بغیر از مخزن و فقط تفاوت آنها در کشور سازنده می باشد.

 

 

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل تولیپ

دستگاه تصفیه آب تولیپ یک دستگاه کِیسی کاوردار می باشد که دارای پنج فیلتر اصلی تصفیه آب می باشد و فیلترهای داخل کاور دستگاه از نوع این لاین یا خطی می باشد ولی به دلیل داشتن مخزن فلزی کنار دستگاه تصفیه آب می توان خود دستگاه را بر روی کابینت قرار داد و هم در داخل کابینت. دستگاه آب تصفیه کن تولیپ آکواجوی با آنکه ظاهری زیباتری نسبت به مدل لوتوس بهترین آب شیرین کن لوتوس دارد اما از فروش کمتری نسبت به تصفیه آب لوتوس برخوردار بوده است اما در نوع خود فروش خوبی را داشته است.

دستگاه تصفیه آب تولیپ آکواجوی یک دستگاه نیمه کیسی محسوب می شود و دلیل آن این است که مخزن در کنار دستگاه تولیپ قرار دارد نه در داخل کیس دستگاه تولیپ به همین خاطر حجم کمتر و وزن کمتری نسبت به مدل های کاملاً کیسی دارد و می توان خود دستگاه تولیپ را بدون مخزن بر روی میز یا کابینت قرار داد.

مخزن تصفیه آب تولیپ از نوع فلزی 19 لیتری با گنجایش 12 لیتر آب تصفیه شده می باشد که در کنار دستگاه تولیپ قرار می گیردو با شلنگ به تصفیه آب تولیپ آکواجوی متصل می شود. مقدار آبی که تصفیه آب تولیپ می تواند در شبانه روز تصفیه کند 200 الی 300 لیتر است که بسته به ممبران استفاده شده بر روی تصفیه آب تولیپ می تواند متغیر باشد.

 

شماره تماس نمایندگی آکواجوی  02177999423  -  02177999407

شماره تماس کارشناس خدمات آکواجوی   09120296614

شماره سرویس کار تصفیه آب آکواجوی   09193041965

 

 

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل رُز Rose

دستگاه تصفیه آب رُز نیز همانند دستگاه تصفیه آب تولیپ دارای کاور دور فیلتر و قطعات دستگاه می باشد ولی بخاطر داشتن یک مخزن فلزی یزرگ در کنار خود ، برای قرار دادن بر روی سینک ظرفشویی مناسب نمی باشد. در تصفیه آب مدل رُز نیز از فیلترها خطی در داخل کاور دستگاه تصفیه آب استفاده می شود. دستگاه تصفیه آب رَز نیز مانند دستگاه تصفیه آب تولیپ است ولی شکل ظاهر هر دو متفاوت است اما نحوه چیدمان فیلترها و قطعات تصفیه آب آکواجوی در داخل کاور تصفیه آب رز به یک شکل است و تفاوتی ندارد.

مخزن دستگاه آب تصفیه رز نیز مانند تصفیه آب تولیپ آکواجوی 19 لیتری است و در کنار دستگاه تصیه آب رز قرار می گیرد و در مجموع تمام قطعات آب تصفیه کن آکواجوی در تمام مدل ها حتی بهترین مدل آب شیرین کن آکواجوی و مدل پروفرشترین دستگاه تصفیه آب آکواجوی مانند یکدیگر بوده و فقط فیلترهای پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب آکواجوی با هم متفاوت است. 

 

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل لیلیوم Lilium

دستگاه تصفیه آب لیلیوم یکی از بهترین مدل تصفیه آب آکواجوی و زیبا ترین مدل دستگاه تصفیه آب رومیزی آکواجوی می باشد به این دلیل که علاوه بر داشتن یک کاور زیبا و داشتن فیلترهای خطی در داخل دستگاه تصفیه آب، مخزن فلزی دستگاه در داخل کاور و قاب قرار می گیرد و کم حجم ترین مدل تصفیه آب آکواجوی و مناسب ترین مدل برای قرار دادن دستگاه تصفیه آب بر روی کابینت می باشد. مخزن فلزی که در دستگاه لیلیوم آکواجوی استفاده می شود کوچک بوده و 8 لیتری می باشد و فقط گنجایش ذخیره 3 لیتر آب تصفیه شده را دارد.

