شماره های تماس

02177999423 - 02177999407 - 09120296614

 

دستگاه های آب شیرین کن یا به اصطلاح عامیانه دستگاه تصفیه آب خانگی دستگاهی است که می تواند هر نوع آبی را که به دستگاه تصفیه آب وارد می شود را پالایش کرده و املاح ومواد زائد آن را جدا کند و آب قابل شرب به شما تحویل دهد. آب شیرین کن ها یا دستگاه تصفیه آب در سایز و مدل های مختلفی ساخته می شوند این امر باعث می شود تا قیمت نهایی محصولات متفاوت باشد اما همه این دستگاه های آب شیرین از نظر کارایی با هم یکی هستند.

        قیمت  12/800/000 تومان


        قیمت  14/000/000 تومان


        قیمت  14/800/000 تومان


        قیمت  16/000/000 تومان


        قیمت  14/000/000 تومان


        قیمت  8/700/000 تومان


        قیمت  8/800/000 تومان


        قیمت  7/300/000 تومان


        قیمت  7/000/000 تومان


        قیمت  9/500/000 تومان


        قیمت  5/800/000 تومان


        قیمت  5/500/000 تومان


        قیمت  6/000/000 تومان

 

 

در پایین صفحه به ترتیب قرار گیری دستگاه آب شیرین کن در بالا کلیه محصولات توضیح داده خواهد شد.

در ادامه این صفحه با این مطالب آشنا می شویم :

آب شیرین کن چیست

از اوایل سال 1990 که کمبود آب در جهان شروع شد شرکت های سازنده فیلتر و دستگاه آب شیرین کن به فکر ساخت دستگاه آب شیرین کن کوچکی بودند که بتوان در منزل و به صورت شخصی از آن استفاده نمود.

قبل از آن از اوایل سال 1970 دستگاه آب شیرین کن یا تصفیه آب فقط در ابعاد صنعتی و بزرگ برای کارخانجات ساخته می شد. اما کمبود آب شیرین در برخی از نقاط دنیا باعث شد تا شرکت ها به فکر ساخت دستگاه آب شیرین کن خانگی بیافتند و یک تجارت نوپایی در دنیا شکل گرفت.

از اوایل سال 1380 نیز دستگاه آب شیرین کن خارجی وارد ایران شد. تا سال 1392 کمتر کسی به فکر خرید دستگاه آب شیرین کن بود ولی با کمتر شدن ذخایر آب شیرین و بی کیفیت تر شدن آبهای لوله کشی، نگرانی از بابت آلودگی میکروبی و سنگین بودن آب از نظر املاح و مواد زائد درون آب شرب شهری بین مردم بیشتر شد و این امر باعث فروش زور افزون دستگاه های آب شیرین کن خانگی در ایران شد.

بطوریکه در شهرهای شمالی و جنوبی کشور قریب به 90% مردم در منزل آب شیرین کن دارند. همانگونه که در فضای مجازی و خبرها شنیده اید بیشترین مورد مصرف دستگاه آب شیرین کن خانگی در مناطقی است که به دریا نزدیک هستند.

آب شیرین کن دستگاهی است که می تواند به طور تقریبی تا 90 % املاح و مواد زائد درون آب را از آب حذف کند و آب سبک و قابل شرب را به شما تحویل دهد.

حتی شما می توانید آب چاه و آب دریا را به دستگاه آب شیرین کن وارد کنید و آب قابل شرب تحویل بگیرید.

کارایی بالای دستگاه آب شیرین کن به خاطر وجود فیلتر ممبران R.O  می باشد که به دلیل غشای بسیار ریزی است که فیلتر دارد و این منافذ در حدود 0.0001 میکرون قطر دارند، فقط آب و یک سری از املاح مفید درون آب می توانند از این منافذ بسیار ریز عبور کنند و بقیه املاح حتی میکروب، باکتری و انگل از آب جدا و دفع می شوند. صحت این ادعا را می توان از اشخاصی که دستگاه آب شیرین کن یا تصفیه آب را دارند جویا شوید.

تمامی مدل های دستگاه آب شیرین کن دارای تعدادی فیلتر ( 5 الی 8 فیلتر ) جهت بهبود کیفیت آب می باشند که هر فیلتر کار خاصی را انجام میدهد و هر فیلتر زمان تعویض مخصوص به خود را دارد.

کیفیت آبی که دستگاه آب شیرین کن تولید می کند بسیار بالاست به این دلیل که آبی که توسط آب شیرین کن تولید می شود طبیعی بوده و مانند آب های معدنی و آبهای بطری که در فروشگاه ها عرضه می شود مواد نگهدارند مانند فلوراید ندارد.

کلر آب تا 90 % از آب حذف می شود و نیترات آب نیز تا 60 % حذف می شود. حال تصمیم با شماست که می خواهید آبی را مصرف کنید که سرشار از کلر و نیترات و املاح سنگین است یا آب گوارا، سبک و عاری از این مواد.

 


 شماره های تماس

02177999423 - 02177999407 - 09120296614

 


 

چه مدل دستگاه آب شیرین کن را انتخاب کنیم؟

دستگاه های آب شیرین کن در مدل ها و اندازه های مختلف ساخته می شوند که می تواند از نظر مقدار آب تصفیه شده توسط دستگاه تصفیه آب در روز متفاوت باشند. در ادامه می خواهیم بهترین مدل آب شیرین کن خانگی را به شما معرفی می کنیم.

برای مصارف خانگی دو مدل دستگاه آب شیرین کن تولید می شود:

مدل زیر سینکی

بیشترین مدل آب شیرین کن که در دنیا تولید می شود مدل زیر سینکی است. دلیل اینکه به این مدل دستگاه های آب شیرین کن مدل زیر سینکی گفته می شود بخاطر این است فیلترها و قطعات بر روی یک شاسی فلزی و یا پلاستیکی قرار می گیرند بدون قاب و یا محفظه و فیلترها و قطعات بهترین مدل دستگاه آب شیرین کن دیده می شوند.

در مدل زیر سینکی فضای کم در نظر گرفته نشده است و دستگاه آب شیرین کن از نظر ابعاد کمی بزرگ است و برای منازلی مناسب است که از نظر فضای داخل کابینت مشکلی ندارند.در بیشتر مدل های آب شیرین کن زیر سینکی اغلب از فیلترهای کارتریجی استفاده می شود و فیلترهای کارتریجی به دلیل این که نیاز به استفاده از هوزینگ در آب شیرین کن خانگی دارند فضای بیشتری را اشغال می کنند.

در این مدل دستگاه آب تصفیه کن خانگی یک مخزن بزرگ در کنار دستگاه تصفیه آب وجود دارد که توانایی ذخیره آب تصفیه شده را دارد.مخزن هایی که در کنار دستگاه آب شیرین کن کوچک قرار می گیرند معمولاً از 10 لیتر الی 19 لیتر گنجایش دارند بنابراین می توانند فضای بیشتری را اشغال کنند و حداقل به نصف فضای داخل کابینت نیاز است.

فیلترهایی که در داخل آب شیرین کن زیر سینکی استفاده می شوند از نوع فیلترهای معمولی هستند و در همه فروشگاه ها یافت می شود. فیلترهای دستگاه آب شیرین کن زیر سینکی از نظر قیمت به صرفه تر است و قطعاتی که در این مدل دستگاه ها استفاده می شود ارزان تر از مدل های دیگر هستند.

مدل کِیسی کم جا

شرکت ها برای مکان هایی که امکان نصب تصفیه آب وجود ندارد مدل هایی را تولید کرده اند که دارای ظاهری شکیل و زیبا هستند و می توان آنها را بر روی میز و کابینت قرار داد.

در مدل کیسی کم جا دستگاه آب شیرین کن فیلترها و قطعات دستگاه حتی مخزن نیز درون یک جعبه کِیس مانند قرار گرفته اند و برای مکان هایی مناسب است که دچار کمبود فضا هستند.

