انسانها هر روز برای راحت تر کردن زندگی تلاش می کنند تا بتوانند آسایش در زندگی را بیشتر کنند. در این بین ابداعاتی صورت گرفته است که از دیگر اختراعات بشر بهتر و با کیفیت تر بوده است. تمامی دستگاه هایی که تولید شده است در ابتدا فقط یک اختراع کوچک و بی اهمیت بوده است اما در برخی از اوقات باعث ابداعاتی در ابعاد بزرگ تر شده اند و در آخر یک محصول منحصر به فرد تولید شده است.

اما در سالهای پیش رو تمامی ابداعات و اختراعات بشر، هر روز کوچکتر و شخصی تر شده اند و باعث شده تا هر کسی بتواند یکی از این اختراعات را در منزل خود به صورت شخصی داشته باشد. تا حدی که هر کس به تنهایی بتواند از این وسایل در خانه و یا محل کار بصورت شخصی استفاده کند.

صنعت تصفیه آب نیز از این قائده مستثنی نبوده و روز با ابداعات و نوآوری های تازه ای در تولیدات محصولات دستگاه تصفیه آب آکواجوی روبرو می شویم.

تاکنون حدود 60 سال از ساخت اولین فیلتری که توانست آب را به روش اسمز معکوس تصفیه کند می گذرد و هر روز فیلتر اسمز معکوس و دستگاه تصفیه آب آکواجوی کوچک تر و کامل تر می شوند و هر شخصی می تواند با خرید دستگاه تصفیه آب آکواجوی، آب شرب مورد نیاز خود را تصفیه کند.

دستگاه تصفیه آب آکواجوی یک نمونه از دستگاه تصفیه آب آکواجوی می باشد که در ابتدا در ابعاد بزرگ و صنعتی تولید می شد و فقط در اختیار صنایع مختلف برای تصفیه کردن آب مورد استفاده قرار می گرفت.

اما با کمبود آب شیرین در جهان و فراگیر شدن استفاده از دستگاه تصفیه آب آکواجوی از حالت انحصاری خارج شد و تولید دستگاه تصفیه آب آکواجوی نیز در ابعاد خانگی شروع شد و هم اکنون هر شخصی می تواند به تنهایی دستگاه تصفیه آب آکواجوی را از هر فروشگاهی بخرد و در خانه خود استفاده کند.

دستگاه تصفیه آب آکواجوی در مدل های مختلف تولید می شوند و در حال حاضر فروش دستگاه تصفیه آب آکواجوی به یک تجارت پر سود مبدل شده است.

 

هر دستگاه تصفیه آب آکواجوی می تواند فقط با پنج فیلتر اولیه تصفیه آب که در هر دستگاه تصفیه آب آکواجوی باید قرار داشته باشد، می تواند آب را از حالت غیر شرب و نا سالم به آب قابل شرب و سبک تبدیل کند.

در دستگاه تصفیه آب آکواجوی، فیلتر اسمز معکوس که به فیلتر ممبران معروف است نقش مهم و اصلی را در تصفیه کردن آب بر عهده دارد و این فیلتر می تواند 85 الی 90 درصد املاح و مواد اضافی درون آب را حذف نماید و آب سبک و سالم به شما تحویل دهد.

برای هر نوع سلیقه و منظوری یک دستگاه تصفیه آب آکواجوی ساخته شده است و هر نوع سلیقه ای را شامل می شود.


شماره تماس نمایندگی مرکزی فروش دستگاه تصفیه آب آکواجوی

02177999423 - 02177999407 - 09120296614


در ابتدا دستگاه تصفیه آب آکواجوی فقط در مدل های بزرگ و زیر سینکی تولید می شد اما شرکت آکواجوی تولید کننده دستگاه تصفیه آب آکواجوی، تا حد ممکن دستگاه تصفیه آب آکواجوی را کوچک تر و کامل تر کردند.

شرکت آکواجوی تصمیم به ساخت یک مدل تصفیه آب آکواجوی رومیزی گرفت تا برای مشتریانی که دچار کمبود فضای داخل منزل هستند و برای نصب تصفیه آب آکواجوی در منزل مشکل دارند بسیار مناسب می باشد.

