logonew

 

 

امروزه به دلیل زیاد بودن تولید کنندگان و کارخانه جات متعدد، انتخاب محصولات و خرید بهترین دستگاه تصفیه آب که هم کیفیت و کارایی لازم را داشته باشد و هم از نظر قیمت، معقول و به صرفه باشد کمی مشکل شده است. از طرفی هم به دلیل تقلب در تولید برخی محصولات و ورود کالاهای بی کیفیت چینی، مشکل اعتماد به فروشنده را به سختی انتخاب محصولات خوب اضافه کرده است.

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی نیز با دیگر محصولات تفاوتی ندارند و برای خرید بهترین مدل دستگاه تصفیه آب خانگی بایستی محصول خوب و با کیفیت را خریداری نمایید. قصد ما در ادامه این مطلب این است تا به شما کمک کنیم که بتوانید خرید یک تصفیه آب خوب و با کیفیت را که قیمت مناسبی هم داشته باشد را تجربه و در نهایت خریداری نمایید.

در این مقاله می خواهیم به شما مارک خوب آب شیرین کن را معرفی کنیم و بگوییم که برندهای معتبر دستگاه آب تصفیه خانگی در ایران چیست و چه مارک آب تصفیه خوبه؟

پرفروش ترین آب تصفیه کن خانگی کدام است و پرفروش ترین مارک تصفیه آب چیست.

خرید دستگاه آب تصفیه خانگی با کیفیت مزیت های بسیاری دارد. در سال های اخیر به دلیل کمبود آب و پایین آمدن کیفیت آب مردم را مجبور کرده که بهترین دستگاه آب تصفیه خانگی را تهیه کنند.

در سال های نچندان دور کمتر کسی به فکر خرید آب شیرین کن خانگی بود اما مصرف بی رویه از چاه های آب باعث شد تا سطح آب در کشور کاهش یابد و به همین دلیل با کاهش سطح آبهای زیر زمینی و برداشت آب از اعماق زمین به ناچار املاح و مواد داخل آب افزایش می یابد و سختی آب بالا می رود و به اصطلاح سنگین تر می شود.

آبی که از نظر سختی بالا باشد برای بدن نیز ضررهای زیادی دارد چرا که آب سنگین با مواد و املاح زیاد در دستگاه گوارش و کلیه ها قابل هضم نیست و بدن برای دفع املاح اضافی به مشکل بر می خورد.

در این بین افرادی هم هستند که دستگاه گوارش و کلیه های آنها ضعیف است و باعث می شود تا این مواد در بدن آنها رسوب کند. پرفروش ترین آب شیرین کن خانگی می تواند تمام آلودگی ها را از آب جدا کرده و آبی گوارا و سالم به شما ارائه دهد.

یکی از موادی که در بدن به سختی هضم می شود و بدن در دفع آن مشکل دارد کربونات کلسیوم و کربونات سدیم می باشد که در ظروف بصورت رسوب در دیواره های ظرف باقی می ماند. خود کلسیوم و سدیم بصورت خالص اگر در آب موجود باشند برای بدن مفیدند اما اگر با مواد دیگر ترکیب شوند رسوبات سختی را تشکیل می دهند که حتی باعث از بین رفتن وسایل گوناگون می شوند چه برسد به بدن.


شماره های تماس

02177999423 - 02177999407 - 09120296614


 

مانند سیمان که به حالت پودر بسیار نرم است ولی وقتی با آب مخلوط می شود ماده ای سخت را تشکیل می دهد که برای شکستن آن باید از چکش استفاده کرد.

انتخاب بهترین آب تصفیه کن گاهی برای مشتری سخت است اما در ادامه پرفروش ترین تصفیه آب تایوانی را به شما معرفی خواهیم کرد تا شما در انتخاب بهترین تصفیه آب تایوانی دچار سردرگمی نشوید.

معمولاً اشخاص تا دچار مشکلی نشوند به فکر خرید وسیله ای نمی افتند. افراد تا با آب بد بو و بد طعم مواجه نشوند به فکر خرید بهترین دستگاه آب تصفیه نمی افتند و معمولاً در آن لحظه است که برای چاره این مشکل تصمیم عجولانه می گیرند و بجای اینکه بهترین دستگاه آب تصفیه را خریداری کنند دستگاه آب تصفیه بی کیفیت را خرید می کنند که ممکن است یا بی کیفیت باشد و یا خرید بهترین آب تصفیه کن برای آنها گران تمام شود.

هر شخصی که قصد خرید پرفروش ترین مارک آب تصفیه را دارد ابتدا باید در مورد آن وسیله تحقیق و پرسجو کند تا بهترین مدل و کار آمد ترین مدل تصفیه آب خوب را انتخاب کند پس قبل از خرید بهترین دستگاه آب شیرین کن ابتدا باید در مورد بهترین آب تصفیه کن خوب تحقیق کنید.

به دلیل استقبال زیاد مردم از دستگاه تصفیه آب تایوانی در سال های اخیر، فروشندگان زیادی نیز وجود دارند که از این استقبال مردم سوء استفاده می کنند و بجای دستگاه آب تصفیه تایوانی، دستگاه تصفیه آب بی کیفیت و تقلبی را به مردم می فروشند و مردم نیز بدون اطلاع و آگاهی از این موضوع بجای خرید بهترین آب تصفیه کن تایوانی، دستگاه تصفیه آب بی کیفیت خریداری می کنند.

در ابتدا دستگاه تصفیه آب خوب کار می کند اما پس از گذشت چند ماه دستگاه تصفیه آب به مشکل بر می خورد. اکثر دستگاه های تصفیه آبی را که در فروشگاه های خرید اینترنتی به فروش می روند مانند فروشگاه دیجی کالا و یا ترب و با تخفیفات بسیار زیاد، دستگاه اب تصفیه تقلبی و بی کیفیت هستند و این نوع سایت ها با تبلیغات فریبنده مردم را مجبور می کنند تا در قبال پرداخت پول زیاد دستگاه تصفیه آب خانگی بی کیفیت خریداری کنند.

بهترین دستگاه تصفیه آب تایوانیکه از کیفیت بالا برخوردار باشد تولید و یا مونتاژ آن هزینه بالایی دارد و در نظر بگیرید که با وضعیت ارز در کشور آیا می توان بهترین دستگاه آب تصفیه تایوانی را ارزان خرید.

جواب ما به شما منفی است چرا که تولید و مونتاژ بهترین دستگاه آب شیرین کن با قطعات خارجی و خوب هزینه بالایی دارد.

پس توصیه ما به شما این است که از فروشندگان اینترنتی خرید بهترین آب شیرین کن اصل را طلب نکنید چرا که به دلیل قیمت بالای پرفروش ترین مارک آب تصفیه کن تایوانی، دستگاه آب تصفیه تایوانی، فیلتر و قطعات خوب دستگاه تصفیه آب امریکایی را در فروشگاه های اینترنتی نمی فروشند به دلیل اینکه بخاطر رقابت بر سر کاهش قیمت ها و دادن تخفیف مجبور می شوند که کیفیت دستگاه آب تصفیه خانگی تایوانی را پایین بیاورند.

به همین دلیل توصیه اکید ما این است که آب تصفیه کن آمریکایی و یا آب تصفیه کن تایوانی را می توانید فقط از شرکت های فروشنده بهترین آب شیرین کن در ایران تهیه کنید.

دوم اینکه می توانید با کمی پرسجو از شرکت های فروشنده دستگاه آب تصفیه کن تایوانی و یا افرادی که دستگاه تصفیه آب اصل تایوان را قبلاً خریداری کرده اند می توانید بهترین مارک دستگاه آب شیرین کن را متوجه شوید.

حال برای شناخت بیشتر تصفیه آب با کیفیت می خواهیم توضیح دهیم که چه مارک آب تصفیه کن خوبه و پرفروش ترین آب شیرین کن تایوانی کدام برندها هستند.

 


شماره های تماس

02177999423 - 02177999407 - 09120296614


 

به طور یقین همه ما برای خرید بهترین دستگاه تصفیه آب در ایران نیاز به بررسی و تحقیق در مورد تفاوت انواع مدل های پرفروش ترین دستگاه‌ آب شیرین کن و مقایسه بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در برند و مدلهای مختلف داریم. تصفیه آب تایوانی فلاکستک از بین برند های معروف، برندی با کیفیت، عالی و درجه یک است که شرکت آبرسان تهران خدمات پس از فروش بسیار خوب و مناسبی در اختیار شما مشتریان محترم قرار می دهد.

در ادامه با اولویت بندی در مورد ویژگی های بهترین دستگاه تصفیه آب و اینکه چه قطعاتی باید داشته باشد به شما ارائه می دهیم و قدم به قدم مراحل را طی می کنیم تا در آخر به یک جمع بندی کلی برسیم.

داشتن سیستم R.O اسمز معکوس

در سالهای نچندان دور به دلیل کیفیت بالای آب و اینکه آب در حجم زیاد تری وجود داشت نیازی به خرید دستگاه تصفیه آب نبود و یا کسی از دستگاه تصفیه آب اطلاعی نداشت و استفاده نمی کرد و یا برخی از افراد برای داشتن آب با کیفیت تر از سیستم های ساده برای تصفیه کردن آب استفاده می کردند.

سیستم های ساده فقط از چند فیلتر ساده که می توانستند املاح و مواد درشت آب و شن و ماسه درون آب را بگیرند و کمی هم از طعم و مزه آب کم کنند درست شده بود اما با گذشت زمان و به دنبال آن کم آبی که در سال های اخیر بوجود آمده است مزید بر علت شد تا دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل کم کم در بین مردم جا بیافتد و مردم با بهترین دستگاه تصفیه آب تایوانی که در اصطلاح عامیانه به آن آب شیرین کن نیز می گویند آشنا شوند.

به دلیل کمبود آب در لایه های پایین زمین و احداث چاه های عمیق برای برداشت آب، آبی که هم اکنون برای مصرف به شما می رسد دارای املاح و مواد عالی و سنگین است که در برخی از اوقات هضم و دفع مواد موجود در آب برای افراد بسیار سخت است و همین دلیل باعث بوجود آمدن ناراحتی های گوارشی و ناراحتی کلیه از قبیل سنگ کلیه و کم کاری کلیه می شود.

آبی که هم اکنون در سیستم لوله کشی آب شهری وجود دارد به دلیل وجود کلر برای ضد عفونی آب، عاری از میکروب و باکتری است اما دارای مقادیر بسیار بالای کلر است که کلر یک ماده سمی و خطرناک است که وجود این ماده سمی در آب آشامیدنی می تواند برای بدن بویژه دستگاه گوارش سرطان زا باشد. اگر دستگاه آب شیرین کن تایوانی اصل خریداری نمایید دیگر دچار چنین مشکلات و بیماری هایی نمی شوید.

در کنار ماده سمی کلر، وجود برخی از ترکیبات عالی باعث می شود تا موادی که در آب شهری وجود دارد دفع آنها برای بدن و کلیه سخت باشد و به مرور زمان در بدن و کلیه رسوب کنند و مشکلات جدی را برای شما بوجود آورند.

به اشتباه در بین مردم جا افتاده که در آب املاح مفید وجود دارد و دستگاه آب تصفیه تایوانی اصل حتی اگر بهترین دستگاه تصفیه آب هم باشد املاح مفید درون آب را حذف می کند و باعث می شود تا آب بدون املاح تولید شود. ما به شما با صراحت می گوییم که این یک تصور اشتباه است که در بین مردم رواج پیدا کرده است و درون آب هیچ املاح و ماده مفیدی وجود ندارد که در صورت عدم وجود آن در آب آشامیدنی سلامت شما به خطر بیافتد.

البته این نکته را توجه کنید که اگر شما دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل را خریداری نمایید به دلیل اینکه دستگاه آب تصفیه کن خارجی خوب برای تصفیه کردن آب و تولید آب آشامیدنی طراحی شده است تمام املاح و مواد مفید درون آب را نمی گیرد و آب آشامیدنی دچار کمبود مواد معدنی نمی شود.

املاحی که درون آب هستند بصورت ترکیب شده یافت می شوند بطور مثال رسوب و گچی که در ظروف و کتری یافت می شود ماده معدنی کلسیوم است که با کربن موجود در لایه های زیرین زمین ترکیب می شود و ماده سفت و سختی را تشکیل می دهد که هضم آن برای بدن و کلیه سنگین است و در برخی از افراد تبدیل به سنگ کلیه می شود.

دوم اینکه کلسیوم و منیزیوم بیشترین املاحی هستند که در آب شهری وجود دارند و مقدار کلسیوم موجود در 35  لیوان آب شهری برابر با کلسیوم موجود در یک لیوان شیر است پس می بینید که مقدار املاح موجود در آب شهری بسیار ناچیز است و اصلاً آب را برای دریافت املاح و مواد معدنی نمی نوشید بلکه برای اینکه بافت های بدن تازه بمانند و خون غلیظ نشود آب خورده می شود.

حال شما خودتان تصمیم بگیرید که آبی را می خواهید بنوشید که املاح و مواد معدنی داشته باشد و در عین حال هم نیترات و کلر فراوان داشته باشد و یا آب سالم بنوشید که در آن کلر و نتیرات وجود ندارد و به همین واسطه هم مواد معدنی کمی داشته باشد.