فیلترها و قطعات استفاده شده در مدل کیسی کم جا، کمی گران تر از مدل زیر سینکی هستند و مخزن آب دستگاه آب شیرین کن فقط می تواند تا 4 لیتر آب تصفیه شده را درون خود جای دهد. مخزن هایی که در بهترین مدل آب شیرین کن خانگی مورد استفاده قرار می گیرد باید کوچک باشد در غیر این صورت در داخل جعبه جا نمی شود.

هر دو مدل دستگاه تصفیه آب از نظر دقت تصفیه آب و کیفیت آب تولیدی یکی هستند و فقط از نظر شکل و اندازه با هم متفاوت هستند. در بالا نمونه ای از این دستگاه ها نشان داده شده است. که همه این مدل ها بهترین مارک آب تصفیه کن خارجی در ایران می باشند.

در ادامه به توضیح بهترین مارک آب شیرین کن خانگی به ترتیب کیفیت می پردازیم.

 

 خرید بهترین آب شیرین کن خانگی

در کشور برندهای زیادی وجود دارد که هر کدام ادعای بهترین آب شیرین کن را دارند اما فقط تعداد معدودی از برندهای داخل کشور اصل هستند و دارای استانداردهای بین المللی هستند و دیگر برندها تقلبی و بدون اصالت هستند.

برندهای معروف آب شیرین کن در ایران اندک هستند و در طی سالیان نچندان طولانی کیفیت خود را ثابت کرده اند. ترتیب کیفیت بهترین آب شیرین کن خانگی در زیر عنوان می شود.

 


 

دستگاه تصفیه آب فلاکستک

 

در زمینه محصولات آب شیرین کن خانگی یک برند خاص وجود دارد که فقط افرادی که اطلاعات کافی از دستگاه آب شیرین کن دارند و افرادی که کیفیت بالای محصولات تصفیه آب را می شناسند از این برند استفاده می کنند.

برند گفته شده که بهترین مدل آب شیرین کن می باشد تصفیه آب فلاکستک تایوان است که در نوع بهترین آب شیرین کن خارجی در ایران و با کیفیت ترین آب شیرین کن اصل تایوان در ایران می باشد که به جرات می توان گفت که بهتر از آب شیرین کن تایوانی فلاکستک در ایران که یک آب شیرین کن آمریکایی است وجود ندارد و کمتر کسی است که بهتر از آب شیرین کن خارجی فلاکستک در ایران پیدا کند. دستگاه fluxtek یکی از بهترین آب شیرین کن خانگی در ایران می باشد.

دستگاه تصفیه آب Fluxtek یکی از بهترین برند دستگاه آب شیرین کن در ایران و یک برند آب شیرین کن آمریکایی می باشد که تحت لیسانس شرکت آمریکایی در تایوان تولید می شود.

آب شیرین کن فلاکستک از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار است و همین کیفیت بالا باعث شده دستگاه آب شیرین کن فلاکستک در ایران محبوبیت زیادی پیدا کند.

دستگاه آب تصفیه فلاکستک دارای مدل های متنوعی است که اکثر آنها کِیسی یا کاوردار هستند اما دو مدل آب شیرین کن زیر سینکی فلاکستک وجود دارد که طرفدار بیشتری نسبت به مدل های دیگر دارد و این دو مدل، مدل آب شیرین کن فلاکستک HD و آب تصفیه کن فلاکستک هوشمند.

دستگاه آب شیرین کن فلاکستک HD50 و مدل هوشمند به مدل زیر سینکی آب تصفیه فلوکستک معروف شده است و بهتر این است که آب شیرین کن fluxtek در زیر سینک ظرفشویی نصب شود اما ظاهر دستگاه آب شیرین کن  fluxtek شکیل و زیبا است و می توان دستگاه تصفیه آب را روی میز یا کابینت آشپزخانه قرار داد.

در ساخت دستگاه آب شیرین کن خانگی زیر سینکی فلاکستک از فیلترهای کارترجی استفاده شده است که در پایین دستگاه آب شیرین کن بصورت عمودی قرار دارند و بهترین نوع فیلتر گیاهی در دستگاه آب شیرین کن فلاکستک می باشند و هیچ ماده صنعتی یا آنتراسیت که ذغال سنگ است در ساخت آن به کار نرفته است.

یکی دیگر از دلایل محبوبیت اب شیرین کن فلاکستک این است که دستگاه آب تصفیه کن فلاکستک مدل HD و دستگاه آب شیرین کن فلاکستک مدل هوشمند اصل هستند و نمونه چینی و تقلبی ندارد و این دو مدل های آب شیرین کن از تایوان وارد می شوند.

قیمت تصفیه آب فلاکستک مدل هوشمند با قیمت آب تصفیه کن فلاکستک مدل HD تفاوت زیادی ندارد و دلیل این تفاوت فقط در تفاوت دو فیلتر بالای دستگاه تصفیه آب فلاکستک می باشد.

فیلترهای کارترجی که بر روی دستگاه تصفیه آب فلاکستک نصب هستند می توانند تا حدود 90 درصد مواد سمی و خطرناک و کلر آب را حذف کنند و این قدرت جذب بالا می تواند باعث شود عملکرد فیلتر ممبران تصفیه آب فلاکستک بهتر شود و عمر آب شیرین کن فلاکستک بیشتر شود که به حفظ کیفیت آب تصفیه شده و ثابت ماندن مقدار سختی آب کمک می کند.

آب شیرین کن فلاکستک مدل زیر سینکی از مدل های 6 مرحله (6 فیلتر ) است که در دو مدل به بازار عرضه می شود که این دو مدل تفاوت قیمت و فرق زیادی با هم ندارند.

در ادامه به توضیح هر دو مدل آب شیرین کن فلاکستک HD و آب تصفیه کن فلاکستک هوشمند می پردازیم که هر دوی این مدل ها از بهترین مارک آب تصفیه خارجی در ایران می باشند.

 

دستگاه آب شیرین کن هوشمند فلاکستک

دستگاه آب شیرین کن خانگی فلاکستک مدل هوشمند از نظر نوع فیلتر استفاده شده در دستگاه آب شیرین کن و مشخصات فنی قطعات با دیگر مدل های آب شیرین کن یکی است اما دستگاه fluxtek مدل هوشمند دارای فیلترهای پُست کربن و مینرال در بالای دستگاه آب شیرین کن هوشمند فلاکستک می باشد.

بنابراین برای خرید مدل آب شیرین کن هوشمند خود را به دردسر نیاندازید و برای درک بهتر تفاوت این مدل آب تصفیه کن فلاکستک با مدل دیگر آب شیرین کن خانگی قلیایی فلاکستک فقط در فیلتر میترال است.

دستگاه آب تصفیه کن فلاکستک مدل هوشمند یا مدل Smart یکی از مدل های پرفروش دستگاه آب شیرین کن فلاکستک است که در مرحله پنجم، فیلتر پُست کربن و در مرحله ششم فیلتر مینرال دارد به این معنی که دو فیلتر کوچک بالای دستگاه مدل هوشمند پُست کربن و مینرال هستند.

آب شیرین کن فلاکستک مدل smart دارای بهترین نوع قطعات برقی می باشد و از کیفیت بالایی بسیار بالایی برخوردار است.

فیلتر مینرال نصب شده بر روی تصفیه آب fluxtek مدل هوشمند در آخرین مرحله و در بالاترین نقطه دستگاه آب شیرین کن مدل هوشمند قرار گرفته است.

در تولید فیلتر مینرال دستگاه آب شیرین کن هوشمند فلاکستک از بهترین مواد معدنی و سنگ های سیلیس معدنی استفاده شده است که می تواند تا حدودی کمبود مواد معدنی آب را پس از تصفیه شدن آب جبران کند و آب را با مواد معدنی مانند کلسیوم و منیزیوم غنی کند که این کار برای بدن مزایای فراوانی دارد.

دستگاه آب شیرین کن فلاکستک قطعات برقی با کیفیتی مانند پمپ آب، ترانس، شیر برقی و سوییچ دارد که بهترین دستگاه آب شیرین کن خانگی را بطور کامل کنترل می کنند.