تصفیه آب آکواجوی مدل رومیزی یا تصفیه آب آکواجوی مدل کم جا که بیشتر به تصفیه آب آکواجوی مدل کیسی نیز معروف است کارایی مانند مدل های تصفیه آب آکواجوی زیر سینکی دارند و به خوبی قادر هستند آب را بطور کامل تصفیه و قابل شرب نمایند.

تفاوتی که مدل کیسی دستگاه تصفیه آب آکواجوی با دیگر مدل های تصفیه آب آکواجوی دارد اندازه مخزن در مدل کیسی یا مدل کم جا می باشد بطوری که اندازه مخزن در مدل های زیر سینکی دستگاه تصفیه آب آکواجوی در حدود 18 الی 19 لیتر می باشد ولی در دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل رومیزی به دلیل کوچک تر شدن سایز و ابعاد دستگاه تصفیه آب آکواجوی در حدود 4 لیتر است و قیمت این مدل مخزن با توجه به کوچک تر بودن بالاتر از مدل های زیر سینکی است.

یک دستگاه تصفیه آب خوب و با کیفیت علاوه بر داشتن قطعات با کیفیت ساخت بالا، باید دارای پنج فیلتر اولیه تصفیه آب شامل سه فیلتر پیش تصفیه جهت حذف اولیه املاح و مواد زائد آب، یک فیلتر ممبران یا اسمز معکوس جهت حذف تمام رسوبات و املاح درون آب و یک فیلتر پُست کربن بوگیر آب باشد.

در برخی از مدل های دستگاه تصفیه آب آکواجوی، فیلتر ممبران وجود ندارد و یا بجای فیلتر ممبران اسمز معکوس از اولترا فیلتر استفاده شده است که اولترا فیلتر کاربرد چندانی برای تصفیه آب های سنگین و پر املاح شهری ندارد و پنج فیلتری که در بالا گفته شد به همان ترتیب باید بر روی تصفیه آب آکواجوی قرار داشته باشند.

 

دستگاه آب تصفیه آکواجوی مدل زیر سینکی و یا مدل رومیزی به دلیل دارا بودن فیلتر ممبران باید حتما دارای قطعات برقی، پمپ آب و مخزن باشند و بدون این قطعات آب تصفیه آکواجوی عملا کارایی چندانی ندارد.

بدلیل فشردگی فیلتر ممبران اسمز معکوس، آب شهری با فشار کم قادر به عبور از فیلتر ممبران نمی باشد و به همین خاطر باید از وسیله ای استفاده کرد که بتواند فشار آب را چند برابر کند و این قطعه پمپ آب نام دارد که بر روی همه مدلهای آب تصفیه آکواجوی وجود دارد.

پمپ آب دستگاه آب تصفیه آکواجوی یکی از قطعات برقی است که فشار آب داخل دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی را چند برابر می کند و به دلیل وجود پمپ آب و اینکه دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی بتواند بصورت خودکار عمل تصفیه آب را انجام دهد باید از سوئیچ های کنترل کننده در دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی استفاده کرد که بصورت اتوماتیک برق دستگاه آب تصفیه آکواجوی را قطع و وصل کند.

به دلیل فشردگی زیاد فیلتر ممبران، مقدار آبی که بصورت مستقیم تصفیه می شود بسیار کم است و تصفیه هر 10 لیتر آب حدود 10 الی 15 دقیقه طول می کشد به همین دلیل یک مخزن فلزی بزرگ 19 لیتری در کنار دستگاه آب تصفیه آکواجوی قرار گرفته تا بتوان آبی را که توسط آب تصفیه کن آکواجوی تصفیه می شود را در داخل آن ذخیره کرد تا برداشت آب تصفیه شده از شیر روی سینک زمان زیادی نبرد.

شرکت های تولید کننده دستگاه تصفیه آب در دنیا وجود دارند که سعی دارند با تولید دستگاه تصفیه آب با کیفیت و تولید مدل های مشتری پسند بازار پر رونق دستگاه تصفیه آب را بدست بگیرند و برند خود را در این زمینه معروف و جهانی کنند.