تمام املاح و مواد عالی و سمی موجود درون آب فقط با یک فیلتر گرفته شده و از آب حذف می شوند و آن فیلتر R.O یا همان اسمز معکوس است که در اصطلاح عامیانه به آن فیلتر ممبران یا فیلتر اصلی تصفیه آب می گویند که برای خرید بهترین دستگاه آب تصفیه وجود فیلتر اسمز معکوس اولین قدم است. در بهترین دستگاه آب شیرین کن تایوانی اوریجینال فیلتر ممبران نیز از بهترین مواد و متریال ساخته شده اند و بی کیفیت و چینی نیستند.

سیستم اسمز معکوس یک روش پیچیده است که با استفاده از روش نیمه تراوایی باعث می شود تا اب و املاح موجود در آب از هم جدا شوند که در ادامه به توضیح کامل آن می پردازیم. برای خرید بهترین آب تصفیه کن خانگی باید این نکته را در نظر بگیرید که دستگاه تصفیه آب خوب دارای فیلتر ممبران اسمز معکوس است یا خیر. برخی از دستگاه های تصفیه آبی که در بازار به فروش می رود و قیمت اندکی دارد فیلتر ممبران اسمز معکوس را ندارند و فقط بصورت ساده می توانند آب را فیلتراسیون کنند اما بهترین آب شیرین کن نمی باشند و این مدل دستگاه تصفیه آب ساده را نباید خریداری کرد.

همانطور که گفته شد بهترین دستگاه آب شیرین کن تایوانی باید فیلتر ممبران را داشته باشد که دستگاه تصفیه آب fluxtek که در بازار یک دستگاه تصفیه آب آمریکایی تولید تایوان می باشد و بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی است دارای فیلتر ممبران اسمز معکوس می باشد و فیلتر ممبران موجود بر روی دستگاه آب تصفیه کن خارجی فلاکستک که بهترین دستگاه تصفیه آب آمریکایی است از بهترین و با کیفیت ترین متریال موجود ساخته شده است.

پس تا به این قسمت آموختید که در اولین قدم برای خرید بهترین تصفیه آب خانگی باید وجود فیلتر ممبران اسمز معکوس را در نظر بگیرید.

 


شماره های تماس

02177999423 - 02177999407 - 09120296614


 

در ادامه به توضیح سیستم اسمز معکوس می پردازیم:

 

سیستم اسمز معکوس

فرض کنید دو ظرف در اختیار داریم یکی حاوی آب نمک و دیگری حاوی آب خالص است که توسط یک لوله به یکدیگر متصل هستند و هر دو دارای ارتفاع برابری از آب هستند و در یک سطح قرار دارند. جهت برقراری تعادل در غلظت یونهای سدیم و کلراید در ظرف آب نمک، باعث می شود تا یونهای نمک به صورت نفوذ مولکولی به ظرف آب خالص انتقال یافته تا تعادل غلظت بین هر دو ظرف برقرار شود. اما اگر بین این دو ظرف اب نمک و آب خالص و در مسیر جریان آب یک غشاء قرار گیرد که فقط به مولکول های آب اجازه عبور دهد، یونهای نمک نمی توانند از غشاء عبورکنند.

لذا برای برقراری تعادل در غلظت یونهای سدیم و کلراید، آب به ظرف آب نمک انتقال می‌یابد و این عمل تا آنجا ادامه می‌یابد که افزایش ارتفاع حاصله در ظرف آب نمک، فشار مضاعف ایجاد کرده و اجازه انتقال آب از ظرف شماره دو به ظرف شماره یک را ندهد. به این فشار، فشار اسمزی می گویند.

 

غشاء فیلتر ممبران

فیلتر ممبران موجود بر روی دستگاه تصفیه آب خارجی موجود در بازار  با هم متفاوت هستند  و برای شناختن بهترین نوع فیلتر ممبران باید به نکات توجه کرد:
در برخی مواقع گفته میشود که دستگاه تصفیه آب می تواند حجم زیادتری آب را تصفیه کند که این ویژگی دلیلی بر خوب بودن دستگاه آب تصفیه نیست، فیلتر ممبرانی که حجم بیشتری می تواند آب تصفیه کند دارای دقت پایین تری است به عبارت دیگر قطر منافذ غشاء این نوع فیلتر ممبران بزرگتر است و آبی که تصفیه می کنند بیشتر است ولی دقت تصفیه آب آنها پایینتر است.

نوع دوم بهترین دستگاه آب تصفیه، سیستمی است که به مقدار مطلوب و استاندارد آب تصفیه شده تولید می کنند و در واقع دقت فیلتر ممبران آنها بالاتر بوده و قطر منافذ فیلتر ممبران آنها در حدود 0/0001 میکرون می باشد. این نوع فیلتر ممبران که دارای چنین دقتی می باشند در بهترین آب تصفیه کن خارجی در 3 ظرفیت مختلف 50 ، 75 و 100 گالن تولید می شوند و به ترتیب تولید آب تصفیه شده توسط آنها بر حسب لیتر برابر با 200 ، 300 و 400 لیتر در 24 ساعت است که برای مصارف خانگی از نوع 200 و 300 لیتر استفاده  می شود، فیلتر 400 لیتری برای مکانهای که تعداد نفرات بیشتر است مانند ادارات ، سازمانها و شرکتها استفاده میشود.

چند سوال در مورد سیستم بهترین دستگاه تصفیه آب به روش اسمز معکوس وجود دارد که در ادامه به توضیح آنها خواهیم پرداخت.

چرا سیستم اسمز معکوس با وجود دقت تصفیه بالاتر نسبت به دیگر سیستم های تصفیه آب دیگر ارزانتر است ؟
به دلیل طراحی اصولی سیستم اسمز معکوس و مطالعات دقیق بوده که با استفاده از ساده ترین و ارزانترین روش و ابزار، بالاترین دقت را در تصفیه آب ارائه می دهد.

در بیشتر مواقع دانشمندان برای دریافت نتیجه بهتر از فرایندهای موجود در طبیعت الهام گرفته و با بهینه سازی هر روش، باعث بهتر شدن سیستم و کم هزینه تر شدن آن سیستم می شوند. 

آیا استفاده از سیستم اسمز معکوس باعث اسیدی شدن آب تصفیه می شود؟

در جواب این سوال ابتدا باید کیفیت فیلترهای نصب شده بر روی دستگاه آب تصفیه کن تایوانی را در نظر بگیریم که کیفیت بالای مواد درون فیلترها نقش مهمی در مقدار مواد جذب شده توسط فیلترها و همچنین فیلتر اسمز معکوس می شود.

اما با حذف مقداری از املاح توسط دستگاه آب شیرین کن خارجی PH آب تا حدودی به زیر عدد 7 که عدد خنثی است می رود و آب تا حدودی اسیدی می شود اما بر روی دستگاه آب تصفیه کن خارجی فیلتر مینرال و یا فیلتر قلیایی می توان نصب نمود تا مواد و املاح حذف شده در زمان تصفیه آب دوباره به آب بازگردند و مقدار PH آب تصفیه شده را می توان تا 9 بالا برد.

آيا روش اسمز معكوس سديم را می تواند از آب حذف كند؟
برای جواب این سوال باید بگوییم که سيستم اسمز معكوس اساسا براي نيروي دريايي طراحي شده بود كه آب دريا را تصفیه کنند و مصرف كنند. آب دريا سرشار از سديم و تركيبات عالی است كه نمك طعام که دارای سدیم بالایی است در اب دریا به وفور یافت می شود. استفاده از آب تصفیه کن تایوانی اصل براي كساني كه رژيم كم سديم دارند خيلي مناسب است.


آیا سيستم اسمز معكوس باكتري و انگل را هم از آب تصفیه حذف مي كند؟
بله. روزنه هاي غشاء فیلتر ممبران در بهترین مارک آب تصفیه کن خارجی بسيار كوچكتر از اندازه باكتري، انگل و ويروس است و امكان عبور میکروب و باکتری خیلی کم به نظر می رسد.


طعم و مزه آب تصفيه شده توسط دستگاه آب تصفیه تایوانی چگونه است؟
مزه آب تصفيه شده توسط سيستم اسمز معکوس بستگي به ميزان آلودگي هاي آب ورودي به دستگاه و قدرت پمپ آب دستگاه آب تصفیه کن خارجی دارد زيرا بهترین دستگاه آب تصفیه کن تایوانی در حدود 95 درصد املاح را از آب جدا مي كند و باعث می شود تا آب تصفیه شده سبک شود اما کمی به تلخی متمایل شود.

 

داشتن استاندارد بهداشت و سلامت

بنیاد ملی سلامت آمریکا که به اختصار به آن موسسه NSF می گویند در سال 1944 برای بالا بردن کیفیت و بهبود سلامت عمومی جامعه آمریکا تاسیس شد. موسسه NSF یک موسسه غیر دولتی است که توسعه استاندارد ها، صدور گواهینامه کیفیت و مدیریت ریسک در حوزه سلامت عمومی را در برنامه خود قرار داده است.

تولید کنندگان و مصرف کنندگان وسایل بهداشتی و تولید کنندگان مواد غذایی در سطح بین المللی برای فروش بالاتر از موسسه NSF به عنوان یک موسسه استاندارد بهداشت عمومی غذایی و صادر کننده گواهینامه و تائیدیه های بهداشتی از نظر آب و بهداشت محصولات تولیدی در دنیا گواهینامه استاندارد دریافت می کنند.

تولید کنندگان بهترین آب تصفیه کن تایوانی برای ارائه محصولات خود در سطح جهانی مجبورند تا استاندارد NSF دریافت کنند.

نقش موسسه NSF در تعیین کیفیت آب:

موسسه  NSF محصولاتی را که با آب آشامیدنی در ارتباط هستند از نظر کیفیت  قطعات و بهداشتی بودن لوازم ارزیابی می کند. محصولاتی مانند لوله های آب، ضد عفونی کننده های شیمیایی، وسایل مختلف دستگاه تصفیه آب خانگی و بهداشتی بودن مواد داخل فیلتر را شامل می شود. بنابراین بهترین دستگاه آب تصفیه باید دارای استاندارد NSF را داشته باشد. در حال حاضر دستگاه تصفیه آب آمریکایی fluxtek و دستگاه تصفیه آب کانادایی Aquajoy که از بهترین دستگاه آب شیرین کن موجود در بازار هستند استاندارد NSF را دارند.

 

 


شماره های تماس

02177999423 - 02177999407 - 09120296614


 

گواهینامه NSF برای دستگاه تصفیه آب:

تمام قطعات و لوازم نصب شده بر روی بهترین دستگاه تصفیه آب باید مورد آزمایش قرار بگیرند تا مشخص شود آیا از استاندارد های بهداشتی لازم برخوردار هستند یا خیر. صدور گواهینامه NSF به خریدار تصفیه آب این اطمینان را می دهد که بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را که قصد خرید آن را دارند از استاندارد های بهداشتی و سلامت برخوردار است یا نه و آیا دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل می تواند کیفیت لازم را داشته باشد.

البته موسسات دیگری نیز وجود دارند که می توانند برای کیفیت آب و دستگاه تصفیه آب خانگی گواهینامه استاندارد صادر کنند مانند انجمن کیفیت آب یا WATER QUALITY و یا استاندارد CE اروپا.

برای استعلام استاندارد بودن بهترین تصفیه آب خانگی فقط کافیست که به سایت موسسه مورد نظر وارد شوید و با وارد کردن نام برند مربوطه از استاندارد بودن دستگاه آب شیرین کن خارجی مطمئن شوید.

استفاده از دستگاه استاندارد چه مزیتی دارد؟

گواهینامه استاندارد بهترین دستگاه آب تصفیه کن پس از انجام آزمایشات لازم برای یک دستگاه تصفیه آب تایوانی صادر می شود و خریدار بهترین آب شیرین کن می تواند نسبت به عملکرد دستگاه تصفیه آب خوب، کیفیت قطعات و بهداشتی بودن لوازم آن دستگاه اطمینان حاصل کند که اخذ این گواهینامه ها برای خرید بهترین دستگاه آب تصفیه خانگی اهمیت زیادی دارد که به برخی از آنها اشاره می کنیم:

1- گواهینامه استاندارد اخذ شده این اطمینان را به شما می دهد که صحت ادعای تولید کننده بهترین دستگاه آب شیرین کن در خصوص کاهش آلودگی های آب درست است یا خیر. مطمعناً شما اطلاعات کافی در مورد مقدار و درصد حذف آلاینده های آب و مقدار سختی آب تصفیه شده ندارید.

این سازمان با آزمایش و بررسی های لازم درصد حذف مواد و املاح درون آب را مشخص می کند و در صورت داشتن شرایط لازم برای دریافت گواهینامه استاندارد به بهترین دستگاه آب تصفیه  گواهی کیفیت می دهد و دیگر نیازی نیست که شما در مورد ادعاهای گفته شده جستجوی زیادی انجام دهید .

2- این سازمان برای قطعات و مواد پلاستیکی به کار برده شده در بهترین دستگاه آب شیرین کن خانگی نیز استانداردهای ویژه ای دارد. NSF این قطعات را مورد بررسی قرار میدهد و تائید میکند که مواد به کار رفته در بهترین آب شیرین کن خارجی با آب واکنش نمی دهد و مواد مضر به آب اضافه نمی کند و برای مصارف بهداشتی مناسب است.

