دستگاه تصفیه آب فلاکستک مدل هوشمند یک دستگاه تصفیه آب آمریکایی است که در تایوان تولید می شود. برند تصفیه آب فلاکستک تولید کننده آب شیرین کن خانگی فلاکستک است که در رنکینگ جهانی دارای اعتبار و رتبه بالایی است. مدل های متنوعی از تصفیه آب فلاکستک وجود دارد که تصفیه آب فلاکستک مدل هوشمند یکی از این مدل ها می باشد.  

یکی از مدل های پر طرفدار دستگاه آب تصفیه کن فلاکستک مدل تصفیه آب فلاکستک هوشمند است. تصفیه آب فلاکستک مدل هوشمند یکی از مدل های تولیدی دستگاه آب شیرین کن فلاکستک شرکت فلاکستک در تایوان است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. در ادامه با گروه صنعتی آبرسان تهران همراه باشید تا اطلاعات جامعی در مورد این دستگاه بدست آورید.

در دستگاه آب تصفیه کن فلاکستک مدل هوشمند شکل، مدل و مشخصات فنی آب تصفیه فلاکستک با دیگر مدل های آب شیرین کن فلاکستک یکسان است اما تفاوت دستگاه تصفیه فلاکستک مدل هوشمند با مدل های دیگر تصفیه آب فلاکستک در نوع فیلترهای بالای دستگاه آب شیرین کن فلاکستک مدل هوشمند است که به دلیل داشتن فیلتر مینرال یا فیلتر زرد رنگ نصب شده بر روی دستگاه آب تصفیه کن هوشمند فلاکستک می باشد. پس تا اینجا متوجه شدید که تفاوت تصفیه آب فلاکستک مدل هوشمند با دیگر مدل های تصفیه آب فلاکستک در چیست؟

دستگاه آب تصفیه فلاکستک مدل هوشمند یا همان دستگاه تصفیه آب فلاکستک Smart یکی از مدل های پرفروش دستگاه تصفیه آب فلاکستک است که دستگاه تصفیه فلاکستک smart در مرحله پنجم، فیلتر پُست کربن (فیلتر بو گیر ) و در مرحله ششم فیلتر مینرال ( فیلتر مواد معدنی ) دارد به این معنی که دو فیلتر کوچک بالای دستگاه آب تصفیه فلوکستک مدل هوشمند پُست کربن و مینرال هستند.

در ادامه می توانید یک ویدئو کوتاه در مورد دستگاه آب شیرین کن فلاکستک مدل هوشمند را تماشا کنید و قطعات و فیلترهای آب تصفیه کن هوشمند فلاکستک را ببینید.

 

دلیل هوشمند بودن تصفیه آب فلاکستک چیست؟

دلیل نام گرفتن این مدل به تصفیه آب فلاکستک مدل هوشمند به دلیل استفاده از کیت نشتی گیر بر روی دستگاه آب تصفیه فلاکستک می باشد که با استفاده از این قطعه نشتی گیر موجود در دستگاه آب تصفیه fluxtek می توان در صورت بروز نشتی آب از دستگاه فلاکستک مدل هوشمند، بصورت خودکار جلوی نشتی آب از دستگاه فلاکستک هوشمند را گرفت.

این مطلب را نیز بخوانید: تصفیه آب 8 مرحله ای آکوارادو تایوان مونتاژ ایران

کیت نشتی گیر دستگاه تصفیه آب فلوکستک مدل هوشمند دارای یک قرص است که به هنگام برخورد آب با آن باد کرده و حجم آن افزایش پیدا می کند و باعث می شود تا شیر آب وصل کننده جریان آب ورودی به آب شیرین کن fluxtek را با بالا فشار دهد و آب ورودی به دستگاه تصفیه fluxtek قطع شود و مانع از نشتی آب به داخل تصفیه آب فلوکستک و یا کابینت شده و از ایجاد خسارت جلوگیری کند.

قطعه نشتی گیر بسیار کوچک و سبک می باشد که برای نصب نشتی گیر باید آن را در زیر دستگاه تصفیه آب فلاکستک هوشمند قرار داد تا در صورت نشتی آب، قطرات آب بر روی قرص نشتی گیر بریزد و جریان آب ورودی را قطع کند.