یکی از شرکت هایی که به خوبی توانست در زمینه تولید دستگاه تصفیه آب انقلابی به پا کند شرکت کن جوی کانادا یا همان شرکت تصفیه آب آکواجوی است که اقدام به تولید دستگاه آب تصفیه aquajoy در سایز خانگی با استفاده از تکنولوژی اسمز معکوس و با استفاده از فیلتر ممبران کند.

شرکت کن جوی کانادا شرکت خود را به کشور تایوان در شرق آسیا انتقال داد و در این کشور اقدام به تولید دستگاه تصفیه آب آکواجوی با استفاده از آخرین تکنولوژی تولید تصفیه آب کند و مدل های متنوع دستگاه آب تصفیه aquajoy را برای هر نوع سلیقه تولید کند حتی افرادی که در انتخاب هر وسیله ای مشکل پسند هستند و به سختی می توانند هر وسیله ای را خریداری نمایند.

شرکت آکواجوی در سال 1382  که کارخانه اصلی آن در تایوان بود به بازار ایران آمد و اقدام به دستگاه آب تصفیه آکواجوی نمود و با اینکه در آن سال ها کمتر کسی از دستگاه آب تصفیه آکواجوی و طرز کار آن اطلاع کافی داشت و به نظر اکثر مردم احتیاجی به خرید دستگاه تصفیه آب آکواجوی نبود، در همان سال های اولیه ورود به ایران توانست با فروش خوبی روبرو شود و به یک برند خوب و با کیفیت دستگاه آب تصفیه آکواجوی تبدیل شود.

یکی دلایلی که باعث شد تا آب تصفیه آکواجوی به یک برند خوب و باکیفیت در ایران تبدیل شود و اعتماد همگان را به خود جلب کند خدمات خوب و بی نظیری بود که شرکت تولید کننده آب تصفیه کن آکواجوی به مشتریان خود ارائه می داد.

خدمات پس از فروش آب تصفیه آکواجوی شامل سرویس دوره ای منظم و سرویس دستگاه آب تصفیه آکواجوی در زمان گارانتی است بگونه ای که تا به حال هیچ یک از مشتریان شرکت تولید کننده آب تصفیه کن آکواجوی از نحوه سرویس و خدمات پس از فروش برند آکواجوی شکایت و نارضایتی نداشته است.

اما چرا برند تصفیه آب آکواجوی یک برند محبوب و پر فروش در ایران می باشد در ادامه به این دلایل اشاره خواهیم کرد.

شرکت تولید کننده آب تصفیه کن آکواجوی دارای نمایندگی های فروش در سرتاسر ایران می باشد.

بیشتر از 500 نمایندگی فروش آب تصفیه کن آکواجوی در تهران و تمامی استانها وجود دارد که نشان دهنده این است که فروشندگان زیادی تمایل به فروش تصفیه آب آکواجوی دارند و می خواهند یکی از صدها فروشنده تصفیه آب آکواجوی در ایران باشند و از طرفی نیز به دلیل کیفیت بالای تصفیه آب آکواجوی مشتریان زیادی  نسبت به خرید دستگاه تصفیه آب آکواجوی راغب هستند.


شماره تماس نمایندگی مرکزی فروش دستگاه تصفیه آب آکواجوی

02177999423 - 02177999407 - 09120296614


همیشه این نکته را به خاطر داشته باشید که تبلیغات می تواند بر فروش بیشتر تاثیر باشد و مردم را به خرید آب تصفیه کن آکواجوی ترغیب کند اما چه مسئله ای باعث می شود یک برند بتواند معروف شود و مشتری مبلغ خرید یک برند به دیگران شود. تبلیغ یک محصول به کیفیت بالای آن اشاره می کند و نشان می دهد مشتری از خرید یک محصول چقدر رضایت مند است.

شرکت تصفیه آب آکواجوی با تمام موانع و مشکلاتی که در بازار ایران برای واردات و فروش آب تصفیه آکواجوی وجود دارد از واردات یک محصول خارجی تا فروش با قیمت مناسب و ارائه خدمات و تامین قطعات برای تصفیه آب، کیفیت دستگاه تصفیه آب آکواجوی تولیدی خود را همیشه در اولویت قرار داده و تحت هیچ شرایطی کیفیت را فدای فروش بیشتر نکرده است.