تصفیه آب لیلیوم آکواجوی که بهترین مدل تصفیه آب آکواجوی از نظر کوچک بودن و کم حجم بودن می باشد فضای بسیار کمی را در داخل آشپزخانه اشغال می کند و علاوه بر داخل کابینت می توان دستگاه آب تصفیه لیلیوم را در فضاهای غیر قابل استفاده قرار داد. تصفیه آب لیلیوم نیز می تواند تا 300 لیتر آب را در شبانه روز تصفیه کند و برای خانواده های کم جمعیت مناسب می باشد.

 

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل لِجِند Legend

دستگاه تصفیه آب لجند یک دستگاه زیر سینکی می باشد که در دستگاه از فیلتر کارتریجی استفاده شده است . این مدل از فیلترها برای نگهداری نیاز به هوزینگ دارند. تصفیه آب لجند از نظر کارکرد و مشخصات مانند دستگاه های دیگر برند آکواجوی می باشد با این تفاوت که قیمت فیلترهای کارتریجی از خطی کمتر و مقرون به صرفه تر می باشد. تصفیه آب لجند نیز دارای یک مخزن 19 لیتری در کنار دستگاه آب تصفیه کن لجند می باشد و قادر است تا 300 لیتر آب را در شبانه روز تصفیه کند و به دلیل استفاده از فیلتر کارتریجی هزینه سرویس دستگاه تصفیه آب لجند کمتر از مدل های گفته شده در بالا می باشد.

مخزن موجود بر روی دستگاه آب تصفیه کن مدل لجند آکواجوی از نوع فلزی و ساخت شرکت تانک پک می باشد که از نوع انتی باکتریال می باشد.

فیلترهای کارتریجی استفاده شده در دستگاه آب شیرین کن لجند از نظر مواد استفاده شده در فیلتر و ترتیب قرار گیری فیلترها یکسان است با این تفاوت که فقط ظاهر فیلتر کارتریجی با فیلتر این لاین متفاوت است.

 

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل پرایمPrime

دستگاه تصفیه آب پرایم از نظر کارکرد همانند مدل لجند می باشد با این تفاوت که این مدل نیز در ایران مونتاژ می شود که باعث کاهش هزینه دستگاه تصفیه آب تا 20 درصد می شود و از نظر اقتصادی نیز برای خانواده بسیار مناسب می باشد. تصفیه آب پرایم نیز مانند تصفیه آب الیت که در ایران مونتاژ می شود بهترین مدل آب تصفیه کن آکواجوی مونتاژ شده در ایران می باشد که در این مدل دستگاه تصفیه آب خانگی از فیلترهای کارتریجی استفاده می شود و همین مسئله باعث کاهش هزینه های تعویض فیلتر سالیانه می شود.

در سال های اخیر به دلیل گران شدن قیمت ارز و بالا رفتن قیمت دستگاه های تصفیه آب آکواجوی، شرکت آکواجوی تصمیم گرفت تا مدل لجند تصفیه آب آکواجوی را در ایران مونتاژ کند و به همین دلیل آب شیرین کن پرایم مونتاژایران را در داخل با همان قطعات دستگاه تصفیه آب لجند البته با مخزن فلزی چینی تولید کردند.

دستگاه تصفیه آب پرایم Prime یکی از مدل های دستگاه تصفیه آب آکواجوی می باشد که مانند دیگر مدل های دستگاه تصفیه آب آکواجوی از سیستم اسمز معکوس استفاده می کند و در دستگاه آب تصفیه prime از فیلتر ممبران آکواجوی مدل اصلی ساخت تایوان استفاده می شود.

دستگاه تصفیه آب پرایم دارای پنج فیلتر اصلی تصفیه آب است و از فیلترهای کارتریجی آکواجوی در پایین دستگاه آب شیرین کن prime استفاده می شود.