مخزن بهترین آب شیرین کن خارجی از برند تانک پک ساخت کشور تایوان است که مارک تانک پک از بهترین برندهای تولید کننده مخزن آب شیرین کن خانگی در دنیا می باشد که تیوپ داخل آن آنتی باکتریال و ضد جلبک می باشد و تا سال ها آب ذخیره شده در مخزن با مشکلی مواجه نمی شود.

اما دلیل نام گرفتن دستگاه آب شیرین کن خارجی فلاکستک، به دلیل استفاده از کیت نشتی گیر موجود بر روی دستگاه آب تصفیه فلاکستک می باشد که با استفاده از قطعه نشتی گیر می توان احتمال نشتی آب و آب گرفتگی کابینت را از بین برد.

کیت نشتی گیر موجود بر روی با کیفیت ترین آب شیرین کن خارجی دارای یک قرص نمدی است که در اثر برخورد آب با آن افزایش حجم پیدا کرده و باعث می شود شاستی وصل کننده جریان آب ورودی به آب شیرین کن fluxtek را با بالا حل دهد و آب ورودی به دستگاه تصفیه آب را قطع کند و مانع از ایجاد خسارت های احتمالی شود.

 

دستگاه آب شیرین کن قلیایی فلاکستک

دستگاه آب شیرین کن خارجی قلیایی مدل HD50 یکی دیگر از مدل های شرکت فلاکستک می باشد.

دستگاه آب شیرین کن خانگی نیز مانند دستگاه fluxtek هوشمند می باشد اما تفاوت این مدل با مدل هوشمند این است که در مرحله پنجم دستگاه قلیایی فیلتر نانو سیلور است و در مرحله ششم فیلتر قلیایی HD50 قرار دارد.

اما در دستگاه آب تصفیه فلاکستک مدل HD در مرحله پنجم فیلتر آنتی باکتریال وجود دارد و در مرحله ششم فیلتر قلیایی HD فلاکستک وجود دارد. فیلتر قلیایی HD50 فلاکستک که بر روی دستگاه آب تصفیه فلوکستک مدل HD وجود دارد علاوه بر افزودن مقادیر اندک مواد معدنی به آب مانند فیلتر مینرال موجود بر روی دستگاه آب تصفیه فلوکستک مدل هوشمند، PH آب را تا عدد 9 بالا می برد و خواص آنتی اکسیدانی به آب می دهد که تمام این خواصی که گفته شد برای بدن بسیار مفید می باشد. تصفیه آب فلاکستک مدل HD نیز در مرحله پنجم دارای فیلتر آنتی باکتریال می باشد که فیلتر آنتی باکتریال آب شیرین کن فلاکستک مدل قلیایی می تواند میکروب های احتمالی که ممکن است از فیلترها عبور کنند را از بین ببرد.

فیلترهای قلیایی بسیاری توسط شرکت های تولید کننده قطعات دستگاه آب شیرین کن تولید می شود اما فقط تعداد معدودی از فیلترهای قلیایی با کیفیت هستند و می توانند آب را قلیایی کنند اکثر فیلترهای قلیایی دستگاه آب شیرین کن فقط می توانند آب را از حالت اسیدی خارج کنند و ph آب را تا 7.5 برسانند.

فیلتر قلیایی فلاکستک را می توان بصورت مجزا بر روی دستگاه های آب شیرین کن خانگی دیگر نیز نصب نمود و از خواص بی نظیر و کیفیت بالای فیلتر قلیایی فلاکستک بهره مند شوید.

هم اکنون دستگاه آب شیرین کن قلیایی برند فلاکستک پرفروش ترین مدل آب شیرین کن فلاکستک می باشد به دلیل نصب فیلتر قلیایی خرید دستگاه آب شیرین کن قلیایی را به شما عزیزان توصیه می کنیم.

برای خرید بهترین آب تصفیه کن اصل تایوان با ما در تماس باشید.

 

دستگاه آب شیرین کن CB فلاکستک

آب شیرین کن فلاکستک مدل CB یکی از مدل های زیبا و خاص آب شیرین کن فلاکستک می باشد که این دستگاه آب شیرین کن خانگی یک مدل کم حجم و کم جا یا به عبارتی آب شیرین کن فلاکستک مدل کِیسی می باشد.

برند فلاکستک تولید کننده بهترین آب شیرین کن خانگی با در نظر گرفتن سلیقه مشتری و این که آب شیرین کن کم حجم و  مناسب فضاهای کوچک در اختیار مشتری قرار دهد، مدل کِیسی را تولید کرده که بهترین آب شیرین کن مدل CB برند فلاکستک می باشد که بدلیل حجم کم بهترین آب شیرین کن خارجی مدل CB این دستگاه در هر مکانی به راحتی جا می شود حتی در فضای بین کابینت و یا فضای خالی پشت یخچال.

ظاهر زیبای بهترین آب شیرین کن یعنی مدل CB فلاکستک دل هر خریداری را به راحتی به سمت خود می کشد به همین دلیل مدل CB فلاکستک بهترین مدل آب شیرین کن خارجی می باشد و از فروش خوبی نیز برخوردار است.

آب شیرین کن خارجی فلاکستک مدل CB یک دستگاه تصفیه آب کیسی است که کلیه قطعات دستگاه تصفیه آب و حتی مخزن ذخیره آب دستگاه آب شیرین کن تایوانی در درون کیس دستگاه تصفیه آب قرار گرفته و فقط شیر آب دستگاه فلاکستک مدل CB در بیرون از بهترین دستگاه آب شیرین کن تایوانی قرار دارد.

دستگاه آب شیرین کن اصل تایوان برند فلاکستک مدل CB به دلیل کم حجم بودن دستگاه تصفیه آب باید از فیلتر این لاین مارک فلاکستک در ساخت آب شیرین کن تایوانی استفاده شود و به دلیل این که فیلترهای خطی نیاز به هوزینگ فیلتر ندارند و فضای کمی اشغال می کنند باعث می شود تا ابعاد دستگاه آب شیرین کن مدل CB کاهش یابد.

بهترین دستگاه آب شیرین کن خارجی مدل CB همانند دیگر مدل های دستگاه آب شیرین کن فلاکستک است که در بالا به آنها اشاره شد پنج فیلتر اصلی تصفیه آب به همراه یک فیلتر مکمل را دارند که به عنوان فیلتر ششم آب شیرین کن می باشد و یا فیلتر مینرال است و یا فیلتر قلیایی.

مخزن دستگاه آب شیرین کن اصل تایوان مدل CB از جنس استیل ضد زنگ با روکش رنگ پودری است که در داخل کیس دستگاه قرار دارد و این مخزن ساخت شرکت تانک پک تایوان می باشد و گنجایش 4 لیتر آب تصفیه شده را در داخل خود دارد.

پمپ آب دستگاه CB فلاکستک که بهترین مارک آب شیرین کن در ایران است در داخل کیس دستگاه آب تصفیه کن قرار دارد و چون قاب بهترین دستگاه آب تصفیه کن پلاستیکی است اگر دستگاه آب تصفیه کن خارجی در سطح صاف و تراز قرار نگیرد به دلیل لرزش پمپ آب در هنگام کارکرد، دستگاه آب تصفیه کن تایوانی دچار لرزش شود و به صدا بیافتد.

پمپ آب دستگاه آب تصفیه کن فلاکستک ساخت شرکت هیدون تایوان است و فشاری برابر با 120 Psi تولید می کند که این مقدار فشار باعث می شود آب درون فیلترهای دستگاه آب تصفیه خارجی فلاکستک با فشار زیاد از فیلترها عبور کند و سرعت تصفیه آب را افزایش دهد.

تمام قطعات برقی دستگاه آب تصفیه کن فلاکستک با ولتاژ 24 ولت کار می کنند تا در صورت شوک الکتریکی برای مصرف کننده هیچ مشکلی به وجود نیاید.