3- موسسه استاندارد NSF آب تصفیه اصل را از نظر ساختاری نیز مورد بررسی قرار می دهد تا تولید کننده برای کاهش هزینه های خود کیفیت قطعات را پایین نیاورد و دستگاه آب تصفیه اصل تایوان بتواند به طور مطلوب کار کرده و بهترین کارایی را داشته باشد و بتواند سالها برای شما کارکند نه اینکه زود خراب شود و باعث بالا رفتن هزینه های شما شود.

بنابراین وقتی شما یک دستگاه تصفیه آب خارجی خریداری می کنید باید حتما گواهینامه های NSF ،WQA ،CE و FDA را داشته باشد تا شما با خیالی آسوده از کیفیت دستگاه و قطعات بتوانید از دستگاه آب تصفیه خارجی و قطعات آن بیشترین بهره را ببرید.

جهت اطمینان از استاندارد بودن بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی خریداری شده میتوانید به سایت https://www.nsf.org/certified-products-systems مراجعه نمایید و بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خود را در قسمت زرد رنگ پایین سایت وارد نمایید و تمام استانداردهای کسب شده دستگاه را مشاهده نمایید.

 

قیمت دستگاه تصفیه آب با کیفیت

در ایران مانند دیگر کشورهای دنیا محصولاتی وجود دارند که بصورت قطعه وارد می شوند و برای ایجاد اشتغال در داخل آن کشور مونتاژ می شوند و روانه بازار می شوند. برخی از بهترین دستگاه آب تصفیه کن خارجی به صورت مستقیم وارد ایران می شوند به همین دلیل قیمت آب تصفیه کن خارجی به دلیل پرداخت گمرکی زیاد می شود و قیمت آب تصفیه ای که بصورت قطعه وارد ایران می شود پایین است.

عوامل زیادی وجود دارند که در تعیین قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی نقش اصلی را دارند و باعث می شوند تا قیمت بهترین آب تصفیه کن خانگی بالا و پایین رود. قیمت بهترین آب شیرین کن خارجی معمولاً بالاتر از قیمت آب تصفیه کن ایرانی می باشد. در بازار ایران سه نوع دستگاه تصفیه آب خانگی وجود دارد که در ادامه به توضیح مفصلتر آنها می پردازیم .

 

دستگاه تصفیه آب  ساخت ایران

 

در ایران از سال 1385 که بازار دستگاه تصفیه آب ساخت ایران پر رونق شد و از طرفی هم به دلیل افزایش قیمت ارز های خارجی، قیمت دستگاه تصفیه آب وارداتی نیز رو به افزایش رفت، چند شرکت ایرانی قدم در عرصه تولید دستگاه تصفیه آب ایرانی نمودند. این شرکت ها با بکارگیری دانش ساخت دستگاه آب تصفیه کن و با استفاده از توان داخلی، شروع به تولید دستگاه تصفیه آب نمودند.

بیشتر قطعات دستگاه تصفیه آب ساخت ایران در داخل ایران تولید شد بطوری که بغیر از فیلتر ممبران یا فیلتر R.O، تمام قطعات دستگاه تصفیه آب ساخت ایران و حتی فیلترهای تصفیه آب می باشد.

تمام مدل های دستگاه تصفیه آب ساخت ایران از کیفیت قابل قبولی برخوردار بودند و توانایی رقابت با محصولات چینی را داشتند البته در ایران به این دلیل که بخاطر تحریم های جهانی که بر علیه ایران وجود دارد دستگاه تصفیه آب ایرانی که در ایران ساخته می شوند قادر به دریافت استاندارد NSF و Water Qualityنیستند.

از مهمترین استانداردهای دستگاه تصفیه آب اوریجینال هستند و برای فروش دستگاه تصفیه آب به این استانداردها نیاز است را نیستند و به همین دلیل قادر به صادرات دستگاه تصفیه آب ساخت ایران نیستند. این دو استاندارد از یک موسسه استاندارد از آمریکا می باشد و برای تولید دستگاه تصفیه آب لازم می باشد که در بالا به آنها اشاره شد.

دستگاه تصفیه آب ایرانی با کیفیت با اینکه توان رقابت با تولیدات خارجی را از نظر کیفیت ندارند اما می توان آنها را در حد قابل قبولی دانست و دستگاه تصفیه آب تولید ایران را خریداری نمود. قطعات تصفیه آب تولید ایران با کیفیت های مختلف به سفارش مشتری تولید می شود و در اکثر دستگاه های تصفیه آب ایرانی از قطعات خوب استفاده می کنند.

 


شماره های تماس

02177999423 - 02177999407 - 09120296614


 

استفاده از قطعات خوب و با کیفیت ایرانی نیز هزینه دارد اینطور نیست که هر جنسی که در ایران تولید می شود حتماً بایستی ارزان باشد اما برخی از دستگاه تصفیه آب ایرانی با قیمت های کمتر از معمول در بازار فروخته می شوند و این به آن معنا است که شرکت تولید کننده دستگاه تصفیه آب از قطعات ارزان و بی کیفیت در تولید دستگاه تصفیه آب خود استفاده نموده است.

در این حالت برای خرید دستگاه تصفیه آب باشد و چه لوازم دیگر باعث ضرر رساندن به خریدار خواهد شد و بر خلاف باور عموم که می گویند برد کرده اند، ضرر نیز کرده اند.

به این دلیل که هر دستگاه تصفیه آب باید حداقل بتواند تا 10 سال را بدون هیچ گونه مشکلی کار کند اما دستگاه های تصفیه آب بی کیفیت به ندرت تا 3 سال کار می کنند و بعد از این مدت با مشکل مواجه می شوند. در این زمان شما یا باید برای تعمیر و سرویس دستگاه آب تصفیه کن هزینه زیادی انجام دهید و یا باید دستگاه تصفیه آب خود را دوباره تعویض کنید .

از طرفی این گونه شرکت ها نیز از نظر خدمات بسیار ضعیف عمل می کنند که یا خدمات به مشتری نمی دهند و یا خدمات ضعیفی به مشتری می دهند و مشتری از خرید خود پشیمان خواهد شد. پس بهتر است قبل از خرید دستگاه تصفیه آب ارزان و بی کیفیت تمام این مسائل را در نظر بگیرید که بعدها به دنبال راه چاره نباشید.

 

در دستگاه تصفیه آب سه قطعه از همه قطعات دیگر مهم تر است.

هوزینگ دستگاه تصفیه آب

هوزینگ فیلتر در دستگاه تصفیه آب یکی از قطعات مهمی است که در دستگاه آب تصفیه وجود دارد. فیلترهایی که هر 6 ماه یکبار باید تعویض شوند در این هوزینگ ها قرار میگیرند. به دلیل استفاده مکرر از فیلترها و تعویض فیلترها، هوزینگ ها قطعاتی در دستگاه آب تصفیه هستند که از قطعات دیگر بیشتر باز و بسته می شوند.

اگر جنس پلاستیک بکار رفته در هوزینگ ها با کیفیت نباشد ممکن است بر اثر باز و بستن زیاد کج شوند و یا حالت خود را از دست بدهند و دیگر آب بندی نشوند و هر چه قدر شما هوزینگ ها را سفت کنید دیگر آب بندی نمی شوند و شما مجبور می شوید که هوزینگ دستگاه  آب شیرین کن را تعویض کنید.

در هوزینگ های تولید ایران، هوزینگ دو اورینگ یا دبل اورینگ از هوزینگ های تک اورینگ با کیفیت تر است به این دلیل که در هوزینگ تک اورینگ قسمت بالا و پایین هوزینگ توسط واشری که در بین دو هوزینگ قرار می گیرد آب بندی می شود.

در هوزینگ دبل اورینگ دو قسمت بالا و پایین با واشر از سمت کنار با هم آب بندی می شوند و هیچ فشاری توسط واشر یا اورینگ به قسمت بالایی نمی آید تا بخواهد باعث تغییر حالت هوزینگ شود.

این اولین نکته ای است که شما برای خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی باید در نظر بگیرید چرا که بهترین مدل دستگاه تصفیه آب حداقل باید از بهترین متریال تولید شده باشد.

پمپ آب دستگاه تصفیه آب

دومین نکته ای که برای خرید دستگاه تصفیه آب با کیفیت بالا باید در نظر بگیرید در دستگاه آب تصفیه با کیفیت خوب برای ایجاد فشار به آب برای عبور از فیلتر ممبران اسمز معکوس یک پمپ آب تولید کننده فشار لازم است.

پمپ آب بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی از نوع دیافراگمی است یعنی بجای پروانه ای که دور یک محور می چرخد و آب را با فشار به جریان می آورد سه عدد پیستون قرار دارد که با فشار به آب، باعث به جریان افتادن آب در آب تصفیه کن با کیفیت خوب می شود.

این نوع پمپ های دیافراگمی به دلیل ایجاد ضربات زیاد به آب اگر از مواد مرغوب در تولید آنها استفاده نشده باشد بعد از مدتی استفاده مستهلک شده و دیافراگم آنها سوراخ شده و شروع به آب دادن می کنند و بعد از مدتی اگر تعویض نشوند باعث خرابی موتور الکتریکی دستگاه آب تصفیه کن خوب نیز می شوند و هزینه تعمیر دستگاه آب تصفیه خوب و با کیفیت شما را دو برابر می کنند.

اما اگر پمپ دستگاه آب تصفیه از کیفیت خوبی برخوردار باشد علاوه بر کارکرد طولانی مدت، هیچ گونه صدایی نیز در حین کار کردن ایجاد نمی کنند. پس می بینید که خرید آب تصفیه کن خوب و با کیفیت هزینه های جانبی شما را کاهش می دهد و برای شما دردسری نخواهد داشت.

پس تا به این جا آموختید که برای خرید بهترین مارک آب شیرین کن با کیفیت چه نکاتی را باید در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین آب شیرین کن در ایران را خریداری نمایید.

مخزن دستگاه تصفیه آب

در دستگاه تصفیه آب با کیفیت که دارای فیلتر ممبران اسمز معکوس هستند به دلیل اینکه آب خروجی با فشار اندکی تصفیه می شود و برای اینکه استفاده از آب تصفیه شده راحت تر باشد در کنار آب تصفیه کن با کیفیت یک مخزن برای ذخیره آب تصفیه شده قرار دارد.

مخازن بهترین تصفیه آب خانگی از نوع تحت فشار هستند و در درون آنها برای ایجاد فشار به آب و بیرون راندن آب از درون مخزن یک بالشتک هوا قرار دارد که این بالشتک می تواند به آب ذخیره شده درون مخزن فشار ایجاد کند و آب را با فشار به بیرون براند و هنگامیکه شما شیر آب روی سینک را باز می کنید آب با فشار از شیر آب تصفیه به بیرون می آید.

به دلیل اینکه ممکن است به دلیل مصرف زیاد آب بالشتک یا تیوپ داخل مخزن زود پر و خالی می شود و اگر جنس تیوپ داخل مخزن از کیفیت لازم برخوردار نباشد خیلی زود خراب و پاره می شود.

مخازن آب بهترین آب تصفیه در ایران به دلیل بهداشتی بودن از نوع پِرسی هستند و قابلیت تعویض تیوپ را ندارند و در صورت سوراخ شدن شما مجبور می شوید که مخزن بهترین آب شیرین کن را تعویض کنید. در این حالت است که اگر مخزن خوب و با کیفیت خریداری نکرده باشید دچار ضرر و زیان می شوید چرا که حتی مخزن های ایرانی نیز گران هستند چه برسد به مخزن خارجی و وارداتی.

علاوه بر این اگر مواد پلاستیکی داخل مخزن از مواد بهداشتی و ضد باکتری نباشند ممکن است آبی که در داخل مخزن ذخیره می شود دچار آلودگی میکروبی شده و می تواند برای سلامتی شما خطر آفرین باشد.

البته در کنار همه مدل آب تصفیه کن خارجی خوب مخزن با کیفیت تایوانی اصل وجود دارد و لازم نیست شما مخزن بهترین دستگاه آب شیرین کن را جداگانه خریداری نمایید.

 


شماره های تماس

02177999423 - 02177999407 - 09120296614


 

این سه قطعه ای که در بالا به آنها اشاره شد از مهمترین قطعات بهترین دستگاه آب تصفیه خانگی هستند که هنگام خرید آب شیرین کن با کیفیت خارجی باید به آنها توجه شود و از کیفیت خوبی برخوردار باشند البته باید این را در نظر بگیرید که تمام قطعات بهترین دستگاه آب شیرین کن باید از کیفیت خوب برخوردار باشند ولی سه قطعه اشاره شده از اهمیت بیشتری برخوردار هستند.

یک نکته را برای خرید آب تصفیه کن با کیفیت خوب در نظر بگیرید و آن نکته تعداد فیلترهای موجود بر روی دستگاه آب تصفیه کن خانگی خوب است. تعداد فیلترهای موجود بر روی دستگاه تصفیه آب خوب باید حداقل از 5 فیلتر شروع شود و حداکثر به 7 فیلتر برسد. تعداد فیلترهای بالاتر دلیلی بر خوب بودن دستگاه تصفیه آب نمی باشد و دلیل خاصی برای تعداد فیلتر بالاتر بر روی دستگاه آب تصفیه با کیفیت خوب وجود ندارد.