دومین مسئله این است که شرکت تصفیه آب آکواجوی همیشه بر بازار فروش و ارائه دستگاه آب تصفیه کن aquajoy تسلط کافی داشته است به این معنی که تمام دستگاه تصفیه آب aquajoy ارائه شده به مشتریان توسط نمایندگی فروش آکواجوی، قطعات و فیلترهای دستگاه تصفیه آب aquajoy همگی اصل و متعلق به شرکت آکواجوی می باشد.

به دلیل نظارتی که شرکت آکواجوی بر بازار فروش آب تصفیه کن آکواجوی توسط نمایندگی های فروش دستگاه تصفیه آب aquajoy در ایران دارد تاکنون هیچ شخص و یا شرکتی نتوانسته تصفیه آب آکواجوی تقلبی و یا چینی به بازار عرضه کند و این مسئله نیز یکی از دلایل محبوبیت برند تصفیه آب آکواجوی می باشد.

برندهای تصفیه آب متعددی اقدام به فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران کردند اما پس از تحریم ایران و مشکل شدن فعالیت در بازار ایران نتوانستند به فعالیت خود در زمینه فروش تصفیه آب خانگی در بازار ایران ادامه دهند و بازار ایران را ترک کردند.

پس از این اقدام شرکت های معتبر در کناره گیری از بازار ایران،شرکت های زیادی از این موقعیت سوء استفاده کردند و با نام برندهای معتبر اقدام به تولید دستگاه تصفیه آب تقلبی نمودند.

برخی از دستگاه های تصفیه آب تولید شده در ایران از نظر کیفیت در حد قابل قبولی بودند و برخی دیگر از دستگاه های تصفیه آب تولید شده در ایران نیز از کیفیت پایینی برخوردار بودند و این مسئله باعث شد تا مشتری اعتماد خود را نسبت به برندهای تولیدی در ایران از دست بدهند و دنبال برندی باشند که بتواند به آن از نظر کیفیت اعتماد کنند.

برندهایی نظیر CCK و Soft Water برندهای محبوب تایوانی هستند که هر دو از کیفیت بالایی برخوردار هستند اما دستگاه های تصفیه آبی که در ایران با نام های CCK و Soft water  به فروش می رسند همگی تقلبی هستند و این برندها که در بازار موجود هستند تحت لیسانس برندهای خارجی نیستند و از معروفیت و محبوبیت  این دو برند سوء استفاده می کنند.

برندهای تقلبی هم اکنون در سایت های خرید اینترنتی با نام برندهای معتبر و با قیمتی بسیار پایین به فروش می رسند. اما در دستگاه تصفیه آب آکواجوی این طور نیست و تمام مدل های تصفیه آب آکواجوی و قطعات تولید شده برند آکواجوی اصل و با کیفیت می باشند.

سومین دلیل برای محبوبیت دستگاه تصفیه آب آکواجوی را می توان به خدمات بی نظیر و با کیفیت برند آکواجوی اشاره کرد. تمام دستگاه های تصفیه آب آکواجوی فروخته شده به مشتریان دارای سه سال ضمانت بی قید و شرط می باشند البته دستگاه آب تصفیه آکواجوی که از نمایندگی آکواجوی خریداری شده باشد نه از سایت های اینترنتی.

هر دستگاه آب تصفیه آکواجوی را که مشتری خریداری می کند از زمانی که نصب می شود دارای سه سال ضمانت تمام قطعات بغیر از فیلتر تصفیه آب می باشد. اگر شما دستگاه را از نماینده مجاز فروش تصفیه آب آکواجوی خریداری و نصب کرده باشید دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی خریداری شده توسط مشتری از هر مدلی که باشد علاوه بر ضمانت توسط نمایندگی فروش، توسط شرکت آکواجوی نیز ضمانت می گردد.

اگر دستگاه آب تصفیه آکواجوی که مشتری از نمایندگی خریداری می کند به هر دلیلی که نماینده مجاز آکواجوی نتواند به مشتری خدمات پس از فروش را به مشتری ارائه دهد شرکت مرکزی آکواجوی موظف است ضمانت آب تصفیه آکواجوی را بر عهده بگیرد و ادامه سه سال ضمانت آب تصفیه کن آکواجوی را برای مشتری انجام دهد.