 

مزایای خرید دستگاه تصفیه آب فلاکستک مدل هوشمند

خرید بهترین دستگاه تصفیه آب موجود در ایران

کیفیت بالای قطعات دستگاه تصفیه آب مدل هوشمند فلاکستک

تصفیه آب با دقت بسیار بالا و تا 300 لیتر در شبانه روز

سه سال ضمانت بی قید و شرط تمام قطعات تصفیه آب هوشمند فلاکستک

دارای فیلتر مواد معدنی برای افزودن مواد معدنی حذف شده از آب

دارای قطع کن خودکار آب در صورت نشت آب از دستگاه

امکان تنظیم طعم و مزه آب تصفیه شده در دستگاه فلاکستک مدل هوشمند

عدم نیاز به تعمیر و تعویض قطعات دستگاه تصفیه آب به دلیل کیفیت بالای ساخت

برند مورد تایید موسسه NSF آمریکا به دلیل کیفیت بالای ساخت قطعات

خرید برند جهانی و هفتمین برند با کیفیت تولید کننده دستگاه تصفیه آب در جهان

کیفیت بالای فیلترهای استفاده شده در دستگاه تصفیه آب فلاکستک مدل هوشمند

معایب خرید دستگاه تصفیه آب فلاکستک مدل هوشمند

  • قیمت بالای خرید دستگاه تصفیه آب فلاکستک مدل هوشمند

 

این مطلب را نیز بخوانید: دستگاه تصفیه آب پرایم Prime

استانداردهای دستگاه آب تصفیه کن هوشمند فلاکستک

دستگاه آب تصفیه کن هوشمند فلاکستک به دلیل حضور در بازارهای جهانی و صادرات به کشورهای دیگر باید دارای برخی از استانداردهای لازم برای تائید کیفیت قطعات و فیلترهای تصفیه آب باشد. در همین راستا چندین سازمان و موسسه بین المللی وجود دارند که به قطعات و فیلترهای تصفیه آب تولید شده و بکار رفته بر روی دستگاه های تصفیه آب ، گواهینامه کیفیت اعطا می کنند تا مصرف کننده با خیال راحت از کیفیت محصول مورد نظر، دستگاه تصفیه آب را خریداری کند و با خیال راحت استفاده کند. یکی از استانداردهای مهم در این زمینه استاندارد NSF آمریکا می باشد که تائید کننده کیفیت محصول می باشد. علاوه بر استاندارد NSF ، استاندارد Water Quality نیز برای تایید کیفیت تصفیه آب بخصوص تصفیه آب هوشمند فلاکستک لازم و ضروری است که خوشبختانه آب تصفیه کن فلاکستک مدل هوشمند هر دو استاندارد را دارا است و با خیال راحت می توان تصفیه آب مدل هوشمند فلاکستک را خریداری نمود . برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی عکس زیر کلیک کنید.

 

آب شیرین کن فلاکستک مدل smart دارای فیلتر تصفیه آب تولید شده از بهترین مواد گیاهی است که در دستگاه آب شیرین کن فلاکستک نصب شده است و از کیفیت بالایی برخوردار است و فیلتر مینرال یا مواد معدنی نصب شده بر روی تصفیه آب fluxtek مدل هوشمند به عنوان آخرین فیلتر آب تصفیه فلاکستک مدل هوشمند قرار گرفته است.

این مطلب را نیز بخوانید: دستگاه تصفیه آب C.C.K تایوان مونتاژ ایران

فیلتر مواد معدنی نصب شده بر روی دستگاه آب تصفیه کن فلاکستک مدل هوشمند از بهترین مواد معدنی و سنگ های سیلیس معدنی تشکیل شده است که می تواند مقداری از کمبود مواد معدنی آب را پس از تصفیه شدن آب در دستگاه آب تصفیه کن فلاکستک جبران کند و آب را به مواد معدنی مانند کلسیوم و منیزیوم غنی کند که غنی شدن آب تصفیه شده با مواد معدنی برای بدن بسیار خوب و مفید است.