دستگاه تصفیه آب Prime یک مدل تصفیه آب زیر سینکی می باشد یعنی تمام فیلترها و قطعات این مدل دستگاه تصفیه آب دیده می شود و فقط برای نصب در زیر سینک ظرفشویی مناسب است. البته این به آن معنی نیست که به هیچ عنوان نمی توان از دستگاه آب تصفیه کن پرایم در مکان های روباز استفاده کرد اما به دلیل اینکه تمام قطعات دستگاه دیده می شود در محیط های بسته مناسب تر است.

در دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل پرایم یک فیلتر ممبران به عنوان فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل prime استفاده شده است که به دلیل داشتن منافذ بسیار ریز در حدود 0.0001 میکرون، فقط اجازه عبور به آب و برخی از املاح مفید درون آب را می دهد و بقیه املاح سنگین و زائد دفع می شود. آبی که دستگاه تصفیه prime می تواند تصفیه کند را می توان برای مصارف گوناگون مانند نوشیدن، پخت و پز، استفاده در وسایل تولید کننده بخار مانند بخور و اتو و آب دادن گلهای زینتی استفاده کرد.

 

گروه صنعتی آبرسان تهران 

 

برند آکواجوی یک برند کانادایی تایوانی می باشد که از سال 1382 وارد ایران شد و تا کنون توانسته بهترین میزان فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و بزرگ ترین رقیب بهترین برندهای دنیا باشد. برند آکواجوی دارای 7 مدل دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد که به دلیل داشتن مدل های متنوع و در اندازه های مختلف، نظر هر سلیقه ای را حتی سخت پسندان را برای انتخاب بهترین مدل آب تصفیه آکواجوی به خود جلب نماید.

حتی برند آکواجوی دارای بهترین مدل آب شیرین کن آکواجوی برای تمامی فضاهای داخل منزل حتی کوچکترین فضاها هم می باشد. شاید شما نتوانید بهترین مدل دستگاه تصفیه آب آکواجوی را برای منزل انتخاب کنید. ما می خواهیم بهترین مدل آکواجوی برای منزل را به شما معرفی کنیم تا بتوانید بهترین مدل تصفیه آب آکواجوی برای منزل را انتخاب کنید و برای خرید بهترین مدل آب تصفیه آکواجوی برای منزل دچار سردرگمی نشوید.

برای انتخاب بهترین مدل آب تصفیه کن آکواجوی باید یکسری موارد را در نظر بگیرید تا بتوانید پرفروش ترین مدل آب تصفیه کن اکواجوی را انتخاب کرده و خریداری نمایید. بهترین دستگاه های تصفیه آب شناخته شده در جهان دارای مزیت هایی هستند یعنی باید بتوانند مواد و املاح مضری که در آب شهری وجود دارد را حذف کرده و یا از بین ببرند.

مقدار و درصد حذف املاح و مواد درون آب خام ورودی به دستگاه آب تصفیه است که کیفیت دستگاه تصفیه آب و کیفیت فیلتر تصفیه آب هر برند را مشخص می کند. پس برای اینکه بدانید چه مواد مضری در آب خام وجود دارند و اساساً چه موادی در آب وجود دارند که هر نوع تصفیه آب و هر مارک تولید کننده تصفیه آب باید بتواند آن مواد را حذف کند تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. وقتی شما برای خرید پرفروش ترین مدل آب شیرین کن آکواجوی اقدام می کنید اگر بدانید که بهترین مدل تصفیه آب آکواجوی چه موادی را باید از آب حذف کند بهتر می توانید برای خرید بهترین دستگاه آب تصفیه آکواجوی اقدام کنید.