شماره تماس نمایندگی مرکزی فروش دستگاه تصفیه آب آکواجوی

02177999423 - 02177999407 - 09120296614


تعهد شرکت آکواجوی در زمینه ادامه گارانتی دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی یک دلیل محکم و قانع کننده برای محبوبیت برند تصفیه آب آکواجوی است تا دستگاه آب تصفیه آکواجوی مورد نظر خود را از نمایندگی اصلی آکواجوی خریداری نماید.

کمی فکر کنید که اگر یک برند تصفیه آب با کیفیت خارجی و یا ایرانی را خریداری می کنید اما در زمان نیاز به سرویس در زمان ضمانت، آن برند نمایندگی معتبری نداشته باشد و یا قطعات دستگاه آب تصفیه پیدا نشود. مسلماً شما به این مسئله فکر می کنید که چرا دستگاه تصفیه آبی را نخریده اید که خدمات پس از فروش خوبی داشته باشد و تمام قطعات و فیلترهای آن برند در کشور موجود باشد اما ما به شما این اطمینان را می دهیم که آب تصفیه آکواجوی با تمام برندها متفاوت است و خدمات پس از فروش خوب و عالی دارد.

خرید دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی به تنهایی کافی نیست شما باید در زمان خرید به این مسئله فکر کنید که خدمات پس از فروش دستگاه آب تصفیه آکواجوی از خرید تصفیه آب آکواجوی مهم تر است.

پس باید تصفیه آب آکواجوی را خریداری کنید که خدمات خوب و عالی داشته باشد و تمام قطعات و فیلترهای آن دستگاه تصفیه آب در بازار پیدا شود. از مزایای خرید آب تصفیه کن آکواجوی این است که شرکت مرکزی آکواجوی هنوز در ایران فعالیت دارد و این تضمین به نماینده فروش و مشتری داده می شود که قطعات و فیلتر دستگاه آب تصفیه آکواجوی را برای مشتری تامین نماید و این یعنی اصول اولیه مشتری مداری.

چهارمین دلیل این است شرکت تصفیه آب آکواجوی تهران نظارت سخت گیرانه ای بر نمایندگی های فروش خود در سطح کشور دارد. قیمت آب تصفیه آکواجوی در بازار را شرکت آکواجوی تعیین می کند و نمایندگی مجاز فروش آکواجوی نمی تواند قیمت دستگاه تصفیه آب آکواجوی را کمتر و یا بیشتر از مقداری که شرکت آکواجوی برای نماینده فروش تصفیه آب آکواجوی خود تعیین کرده بفروشند و این مسئله باعث می شود تا قیمت تصفیه آب آکواجوی در سراسر ایران یکسان باشد.

تصفیه آب آکواجوی ساخت کدام کشور است

شرکت آکواجوی یک شرکت تولید کننده دستگاه تصفیه آب کانادایی است که در شرکت Canjoy کانادا تولید می شود. شرکت canjoy با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا اقدام به تولید دستگاه تصفیه آب آکواجوی در کارخانه ای که در کشور تایوان قرار دارد نمود.

در سال 1382 شرکت آکواجوی کانادا به ایران وارد شد و برند آکواجوی به دلیل کیفیت بالای دستگاه تصفیه آب آکواجوی، فیلترها و قطعات و طراحی اصولی به سرعت در میان مردم ایران به برندی محبوب تبدیل شد به طوریکه در طی سالهای 1390 الی 1395 توانست بالا ترین فروش در بین برندهای محبوب تولید کننده دستگاه تصفیه آب را از آن خود کند.

 


 

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب فلاکستک آمریکایی تولید تایوان بهترین و با کیفیت ترین برند تصفیه آب در ایران

برای دریافت جزئیات بیشتر بر روی عکس کلیک کنید


 

مدل های مختلف تصفیه آب لوتوس

 

هم اکنون شرکت آکواجوی دارای شش مدل دستگاه تصفیه آب آکواجوی می باشد که این مدل ها عبارتند از :

دستگاه تصفیه آب Lotus

 

هر برند یک گل سر سبد دارد که بوسیله آن معروف می شود و بر سر زبانها می افتد. دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل لوتوس پرفروشترین و محبوب ترین مدل تصفیه آب آکواجوی می باشد که یکی از مدل های زیر سینکی آب تصفیه آکواجوی به حساب می آید و از پنج فیلتر اصلی تصفیه آب آکواجوی بهره می برد.