لازم به ذکر است که اکثر برندهایی که در دیجی کالا و سایت های اینترنتی به فروش می رسد اکثراً تقلبی بوده و برند اصلی نمی باشد و خرید دستگاه تصفیه آب دیجی کالا را به شما هرگز توصیه نمی کنیم.

 

 

دستگاه تصفیه آب CCK ساخت ایران

دستـگاه تصفیه آب خانـگی سی سی کا تولید ایران یکی از انواع مدل های دستگاه تصفیه آب با کیفیت ایرانی به روش اسمز معکوس است که در کارخانه معصومی در قم تولید می شود و علاوه بر داشتن پنج فیلتری که در همه دستگاه تصفیه آب خانگی وجود دارد، دارای یک فیلتر ششم مواد معدنی یا مینرال ایرانی تولید شرکت معصومی جهت بهبود بخشیدن طعم و مزه آب خروجی از دستگاه تصفیه آب و رفع نیاز بدن به مواد معدنی و  املاح مورد نیاز بدن می باشد.

دستگاه سی سی کا تولید ایران مجهز به پمپ آب ایرانی تولید کننده فشار برای آب درون دستگاه است که موجب می شود تا عمل تصفیه آب توسط دستگاه تصفیه آب و فیلترها سریع تر انجام شود و بـرای خانه هایی که فشار آب داخل منزل کـم بوده و آب شهری به تنهایی توانایی عبور از فیـلتر ممبران را ندارد و یا به سختی از فیلتر ممبران عبور می کند مناسب است.

دستـگاه تصفیه آب  ایرانی cck مانند سایر دستگاه تصفیه آب R.O، به دلیل داشتن فیلتر ممبران اسمز معکوس که دارای منافذ بسیار ریز است، توانایی حذف ناخالصی هایی معلق مانند گل و لای، خاک، ماسه و شن درون آب، زنگ لوله، لجن، و تمام مواد معلق درون آب که با چشم دیده می شود و همچنین توانایی حذف کلر و مواد ضد عفونی کننده سمی، قابلیت حذف ناخالصی های محلول در آب مانند املاح سنگین و رسوبات درون آب، نیترات تا حد قابل قبول، آرسنیک، نیتریت، ویروس ها، میکروبها، مواد سمی و شوینده را داراست.

دستگاه تصفیه آب با کیفیت  ایرانی cck قادر به تبدیل آب شور به آب سبک و شیرین و کاهش چشمگیر سختی و رسوبات آب ناشی از ترکیبات آلی می باشد. دستگاه آب تصفیه کن با کیفیت خوب قادر است تا 90 درصد املاح و مواد مضر درون آب را حذف و آب سبک، شیرین و قابل شرب تولید کند.

همچنین بخاطر داشتن مخزن 19 لیتری امکان ذخیره آب تا 12 لیتر وجود دارد که به هنگام قطع برق و یا قطع آب امکان استفاده از این آب ذخیره شده در دستگاه تصفیه آب خانگی خوب cck وجود دارد. آب تصفیه تولید شده در دستگاه تصفیه آب cck به دلیل نداشتن کلر، نیترات و سایر املاح و مواد مضر آب برای آشپزی، تهیه غذا برای کودکان، تامین آب آکواریوم برای ماهی های زینتی و گیاهان زینتی و حساس بسیار مناسب می باشد.

وظیفه فیلتر مینرال یا مواد معدنی موجود بر روی بهترین دستگاه آب تصفیه کن سی سی کا ایرانی، غنی سازی آب با مواد معدنی از قبیل کلسیم و منیزیوم می باشد به هنگام مصرف نوشابه های گاز دار یا غذاهای چرب و سرخ کردنی، حالت اسیدی در بدن ایجاد می شود و مقدار سطح اسیدیته در بدن افزایش می یابد و کبد برای دفع حالت اسیدی از کلسیم و منیزیوم داخل بدن استفاده می کند و در نبود مقدار کافی این نوع مواد معدنی در بدن به ناچار از کلسیم داخل مغز استخوان استفاده می کند.

مصرف آب غنی شده با مواد معدنی و یا اب قلیایی شده به بدن در دفع حالت اسیدی و بازگرداندن مقدار سطح اسیدی بدن به حالت خنثی کمک کرده و باعث حفظ کلسیم داخل استخوان می شود.

دستگاه آب شیرین کن با کیفیت خوب سی سی کا تولید ایران دارای پمپ آب قوی 90 Psi می باشد که برای افزایش فشار به آب بر روی بهترین دستگاه آب تصفیه cck نصب شده است و کارایی دستگاه آب تصفیه با کیفیت عالی CCK را برای مناطقی که فشار آب ورودی به دستگاه کم است را تقویت می کند و این افزایش فشار باعث سریعتر پُر شدن مخزن و کمتر شدن زمان تصفیه آب می شود.

بهترین دستگاه تصفیه آب سی سی کا ایرانی داری یک سوییچ قطع فشار بالا است که می تواند بهترین دستگاه آب تصفیه کن سی سی کا را به یک سوییچ خود کار قطع و وصل جریان برق مجهز کند. این سوییچ در هنگامیکه فشار بهترین آب تصفیه درون مخزن به حد تعریف شده برای سوییچ می رسد برق را قطع می کند و مانع از پر شدن بیش از حد مخزن و ترکیدن آن می شود.

وجود این وسیله و کیفیت آن در ساخت بهترین دستگاه تصفیه آب بسیار حساس و لازم است به این دلیل که در صورت نبود این قطعه شما باید به صورت دستی بهترین دستگاه تصفیه آب cck را روشن و یا خاموش نمایید و یا ممکن است که دستگاه بر اثر کارکرد بیش از حد آسیب ببیند.

سوییچ قطع فشار بالای دستگاه تصفیه آب سی سی کا تولید ایران تولید شرکت معصومی در ایران می باشد که از کیفیت قابل قبولی برخوردار است و می تواند این وظیفه را در بهترین دستگاه تصفیه آب ایرانی بخوبی انجام دهد .

مخزن بهترین دستگاه آب شیرین کن بر حسب مدل و به سفارش مشتری می تواند ایرانی، چینی و یا تایوانی باشد. دستگاه آب تصفیه کن اوریجینال  C.C.K دارای مخزن تانک مکس و یا تانک پرو تولید کارخانه معصومی می باشد که از نظر کیفیت در حد قابل قبولی نمی باشد و این مخزن در مقایسه با دیگر مخازن ایرانی کیفیت پایین تری دارد. این مخزن در دو مدل 16 و 19 لیتری موجود است و تیوپ داخل آن نیز معمولی می باشد و عمر مفید این مخزن در حدود 6 الی 8 سال می باشد.

فیلتر ممبران یا اسمز معکوس موجود در با کیفیت ترین دستگاه تصفیه آب C.C.K شرکت معصومی از بهترین برندهای موجود در بازار ایران که غالباً از برند فیلمتک و یا تورای می باشد که در نوع خود از بهترین برندهای تولید کننده فیلتر ممبران در دنیا می باشند.

دستگاه آب شیرین کن تایوانی سی سی کا دارای یک شیر اهرمی با روکش استیل می باشد که زیبایی منحصر به فردی را هنگام نصب به سینک ظرفشویی می دهد و از بهترین آلیاژ و مواد آبکاری شده تولید شده است. شیر برداشت آب موجود بر روی با کیفیت ترین دستگاه آب تصفیه CCk می تواند بر اساس سفارش مشتری از نوع اهرمی و یا ستاره ای بر روی با کیفیت ترین دستگاه آب شیرین کن ایرانی باشد که به درخواست مشتری بر روی بهترین دستگاه آب تصفیه اصل قرار داده می شود.

 

 


شماره های تماس

02177999423 - 02177999407 - 09120296614


 

دستگاه تصفیه آب عالی cck با قطعات ساخت ایران تولید کارخانه معصومی در قم می باشد که از مزیت های خرید با کیفیت ترین دستگاه تصفیه آب نسبت به دیگر دستگاه ها می توان به کاهش چشمگیر قیمت دستگاه آب تصفیه ایرانی به دلیل تولید داخل بودن، فراوانی قطعات دستگاه با قیمت پایین تر و کیفیت معمولی نسبت به دستگاه های وارداتی اشاره کرد.

در ادامه به بررسی مشخصات ظاهری بهترین دستگاه آب تصفیه cck  ساخت ایران می پردازیم

 • دارای فیلترمواد معدنی برای تولید آب غنی شده با مواد معدنی
 • جلوگیری از ایجاد رسوب در كتری ، چای ساز و اتوی بخار و ظروف دیگر
 • دارای مخزن ذخیره پلی اتیلنی مقاوم در برابر پوسیدگی و ضد باکتری
 • دارای پمپ تولید فشار قوی برای مناطقی با آب کم فشار
 • دارای شیر برقی 24 ولت چینی
 • دارای شیر تنظیم TDS برای بهتر شدن طعم و مزه آب
 • دارای شاسی فلزی یا پلاستیکی که باعث استحکام دستگاه می شود
 • دارای عقربه فشارسنج جهتنشان دادن میزان فشار آب ورودی به فیلتر ممبران
 • دارای شیر برداشت آب استیل با ظاهری شیک و زیبا
 • تصفیه آب تا 300 لیتر آب در شبانه روز
 • مخزن 19 لیتری برای ذخیره آب تصفیه شده
 • قابلیت نصب همزمان به یخچال و آب سرد کن

 

در ادامه مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب سی سی کا تولید ایران را شرح می دهیم 

 • میزان تولید : 300 لیتر در شبانه روز قابل ارتقاء تا 400 لتیر در شبانه روز
 • ظرفیت کل مخزن : 19 لیتر
 • ظرفیت آب داخل مخزن : 12 لیتر
 • فشار پمپ آب دستگاه : 90 psi
 • شیر مصرف :تمام استیل با دسته اهرمی یا ستاره ای
 • دقت حذف ناخالصی های درون آب : 0.0001 میکرون
 • درصد حذف ناخالصی های درون آب : 80 تا 90 درصد
 • ولتاژ برق ورودی ترانس : 220 ولت
 • ولتاژ برق پمپ آب : 24 ولت
 • ابعاد دستگاه تصفیه آب : (cm) 37 (L) x 22 (W) x 43(H)
 • ابعاد مخزن ذخیره آب تصفیه شده : (cm) 28 (L) x 28(W) x 40 (H)
 • حداقل دمای کارکرد دستگاه تصفیه آب : 5 درجه سانتیگراد
 • حداكثر دمای کارکرد دستگاه تصفیه آب : 50 درجه سانتیگراد
 • دارای گیج فشار سنج روغنی
 • دارای شیر تنظیم TDS برای تنظیم سختی آب
 • دارای سویچ های High pressure و Low pressure جهت کارکرد اتوماتیک دستگاه
 • تعداد فیلترهای نصب شده بر روی دستگاه : 6 عدد
 • قطر شلنگ های دستگاه تصفیه آب: " 1.4
 • قابلیت اتصال به یخچال
 • قابلیت اتصال به آبسردکن
 • قابلیت اتصال به دستگاه قهوه و اسپرسو ساز
 • دارای فیلتر ممبران FilmTec چینی
 • ساخت کشور ایران

 

 مشخصات فیلترهای دستگاه تصفیه آب CCK تولید ایران

 

 • فیلتر پلی پروپیلن

اولین فیلتری که بر روی بهترین دستگاه آب تصفیه ایرانی نصب است و آب شهری ابتدا به این فیلتر وارد می شود فیلتر پلی پروپیلن است و این فیلتر از جنس الیاف پلی پروپیلن فشرده بوده که قابلیت حذف کلیه رسوبات شن و ماسه، گل و لای، زنگ زدگی لوله ها، لجن، ذرات معلق تا دقت 5 میکرون را دارد.

فیلتر پلی پروپیلن در دو نوع مختلف ساخته می شود که یک نوع از این فیلتر در ابعاد 5 میکرون ساخته می شود که بر روی همه دستگاه های آب تصفیه کن با کیفیت وجود دارد و نوع بهتر آن تولید می شود که دقت آن در حدود یک میکرون است و می تواند مواد معلق ریزتری را از آب حذف نماید این نوع فیلتر بر روی بهترین آب تصفیه کن اصل قابل نصب است.

زمان تعویض این فیلتر بسته به مقدار املاح و مواد معلق درون آب بین 3 تا 6 ماه می باشد که زمانیکه به رنگ قهوه ای تیره در آمد باید تعویض شود در غیر این صورت به فیلترهای دیگر دستگاه آب شیرین کن باکیفیت صدمه وارد می کند.

 • فیلتر کربن اکتیو

فیلتر کربن اکتیو دومین فیلتر در دستگاه تصفیه آب با کیفیت خوب است که در بین سه فیلتر ایستاده پایین دستگاه در وسط قرار می گیرد. فیلتر کربن اکتیو از جنس کربن پودری فعال بوده که قابلیت حذف کلر و مواد ضد عفونی کننده، سموم کشاورزی، طعم، رنگ و بوی نامطبوع آب را دارد.