برای پاسخ به این مسئله بایداین موضوع را بگوییم که بهترین دستگاه آب شیرین کن آکواجوی به راحتی می تواند املاح اضافی و مواد عالی و سنگین موجود در آب خام را حذف کند و آب سبک و عاری از هر نوع مواد اضافی را به شما بدهد. عزیزانی که برای اولین بار اقدام به خرید دستگاه آب تصفیه آکواجوی اصل کانادا می کنند شگفت زده خواهند شد که چگونه یک دستگاه آب شیرین کن خوب آکواجوی می تواند آب سبک و خوش طعمی را تولید کند آن هم از هر نوع آب خام ورودی به دستگاه تصفیه آب آکواجوی.

خرید دستگاه آب تصفیه آکواجوی خوب و با کیفیت اهمیت بسیاری دارد به این دلیل که بهترین مدل دستگاه تصفیه آب آکواجوی باید بتواند مواد زائد و سموم درون آب را حذف کرده و آب عاری از املاح و میکروب را به شما ارائه دهد. اما مواد سمی و مضر درون آب که برای سلامتی خطر دارند چه موادی هستند ؟

مواد مضر در آب و تصفیه آب

نیترات

اولین ماده خطرناکی که در آب شهری وجود دارد نیترات است. نیترات یک ماده سمی خطرناک است که بوسیله فضولات انسانی و حیوانی، کودهای شیمیایی جهت مصارف کشاورزی و پساب های برخی از کارخانه جات مانند مهمات سازی و کاغذ سازی می تواند به آب درون زمین نفوذ کند. هنگامیکه نیترات بر اثر خوردن غذای آلوده به نیترات و یا آب دارای مقادیر بالای نیترات به بدن وارد می شود در بدن و در داخل روده به نیتریت تبدیل می شود.

نیتریت یک ماده خطرناکی است که می تواند به هموگلوبین درون خون که وظیفه اکسیژن رسانی در بدن را بر عهده دارد بچسبد و هموگلوبین خون را که وظیفه اکسیژن رسانی در بدن را بر عهده دارد را تبدیل به متوهموگلوبین کند و مانع اکسیژن رسانی توسط هموگلوبین در بدن شود.

نیترات یکی از مواد سمی و خطرناکی است که مقدار بالای آن در آب که بیشتر از 15 میلی گرم در هر لیتر باشد آب آشامیدنی خطرناک است یک خطر جدی برای سلامتی انسان محسوب می شود. متاسفانه در آب شهری و برخی از آب چاه هایی که در زمین های کشاورزی و جنگل ها وجود دارد مقادیر بالایی از نیترات وجود دارد که تنها عامل کم کردن این مقدار نیترات خرید بهترین مدل آب تصفیه کن آکواجوی و یا هر برند دیگر می باشد.

کلر

دومین ماده سمی و خطر ناکی که در آب شهری وجود دارد و در همه آبهای شرب تمام شهرهای ایران وجود دارد کلر است . کلر به عنوان ماده ضد عفونی کننده و گند زدای آب در سیستم تصفیه آب شهری استفاده می شود. مقدار آب ژاول یا مقدار کلر مایعی که به آب در حوضچه های آرامش در حین صاف شدن مورد استفاده قرار می گیرد باید به مقدار مشخص و استانداردی باشد اما برخی از مواقع تزریق آب ژاول بیشتر از مقدار استاندارد می شود و باعث می شود که طعم و بوی آب تغییر کند. کلر یک ماده سمی و خطرناک است که مقادیر زیاد آن مسمومیت و مرگ انسان را به همراه دارد.

ماده ضد عفونی کننده کلر برخی از میکروب های درون آب را از بین می برد و برخی دیگر را غیر فعال می کند. معروف ترین مدل تصفیه آب آکواجوی اولین کاری که انجام می دهد این است که تقریباً 90 درصد کلر آب را توسط کربن فعال یا کربن اکتیو که طی فرایند خاصی تولید می شود را از آب حذف می کند.

هنگامیکه شما با آب شهری چای و یا دمنوش گرم تهیه می کنید کلر بر روی طعم و مزه چای و دمنوش تاثیر می گذارد و باعث می شود تا پس از صرف چای و دمنوش، احساس ترش کردن به شما دست بدهد. اما وقتی که کلر توسط بهترین مدل آب تصفیه آکواجوی از آب شرب شما حذف شود علاوه بر سلامت دستگاه گوارش شما، طعم و مزه سبکتری هنگام نوشیدن آب، چای و هر نوشیدنی دیگر احساس خواهید کرد.