 

این مطلب را نیز بخوانید: مرکز خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب 

ترانس دستگاه آب تصفیه کن تایوانی CB مارک فلاکستک در کنار پمپ آب دستگاه CB قرار گرفته تا بتواند برق دستگاه تصفیه آب را تامین کند به همین دلیل اکثراً ترانس و پمپ آب دستگاه آب شیرین کن در کنار هم قرار دارند. ترانس فلاکستک از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و می تواند نوسانات برقی را به راحتی تحمل کند.

دستگاه آب تصفیه کن تایوانی CB فلاکستک در 4 رنگ مشکی، طوسی، قرمز و سورمه ای تولید می شود که هر رنگ زیبایی خاصی را به دستگاه آب تصفیه کن CB می دهد.

شیر آب بهترین دستگاه آب تصفیه کن CB فلاکستک از نوع اهرمی می باشد که دارای ظاهری زیبا و خاص می باشد که در کنار شیر ظرفشویی نمای خاصی به دستگاه آب تصفیه کن وارداتی می دهد.

ما خرید بهترین آب شیرین کن خارجی اصل تایوان را که مدل فلاکستک است را به شما پیشنهاد می کنیم.

به دلیل اینکه آب شیرین کن فلاکستک نمونه تقلبی و چینی ندارد خرید بهترین آب تصفیه کن تایوانی فلاکستک را به شما پیشنهاد می کنیم.

 


 شماره های تماس

02177999423 - 02177999407 - 09120296614


 

دستگاه تصفیه آب آکواجوی

در ادامه این صفحه محصولات آکواجوی را به ترتیب کیفیت برای شما توضیح خواهیم داد. همه مدل های گفته شده جزء بهترین مارک آب شیرین کن خارجی در ایران محسوب می شوند.

 

دستگاه آب شیرین کن لیلیوم آکواجوی

یک مدل آب شیرین کن آکواجوی وجود دارد که برای مکان های کم حجم بسیار مناسب می باشد و کسانی که کمبود فضا در منزل و یا محل کار دارند می توانند از این مدل دستگاه اب شیرین کن خارجی استفاده کنند.

بهترین دستگاه آب شیرین کن لیلیوم آکواجوی با همه مدل های آب شیرین کن تایوانی آکواجوی تفاوت دارد و این مدل دستگاه آب شیرین کن اصل از نمونه های کیسی یا کم جا می باشد که برای کوچک تر شدن دستگاه آب شیرین کن خانگی از فیلترهای این لاین استفاده شده است. 

بر خلاف دیگر مدل های آب شیرین کن تایوانی آکواجوی دستگاه لیلیوم دارای یک مخزن ذخیره آب کوچک 8 لیتری می باشد که می تواند تا 4 لیتر آب درون خود ذخیره کند.

پمپ آب دستگاه آب تصفیه کن لیلیوم در داخل دستگاه آب شیرین کن لیلیوم آکواجوی قرار دارد و ساخت شرکت هیدون تایوان می باشد که برند هیدون یک برند معتبر سازنده پمپ آب و قطعات آب شیرین کن می باشد که کاملاً بی صدا و بدون لرزش می باشد و بر روی بهترین مدل آب تصفیه کن قرار دارد.

فیلترهای بهترین آب تصفیه کن لیلیوم آکواجوی از نوع این لاین هستند که کیفیت بالایی دارند و از برند آکواجوی می باشند که این فیلترها توانایی بالایی در حذف املاح و مواد سمی درون آب دارد و عمر مفید آن در حدود 9 الی 12 ماه می باشد.

قطعات و مخزن آب شیرین کن اصل تایوان مدل لیلیوم درون یک کیس قرار دارد و به دلیل باریک بودن کاور دستگاه از نظر عرض و داشتن ظاهر زیبای کاور، می توان از این مدل دستگاه تصفیه آب کن خارجی بر روی کابینت و یا میز استفاده کرد.

کلیه قطعات آب شیرین کن با کیفیت لیلیوم ساخت شرکت آکواجوی در تایوان می باشد و این مدل دستگاه از تایوان بطور کامل وارد می شود و هیچ قطعه چینی و یا ایرانی ندارد.

 

دستگاه آب شیرین کن لجند آکواجوی

یکی از پرفروش ترین آب شیرین کن مدل های اکواجوی مدل لجند می باشد که از فیلترهای کارتریجی در ساخت این مدل آب شیرین کن استفاده شده است. به دلیل پرفروش بودن بهترین آب تصفیه کن خارجی شرکت آکواجوی اقدام به مونتاژ این مدل دستگاه آب تصفیه کن خارجی در ایران با نام پرایم گرفته است.

دستگاه آب تصفیه کن اصل تایوان مدل لجند از هوزینگ های دبل اورینگ فود گرید در ساخت آن استفاده شده است که از فیلتر کارتریجی آکواجوی درون هوزینگ های آب شیرین کن با کیفیت لجند قرار می گیرد.

هوزینگ های آب تصفیه کن خارجی اصل سه عدد هستند و می توانند بدون هیچ گونه نشتی و آب دادن بر روی دستگاه لجند کار کنند.

فیلتر اسمز معکوسی که بر روی دستگاه آب شیرین کن خارجی قرار دارد فیلتر ممبران Asprine است که این فیلتر ساخت کشور تایوان و تحت لیسانس شرکت آمریکایی می باشد.

شاسی بهترین مدل آب شیرین کن خارجی لجند آکواجوی فلزی با رنگ کوره ای است که بسیار محکم و ضد زنگ است و قطعات اصلی دستگاه آب تصفیه کن لجند بر روی این شاسی قرار می گیرد و هیچ لرزشی ندارد.

مخزن بهترین مدل دستگاه آب شیرین کن لجند فلزی 19 لیتری از جنس استیل می باشد که شیر مخزن در بالای مخزن قرار می گیرد و در کنار مخزن یک درپوش آبی رنگ برای تنظیم مقدار هوای درون مخزن قرار دارد که بوسیله آن می توان مقدار باد داخل مخزن را تنظیم کرد.

پمپ آب و ترانس بهترین مدل آب تصفیه کن خارجی در بالای شاسی دستگاه لجند قرار دارد و در کنار این دوقطعه، فیلتر ممبران و پُست کربن آکواجوی قرار دارد.

آب تصفیه کن خارجی مدل لجند از نوع آب تصفیه کن زیر سینکی می باشد که بهتر است در داخل کابینت نصب شود.

هر دو مدل دستگاه آب شیرین کن تایوانی لیلیوم و لجند آکواجوی بطور کامل ساخت تایوان هستند و هیچ قطعه چینی یا تقلبی در ساخت آنها به کار نرفته است.

 

دستگاه آب شیرین کن پرایم آکواجوی

یکی از پرفروشترین مدل آب شیرین کن آکواجوی، دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل پرایم است که دستگاه آب تصفیه کن پرایم آکواجوی یک دستگاه آب شیرین کن مونتاژ شده در ایران می باشد و دومین مدل آب شیرین کن خارجی مونتاژ شده از برند آکواجوی است که کپی شده دستگاه لجند آکواجوی می باشد.

در ساخت دستگاه آب شیرین کن پرایم آکواجوی از فیلتر اصلی آکواجوی مدل کارتریجی استفاده شده است که 80 درصد دستگاه های تصفیه آب تولیدی در دنیا از فیلترهای کارتریجی استفاده می کنند و به نسبت از فیلترهای دیگر ارزان تر هستند.

فیلترهای کارتریجی آکواجوی یا هر برند دیگر برای استفاده بر روی دستگاه آب شیرین کن اصل نیاز به هوزینگ فیلتر دارند و مزیت استفاده از فیلتر کارتریجی در دستگاه آب شیرین کن پرایم این است که نسبت به فیلتر این لاین ارزان تر است اما هر دو فیلتر کارتریجی و این لاین از نظر مواد داخل فیلتر و کیفیت ساخت و حتی نحوه کارکرد با هم یکسان هستند و فقط شکل ظاهری دو فیلتر این لاین و کارتریجی با هم فرق دارد.