این فیلتر می تواند از ذغال سنگ باشد که بی کیفیت ترین و ارزان ترین نوع فیلتر کربنی می باشد و یا از مواد گیاهی مانند ذغال چوب، پوست پسته، نارگیل و یا گردو باشد که نوع با کیفیت این مواد می باشد و قیمت بالاتری دارد. زمان تعویض این فیلتر نیز بسته به مقدار مصرف و مواد آلوده کننده آب هر 6 ماه در فیلترهای ذغال سنگی و هر 9 ماه در فیلترهای گیاهی می باشد.

 • فیلتر کربن بلاک

فیلتر کربن بلاک سومین فیلتر دستگاه تصفیه آب خارجی اصل می باشد که در سمت چپ فیلترهای ایستاده از سری فیلترهای پایین قرار دارد. قابلیت این فیلتر همانند کربن اکتیو است ولی با این تفاوت که بصورت یک فیلتر کربنی قالبی می باشد و این شکل فیلتر دارای مزیتی است که باعث می شود فیلتر بتواند کلیه ذرات بزرگتر از 5 میکرون را که ممکن است از فیلتر اول عبور کند را نیز حذف نماید.

زمان تعویض فیلتر کربن بلاک نیز مانند فیلتر بالا  بسته به نوع آب ورودی به دستگاه و مقدار مصرف هر 6 ماه یکبار در فیلترهای ذغال سنگی و هر 9 ماه یکبار در فیلترهای گیاهی با کیفیت می باشد.

 • فیلتر ممبران اسمز معکوس

فیلتر ممبران اسمز معکوس به دلیل خاصیت موئینگی فرایند اسمز معکوس را انجام داده و به دلیل داشتن منافذ بسیار ریز که هر موادی نمی تواند از آن عبور کند باعث حذف املاح سنگین و نمکهای مضر، نیترات و نیتریت، آرسنیک، باکتری، ویروس، انگل، کیست، قارچ، انواع میکروبها، مواد شوینده، آفت کشها، سموم، سرب، جیوه، تبدیل آب شور به آب شیرین و پایین آورنده سختی و سنگینی آب می شود.

 

این فیلتر به تنهایی قادر است تا تمام مواد و املاح موجود در آب را کاهش دهد ولی برای کارکرد مفید و زمان استفاده طولانی تر به فیلترهای پیش تصفیه که در بالا اشاره شد نیاز دارد. زمان تعویض فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب ارزان بسته به مقدار مصرف و نوع فیلترهای پیش تصفیه استفاده شده در پایین دستگاه تصفیه آب با کیفیت بین 18 الی 24  ماه متغیر است. در بیشتر آب شیرین کن آمریکایی اصل این فیلتر نیز وجود دارد.

 • فیلتر پست کربن

 فیلتر پست کربن پنجمین و آخرین فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب تایوانی می باشد که بر روی تمامی دستگاه های تصفیه آب قرار دارد. منظور از آخرین فیلتر این است که در تمام دستگاه های آب تصفیه کن ایرانی ارزان این پنج فیلتر باید وجود داشته باشند و نمی توان این پنج فیلتر را حذف و یا جابجا نمود.

فیلتر پست کربن از مواد کربنی تشکیل شده است که از جنس پوست نارگیل و یا پوست پسته می باشد که می تواند طعم و مزه بد آب را حذف نماید و تفاوت آن با فیلتر کربن اکتیو و کربن بلاک در نوع ساخت این فیلتر و موادی است که در هنگام تولید کربن به آن تزریق می شود است.

فیلتر پست کربن می تواند هر نوع طعم و بوی احتمالی ناشی از ذخیره شدن آب در مخزن دستگاه و یا بوی نامطبوع آب شهری را که ممکن است بوی خاک و یا لجن باشد را حذف می نماید. زمان تعویض این فیلتر نیز بسته به مقدار آب مصرفی بین 12 ماه الی 15 ماه متغیر است.

 • فیلتر مواد معدنی یا مینرال

فیلتر مواد معدنی یا مینرال همانطور که در بالا به آن اشاره شد دارای دانه های معدنی و عمدتاً سنگ سیلیس می باشد. فیلتر مواد معدنی با اضافه کردن مقداری مواد معدنی با اضافه کردن موادی از قبیل کلسیم و منیزیوم به آب، آن را با مواد معدنی غنی می کند و از مزیت های این فیلتر این است که مواد معدنی که طی فرایند تصفیه از آب گرفته می شود را دوباره به آب اضافه می کند. زمان تعویض این فیلتر مانند فیلتر پست کربن 12 ماه الی 15 ماه یکبار می باشد .

با تمام مواردی که به آنها در بالا اشاره شد خرید دستگاه تصفیه آب ایرانی نسبت به دستگاه تصفیه آب مونتاژ ایران و یا وارداتی فقط از نظر قیمت مقرون به صرفه می باشد و نه از نظر کیفیت و کارایی دستگاه تصفیه آب.

 

دستگاه تصفیه آب مونتاژ ایران

 

با بالا رفتن قیمت ارز در کشور و گران شدن محصولات تصفیه آب از تعداد مشتریانی که توان خرید دستگاه تصفیه آب خارجی را دارند کاسته شده است بطوریکه کمتر کسی به فکر خرید دستگاه تصفیه آب خارجی با قیمت هایی در حدود 9 الی 12 میلیون تومان می افتند. در این زمان نیز برخی از شرکت ها نیز اقدام به واردات قطعات دستگاه تصفیه آب خارجی و مونتاژ دستگاه در ایران نمودند.

این شرکت های با وارد کردن قطعات دستگاه تصفیه آب از چین و تایوان از برندهای مختلف، دستگاه تصفیه آب با قطعات چین و تایوان نمودند تا بتوانند سهمی از این بازار پر رونق در ایران داشته باشند. این مدل از دستگاه تصفیه آب مونتاژ شده در ایران به نسبت دستگاه های وارداتی از چین و تایوان بسیار ارزان تر هستند بطوریکه در برخی از موارد قیمتی در حدود یک دوم محصول مشابه وارداتی دارند.

برخی از برندهای دستگاه تصفیه آب هستند که با همان نام و با قطعات برند اصلی در ایران تولید می شوند. این برندها اکثراً از برندهای معتبر و شناخته شده هستند و از کیفیت خوبی نیز برخوردار هستند و خرید دستگاه تصفیه آب خوب و ارزان به شما عزیزان را توصیه می کنیم.

برندهایی که در ایران دستگاه تصفیه آب با همان قطعات دستگاه تصفیه آب اصل مونتاژ می کنند عبارتند از

برند آکوا جوی کانادا

برند CCK تایوان

برند Soft Water تایوان

در حال حاضر دستگاه تصفیه آب خارجی برندهای C.C.K، Soft Water، Aquajoy مونتاژ شده در ایران پرفروش ترین برندهای دستگاه های تصفیه آب تایوانی می باشند که هم از کیفیت خوبی برخوردار هستند و هم از خدمات پس از فروش خوب و عالی که بهترین شرکت خدمات دهنده دستگاه تصفیه آب خارجی که رضایت صد در صدی مشتریان را به دنبال داشته شرکت آکواجوی می باشد که همیشه رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده است.

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مونتاژ ایران

 

شرکت آکواجوی نماینده انحصاری آکواجوی کانادا می باشد که در سال 1382 فعالیت خود را در ایران آغاز نمود. در ابتدا با واردات محصولات برند آکواجوی کار خود را آغاز نمود. در همان سال های اولیه ورود دستگاه آب تصفیه کن تایوانی آکواجوی به ایران به دلیل ارزان بودن دلار و ارز خارجی، خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی راحت بود به این دلیل که دستگاه آب شیرین کن خارجی از قیمت پایینی برخوردار بودند و همه افراد می توانستند دستگاه تصفیه آب وارداتی از کشورهای تایوان، کره و حتی ژاپن را خریداری نمایند.

برند آکواجوی مدل های متنوعی از دستگاه آب تصفیه کن وارداتی زیر سینکی و رومیزی دارد که حتی افراد مشکل پسند نیز آن را می پسندیدند.

تا سال های اخیر برند آکواجوی فروش خوبی را پشت سر گذاشته بود و در اکثر ادارات و شرکت ها از برند آکواجوی استفاده می شد اما در سال های اخیر با بالا رفتن قیمت دلار و ارز خارجی، دستگاه آب شیرین کن وارداتی نیز گران شدند و همین امر سبب شد تا کمتر کسی بتواند دستگاه تصفیه آب خارجی را تهیه نماید تا اینکه شرکت آکواجوی به فکر تولید دستگاه آب تصفیه اصل خارجی آکواجوی با همان قطعات خارجی اما در داخل ایران افتاد.

هم اکنون سه مدل دستگاه تصفیه آب خارجی آکواجوی در ایران با همان قطعات دستگاه تصفیه آب و همان مدل در ایران تولید می شود اما با نام های متفاوت تا مشتری بتواند مدل اصلی و مدل مونتاژ شده در ایران را راحت تر تشخیص دهد. این سه مدل مونتاژ شده در ایران عبارتند از

دستگاه تصفیه آب الیت آکواجوی

دستگاه تصفیه آب تایوانی الیت مدل مونتاژ شده دستگاه آب تصفیه تایوانی لوتوس آکواجوی می باشد که پرفروش ترین مدل دستگاه آب شیرین کن تایوانی آکواجوی می باشد بطوریکه در اکثر ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی مدل لوتوس بسیار دیده می شود. بهترین دستگاه تصفیه آب تایوانی مدل الیت نیز که برگرفته از مدل دستگاه تصفیه آب لوتوس آکواجوی می باشد توانسته از فروش خوبی برخوردار باشد چرا که هم از ظاهر قابل قبولی برخوردار است و هم از کیفیت بالایی برخوردار است .

در دستگاه تصفیه آب الیت از فیلترهای این لاین یا خطی آکواجوی در ساخت این دستگاه استفاده شده است. مخزن بهترین دستگاه تصفیه آب در اکثر دستگاه تصفیه آب از جنس پلی اتیلن می باشد که در برند آکوا جوی بغیر از یک مدل بقیه مدل ها دارای مخزن ذخیره آب فلزی هستند.

در داخل این مخزن ها 12 لیتر آب تصفیه شده جای می شود و دارای شیر آب اهرمی با ظاهری زیبا هستند که در شکل می بینید. دستگاه تصفیه آب از شرکت استاندارد ایران مجوز تولید گرفته و هیچ جای نگرانی برای خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی الیت نمی باشد. برای اطلاع از مشخصات کامل دستگاه تصفیه آب الیت و فیلترهای دستگاه و همچنین خرید اب تصفیه خارجی به قسمت دستگاه تصفیه آب الیت وارد شوید.

 


شماره های تماس

02177999423 - 02177999407 - 09120296614


 

دستگاه تصفیه آب پرایم آکواجوی

یک نمونه دیگر از دستگاه آب تصفیه تایوانی مونتاژ شده در ایران مدل پرایم می باشد که این مدل نیز از روی مدل لجند آکواجوی الهام گرفته است. دستگاه مدل لجند نیز بعد از مدل لوتوس دومین مدل پرفروش برند آکواجوی می باشد. دستگاه پرایم آکواجوی که ظاهری متفاوت از مدل الیت دارد از فیلترهای کارتریجی در پایین با کیفیت ترین دستگاه تصفیه آب بهره می برد.

در دستگاه آب شیرین کن تایوانی اصل که از فیلتر کارتریجی استفاده می کنند حتماً باید از هوزینگ برای استفاده از فیلتر کارتریجی استفاده شود چرا که این فیلترها بدون هوزینگ قابل استفاده نیستند.

اما دو فیلتر دیگری که در با کیفیت ترین دستگاه آب تصفیه آکواجوی قرار دارد مانند فیلترهای دیگر دستگاه تصفیه آب عالی با برندهای متفاوت است. در دستگاه تصفیه آب خوب پرایم آکواجوی از یک مخزن فلزی نیز مانند مدل های دیگر آکواجوی استفاده شده است که قابلیت ذخیره آب تصفیه شده تا 12 لیتر را دارد.

با کیفیت ترین دستگاه آب شیرین کن کانادایی پرایم نیز از همان ابتدای تولید با استقبال خوبی روبرو شد و بعد از مدل الیت دومین مدل پرفروش دستگاه تصفیه آب تایوانی مونتاژی در ایران می باشد.

جهت اطلاع از مشخصات کامل دستگاه تصفیه آب پرایم می توانید به قسمت فیلتر دستگاه تصفیه آب پرایم وارد شده و مشخصات کامل دستگاه، قطعات دستگاه و مشخصات کامل فیلترهای دستگاه را مطالعه نمایید تا بهتر و راحت تر بتوانید مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

دستگاه تصفیه آب مدل 401 آکواجوی

شرکت آکواجوی به دلیل اینکه برای مشتری اهمیت زیادی قائل است و برای اینکه مشتری بتواند در صورت عدم توانایی در خرید محصولات مونتاژ شده آکواجوی دستگاه تصفیه آب تایوان اصل دیگری را خریداری نماید و برای اینکه هر ایرانی در منزل خود یک دستگاه آب تصفیه اصل تایوان خوب داشته باشد اقدام به مونتاژ یک مدل دستگاه آب تصفیه کن کانادایی آکواجوی اما ارزان تر نموده است که این مدل دستگاه تصفیه آب کانادایی را 401 نام گذاری کرده اند.