کربونات ها

هنگامیکه آب به نقطه جوش می رسد حرکت مولکول های آب بیشتر می شود که سرعت زیاد حرکت مولکول های آب باعث می شود تا کربونات ها به دیواره ظروف و لوله قلزی بچسبند و به مرور زمان سفت شوند و ماده سفید رنگی را تشکیل دهند که به آن رسوب آب می گویند. رسوب سفیدی که شما درون کتری و ظروف خود مشاهده می کنید کربونات ها هستند که به دیواره ظروف و کتری می چسبند. کربونات ها از ترکیب مواد معدنی آب با کربن موجود در لایه های مختلف بوجود می اید.

اما دلیل وجود کربونات ها درون آب چیست ؟

هنگامی که آب در لایه های پایین زمین جریان دارد مواد درون آب به خصوص کلسیوم و منیزیوم با مواد آلی و کربن موجود در لایه های زمین ترکیب می شوند و کربونات ها را تشکیل می دهند مانند کربونات کلسیوم که از ترکیب شدن کربن با کلسیوم بوجود می آید و ترکیب سختی را تشکیل می دهد که دفع آن حتی برای بدن و کلیه سخت است و در برخی از افراد که کلیه های ضعیف و کم کار دارند رسوب می کند و بصورت سنگ در می آید و سنگ کلیه را تشکیل می دهد.

خرید بهترین مدل دستگاه آب شیرین کن آکواجوی می تواند تا 90 درصد این مواد آلی و سنگین را از آب حذف نماید و تا حدودی از یروز سنگ کلیه در افراد جلوگیری نماید. پس متوجه شدید که تنها وسیله ارزان که می تواند مواد مضر را از آب حذف نماید بهترین مدل تصفیه آب آکواجوی می باشد.

میکروارگانیسم ها

در هر آبی حتی آب شهری که گفته می شود تصفیه شده است حتی با کلر ضد عفونی می شود ممکن است تا حدودی میکروب و انگل وجود داشته باشد البته به یقین نمی توان گفت که در همه آبهای شهری وجود دارد یا اصلاً وجود ندارد اما احتمال وجود میکروب در آب شهری زیاد است. بهترین مدل دستگاه آب شیرین کن آکواجوی که دارای سیستم اسمز معکوس است یعنی فیلتر ممبران دارد می تواند تا 80 درصد میکروب های شناخته شده را از آب حذف نماید مگر اینکه از منافذ فیلتر ممبران کوچک تر باشد و یا میکروب ناشناخته ای باشد.

بر طبق گفته شرکت های سازنده فیلتر ممبران تا 75 درصد میکروب های درون آب به دلیل بزرگ تر بودن از اندازه منافذ فیلتر ممبران نمی توانند از فیلتر ممبران پرفروش ترین مدل دستگاه آب تصفیه آکواجوی کانادایی عبور کنند و دفع می شوند. پس تا حدودی نگرانی در خصوص وجود میکروب در آب تصفیه شده از بین می رود.

 

مزیت خرید بهترین تصفیه آب آکواجوی در چیست ؟

برای پاسخ به این مطلب که مزیت خرید پرفروش ترین آب تصفیه آکواجوی در چیست باید بگوییم که برند تصفیه آب آکواجوی یک برند کانادایی تولید تایوان می باشد که از سال 1382 وارد بازار ایران شد و اولین شرکتی است که دستگاه تصفیه آب خانگی خوب آکواجوی را وارد بازار ایران کرد. شرکت آکواجوی در حدود 7 مدل دستگاه آب تصفیه کن را وارد بازار ایران کرد که تقریباً برای هر نوع سلیقه ای یک تصفیه آب آکواجوی با کیفیت در نظر گرفته بود و در همان سالهای اول توانست رکورد بیشترین فروش بهترین آب شیرین کن آکواجوی را بدست بیاورد به طوری که تا حدود نیمی از پرفروش ترین دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی که در ایران به فروش می رفت از برند آکواجوی بود.