در ادامه به توضیح مختصر بهترین مدل آب شیرین کن خارجی پرایم می پردازیم تا برای خرید دستگاه آب شیرین کن تایوانی راحت تر تصمیم بگیرید.

مخزنی که برای ذخیره آب در دستگاه آب تصفیه کن مدل پرایم در نظر گرفته شده است از جنس استیل بوده و حجم کلی این مخزن 19 لیتر است اما حجم ذخیره آب تصفیه شده در این مخزن در حدود 12 لیتر می باشد.

مخزن بهترین آب شیرین کن خارجی از نوع تحت فشار هستند و دارای تیوپ لاستیکی آنتی باکتریال هستند که آب تصفیه شده در داخل این تیوپ لاستیکی ذخیره می شود. در اطراف تیوپ لاستیکی درون مخزن هوای فشرده قرار دارد که توسط سوزن کنار مخزن این هوای فشرده شده وارد مخزن می شود.

سه عدد هوزینگ سفید مات در پایین بهترین آب شیرین کن اصل تایوان قرار دارد که در داخل آنها فیلتر کارتریجی برای تصفیه کردن آب قرار می گیرد.

سه هوزینگی که در پایین بهترین مدل دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل پرایم نصب شده است از جنس پلاستیک بهداشتی می باشد و از دو تکه تشکیل شده است که قسمت بالایی هوزینگ به شاسی پیچ می شود و قسمت پایینی جدا می شود و فیلتر درون آن قرار می گیرد. قسمت پایینی دارای رزوه است که به حالت پیچ مانند به قسمت بالایی بسته می شود.

برای آب بندی هوزینگ ها در هنگام کارکرد دستگاه آب شیرین کن با کیفیت پرایم از دو عدد واشر استفاده شده است به همین دلیل به این مدل هوزینگ دبل اورینگ می گویند. وجود این دو واشر باعث می شود تا هوزینگ به راحتی آب بندی شود.

هوزینگ های تصفیه آب پرایم که بهترین نوع آب تصفیه کن خارجی است از بهترین مواد پلاستیکی بهداشتی ساخته شده است که استفاده طولانی مدت از دستگاه باعث نمی شود تا داخل هوزینگ طعم و بوی نامطبوع بگیرد.

شیر آبی که بر روی آب تصفیه کن خارجی مدل پرایم که بر روی سینک ظرفشویی نصب می شود مدل اهرمی نیمه فانتزی است که فقط یک دسته برای باز و بسته کردن شیر دارد و معمولاً در کنار شیر ظرفشویی قرار می گیرد و ظاهر خوشایندی به سینک ظرفشویی می دهد.

پمپ آبی که بر روی دستگاه آب شیرین کن آکواجوی مدل پرایم نصب شده است ساخت شرکت هیدون می باشد که می تواند فشاری برابر با 110 Psi تولید کند که کاملاً بی صدا و بدون لرزش است.

وجود پمپ آب بر روی بهترین اب شیرین کن تایوانی باعث می شود عبور آب با فشار بالا از فیلتر ممبران آکواجوی دستگاه پرایم می تواند زمان کارکرد دستگاه آب شیرین کن را به نصف کاهش دهد و هر چه دستگاه تصفیه آب کم تر کار کند عمر مفید دستگاه بالاتر می رود.

پمپ آب دستگاه آب تصفیه کن از نوع دیافراگمی است و دارای سه پیستون است که با چرخش موتور به ترتیب به حرکت در می آیند و همزمان به آب فشار وارد می کنند.

شاسی دستگاه آب تصفیه کن اصل تایوان پرایم مانند مدل لجند از نوع فلزی با رنگ کوره ای سفید مقاوم در برابر زنگ زدگی است که تا سال های طولانی هیچ گونه آسیبی نمی بیند و از بین نمی رود.

شیر برقی و سوییچ های دستگاه پرایم ساخت شرکت آکواجوی می باشد که به دلیل کیفیت بالای این قطعات با قطع و وصل شدن مکرر برق و آب دستگاه پرایم هیچ نوع آسیبی به آنها وارد نمی شود و از بین نمی روند .

دستگاه آب شیرین کن آکواجوی مدل پرایم نیز یکی از با کیفیت ترین مدل آب تصفیه کن آکواجوی می باشد که ما خرید دستگاه آب تصفیه کن پرایم را نیز به مشتریان محترم توصیه می شود.

برای خرید بهترین مدل آب تصفیه کن خارجی با ما در تماس باشید.

 

دستگاه آب شیرین کن الیت آکواجوی

دستگاه آب شیرین کن تایوانی الیت آکواجوی اولین مدل آب تصفیه کن با کیفیت آکواجوی مونتاژ شده در ایران است که مدل الیت آکواجوی کپی برداری از مدل خارجی دستگاه تصفیه آب تایوانی لوتوس است که با استفاده از قطعات آکواجوی در ایران مونتاژ می شود البته با همان کیفیت آب شیرین کن تایوانی و بدون استفاده از قطعه خارجی.

دستگاه آب شیرین کن خارجی موجود در ایران یعنی مدل الیت آکواجوی در پایین دستگاه آب تصفیه کن دارای سه عدد فیلتر این لاین می باشد که این فیلترها به فیلتر کپسولی معروف هستند و در پشت یخچال ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

استفاده از فیلترهای این لاین با اینکه گران تمام می شود و باعث می شود تا هزینه آب تصفیه کن کمی بالا رود اما یک مزیت خوب دارد و این است که شما فیلترها را بطور کامل تعویض می کنید و وسیله ای باقی نمی ماند که آلوده شود.

اما در آب تصفیه کن هایی مانند پرایم هوزینگ ها بصورت دائم بر روی دستگاه آب تصفیه قرار دارند و فقط فیلترهای داخل هوزینگ تعویض می شود و خود هوزینگ بعد از مدتی کثیف می شود و باید شسته شود.

مخزن در دستگاه آب تصفیه کن خوب از اهمیت زیادی برخوردار است به دو دلیل :

اول اینکه به دلیل دبی کم آب تصفیه شده در دقیقه، اگر شما بخواهید یک ظرف یک لیتری را پر کنید شاید در حدود 5 دقیقه زمان ببرد تا ظرف پر شود. اما با وجود مخزن در کنار آب شیرین کن خارجی با کیفیت آب با فشار بیشتری از شیر آب خارج می شود و یک ظرف یک لیتری را شما در حدود 30 ثانیه پر می کنید که باعث صرفه جویی در زمان شما می شود.

دوم اینکه شما در نهایت مجبورید تا آب تصفیه شده را در ظرفی ذخیره کنید به همین دلیل اگر ظرفی که آب در آن ذخیره می شود بهداشتی و مناسب این کار باشد آلودگی و میکروب به داخل آن راه پیدا نمی کند.

مخزن دستگاه آب شیرین کن با کیفیت الیت استیل است و در حدود 19 لیتر گنجایش دارد و داخل مخزن نیز تماماً بهداشتی و ضد باکتری است که این یک مزیت بزرگ حساب می شود.

شیرهای آب تصفیه که بر روی دستگاه آب تصفیه کن قرار می گیرند در دو مدل اهرمی و ستاره ای هستند که معمولاً مدل اهرمی از کیفیت بالاتری برخوردار است و مشتری پسند تراست.

شیر آبی که بر روی بهترین آب شیرین کن خارجی الیت قرار دارد از نوع اهرمی نیمه فانتزی است که ظاهر زیبایی دارد و در کنار شیر ظرفشویی نمایی خاص به سینک ظرفشویی می دهد.

فیلتر ممبران آب شیرین کن خانگی الیت که یکی از پنج فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب الیت می باشد که باید از برند معروف و با کیفیت باشد که بتواند آب را با کیفیت عالی تصفیه کند.

از فیلتر ممبران ساخت شرکت های معروف و معتبر حتی میکروب و باکتری نمی تواند عبور کند و از شلنگ خروجی به فاضلاب دفع می شود.

فیلتر ممبرانی که بر روی دستگاه آب تصفیه کن الیت استفاده می شود ساخت شرکت آکواجوی تولید کشور تایوان می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است و عمر مفید بالایی در تصفیه آب دارد.