در دستگاه تصفیه آب تایوانی با کیفیت 401 برای ارزان تر شدن دستگاه از مخزن پلی اتیلنی ذخیره آب تصفیه شده استفاده نموده است که در مقایسه با مخزن فلزی از نظر کارکرد یکسان است اما قیمتی نصف مخزن فلزی دارد.

دستگاه آب شیرین کن تایوانی با کیفیت 401 نیز دارای فیلترهای پیش تصفیه کارتریجی می باشد که در ظاهر شبیه به مدل پرایم است اما به دلیل ارزان سازی از قطعات ارزان تر استفاده کرده است اما کیفیت محصول کاهش نیافته است.

مدل 401 به تازگی به مدل های دستگاه تصفیه آب تایوانی آکواجوی اضافه شده است و امید می رود بتواند رقابت خوبی با مدل الیت و پرایم آکواجوی داشته باشد. برای دیدن مشخصات کامل دستگاه آب شیرین کن خارجی 401 آکواجوی و اطلاع از قطعات و مشخصات فیلترهای تصفیه آب خارجی اصل بر روی قسمت دستگاه تصفیه آب 401 آکواجوی کلیک کنید .

دستگاه تصفیه آب C.C.K مونتاژ ایران

دستگاه تصفیه آب تایوانی برند سی سی کا از محبوبیت زیادی در بین برندهای خارجی برخوردار است. برند تصفیه آب تایوانی باکیفیت C.C.K از سال 1385 وارد ایران شد و تولید کشور تایوان و کارخانه یونگ پی می باشد.

برند سی سی کا کیفیت بالایی دارد بطوریکه کلیه محصولات تولید این برند از ابتدای ورود به ایران تا کنون هنوز دچار مشکل خاصی نشده اند. دستگاه آب تصفیه تایوانی باکیفیت سی سی کا دارای فیلترهای پیش تصفیه کارتریجی است که در هوزینگ های برند اورگانیک تایوانی قرار دارد و در پایین دستگاه آب شیرین کن خارجی و بصورت ایستاده قرار دارند.

هوزینگ های دستگاه آب تصفیه کن تایوانی باید از کیفیت و استقامت بالایی برخوردار باشند چرا که اگر از ضخامت استاندارد برخوردار نباشند ممکن است در اثر فشار آب و یا بد جا افتادن فیلتر درون هوزینگ ترک بردارند و بشکند.

بهترین دستگاه تصفیه آب تایوانی باید به پمپ آب قوی مجهز باشد تا بتواند آب را با فشار زیاد از فیلتر ممبران عبور دهد هر چه فشار آب درون بهترین دستگاه تصفیه آب خارجی بیشتر باشد زمان کارکردن دستگاه تصفیه آب خارجی کمتر می شود که همین مسئله باعث افزایش عمر بهترین دستگاه تصفیه آب خارجی می شود.

در اکثر دستگاه های تصفیه آب تایوانی از مخزن تانک پک ساخت تایوان استفاده می شود که این برند تولید کننده مخزن دستگاه تصفیه آب تایوانی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است که بطور یقین می توان گفت هیچ برندی توانایی رقابت با این برند را ندارد.

مخزن بهترین دستگاه آب تصفیه کن تایوانی C.C.K نیز از برند تانک پک می باشد که این مدل مخزن دارای تیوپ آنتی باکتریال و با کیفیت می باشد.

اما به تازگی یکی از شرکت های مطرح در عرصه فروش محصولات تصفیه آب از 4 سال گذشته اقدام به تولید آب تصفیه کن تایوانی با کیفیت در ایران نمود که دستگاه تصفیه آب تولیدی این شرکت از کیفیت خوبی برخوردار است که می توان به راحتی آن را با نمونه وارداتی مقایسه کرد.

قطعات دستگاه تصفیه آب تایوانی C.C.K دارای تمامی استانداردهای تولید محصولات تصفیه آب از جمله NSF هستند و خرید برند C.C.K اصل یا مونتاژ شده در ایران به شما توصیه می شود.

برای اطلاع از مشخصات و قطعات دستگاه تصفیه آب CCK می توانید بر روی قسمت مربوطه کلیک کنید .

دستگاه تصفیه آب آکوا رادو مونتاژ ایران

 

دستگاه تصفیه آب تایوانی آکوا رادو نیز یک دستگاه آب تصفیه کن تایوانی می باشد که به تازگی وارد ایران شد و به دلیل استقبال زیاد از این برند نمونه مونتاژ شده این دستگاه آب شیرین کن تایوانی در داخل ایران روانه بازار شد.

دستگاه تصفیه آب خارجی آکوا رادو یک دستگاه آب تصفیه خارجی زیر سینکی شش فیلتر است که از فیلترهای کارتریجی پیش تصفیه استفاده می کند.

سه فیلتر در پایین بهترین دستگاه آب تصفیه کن تایوانی بصورت ایستاده و سه فیلتر در بالای دستگاه تصفیه آب بصورت خوابیده قرار دارند.

دقت دستگاه تصفیه آب اصل تایوان آکوا رادو در تصفیه آب بقدری بالا است که براحتی می تواند نیترات ، نیتریت ، کلر و مواد زائد درون آب را براحتی از آب حذف کند و آبی همانند آب چشمه معدنی و سبک به شما ارائه کند.

مخزن دستگاه تصفیه آب خارجی اصل آکوا رادو از نوع پلی اتیلنی است که توانایی ذخیره 12 لیتر آب تصفیه شده را دارد.

دستگاه آب شیرین کن خارجی اصل آکوا رادو دارای یک شیر اهرمی برای برداشت آب تصفیه شده بر روی سینک ظرفشویی نیز می باشد که آب تصفیه شده را از آب شستشو جدا می کند.

دستگاه آب شیرین کن خارجی با کیفیت آکوا رادو دارای 24 ماه ضمانت بی قید و شرط می باشد و ده سال خدمات پس از فروش برای فیلتر و قطعات با کیفیت ترین دستگاه تصفیه آب از سوی شرکت وارد کننده تضمین شده است.

برای دیدن مشخصات با کیفیت ترین دستگاه آب شیرین کن آکوا رادو و اطلاع از مشخصات فنی قطعات دستگاه و تعداد فیلترها بروی قسمت دستگاه تصفیه آب آکوا رادو کلیک کنید.


شماره های تماس

02177999423 - 02177999407 - 09120296614


دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ مونتاژ ایران

دستگاه تصفیه آب خارجی آکوا اسپرینگ یک برند آمریکایی می باشد که در سال 1990 در شهر لوس آنجلس ایالت کالیفورنیای آمریکا پا به عرصه وجود نهاد.

دستگاه آب تصفیه آمریکایی آکوا اسپرینگ یکی از خوش نام ترین برندهای تولید کننده دستگاه تصفیه آب آمریکایی در جهان می باشد که از کیفیت بالایی در قطعات و فیلترها برخوردار است و فروش خوب و قابل قبولی نیز در آمریکا و اروپا داشته است.

به مدت 12 سال است که این مدل دستگاه آب شیرین کن آمریکایی نیز در ایران وجود دارد اما دستگاه آب تصفیه کن آمریکایی آکوا اسپرینگ که در بازار ایران موجود است ساخت کشور چین می باشد و دستگاه های تصفیه آب تولید شده در کشور چین با نمونه تصفیه آب آمریکایی آن تفاوت بسیاری از نظر ساخت و کیفیت قطعات دارد.

در حقیقت نمونه چینی آب تصفیه کن آمریکایی آکوا اسپرینگ درجه دو بوده که وارد ایران می شود و به دلیل تحریم، هیچ شرکتی مجوز ورود این برند به داخل کشور را ندارد.

در ادامه به توضیح برند چینی آکوا اسپرینگ می پردازیم.

دستگاه تصفیه آب خارجی آکوا اسپرینگ دستگاهی است که در آن از فیلترهای کارتریجی در پایین دستگاه و در هوزینگ های ایستاده استفاده می شود.

فیلترهای کارتریجی در اکثر مدل های دستگاه آب تصفیه تایوانی استفاده می شوند و پر استفاده ترین فیلترها هستند. فیلتر کارتریجی برای استفاده به هوزینگ نیاز دارد و به تنهایی در دستگاه آب شیرین کن تایوانی با کیفیت قابل استفاده نمی باشد. هوزینگ های به کار رفته در برند آب تصفیه آمریکایی خوب آکوا اسپرینگ در نوع درجه یک آن تک اورینگ هستند و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند و در نوع درجه دو از نوع دو اورینگ می باشند.

اما درجه دو بودن هوزینگ ها دلیل بر عدم کیفیت و آب بندی نمی باشد و هر دو مدل هوزینگ از آب شیرین کن اصل تایوان استقامت بالایی برخوردار هستند و فشار اب را تا 10 Bar به راحتی تحمل می کنند.

هوزینگ های دستگاه آب شیرین کن اصل خارجی آکوا اسپرینگ دارای سه هوزینگ در پایین دستگاه اب تصفیه کن با کیفیت تایوانی می باشد که بصورت ایستاده قرار دارند و هوزینگ اول دستگاه تصفیه آب که ورودی آب شهری به آن وصل می شود به رنگ آبی شفاف است و فیلتر درون آن دیده می شود و هوزینگ دوم و سوم سفید مات هستند و فیلتر درون آن دیده نمی شود و دلیل آن این است که فیلتر دوم و سوم به مرور زمان سیاه می شوند و ظاهر دستگاه را زشت می کنند به همین دلیل سفید مات ساخته می شوند .

دستگاه تصفیه آب آمریکایی آکوا اسپرینگ یک دستگاه تصفیه آب اصل به روش اسمز معکوس می باشد که دارای پنج فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب با کیفیت خوب می باشد و دارای فیلتر ششم مینرال یا مواد معدنی می باشد.

اکثر مدل های دستگاه تصفیه آب تایوانی دارای فیلتر پیش تصفیه کارتریجی هستند که به هوزینگ نیاز دارند. تصفیه آب خارجی آکوا اسپرینگ دارای یک شاسی فلزی می باشد که تمام قطعات و فیلتر دستگاه تصفیه آب اصل تایوان آکوا اسپرینگ بر روی آن نصب می شود.

شاسی فلزی بهترین دستگاه آب تصفیه کن تایوانی از جنس فلز بسیار محکم و ضخیم است که توانایی نگهداری فیلتر و قطعات با کیفیت ترین دستگاه تصفیه آب تایوانی را دارد و به دلیل داشتن رنگ کوره ای بسیار مقاوم می تواند تا سال ها بدون زنگزدگی کار کند .

مخزن دستگاه آب تصفیه کن خارجی آکوا اسپرینگ از نوع پلی اتیلنی می باشد که از نوع آنتی باکتریال ضد زنگ است و 12 لیتری می باشد.

پمپ آب تصفیه آب آکوا اسپرینگ نیز می تواند فشاری برابر با 120 Psi تولید کند و آب به راحتی می تواند از فیلتر ممبران دستگاه عبور کند.

برای دیدن مشخصات دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ بر روی قسمت دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ کلیک کنید.

 

دستگاه تصفیه آب ساخت تایوان

 

 

اما تعدادی از دستگاه های تصفیه آب موجود در بازار نیز از کشورهای چین و تایوان وارد ایران می شوند. این نمونه از دستگاه های تصفیه آب به دلیل پرداخت هزینه گمرکی، دارای قیمت های بالاتری هستند و تقریباً به دو برابر می رسند.

دستگاه آب تصفیه ساخت تایوان از نظر کیفیت نهایی محصولات در رده بالایی قرار دارند که پر فروشترین برندهای این نوع دستگاه های تصفیه آب برند C.C.K، Aquajoy، Fluxtek، EasyWell  می باشند که تاکنون بیش از 15 سال است که در بازار ایران با هم رقابت می کنند.

در حال حاضر این محصولات محدوده قیمتی بین 10/500/000 الی 16/000/000 تومان را دارند. در ادامه به توضیح مختصر برخی از برندهای یاد شده می پردازیم.

دستگاه تصفیه آب آکواجوی

دستگاه آب شیرین کن خارجی آکواجوی یکی از صدها دستگاه تصفیه آبی است که می تواند آب مصرفی و شرب روزانه ما را تا حدود زیادی پالایش کند و مواد و املاحی را که نمی خواهیم درون آب باشد و یا برای بدن ما مضر است را از آب جدا کند.

برند آکواجوی یک دستگاه تصفیه آب برقی مکانیکی می باشد که بصورت خودکار این عمل را انجام می دهد و دیگر نیازی به سر کشی و روشن و خاموش کردن دستی ندارد.

همیشه خرید یک دستگاه تصفیه آب خوب و با کیفیت مشکل تمام مشتریانی است که می خواهند یک خرید خوب و با کیفیت و در عین حال با قیمت مناسب را تجربه کنند. شرکت آبرسان تهران به عنوان فروشنده دستگاه آب تصفیه تایوانی آکواجوی و یکی از نمایندگان فعال برند آکواجوی همیشه این پرسش را در ذهن خود داشته  که چگونه می توان روش تشخیص دستگاه تصفیه آب خوب را به مشتری نشان داد تا مشتری پس از توصیف دستگاه آب شیرین کن اصل تایوان آکواجوی بتواند انتخاب راحت تری داشته باشد.