پرفروش ترین مدل آب تصفیه کن آکواجوی که همان مدل لوتوس است از روش اسمز معکوس برای تصفیه آب استفاده می کند که سیستم اسمز معکوس یک روش عالی و فوق العاده است که با استفاده از یک غشاء پلیمری در اندازه نانو، می تواند آب را تصفیه کند و املاح و مواد مضر درون آب را حذف کند.

روش اسمز معکوس با اینکه روش جدیدی نیست اما تا به امروز بهترین روش تصفیه آب در تمام دنیا می باشد که تمام مدل های دستگاه تصفیه آب آکواجوی دارای روش اسمز معکوس هستند یعنی فیلتر ممبران دارند و به بهترین روش آب را تصفیه و قابل شرب می کنند. در روش اسمز معکوس که در آب تصفیه آکواجوی مدل لوتوس نیز استفاده می شود از یک فیلتر ممبران استفاده می شود که با استفاده از روش اسمز معکوس می تواند آب را تصفیه کند.

فیلتر ممبران موجود بر روی مدل لوتوس آب تصفیه کن آکواجوی نیز ساخت شرکت آکواجوی در تایوان می باشد البته در برخی از مدل های قدیمی آب تصفیه آکواجوی مدل لوتوس از فیلتر Asprine آمریکایی استفاده می شد که به دلیل گران بودن فیلتر ممبران آکواجوی جایگزین آن شد.

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل لوتوس که پرفروش ترین مدل آب شیرین کن آکواجوی می باشد دارای فیلترهای پیش تصفیه این لاین در جلوی دستگاه تصفیه آب آکواجوی و در قسمت پایین دستگاه لوتوس می باشند.

فیلترهای این لاینی که در تصفیه آب لوتوس بهترین ترین مدل آب تصفیه کن aquajoy استفاده می شود به هوزینگ فیلتر نیازی ندارند و از مزیت فیلترهای این لاین آب تصفیه کن آکواجوی مدل لوتوس تعویض فیلتر دستگاه به صورت کامل می باشد و این مزیت امکان آلوده شدن فیلتر تصفیه آب را به صفر می رساند به همین دلیل قیمت فیلتر این لاین کمی بالاتر از فیلترهای دیگر می باشد.

پرفروش ترین مدل آب تصفیه آکواجوی کانادایی دارای یک مخزن استیل 19 لیتری می باشد که می تواند تا حدود 12 لیتر آب تصفیه شده را در داخل خود ذخیره نماید. مخزن مدل لوتوس تصفیه آب آکواجوی به دلیل اینکه دارای یک لایه فلزی است در برابر ضربه و فشار داخل مخزن ناشی از ذخیره آب در داخل مخزن مقاوم است و تا چندین سال می تواند بدون هیچ گونه خرابی و مشکلی آب تصفیه شده توسط دستگاه لوتوس آب تصفیه آکواجوی را در داخل خود ذخیره کند. این مخزن ساخت شرکت تانک پک تایوان می باشد.

مخزن آب شیرین کن لوتوس از نوع مخازن تحت فشار است مخازن تحت فشار دارای مقدار هوا در داخل مخزن هستند که باعث می شود در هنگام پر شدن نخزن از آب هوای داخل مخزن فشرده شود و به آب فشار وارد کند تا آب بتواند با فشار زیاد از مخزن بیرون بیاید.

در داخل مخزن دستگاه لوتوس آب تصفیه کن aquajoy یک تیوپ لاستیکی قرار دارد که آب تصفیه در داخل تیوپ لاستیکی ذخیره می شود و در اطراف این تیوپ، هوا وجود دارد که در زمان پر شدن مخزن و فشرده شدن هوای داخل مخزن، آب تصفیه شده به بیرون با فشار رانده می شود و دیگر نیازی به پمپ آب جداگانه برای بیرون راندن آب داخل مخزن نمی باشد.