 

 

قطعات دستگاه تصفیه آب فلاکستک مدل هوشمند

 

آب تصفیه کن فلاکستک مدل هوشمند از تعدادی قطعات برقی، فیلتر ممبران یا اسمز معکوس، فیلتر های تصفیه آب، مخزن و قطعات پلاستیکی تشکیل شده است که می تواند بهترین نوع تصفیه آب را تولید کند.

مخزن  قرار گرفته در کنار آب شیرین fluxtek مدل هوشمند ساخت کارخانه تانک پک تایوان است بهترین مارک مخزن تصفیه آب و یکی از برندهای معتبر تولید کننده مخزن دستگاه fluxtek هوشمند در دنیا می باشد که تیوپ مخزن تانک پک آنتی باکتریال و ضد جلبک می باشد و می تواند آب تصفیه شده را سالم و بدون هیچ گونه آلودگی در خود ذخیره نماید.

این مطلب را نیز بخوانید: دستگاه تصفیه آب خانگی

در زیر مخزن دستگاه آب تصفیه کن فلاکستک هوشمند عبارت Made In Taiwan در کنار عبارت Tankpac نوشته شده است که در هنگام نصب آب شیرین کن فلاکستک هوشمند حتماً به این مورد دقت کنید.

آب تصفیه کن فلاکستک هوشمند دارای فیلترهای کارتریجی هستند که این فیلترها از ذغال گیاهی ساخته شده اند و هیچ نوع مواد کربنی صنعتی یا آنتراسیت در ساخت فیلترهای آب تصفیه کن فلاکستک هوشمند به کار نرفته است و استفاده طولانی مدت از فیلترهای کارتریجی آب تصفیه فلوکستک هوشمند باعث آلوده شدن آب تصفیه نمی شود.

فیلترهای کارتریجی که در آب تصفیه fluxtek مدل هوشمند استفاده می شود برای استفاده به هوزینگ نیاز دارند و برای استفاده باید در داخل هوزینگ تصفیه آب fluxtek قرار بگیرند. معمولاً فیلترهای کارتریجی که به هوینگ فیلتر نیاز دارند قیمت کمتری نسبت به فیلترهای این لاین کپسولی دارند. 

آبی که در دستگاه آب تصفیه فلاکستک اصل تایوان تصفیه می شود عاری از املاح و مواد زائد می باشد که آبی سبک و قابل شرب است. آب سبک و تصفیه شده توسط فیلتر ممبران دستگاه تصفیه fluxtek هوشمند یا همان فیلتر اسمز معکوس که به آن فیلتر R.O نیز می گویند تصفیه می شود. فیلتر ممبران آب تصفیه فلاکستک هوشمند دارای یک غشا با منافذ بسیار ریز است که فقط به آب و برخی از املاح درون آب که از منافذ فیلتر ممبران کوچک تر هستند اجازه عبور می دهد و بقیه املاح و مواد درون آب را به بیرون از فیلتر رفته و دفع می شوند.

فیلتر ممبران تصفیه آب فلاکستک آمریکایی از بهترین متریال تشکیل شده است که قدرت زیادی در تصفیه هر نوع آب دارد و به دلیل کیفیت بالای ساخت عمر مفید بالایی نیز دارد و می تواند تا حداقل 4 سال بر روی آب شیرین کن فلاکستک آن هم در بدترین شرایط آب کار کند. فیلتر ممبران دستگاه تصفیه fluxtek هوشمند از کاغذ ساخت شرکت فیلمتک آمریکا یا تورای ژاپن ساخته شده است که این دو شرکت سابقه طولانی در ساخت بهترین فیلترهای ممبران تصفیه کننده آب در دنیا دارند.

قطعات برقی دستگاه آب تصفیه کن فلاکستک با ولتاژ 24 ولت کار می کند. دلیل استفاده از ولتاژ پایین در دستگاه آب تصفیه کن فلاکستک، امنیت مصرف کننده است به این دلیل که آب در یک دستگاه برقی تصفیه می شود و برای تصفیه شدن آب شهری، آب باید از قطعات برقی عبور کند.