پمپ آب دستگاه آب شیرین کن الیت آکواجوی یک پمپ آب قدرتمند است که در هنگام کارکردن می تواند فشار آبی تا حدود 100 Psi ایجاد کند که این فشار تاثیر زیادی در کاهش زمان کارکرد دستگاه آب شیرین کن با کیفیت الیت و کاهش زمان پر شدن مخزن تصفیه آب دارد.

ترانس دستگاه آب شیرین کن آکواجوی الیت از نوع ترانس سوییچینگ می باشد که این ترانس ها که جدید هستند برخلاف مدل های قدیمی ترانس که دارای سیم پیچ بودند استفاده می شود و دارای یک مدار الکترونیکی هستند که می تواند ولتاژ خروجی از ترانس را ثابت نگه دارد تا به قطعات برقی دستگاه آب شیرین کن آکواجوی آسیبی وارد نشود.

شیر برقی، سوییچ و قطعات برقی مورد استفاده در بهترین مدل دستگاه تصفیه آب الیت از برند آکواجوی می باشد که کیفیت بالایی دارند.

دستگاه تصفیه آب خارجی الیت در حدود 6 سال است که در ایران مونتاژ می شود و به محصولات آکواجوی اضافه شده است و تا به امروز پرفروش ترین دستگاه آب تصفیه آکواجوی است.

به همین دلیل است که ما خرید دستگاه آب شیرین کن الیت را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم.

 

دستگاه آب شیرین کن 401 آکواجوی

دستگاه آب شیرین کن 401 اکواجوی آخرین مدل مونتاژ شده دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی در ایران است که به تازگی به محصولات تصفیه آب آکواجوی اضافه شده است.

دستگاه تصفیه آب 401 برخلاف مدل های دیگر آکواجوی دارای دو قطعه می باشد که ساخت چین است و باعث می شود تا قیمت نهایی دستگاه آب شیرین کن آکواجوی کمتر شود.

یکی از قطعات چینی استفاده شده بر روی دستگاه 401 مخزن دستگاه می باشد که از نوع پلی اتیلن می باشد که اختلاف قیمت استیل و پلی اتیلن باعث کاهش قیمت دستگاه می شود.

قطعه دوم پمپ آب دستگاه آب شیرین کن می باشد که از نوع LF چینی است و از پمپ آکواجوی کمی ضعیف تر می باشد اما به این معنا نمی باشد که از کیفیت پایینی برخوردار است. این پمپ آب می تواند مانند پمپ آب آکواجوی قدرتی برابر با 100 Psi تولید کند که برای تصفیه آب بسیار مناسب می باشد.

هدف استفاده از این دوقطعه چینی فقط به منظور کاهش قیمت نهایی دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی بوده و باعث نشده تا کیفیت دستگاه 401 پایین بیاید.

دستگاه تصفیه آب 401 آکواجوی دارای سه عدد فیلتر کارتریجی و هوزینگ فیلتر است مانند دستگاه پرایم.

هوزینگ های نصب شده بر روی دستگاه 401 از نوع Food Grade و کاملاً بهداشتی می باشند و ماندن آب در این هوزینگ ها تاثیری بر روی طعم، بو و مزه آب تصفیه شده ندارد و باعث تولید قارچ و باکتری در آب نمی شود.

دیگر قطعات برقی که بر روی دستگاه آب شیرین کن خارجی 401 مورد استفاده قرار می گیرد با دو مدل دیگر دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی تفاوتی ندارد و یکسان است.

اگر قصد خرید بهترین آب تصفیه خارجی دارید خرید آب شیرین کن 401 آکواجوی یک گزینه مناسب می باشد.

 


 شماره های تماس

02177999423 - 02177999407 - 09120296614


 

دستگاه آب شیرین کن آکوا رادو

دستگاه آب شیرین کن با کیفیت آکوا رادو یک دستگاه آب تصفیه کن خانگی مونتاژ شده در ایران با قطعات تایوانی می باشد که از قطعات اصل تایوان تولید شده است و بهترین مارک آب تصفیه تایوانی با قطعات مونتاژی در ایران می باشد.

دستگاه آب تصفیه کن خانگی آکوا رادو یک دستگاه تصفیه آب با تکنولوژی اسمز معکوس در تصفیه آب است که از این روش برای تصفیه آب شهری از مواد اضافی بهره می برد.

آب شیرین کن خوب آکوا رادو دارای پنج فیلتر اصلی تصفیه آب است که در تمام دستگاه تصفیه آب با کیفیت امروزی که به روش اسمز معکوس کار می کنند وجود دارند.

دستگاه آب تصفیه کن آکوا رادو با وجود جدید بودن یک مدل دستگاه تصفیه آب خانگی با کیفیت است که در ایران با استفاده از قطعات تایوانی با کیفیت تولید می شود.

دستگاه آب تصفیه کن تایوانی آکوا رادو دارای دو مدل شش فیلتر و هشت فیلتر می باشند که فیلترهای با کیفیتی بر روی این آب شیرین کن قطعات تایوان نصب شده است. اما یکی از پرفروش ترین مدل آب شیرین کن آکوا رادو مدل شش فیلتر زیر سینکی می باشد.

دستگاه آکوا رادو مدل شش فیلتر زیر سینکی، دستگاه تصفیه آبی است که به دلیل دیده شدن فیلترها و قطعات دستگاه آب تصفیه کن خارجی به مدل زیر سینکی معروف شده است و برای نصب بهتر است در زیر سینک ظرفشویی نصب شود.

دستگاه آب شیرین کن اصل زیر سینکی مدل 6 فیلتر آکوا رادو دارای فیلترهای پیش تصفیه کارترجی می باشد که در پایین دستگاه آب شیرین کن قرار گرفته و از بهترین مواد کربن گیاهی تهیه شده اند و هیچ نوع ماده صنعتی و شیمیایی در تولید فیلترهای آب تصفیه کن آکوا رادو به کار نرفته است.

فیلترهای کارترجی استفاده شده در دستگاه آب شیرین کن آکوا رادو می توانند تا حدود 90 درصد مواد سمی و خطرناک و کلر درون آب را به خوبی به خود جذب و از آب حذف کنند که این قدرت جذب بالای مواد درون آب ورودی به دستگاه آب شیرین کن تایوانی باعث شده تا عملکرد فیلتر ممبران اسمز معکوس دستگاه آب تصفیه کن بهتر شود و عمر مفید فیلتر اصلی دستگاه آب شیرین کن بالا برود که این امر نیز به حفظ کیفیت آب تصفیه شده کمک می کند.

قطعات دستگاه آب شیرین کن آکوا رادو از بهترین برندهای تولید کننده قطعات تصفیه آب تایوانی تهیه شده است که باعث می شود تا این دستگاه آب تصفیه کن از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

پمپ آب دستگاه آب تصفیه کن آکوا رادو از برند جت سان هندی می باشد که تا به امروز این برند، پمپ آب با کیفیتی تولید و روانه بازار کرده است. پمپ آب جت سان از نظر کیفیت با برندهای تایوانی برابری می کند و از برندهای چینی خیلی بهتر است.

مخزن دستگاه آب شیرین کن آکوا رادو از بهترین نوع مخزن با استفاده از مواد فود گرید ساخته شده است. لایه خارجی این مخزن از نوع پلی اتیلن می باشد که نوعی پلاستیک است و اکثر مخازن تصفیه آب از این ماده ساخته شده اند. گنجایش مخزن آب تصفیه کن آکوا رادو در حدود 19 لیتر است.

شیر برقی دستگاه آب تصفیه کن آکوا رادو بهترین عملکرد را در دستگاه تصفیه آب دارد و می تواند بدون خرابی تا سال ها بر روی این دستگاه آب شیرین کن با کیفیت کار کند.

ترانس دستگاه آب شیرین کن آکوا رادو از نوع سوییچینگ می باشد که بر خلاف ترانس مدل های قبلی آب تصفیه کن کیفیت بالاتری دارد و داغ نمی کند و باعث سوختن و خرابی ترانس دستگاه نیز نمی شود.