 

 تصفیه آب آکواجوی به دلیل کیفیت بالای تصفیه آب و قطعات به سرعت در بازار ایران به یک برند خوب بهترین آب تصفیه خانگی آکواجوی تبدیل شد و توانست جایگاه ویژه ای را در کشور بدست آورد. در ابتدا به دلیل پایین بودن قیمت ارز و پایین بودن قیمت آب تصفیه کن آکواجوی، تصفیه آب آکواجوی فروش خوبی را تجربه کردند و تصیه آب لوتوس به پرفروش ترین آب تصفیه آکواجوی تبدیل شد به طوری که هم اکنون در بیشتر سازمانها و نهادهای دولتی بهترین تصفیه آب آکواجوی به چشم می خورد.

یک مدل تصفیه آب شرکت آکواجوی مقام اول پرفروش ترین آب تصفیه آکاوجوی را داشته است که نام این محصول ، دستگاه تصفیه آب لوتوس آکواجوی می باشد که بهترین آب تصفیه کن آکواجوی می باشد و در طراحی دستگاه تصفیه آب لوتوس به عنوان بهترین تصفیه آب خانگی آکواجوی از فیلترهای این لاین استفاده شده است.

دلیل اینکه دستگاه تصفیه آب لوتوس پرفروش ترین آب تصفیه آکواجوی در ایران است این است که علاوه بر طراحی اصولی و شیک ، کیفیت بالای تصفیه آب لوتوس است که باعث می شود بهترین مدل آب شیرین کن آکواجوی باشد بطوریکه تقریباً می توان گفت نارضایتی از کیفیت تصفیه آب لوتوس تقریباً برابر با صفر می باشد. این رضایت مندی مشتری را می توان مشتری مداری شرکت آکواجوی نام برد به این دلیل همیشه مشتری برای برند آکواجوی در درجه اول بوده است به همین دلیل با تولید بهترین دستگاه  تصفیه آب آکواجوی مشتری را از خود راضی نگه داشته است.

از جمله دلایل مزایای خرید بهترین دستگاه تصفیه آب آکواجوی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی آکواجوی با کیفیت بالا و برند معتبر

ضمانت بی قید و شرط 36 ماهه برای خرید بهترین دستگاه تصفیه آب آکواجوی

پشتیانی و خدمات پس از فروش بی نظیر برای تمام مدل های بهترین دستگاه آب تصفیه آکواجوی

قیمت یکسان فروش بهترین دستگاه آب شیرین کن آکواجوی در تمام کشور

دارای بیش از 500 نمایندگی در سراسر کشور برای خرید راحت پرفروش ترین آب تصفیه کن آکواجوی 

 

 

شماره تماس نمایندگی آکواجوی  02177999423  -  02177999407

شماره تماس کارشناس خدمات آکواجوی   09120296614

شماره سرویس کار تصفیه آب آکواجوی   09193041965

 

خدمات پس از فروش بی نظیر پرفروش ترین تصفیه آب آکواجوی:

تمام شرکت های معنبر که قصد فروش محصولات خود در دنیا را دارند باید خدمات پس از فروش خوبی را برای مشتریان خود انجام دهند. خدمات پس از فروش عالی یک تبلیغ ارزشمند برای تولید کننده و رمز ماندگاری در بازار فروش است چرا که خرید یک محصول قسمتی از خرید است و بیشترین درصد دیگر خرید، خدمات پس از فروش و پشتیبانی محصولات فروخته شده است.

دستگاه تصفیه آب برخلاف دیگر وسایلی هستند که تا زمانی که خراب نشوند احتیاج به تعمیر ندارند و باید هر 6 ماه یکبار سرویس شوند و تعدادی از فیلترهای آن تعویض شوند. خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب شامل تعویض فیلتر و تامین قطعات مورد نیاز دستگاه تصفیه آب پس از اتمام زمان گارانتی می باشد.