بسیاری از مشتریان در مورد نحوه انتخاب و خرید دستگاه آب تصفیه کن تایوانی اوریجینال اطلاعات خاصی ندارند و یک سردرگمی هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی دارند.

اما اگر این مطلب را تا انتها بخوانید راحت تر می توانید دستگاه تصفیه آب آکواجوی را بشناسید و یکی از مدل های اکواجوی را راحتر انتخاب کنید. اما دستگاه تصفیه آب خوب چیست و چه مارک آب تصفیه کن تایوانی بخریم.

اما چه چیزی باعث شده تا دستگاه تصفیه آب تایوانی با کیفیت آکواجوی بر سر زبانها بیفتد که توانسته بعد از گذشت تنها دو دهه به عنوان یکی از برندهای معروف و مارک با کیفیت دستگاه تصفیه آب مطرح شود ؟

در جواب این سوال باید بگوییم که دستگاه آب تصفیه کن تایوانی آکواجوی می تواند املاح و مواد سنگین درون آب را حذف کند و آب سبک و قابل نوشیدن از هر نوع آبی را به شما بدهد.

مشتریانی که برای اولین بار از آب تصفیه شده دستگاه آکواجوی استفاده می کنند شگفت زده می شوند که یک دستگاه بتواند چنین آب سبک و خوشمزه ای را تولید کند آن هم از بدترین نوع آبها. یک دستگاه تصفیه آب خوب تایوانی باید بتواند املاح و مواد سمی درون آب را حذف کند.

اما این مواد چه هستند ؟

 

1-کلر

کلر به عنوان ماده ضد عفونی کننده آب از باکتری و عوامل بیماری زا در سیستم تصفیه آب شهری به کار می رود.

مقدار کلری که به آب در حین صاف شدن در حوضچه های آرامش مورد استفاده قرار می گیرد باید به مقدار مشخصی باشد اما برخی از مواقع مقدار کلر فراتر از این مقدار می رود و باعث می شود که طعم و مزه آب عوض شود.

کلر یک ماده سمی است که مقادیر زیاد آن مسمومیت و مرگ را به دنبال دارد. این ماده ضد عفونی کننده برخی از میکروب ها را از بین می برد و برخی دیگر را غیر فعال می کند. دستگاه آب تصفیه خوب و با کیفیت اولین کاری که انجام می دهد این است بیشترین مقدار کلر را از آب توسط کربن پودری فعال که طی فرایند خاصی تولید می شود را از آب حذف می کند.

هنگامیکه شما با آب شهری چای درست می کنید این ماده بر روی طعم و مزه چای اثر می گذارد و باعث می شود تا پس از صرف چای، احساس ترش کردن به شما دست می دهد. اما وقتی که این ماده از آب شرب شما حذف شود علاوه بر سلامت دستگاه گوارش شما، طعم و مزه سبکتری هنگام نوشیدن آب تجربه می کنید.

 

2-نیترات

نیترات ماده ای است که از طریق فضولات انسان و حیوان، کودهای شیمیایی کشاورزی و پساب های برخی از کارخانه جات مانند مهمات سازی و کاغذ سازی به آب نفوذ می کند.

هنگامیکه نیترات بر اثر خوردن غذای آلوده شده به نیترات و یا آب با نیترات بالا به بدن وارد می شود درون روده به نیتریت تبدیل می شود. نیتریت یک ماده خطرناکی است که می تواند به هموگلوبین درون خون که وظیفه اکسیژن رسانی در بدن را بر عهده دارد بچسبد و آن را تبدیل به متوهموگلوبین کند و مانع اکسیژن رسانی در بدن شود.

این ماده یکی از مواد خطرناکی است که مقدار بالای آن در آب که نباید بیشتر از 15 میلی گرم در لیتر باشد یک خطر جدی برای سلامت انسان محسوب می شود.

در بهترین مارک دستگاه آب تصفیه خارجی این مقدار نیترات و نیتریت تا حدود 60 درصد از آب شهری حذف می شود.

 

3-کربونات کلسیوم و سدیم

هنگامیکه آب در یک ظرف به نقطه جوش می رسد حرکت مولکول های آن بیشتر می شود که این امر باعث می شود تا کربونات ها به دیواره طروف و لوله ها بچسبند و به مرور زمان سفت شوند.

رسوباتی را که شما درون کتری مشاهده می کنید همان کربونات ها هستند که به دیواره ظروف می چسبند.

اما دلیل وجود کربونات ها درون آب چیست ؟

هنگامیکه آب در لایه های پایین جریان دارد مواد درون آب با مواد آلی در زمین ترکیب می شوند مانند کربونات کلسیوم که از ترکیب شدن کربن با کلسیوم بوجود می آید و ترکیب سختی را تشکیل می دهد که دفع آن حتی برای بدن و کلیه سخت است و در برخی از کلیه های ضعیف رسوب می کند و بصورت سنگ در می آید و سنگ کلیه را تشکیل می دهد.

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب می تواند تا 90 درصد این مواد آلی و سنگین را از اب حذف نماید.

 

4-میکروب ، باکتری و انگل

در هر آبی حتی آب شهری که گفته می شود تصفیه شده است و با کلر ضد عفونی می شود ممکن است میکروب و انگل وجود داشته باشد.

دستگاه تصفیه آبی که دارای سیستم اسمز معکوس است یعنی فیلتر ممبران دارد می تواند تا 80 درصد میکروب های شناخته شده را از آب حذف نماید.

این مواردی که گفته شد تنها بخشی از مزایای دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی با کیفیت آکواجوی می باشد. درست است که هر مارک دستگاه آب شیرین کن خارجی یا وسیله ای یکسری معایب هم دارد اما مزایای دستگاه تصفیه آب از معایب آن بیشتر است.

حال خودتان تصمیم بگیرید که آبی را که می خواهید روزانه مصرف کنید بدون مواد و سموم باشد یا آبی باشد که این مواد را نداشته باشد.

حال می خواهیم در مورد بهترین مارک دستگاه آب تصفیه تایوانی آکواجوی بیشتر بدانیم.

برندهای گوناگون تصفیه آب در ایران وجود دارد که هریک برای خود داستانی دارند و برای فروش بیشتر بر سر بدست آوردن بازار با یکدیگر رقابت می کنند.

این رقابت بیشتر بر سر فروش بیشتر است و به همین دلیل شرکت های بزرگ تولید کننده دستگاه تصفیه آب همیشه با هم بر سر کیفیت محصولات خود رقابت می کنند.

برندهای متنوع چینی، ایرانی و تایوانی وجود دارد که هرکدام کیفیت و قیمت متفاوتی دارند و هرگز نمی توان دو برند را باهم مقایسه کرد چرا که هر برند نقطه ضعفی دارد.

اما ما می خواهیم امروز در مورد یک برند نام آشنا صحبت کنیم:

 

دستگاه تصفیه آب آکواجوی کانادا

ما در ادامه این صفحه به توصیف بهترین دستگاه تصفیه آب خارجی اصل آکواجوی می پردازیم  و می خواهیم شما را با انواع مدل و قیمت های این برند کانادایی تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی اصل تایوان بیشتر آشنا کنیم تا هنگام خرید تصفیه آب خانگی تایوانی آکواجوی انتخاب راحت تری داشته باشید.

هر چه اطلاعات شما در مورد خرید دستگاه آب شیرین کن تایوانی بیشتر باشد با اطمینان خاطر بیشتری مدل و نوع دستگاه تصفیه آب را انتخاب می کنید.

به همین جهت اول باید بدانید که دستگاه تصفیه آب چیست و چه موادی را از آب حذف می کند و اینکه چرا در زندگی امروز به خرید دستگاه آب تصفیه کن تایوانی احتیاج داریم یا به عبارت ساده تر می خواهیم بگوییم خرید چه مدل تصفیه آب خوبه و یا کدام مدل دستگاه آب تصفیه کن از همه بهتره.

برند آکواجوی در سال 1382 وارد ایران شد و از همان ابتدای ورود به بازار ایران به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب بر سر زبانها افتاد و توانست بازار ایران را به دست بگیرد. این برند کانادایی تایوانی دارای چندین مدل دستگاه آب تصفیه خانگی اصل است که شامل همه سلیقه ها می شود. این برند حتی برای کسانی که مشکل کمبود فضای آشپزخانه را دارند نیز مدل هایی را در نظر گرفته است.

دستگاه های تصفیه آب آکواجوی تولید کشور تایوان می باشد که تحت لیسانس کانادا در این کشور تولید می شود.

تمامی دستگاه های گفته شده تولید تایوان می باشند و همگی از تکنولوژی اسمز معکوس یا R.O استفاده می کنند که بهترین روش تصفیه آب در جهان تا به امروز همین روش اسمز معکوس می باشد که حتی کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز با همین روش آب دریا را تصفیه می کنند.

تمامی دستگاه تصفیه آب خارجی بایستی پنج فیلتر برای تصفیه کامل آب داشته باشند که هر کدام از این فیلتر یک کار بخصوص در این زمینه انجام می دهند و باید حتما بر روی دستگاه تصفیه آب وجود داشته باشند.

فیلترهای این دستگاه ها همگی از یک استاندارد برخوردار هستند به این معنی که ممکن است شکل ظاهر آنها با هم متفاوت باشد اما از نظر کارکرد و مواد درون فیلتر با هم یکسان هستند و تفاوتی ندارند.

دستگاه های تصفیه آب آکواجوی دارای یک مخزن ذخیره آب 19 لیتری هستند که این مخزن ها فلزی بوده و لایه درونی آنها از جنس پلی اتیلن آنتی باکتریال می باشد.

دستگاه  تصفیه آب تایوانی با کیفیت آکواجوی به دلیل وارداتی بودن و قیمت بالای ارز، از قیمت بالایی برخوردار هستند که محدوده قیمتی آنها بین هفت و نیم میلیون الی ده میلیون تومان می باشد اما خبر خوب این است که شرکت آکواجوی به تازگی اقدام به مونتاژ سه مدل دستگاه آب تصفیه کن تایوانی آکواجوی در ایران نموده است که این عمل منجر به کاهش بسیار زیاد قیمت تمام شده محصول شده است.

هر سه مدل دستگاه تصفیه آب مونتاژ ایران آکواجوی دارای قطعات اصلی شرکت آکواجوی هستند که فقط در ایران مونتاژ می شوند و با دستگاه های وارداتی هیچ تفاوتی ندارند و تمام محصولات آکواجوی دارای سه سال ضمانت بی قید و شرط هستند که این مدت ضمانت نشان دهنده کیفیت بالای محصولات آکواجوی می باشد.

ما این اطمینان را به شما می دهیم که با خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی آکواجوی هرگز پشیمان نخواهید شد و دیگران را نیز به خرید این برند تشویق می نمایید.

قیمت پایین دستگاه های تصفیه آب مونتاژ شده در ایران باعث شده تا مشتریان زیادی اقدام به خرید این محصولات نمایند.

این سه مدل دستگاه تصفیه آب آکواجوی عبارتند از:

 

دستگاه تصفیه آب تایوانی الیت Elit

دستگاه تصفیه آب الیت یکی از مدل های جدید دستگاه تصفیه آب آکواجوی می باشد که در ایران مونتاژ می شود و برگرفته از مدل لوتوس آکواجوی می باشد. این مدل دارای فیلترهای پیش تصفیه این لاین می باشد و به دلیل وجود همین نوع فیلتر قیمت محصول کمی بالاتر از مدل های دیگر مونتاژ شده می باشد. دستگاه الیت دارای تکنولوژی اسمز معکوس است و دارای مخزن ذخیره آب فلزی نیز می باشد.

 

دستگاه تصفیه آب تایوانی پرایم Prime

یکی دیگر از مدل های مونتاژ شده دستگاه تصفیه آب آکواجوی در ایران، دستگاه آب تصفیه اصل پرایم می باشد که ظاهر آن با مدل الیت متفاوت است و از فیلتر کارتریجی در آن استفاده می شود.

فیلتر کارتریجی برای استفاده به هوزینگ نیاز دارد ولی فیلتر این لاین به صورت مستقیم در دستگاه تصفیه آب استفاده می شود به همین دلیل فیلتر کارتریجی از فیلتر این لاین ارزانتر است که باعث می شود تا قیمت نهایی دستگاه تصفیه آب کمتر شود و شما بتوانید برای خرید آب تصفیه کن تایوانی اقدام کنید.

 

دستگاه تصفیه آب 401

دستگاه آب شیرین کن اصل 401 ارزانترین مدل دستگاه تصفیه آب آکواجوی می باشد که مانند مدل پرایم است و تنها تفاوت این محصول که باعث شده تا ارزانترین مدل آکواجوی شود در مخزن آن است که دارای مخزن پلی اتیلنی است.

این مخزن از مخزن فلزی هم سبکتر است و هم قیمتی در حدود نصف مخزن فلزی دارد و خوبی قابل توجه آن در این است که به دلیل پلاستیکی بودن زنگ نمی زند و از بین نمی رود. تصفیه آب تایوانی اصل 401 آکواجوی نیز دارای هوزینگ نگهداری فیلتر است و از فیلتر کارتریجی در این مدل استفاده می شود.