کیفیت دستگاه تصفیه آب بسیار مهم است اما چیزی که بیشتر اهمیت دارد کیفیت فیلترهایی است که در دستگاه آب تصفیه کن استفاده می شود و اگر فیلترهای مورد استفاده بی کیفیت باشند و از مواد کربنی صنعتی ساخته شده باشند ممکن است سلامتی شما به خطر بیافتاد.

وجود قطععه بی کیفیت بر روی دستگاه آب شیرین کن تایوانی فقط به شما از نظر مالی خسارت وارد می کند اما فیلترهای موجود بر روی دستگاه آب تصفیه کن اگر بی کیفیت باشند و یا از ذغال سنگ درست شده باشند سلامتی شما را به خطر می اندازند.

به این نکته توجه کنید که اجناس با کیفیت هیچ وقت ارزان نیستند و فیلترهای ارزان قیمت دستگاه آب تصفیه کن خانگی با کیفیت نیستند و از مواد صنعتی و ذغال سنگ تهیه شده اند. فیلتر دستگاه تصفیه آب باید از مواد گیاهی تهیه شده باشد که استفاده از این نوع مواد باعث افزایش قیمت فیلتر می شود. فیلترهای آب تصفیه کن آکوا رادو از کیفیت بالایی برخوردار هستند و تماما گیاهی می باشند.

خرید بهترین مدل آب تصفیه کن خانگی مدل آکوا رادو نیز به شما توصیه می شود.

 

دستگاه آب شیرین کن C.C.K

دستگاه آب شیرین کن تایوانی CCK یکی از معروفترین برندهای دستگاه آب تصفیه کن تایوانی در بازار ایران دانست.

آب شیرین کن خانگی تایوانی سی سی کا از سال 1385 وارد ایران شد و به دلیل ارزان تر بودن نسبت به دیگر مارک های تصفیه آب از فروش زیادتری برخوردار بوده است.

دستگاه آب شیرین کن CCK یک برند تایوانی اصل است که از کیفیت خوبی برخوردار است بطوریکه که از هر ده عدد دستگاه تصفیه آب که در ایران به فروش می رسد یکی از آنها، آب شیرین کن CCK است البته ممکن است که مدل تایوانی نباشد و ساخت چین یا ایران باشد.

دستگاه آب تصفیه کن تایوانی سی سی کا ساخت شرکت KOUW PING در تایوان است که دستگاه آب تصفیه کن خانگی تایوانی CCK، قطعات و فیلترهای این آب تصفیه کن خارجی را نیز تولید می کند.

برند آب تصفیه کن اصل تایوان CCK یک برند جهانی است که دارای تمامی استانداردهای لازم و ضروری برای تولید قطعات دستگاه تصفیه آب می باشد که مهمترین این استانداردها NSF آمریکا می باشد که این برند دارد.

بهترین دستگاه آب تصفیه کن مدل CCK در کیفیت های مختلف در بازار ایران به فروش می رسد که فقط آب شیرین کن CCK تایوانی در تایوان تولید می شود و مدل های دیگر آب تصفیه کن CCK در چین و حتی ایران تولید می شود اما دستگاه آب شیرین کن تایوانی CCK که در تایوان تولید می شود از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است که با برندهای دیگر گفته شده در بالا رقابت می کند و دیگر مدل های آب تصفیه کن CCK در درجه دوم و سوم قرار دارند.

اما بهترین مارک آب تصفیه کن نیز در کنار برندهای بالا برند CCK تایوانی نیز می باشد و از نظر کیفیت با برندهای دیگر بهترین مارک آب شیرین کن تایوانی برابری می کند.

دستگاه آب شیرین کن تایوانی سی سی کا یک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوان است که دارای قطعات تایوانی اصل آب تصفیه کن خارجی می باشد.

دستگاه آب تصفیه خانگی CCK ، دستگاه تصفیه آبی است که از تکنولوژی اسمز معکوس در تصفیه آب خام برای حذف مواد زائد و اضافی درون آب بهره می برد و دارای فیلتر ممبران می باشد.

دستگاه آب تصفیه کن خارجی سی سی کا دارای پنج فیلتر اصلی تصفیه اب است که باید در تمام مدل های دستگاه تصفیه آب خوب وجود داشته باشد است.

دستگاه تصفیه آب تایوانی سی سی کا دارای مدل های متنوعی است که در دو مدل تصفیه آب سی سی کا شش فیلتر و پنج فیلتر می باشند که تمام مدل های آب تصفیه کن اصل این تعداد فیلتر را دارند.

ما امروز می خواهیم درباره یکی از مدل های شش فیلتر زیر سینکی آب شیرین کن تایوانی CCK برای شما توضیح دهیم.

دستگاه آب تصفیه تایوانی سی سی کا مدل شش فیلتر زیر سینکی، دستگاه تصفیه آب اصل تایوان می باشد که به دلیل اینکه فیلترها و قطعات دستگاه آب تصفیه کن سی سی کا بر روی یک شاسی فلزی قرار دارند و دیده می شوند به مدل زیر سینکی معروف هستند و به همین دلیل آب شیرین کن سی سی کا باید زیر سینک ظرفشویی نصب شود.

دستگاه تصفیه آب زیر سینکی خارجی شش فیلتر سی سی کا دارای فیلترهای پیش تصفیه کارترجی است که در پایین آب تصفیه کن سی سی کا قرار دارند و از بهترین مواد درجه یک گیاهی تولید شده اند و هیچگونه مواد کربنی صنعتی و بی کیفیت در تولید فیلترهای این دستگاه به کار نرفته است.

فیلترهای کارتریجی بهترین مارک آب تصفیه کن تایوانی CCK این مزیت را دارند که به دلیل فراوانی تولید فیلتر کارتریجی، زیاد یافت می شوند و در اغلب فروشگاه ها به فروش می رسند.

دستـگاه تصفیه آب خانـگی cck یکی از بهترین مدل دستگاه تصفیه آب خانگی دارای یک فیلتر مواد معدنی یا مینرال بر روی دستگاه آب تصفیه سی سی کا جهت غنی سازی آب تصفیه خروجی از دستگاه اب تصفیه به مواد معدنی مورد نیاز بدن مانند کلسیوم و منیزیوم می باشد.

دستگاه آب تصفیه کن cck مجهز به یک پمپ آب قوی جهت افزایش فشار آب داخل دستگاه تصفیه آب سی سی کا می باشد که عملکرد دستگاه آب تصفیه کن را بهتر می کند و بـرای استفاده از دستگاه آب شیرین کن در محل هایی که فشار آب شهری کـم است و آب توانایی عبور از فیـلتر ممبران آب شیرین کن سی سی کا را ندارد بسیار کارآمد است.

دستـگاه آب تصفیه خانگی تایوانی cck مانند سایر دستگاه های تصفیه آب به دلیل داشتن فیلتر ممبران با کیفیت، می تواند مواد معلق و درشت مانند شن و ماسه، گل و لای، زنگ لوله و تمام ذرات معلق درون آب تا اندازه 5 میکرون و همچنین مواد سمی مانند  کلر را از آب حذف کند.

دستگاه آب شیرین کن تایوانی سی سی کا قابلیت حذف املاح سنگین مانند نیترات، آرسنیک، ویروس ها، میکروبها، مواد سمی و شوینده را داراست. همچنین آب تصفیه تایوانی cck قادر است آب شور را به آب شیرین تبدیل کند و تمام رسوبات آب را که در ظروف ته نشین می شود را حذف کند.

خرید تصفیه آب تایوانی سی سی کا که جزء بهترین مارک آب تصفیه کن خارجی است را به شما توصیه می کنیم.

اما در مورد دستگاه آب شیرین کن چینی باید این مطلب را یادآور شویم که این دستگاه مانند دستگاه آب شیرین کن خانگی مارک CCK نمی تواند کیفیت داشته باشد.