هر شرکتی که خدمات پس از فروش عالی داشته باشد همیشه  در بازار ماندگار است و فروش خوبی نیز دارد اما شرکت های بسیاری نیز وجود دارند که در کوتاه مدت اقدام به فروش تصفیه آب می کنند و پس از مدتی، دیگر به مشتری خدماتی  نمی دهند که هم اکنون در ایران این نوع شرکت ها زیادند و اکثراً شرکت های فروش اینترنتی این کار را می کنند و خدمات مناسبی به مشتری ارائه نمی دهند.

این مواردی که گفته شد تنها بخشی از مزایای بیشمار خرید بهترین مدل تصفیه آب خانگی آکواجوی می باشد. درست است که هر دستگاه یا وسیله ای یکسری معایب هم دارد اما مزایای انتخاب بهترین دستگاه آب تصفیه آکواجوی از معایب آن بیشتر است.

برای انتخاب پرفروش ترین دستگاه تصفیه آب آکواجوی باید این نکته را بدانید که دستگاه های تصفیه آب اکواجوی به دو مدل زیر سینکی و رومیزی کم جا تقسیم می شوند. مدل لوتوس آکواجوی که پرفروش ترین آب تصفیه زیر سینکی آکواجوی به دلیل دیده شدن قطعات و نداشتن قاب دور دستگاه از نظر ظاهری برای قرار داردن دستگاه تصفیه آب روی کابینت و یا میز مناسب نمی باشد و فقط می توان در محیط بسته مانند زیر سینک و یا داخل کابینت از دستگاه آب شیرین کن آکواجوی کانادایی استفاده نمود.

تعمیر و تعویض فیلتر پرفروش ترین دستگاه تصفیه اب آکواجوی بدلیل نداشتن قاب دور دستگاه تصفیه آب بسیار راحت می باشد و سرویسکار نیاز به داشتن اطلاعات خاصی برای تعمیر و تعویض فیلتر نمی باشد. بهترین مدل دستگاه تصفیه آب رومیزی آکواجوی که مدل لیلیوم است دارای یک قاب دور قطعات و فیلترهای تصفیه آب قاب دار آکواجوی مدل لیلیوم می باشد و به دلیل داشتن شکل زیبا برای قرار دادن بر روی کابینت مناسب می باشد.

به دلیل قرار گرفتن قطعات و فیلترهای تصفیه آب لیلیوم درون یک قاب و فشرده بودن فضای داخل تصفیه آب لیلیوم، تعمیر و تعویض فیلترهای بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی آکواجوی نیاز به تجربه و داشتن تخصص کافی می باشد و به دلیل اینکه فیلترهای آب تصفیه کیسی آکواجوی در یک محیط فشرده قرار دارند تعویض فیلتر بهترین مدل آکواجوی کار هر شخصی نمی باشد و باید سرویسکار متخصص و آموزش دیده این کار را انجام دهد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه تصفیه آب آکواجوی با کارشناسان ما تماس بگیرید .

 

پرفروش ترین محصولات

درباره ما

شرکت آبرسان تهران در طی سالیان متمادی توانسته رضایت مشتریان زیادی را با ارائه خدمات پس از فروش گسترده جذب نماید که از مهمترین مشتریان این شرکت می توان به شرکت آزاد راه تهران شمال، سازمان توسعه معادن و صنایع معدنی، سازمان توسعه صادرات ایران ،دانشکده دندانپزشکی، آزمایشگاه خاک و مکانیک دانشگاه تهران، آزمایشگاه شیمی دانشگاه علم و صنعت ، معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری و پژوهشکده پلیمر و مواد ایران اشاره نمود

تماس باما

آدرس: تهران بزرگرراه رسالت خیابان دردشت خیابان هراتی پلاک 39

 ایمیل: abresantehran@gmail.com

تلفن:  77933083(021)-77999407(021)-77999423(021)

موبایل:09120296614 - 09193041965

واتس اپ- ایتا- روبیکا: 09120296614

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد. 2024© | طراحی سایت دارکوب

toTop