اگر در تصفیه آب فلاکستک مدل هوشمند و یا هر تصفیه آب دیگری از برق 220 ولت شهری استفاده شود این امکان وجود دارد که در زمان نشت آب از یکی از قطعات و یا اتصالات آب شیرین کن فلاکستک هوشمند، مصرف کننده دچار برق گرفتگی و یا شوک الکتریکی شود و برای مشتری خطر آفرین باشد به همین دلیل از برق با ولتاژ پایین در آب تصفیه آمریکایی فلاکستک هوشمند استفاده می شود تا در صورت بروز نشتی از دستگاه آب تصفیه کن هوشمند فلاکستک، آسیبی به کسی وارد نشود.

ترانس تبدیل کننده جریان برق شهری به 24 ولت دارای یک جعبه محافظ پلاستیکی مشکی رنگ است که از هر طرف ضد آب می باشد و آب به راحتی داخل آن نمی رود البته به این نکته توجه کنید زمانی که بر روی ترانس آب تصفیه فلاکستک بریزد به داخل ترانس نفوذ نمی کند اما در صورت افتادن ترانس در آب احتمال نفوذ آب به داخل ترانس و خطر برق گرفتگی و سوختن ترانس دستگاه فلاکستک مدل هوشمند وجود دارد.

این مطلب را نیز بخوانید: دستگاه تصفیه آب لیلیوم آکواجوی ساخت تایوان

ترانس تصفیه آب فلوکستک هوشمند یک مبدل القایی است که از دو سیم پیچ که به دور یک هسته مسی پیچیده شده اند ساخته شده است و از طریق حالت مغناطیسی که از یک سیم پیچ به سیم پیچ دیگر می رود می تواند برق شهری را تا حد زیادی کاهش داده و به 24 ولت تبدیل کند.

کیفیت ساخت ترانس دستگاه هوشمند fluxtek بقدری بالاست که هیچ گونه نوسانی در برق تبدیلی ایجاد نمی کند و همیشه با ولتاژ ثابت، برق220 ولت شهری را به 24 ولت تبدیل می کند.ترانس دستگاه آب تصفیه تایوانی فلاکستک هوشمند در بالای دستگاه آب تصفیه کن فلاکستک مدل هوشمند و در کنار پمپ آب آب تصفیه فلاکستک هوشمند که بهترین تصفیه آب تایوانی است قرار گرفته و یک جعبه مستطیل مشکی رنگ است.

در پایین دستگاه تصفیه آب فلاکستک هوشمند سه عدد هوزینگ فیلتر یا محفظه نگهداری فیلتر قرار دارد که اولین هوزینگ سمت راست دستگاه شفاف بوده و آبی رنگ است و دو هوزینگ دیگر به رنگ سفید مات است. هوزینگ های دستگاه Fluxtek مدل هوشمند از نوع تک اورینگ رزوه داخل هستند که فقط یک واشر در داخل قسمت لیوانی هوزینگ دارند و بخاطر کیفیت بالایی که هر سه هوزینگ فیلتر آب تصفیه هوشمند فلاکستک دارد به مرور زمان حالت خود را از دست نمی دهند و از آب بندی نمی افتند. هوزینگ فیلتر آب شیرین کن فلوکستک از پلاستیک با کیفیت تولید شده اند و به راحتی حتی بدون آچار هوزینگ می توان آنها را سفت کرده و آب بندی می شوند. هر سه هوزینگ دستگاه fluxtek هوشمند به صورت عمودی در پایین دستگاه تصفیه هوشمند فلاکستک قرار دارند و فیلترهای کارتریجی فلاکستک در داخل آنها قرار می گیرند.

در جلوی شاسی آب تصفیه فلاکستک هوشمند دو عدد چراغ آبی و قرمز وجود دارد که چراغ آبی نشانگر زمان روشن و خاموش شدن دستگاه فلاکستک هوشمند و چراغ قرمز نشانگر وجود برق در داخل دستگاه تصفیه آب فلاکستک هوشمند می باشد. زمانی که شما دوشاخه برق دستگاه تصفیه فلاکستک را در داخل پریز برق وارد می کنید ابتدا چراغ قرمز رنگ روشن می شود و این چراغ نشان می دهد که برق در دستگاه تصفیه هوشمند فلوکستک وجود دارد و زمانی که دستگاه آب تصفیه فلاکستک هوشمند شروع به کار می کند تا آب را تصفیه کند.