همانطور که می دانید دستگاه آب تصفیه کنی خارجی که از قطعات چینی در ساخت آن استفاده شده باشد مانند بهترین مارک آب تصفیه خارجی که ساخت تایوان است کیفیت ندارد به همین دلیل اگر قصد خرید آب شیرین کن خارجی را دارید مسلماً دستگاه آب تصفیه کن با قطعات چینی گزینه مناسبی نمی باشد.

 

دستگاه آب شیرین کن Smart

دستگاه آب تصفیه کن اسمارت یکی از دستگاه های آب شیرین کن تولید ایران می باشد که تقریباً از کیفیت بالایی برخوردار است اما در واقع توانایی رقابت با بهترین مارک آب تصفیه کن خارجی را ندارد.

دستگاه تصفیه آب اسمارت یک دستگاه آب تصفیه کن زیر سینکی می باشد که در پایین دستگاه آب شیرین کن از فیلترهای این لاین یا خطی استفاده شده است.

فیلترهای خطی بصورت یک کپسول هستند که حالت بسته دارند و فقط در دو طرف فیلتر محل اتصال شلنگ دارند و شلنگ تصفیه آب به دو سر آنها وصل می شود.

فیلتر این لاین هر بار برای تعویض فیلتر بصورت کامل تعویض می شود و در صورت خرابی فیلتر و یا کثیف شدن بیش از حد، آلودگی باقی نمی گذارند.

دستگاه آب شیرین کن اسمارت در دو رنگ سفید و مشکی تولید می شود که از نظر کیفیت و کارایی تفاوتی با هم ندارند و فقط رنگ آنها با هم متفاوت است.

 


 شماره های تماس

02177999423 - 02177999407 - 09120296614


 

انواع فیلتر آب شیرین کن

 

 

فیلترهای کارتریجی

فیلترهای کارتریجی فیلترهایی هستند که اکثراً بر روی انواع دستگاه آب تصفیه کن وجود دارد. تولید این فیلتر آسان است به همین دلیل در هر فروشگاهی یافت می شوند.

فیلترهای کارتریجی برای استفاده در آب شیرین کن و یا آب تصفیه کن نیاز به یک محفظه یا هوزینگ دارند و به تنهایی نمی توان از فیلتر کارتریجی استفاده کرد.

فیلتر کارتریجی در بیشتر دستگاه های تصفیه آب خانگی دیده می شود و به دلیل اینکه بیشتر تولید می شوند، قیمت پایین تری نسبت به فیلترهای این لاین یا خطی دارند.

فیلتر کارتریجی از سه عدد فیلتر تشکیل شده است که ظاهر هر سه فیلتر با هم متفاوت است و مواد درون فیلترها نیز با هم فرق دارد.

ترتیب قرار گیری فیلترها نیز باید در هنگام نصب بر روی دستگاه آب تصفیه کن رعایت شود در غیر این صورت فیلترکارایی خود را از دست می دهد.

 

فیلترهای خطی 

فیلترهای این لاین یا خطی بر خلاف فیلتر کارتریجی برای استفاده به هوزینگ یا محفظه فیلتر نیاز ندارند و به تنهایی نیز می توان از فیلتر خطی استفاده کرد.

فیلتر خطی به دلیل اینکه از هوزینگ استفاده نمی کنند قطر کمتری نسبت به فیلترهای کارتریجی دارند به همین دلیل در دستگاه های کاوردار یا کیسی از فیلتر خطی استفاده می شود.

فیلترهای خطی به دلیل اینکه کمتر تولید می شوند قیمت بالاتری دارند به همین دلیل از فیلتر این لاین در کمتر دستگاه آب تصفیه کن استفاده می شود.

فیلترهای خطی از نظر شکل با هم یکسان هستند و مشتری نمی تواند به راحتی فیلترهای خطی را از هم تشخیص داد بغیر از سرویس کار آب تصفیه کن.

از فیلترهای خطی نیز می توان به عنوان فیلتر تصفیه آب در پشت یخچال و یا آبسردکن استفاده نمود.

 

فیلتر ممبران

مهمترین و اصلی ترین فیلتر دستگاه آب شیرین کن فیلتر ممبران اسمز معکوس می باشد.

فیلتر ممبران دستگاه آب تصفیه کن از یک رول کاغذ مانند تشکیل شده که تقریباً 11 الی 15 لایه به دور یک لوله پلی آمید پیچیده شده است و آب با عبور از لایه های این فیلتر تصفیه می شود.

فیلتر ممبران دارای منافذ بسیار ریزی در حدود 0.0001 میکرون است که فقط به آب و مقداری از املاح درون آب که از این مقدار کوچکتر هستند اجازه عبور می دهد و املاح دیگر دفع می شوند.

منافذ فیلتر ممبران به حدی ریز هستند که حتی میکروب و باکتری هم نمی تواند به راحتی از این فیلتر عبور کند.

فیلتر ممبران چهارمین فیلتر آب شیرین کن می باشد که معمولاً در بالای دستگاه آب تصفیه کن قرار می گیرد و برای استفاده از فیلتر ممبران باید آن را درون هوزینگ مخصوص فیلتر ممبران قرار داد.

 

فیلتر پست کربن ، مینرال و قلیایی

این سه فیلتر از نوع خطی هستند و هر سه فیلتر بدون نیاز به هوزینگ در بالای دستگاه آب تصفیه کن نصب می شود و در تمام مدل های دستگاه تصفیه آب یکسان هستند. هر سه فیلتر باید بعد از فیلتر ممبران قرار بگیرند و باید آب تصفیه شده از آنها عبور کند نه آب شهری.

فیلتر پُست کربن فیلتر سفید رنگ در بالای دستگاه آب شیرین کن می باشد که در داخل این فیلتر مواد کربنی و ذغال وجود دارد که توانایی حذف بو و طعم نامطبوع آب را دارد. بوی خاک و بوی کلر درون آب توسط این فیلتر به راحتی از بین می رود.

از فیلتر پست کربن باید آب تصفیه شده عبور کند به دلیل اینکه اولاً خاک و مواد درشت درون آب این فیلتر را خراب می کند و کلر درون آب نیز می تواند عمر فیلتر پست کربن را کاهش دهد.

فیلتر مینرال یک فیلتر زرد رنگ است که در بالای دستگاه آب تصفیه و در کنار فیلتر پست کربن قرار می گیرد.

در داخل فیلتر مینرال سنگ معدنی و عمدتاً سنگ سیلیس وجود دارد که باعث اضافه شدن مواد معدنی مانند کلسیوم و منیزیوم به آب تصفیه شده می شود و کمبود مواد معدنی درون آب بعد از تصفیه شدن را جبران می کند.

فیلتر قلیایی یک فیلتر آبی رنگ و یا نارنجی رنگ است که بجای فیلتر مینرال در بالای دستگاه اب شیرین کن قرار می گیرد و می تواند علاوه بر اضافه کردن مواد معدنی به آب باعث افزایش PH آب شود و آب تصفیه شده را از حالت قلیایی درآورد.

 

پرفروش ترین محصولات

درباره ما

شرکت آبرسان تهران در طی سالیان متمادی توانسته رضایت مشتریان زیادی را با ارائه خدمات پس از فروش گسترده جذب نماید که از مهمترین مشتریان این شرکت می توان به شرکت آزاد راه تهران شمال، سازمان توسعه معادن و صنایع معدنی، سازمان توسعه صادرات ایران ،دانشکده دندانپزشکی، آزمایشگاه خاک و مکانیک دانشگاه تهران، آزمایشگاه شیمی دانشگاه علم و صنعت ، معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری و پژوهشکده پلیمر و مواد ایران اشاره نمود

تماس باما

آدرس: تهران بزرگرراه رسالت خیابان دردشت خیابان هراتی پلاک 39

 ایمیل: abresantehran@gmail.com

تلفن:  77933083(021)-77999407(021)-77999423(021)

موبایل:09120296614 - 09193041965

واتس اپ- ایتا- روبیکا: 09120296614

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد. 2024© | طراحی سایت دارکوب

toTop