 

دستگاه آب شیرین کن خوب خارجی لوتوس LOTUS

دستگاه تصفیه آب اصل تایوان لوتوس تولید تایوان می باشد و یکی از پرفروش ترین مدل های برند آکواجوی می باشد که در طی نزدیک به دو دهه حضور برند آکواجوی در ایران فروش بسیار خوبی داشته است بطوریکه بالغ بر نیمی از خرید دستگاه آب تصفیه کن تایوانی اصل برند آکواجوی توسط مردم، دستگاه لوتوس می باشد.

دستگاه آب تصفیه کن خارجی اصل هم از نظر ظاهر و هم از نظر کیفیت در حد قابل قبولی قرار دارد و کمتر کسی می تواند ایراد فنی و ظاهری از این دستگاه بگیرد.

فیلترهای پیش تصفیه این دستگاه مانند دستگاه الیت از نوع این لاین می باشد و دارای مخزن فلزی می باشد و از تکنولوژی اسمز معکوس نیز در این دستگاه استفاده شده است.

 

دستگاه تصفیه آب تایوانی لجند LEGEND

دستگاه آب شیرین کن اصل خارجی لجند یک دستگاه تصفیه آب بر پایه اسمز معکوس است که ساخت کشور تایوان می باشد که بعد از مدل لوتوس این مدل نیز از فروش خوبی برخوردار بوده است.

در دستگاه لجند نیز از فیلتر کارتریجی استفاده می شود و دارای هوزینگ نگهداری فیلتر می باشد و دستگاه پرایم و 401 کپی برداری از این مدل می باشد.

 

دستگاه تصفیه آب لیلیوم Lilium

دستگاه تصفیه آب لیلیوم یکی از مدل های متفاوت با مدل های دیگر است. این مدل به مدل کم جا یا کم حجم معروف است که در ظاهر مانند یک کِیس کامپیوتر می باشد و تمام قطعات دستگاه تصفیه آب و حتی مخزن در این کیس قرار دارد و برای محل های مناسب است کمبود فضا دارند که این مدل به راحتی در همه جا قرار می گیرد.

حتی این مدل را به دلیل داشتن ظاهری زیبا، می توان بر روی کابینت نصب کرد و از آن استفاده نمود.

در دستگاه آب شیرین کن اصل تایوان لیلیوم از فیلتر این لاین استفاده می شود. این مدل نیز از نظر کارایی و نوع فیلتر با بقیه مدل ها تفاوتی ندارد و فقط مخزن ذخیره آب مدل لیلیوم کوچک تر و در حدود 8 لیتر است که از مدل های 19 لیتری دیگر دستگاه ها بسیار کوچکتر است. این مدل نیز گرانترین مدل دستگاه تصفیه آب تایوانی آکواجوی می باشد.

 


شماره های تماس

02177999423 - 02177999407 - 09120296614


 

همانطور که در بالا اشاره شد برند آکواجوی یک برند کانادایی می باشد که در کشور تایوان تحت لیسانس شرکت canjoy کانادا تولید می شود. این برند در سال 1382 وارد ایران شد و تاکنون به دلیل کیفیت بالای محصولات و خدمات پشتیبانی خوبی که دارد به سرعت به یک برند با کیفیت تبدیل شد.

برند آکواجوی دارای 5 مدل بهترین دستگاه آب تصفیه کن وارداتی از کشور تایوان به نام های لوتوس، تولیپ، رز، لجند و لیلیوم می باشد که وارداتی هستند.

سه مدل دستگاه تصفیه آب الیت، پرایم و 401 که در بالا توضیح داده شده است می باشد.

برتری برند آکواجوی نسبت به دیگر برندهای موجود در بازار به دلیل خدمات پس از فروش با کیفیت و خوب و قیمت یکسان در تمام شهرها می باشد به طوریکه تمام نمایندگی های برند آکواجوی تحت نظارت کامل و مستقیم شرکت مرکزی می باشد و نمایندگان ملزم به رعایت حقوق مصرف کننده می باشند.

 

دستگاه تصفیه آب فلاکستک

 

دستگاه تصفیه آبخارجی اصل Fluxtek بهترین مارک آب شیرین کن تایوانی می باشد و یک برند معروف آب تصفیه کن آمریکایی می باشد که در کشور تایوان تولید می شود.

برند تصفیه آب fluxtek که معروف ترین مارک آب تصفیه تایوانی است از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است حتی از برند آکواجوی نیز کیفیت بالاتری دارد.

معروفترین مارک آب شیرین کن تایوانی دستگاه تصفیه آب فلاکستک یک دستگاه تصفیه آب 6 فیلتر می باشد که دارای دو مدل هوشمند با فیلتر پست کربن و مینرال و مدل HD با فیلتر قلیایی فلاکستک و فیلتر آنتی باکتریال می باشد.

مخزنی که بر روی دستگاه تصفیه آب فلاکستک استفاده می شود از برند تانک پک می باشد که 19 لیتری می باشد و گنجایش 12 لیتر آب تصفیه شده را دارد.

پمپ آب دستگاه تصفیه فلاکستک نیز از برند فلاکستک بوده و قدرتی برابر با 125 Psi واقعی را دارد. این پمپ آب بسیار بی صدا بوده و هنگام کارکرد بر روی دستگاه تصفیه آب هیچ لرزشی ایجاد نمی کند.

دستگاه فلاکستک معروف ترین مارک آب تصفیه تایوانی اصل دارای استاندارد NSF می باشد که این استاندارد از یک موسسه آمریکایی می باشد و تمام مارک دستگاه تصفیه آب تایوانی خوب و قطعات مربوطه باید این استاندارد را داشته باشند.

ما به شما خرید بهترین مارک آب تصفیه تایوانی یعنی تصفیه آب fluxtek را به شما توصیه می کنیم.

 

دستگاه تصفیه آب ایزی ول

 

دستگاه تصفیه آب Easywell یک دستگاه تصفیه آب تایوانی با کیفیت بالا می باشد که این برند نیز دارای استاندارد NSF آمریکا می باشد.

دستگاه تصفیه آب ایزی ول با اینکه از کیفیت بالایی برخوردار است اما تنوع زیادی در طرح و مدل ندارد و بهترین مدل آب تصفیه کن برند ایزی ول مدل ROC189 می باشد که مدل کم جا و رومیزی است که ابعاد آن در حد یک کیس کامپیوتر است و برای مکان هایی که دارای کمبود فضا هستند مناسب است.

مخزن دستگاه تصفیه آب ROC189 ایزی ول از نوع فلزی 8 لیتری می باشد که گنجایش ذخیره آب تا 4 لیتر را دارد و در درون دستگاه قرار دارد.

اما به تازگی یک مدل از این دستگاه تصفیه آب با نام W700 در بازار به فروش می رسد که مونتاژ شده همین برند در داخل ایران است و دارای 7 فیلتر می باشد.

خرید بهترین مارک آب تصفیه کن تایوانی ایزی ول خوب است اما در مقایسه با دو برند گفته شده در بالا در رتبه پایین تری قرار دارد.

شرکت آبرسان تهران با سال ها تجربه در زمینه فروش و خدمات پس از فروش بهترین دستگاه تصفیه اب خانگی، اداری و صنعتی مفتخر است تا با ارائه خدمات شایسته و مشاوره رایگان در زمینه انتخاب و خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی به تمام مشتریان عزیز رضایت مندی هر چه بیشتر آنان را جلب نموده و بتواند با جلب اعتماد مشتری فعالیت خود را هر چه بیشتر گسترده نماید تا همه همشهریان عزیز بتوانند با خرید بهترین مارک دستگاه تصفیه آب مناسب لذت نوشیدن آب گوارا را تجربه نمایند.

شرکت آبرسان تهران با بیش از 12 سال فعالیت در زمینه فروش و خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب از سال 1390 در تهران، آمادگی خود را جهت سرویس و تعمیر انواع دستگاه تصفیه آب خانگی، اداری و صنعتی اعلام می دارد.

این خدمات با بهره گیری از سرویس کاران مجرب و استفاده از قطعات اصل و با کیفیت انجام می پذیرد. کلیه خدمات شرکت آبرسان تهران شامل سرویس تمامی دستگاه های زیر سینکی ، رومیزی و کاوردار از هر برندی می باشد.

سرویس های این شرکت به صورت دوره ای و بر اساس تماس با مشتری در زمان های مشخص صورت می گیرد. 

خدمات شرکت آبرسان تهران علاوه بر شهر تهران، در کرج و سایر شهرهای همجوار انجام تهران و البرز انجام می شود و هزینه ایاب و ذهاب سرویس کار در این شهرها یکسان و با هزینه تهران برابر است.

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب شرکت ابرسان تهران عبارتند از:

سرویس و تعمیر دستگاه آب شیرین کن خانگی در زمان گارانتی بدون دریافت هزینه ای

سرویس و تعمیر دستگاه آب تصفیه خانگی تایوانی بعد از اتمام گارانتی با حداقل قیمت قطعات

تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی با فیلترهای با کیفیت و گیاهی

اعلام زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه اب تایوانی به مشتری

نصب مجدد دستگاه آب تصفیه خارجی خوب به درخواست مشتری

جابجایی دستگاه آب شیرین کن اصل تایوان از مکانی به مکان دیگر

 شما مشتریان محترم می توانید قبل از سفارش سرویس برای دستگاه تصفیه آب تایوانی خود، قیمت قطعات و فیلترها را از شرکت آبرسان تهران و دیگر شرکت های مربوطه استعلام بگیرید و بهترین نوع خدمات را انتخاب کنید.

 

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

قیمت دستگاه تصفیه آب ساخت ایران

قیمت دستگاه تصفیه آب ایرانی به عوامل محختلف بستگی دارد.  اکثر دستگاه تصفیه آب تولید شده در ایران تولید کارخانه آریا صنعت معصومی در قم می باشد که تقریباً تا 80 درصد این تولیدات را شامل می شود.

کلیه محصولات ارائه شده توسط این شرکت دارای ضمانت می باشد تا مشتری با خیال راحت تر این محصولات را خریداری نماید.

قیمت دستگاه تصفیه آب ساخت ایران به دلیل تولید در داخل و پرداخت هزینه گمرکی اندک، بسیار پایین تر از نمونه چینی است و در حدود 3/000/000 الی 4/000/000 میلیون تومان می باشد.

 

قیمت دستگاه تصفیه آب مونتاژ ایران

 قیمت آب تصفیه مونتاژ ایران نیز به چند عامل کیفیت قطعات، کشور تولید کننده قطعات و ترکیب قطعات تصفیه آب بستگی دارد.

قیمت دستگاه تصفیه آب مونتاژ  ایران به نوع قطعات استفاده شده در آن را دارد و در صورت قطعات تایوانی محدوده قیمتی بین 6/000/000 الی 8/000/000 تومان دارند و برای دستگاه هایی با قطعات چینی، بین 5/000/000 الی 5/800/000  میلیون تومان می باشد.

البته لازم به ذکر است این قیمتها به نرخ روز ارز بستگی دارد و ممکن است متغیر باشد. در انتهای صفحه قیمت برخی از مدل های دستگاه تصفیه آب تولید ایران، مونتاژ شده در ایران، تولید چین و تولید تایوان ارائه شده است.

 

قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی

دستگاه آب تصفیه وارداتی تایوانی معمولاً قیمتی بالاتر 11/000/000 تومان دارند. به دلیل حق گمرکی که به دستگاه تصفیه آب وارداتی اعمال می شود قیمت آب تصفیه کن خارجی گران تمام می شود و اگر به شما دستگاه تصفیه آب خارجی با قیمتی پایین تر از این مقدار پیشنهاد شد مطمئن باشید که آن دستگاه تصفیه آب وارداتی نمی باشد.

همچنین این شرکت آمادگی خود را برای ارائه خدمات به دستـگاه های دیگر شرکت ها که قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود نمی باشند، اعم از نصب، تعویض فیلترو سرویس ادواری را اعلام می نماید تا هیچیک از عزیزان نگرانی بابت خرابی و سرویس دستگاه خود نداشته باشند و بتوانند در کمال آسایش به زندگی خود ادامه دهند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و کیفیت دستگاه های تصفیه آب با کارشناسان فروش شرکت آبرسان تهران در تماس باشید .

 

 

پرفروش ترین محصولات

درباره ما

شرکت آبرسان تهران در طی سالیان متمادی توانسته رضایت مشتریان زیادی را با ارائه خدمات پس از فروش گسترده جذب نماید که از مهمترین مشتریان این شرکت می توان به شرکت آزاد راه تهران شمال، سازمان توسعه معادن و صنایع معدنی، سازمان توسعه صادرات ایران ،دانشکده دندانپزشکی، آزمایشگاه خاک و مکانیک دانشگاه تهران، آزمایشگاه شیمی دانشگاه علم و صنعت ، معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری و پژوهشکده پلیمر و مواد ایران اشاره نمود

تماس باما

آدرس: تهران خیابان شریعتی، بالا تر از خیابان مطهری، کوچه کلاته ، پلاک 94 ، واحد2

 ایمیل: abresantehran@gmail.com

تلفن:  77933083(021)-77999407(021)-77999423(021)

موبایل: 0296614-0912

واتس اپ- ایتا- روبیکا: 09193041965

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد. 2024© | طراحی سایت دارکوب

toTop