با روشن شدن پمپ آب روی شاسی دستگاه تصفیه fluxtek هوشمند چراغ آبی رنگ نیز روشن می شود و پس از اینکه مخزن آب دستگاه فلاکستک هوشمند پر شد سوییچ قطع کن برق دستگاه هوشمند fluxtek را قطع می کند و چراغ آبی خاموش می شود و تا زمان روشن شدن دوباره دستگاه تصفیه هوشمند fluxtek دیگر روشن نمی شود. وجود چراغ بر روی آب تصفیه کن فلوکستک فقط برای نشان دادن حالت روشن و یا خاموش بودن دستگاه فلوکستک مدل هوشمند است و خرابی چراغ های آبی و قرمز دلیلی بر خرابی آب شیرین کن فلاکستک هوشمند نمی باشد.

بر روی دستگاه آب تصفیه فلاکستک سه شیر وجود دارد که یکی از این شیرها فلزی است و دو شیر دیگر پلاستیکی آبی رنگ است. هر سه شیر عملکرد متفاوتی دارند که برای استفاده آنها باید دقت شود.

این مطلب را نیز بخوانید: دستگاه تصفیه آب تولیپ آکواجوی ساخت تایوان

شیر اول که فلزی است و دسته باریکی دارد و بین دو فیلتر سفید و زرد قرار دارد و برای تنظیم مقدار سختی آب تصفیه شده توسط دستگاه تصفیه آب هوشمند fluxtek استفاده می شود. هنگامی که آب از فیلتر ممبران fluxtek مدل هوشمند عبور می کند تا تصفیه شود به دلیل فشردگی بالای فیلتر ممبران آب تصفیه مدل هوشمند فلاکستک بیشتر املاح و مواد درون آب و کلر که به آب طعم می دهد گرفته می شود و آب کمی به حالت تلخی در می آید. برای از بین بردن حالت تلخی در دستگاه اب شیرین کن فلوکستک مدل هوشمند این شیر آب را که به شیر میکس معروف است را به مقدار لازم باز می کنند تا مقدار سختی آب تصفیه شده بالاتر رود و آب از حالت تلخی درآید و شیرین تر شود. تنظیم سختی آب کار دشواری است و فقط سرویسکار تصفیه آب فلاکستک مدل هوشمند می تواند با استفاده از دستگاه سختی سنج مقدار سختی آب تصفیه شده را تنظیم کند.

دو شیر دیگر بر روی دستگاه آب شیرین کن هوشمند فلاکستک که پلاستیکی و به رنگ آبی هستند برای شستشوی فیلترهای آب تصفیه کن فلاکستک مدل هوشمند به کار می روند و سرویس کار در هنگام نصب فیلترها بر روی تصفیه آب هوشمند فلاکستک از آنها برای شستن فیلترها استفاده می کند و بهتر شما از باز و بسته کردن این فیلترها خودداری نمایید تا تنظیم دستگاه فلاکستک مدل هوشمند به هم نخورد.

در انتها باز هم یاد آوری می شود که بهترین مدل دستگاه آب تصفیه  در ایران برند تصفیه آب فلاکستک می باشد. جهت خرید دستگاه آب تصفیه کن فلاکستک مدل هوشمند می توانید از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید.

 

پرفروش ترین محصولات

درباره ما

شرکت آبرسان تهران در طی سالیان متمادی توانسته رضایت مشتریان زیادی را با ارائه خدمات پس از فروش گسترده جذب نماید که از مهمترین مشتریان این شرکت می توان به شرکت آزاد راه تهران شمال، سازمان توسعه معادن و صنایع معدنی، سازمان توسعه صادرات ایران ،دانشکده دندانپزشکی، آزمایشگاه خاک و مکانیک دانشگاه تهران، آزمایشگاه شیمی دانشگاه علم و صنعت ، معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری و پژوهشکده پلیمر و مواد ایران اشاره نمود

تماس باما

آدرس: تهران بزرگرراه رسالت خیابان دردشت خیابان هراتی پلاک 39

 ایمیل: abresantehran@gmail.com

تلفن:  77933083(021)-77999407(021)-77999423(021)

موبایل:09120296614 - 09193041965

واتس اپ- ایتا- روبیکا: 09120296614

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد. 2024© | طراحی سایت دارکوب

toTop