مخزن های فلزی قرمز رنگ آب داخل ساختمان ها که در موتور خانه وجود دارد به همین صورت آب را به بیرون می راند.

پمپ آب تصفیه آب آکواجوی مدل لوتوس یک پمپ آب قدرتمند از نوع دیافراگمی است که بر روی شاسی دستگاه لوتوس قرار دارد و دارای قدرت رانش آب برابر با 110 Psi است.

پمپ آب دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل لوتوس ساخت شرکت هیدون تایوان می باشد که پمپ آب پر قدرت و با کیفیتی تولید می کند.

با استفاده از فشاری برابر با 110 Psi که پمپ آب هیدون دستگاه آب تصفیه لوتوس تولید می کند آب شهری با فشار از فیلتر ممبران تصفیه آب لوتوس عبور می کند و هر چه فشار آب داخل دستگاه تصفیه آب آکواجوی بیشتر باشد، زمان تصفیه شدن آب تا حدود 20 دقیقه کاهش می یابد.

پمپ آب آب تصفیه کن آکواجوی مدل لوتوس 24 ولت است و ولتاژ پمپ آب دستگاه از طریق ترانس دستگاه تولید می شود. پمپ آب دستگاه لوتوس کاملاً بی صدا و لرزش بوده و شما در هنگام تصفیه کردن آب توسط دستگاه لوتوس هیچ نوع صدایی را نخواهید شنید.

دستگاه تصفیه آب Bloom

 

یکی از کم طرفدارترین مدل آب تصفیه کن آکواجوی مدل بلوم است که هنوز دلیل کم فروش بودن آن با توجه به کیفیت بالای ساخت این مدل مشخص نیست .

در مدل تصفیه آب آکواجوی مدل بلوم نیز مانند دیگر مدل های دستگاه تصفیه آب آکواجوی از روش اسمز معکوس برای تصفیه آب استفاده می کند که روش اسمز معکوس با استفاده از فیلتر ممبران آب تصفیه می شود که دارای یک غشاء پلیمری در مقیاس نانو است و می تواند آب را بصورت کامل تصفیه کند و املاح و مواد مضر درون آب را حذف کند.

تمام مدل های دستگاه تصفیه آب آکواجوی از سیستم اسمز معکوس استفاده می کنند یعنی از فیلتر ممبران در دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی مدل بلوم استفاده شده است. در روش اسمز معکوس که در آب تصفیه کن آکواجوی مدل بلوم استفاده شده است یک فیلتر ممبران با منافذ بسیار ریز در حد 0.0001 میکرون وجود دارد که فقط به آب و برخی از املاح اجازه عبور می دهد و بقیه مواد درون آب حذف می شوند. حتی میکروب هم نمی تواند از فیلتر ممبران عبور کند.

فیلتر ممبران موجود بر روی مدل بلوم آب تصفیه کن آکواجوی فیلتر ممبران Asprine آمریکایی می باشد که به دلیل گران بودن این فیلتر هم اکنون فیلتر ممبران آکواجوی بر روی تصفیه آب بلوم آکواجوی قرار گرفته است.

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل بلوم دارای فیلترهای پیش تصفیه کارتریجی در پایین دستگاه تصفیه آب آکواجوی و در قسمت پایین دستگاه لوتوس می باشند. فیلترهای کارتریجی که بر روی دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی مدل بلوم قرار گرفته اند به هوزینگ فیلتر احتیاج دارند که سه عدد هوزینگ فیلتر در پایین دستگاه آب تصفیه آکواجوی مدل بلوم قرار گرفته است. هر سه هوزینگ فیلتر بصورت مات سفید رنگ هستند و فیلتر درون هوزینگ دیده نمی شود.

تصفیه آب بلوم آب تصفیه آکواجوی دارای مخزن استیل 19 لیتری است که گنجایش این را دارد تا حدود 12 لیتر آب تصفیه شده را ذخیره کند. مخزن مدل بلوم دستگاه تصفیه آب آکواجوی دارای یک لایه فلزی است که در برابر ضربه و فشار داخل مخزن ناشی از فشار آب داخل مخزن مقاوم است و می تواند بدون هیچ گونه خرابی و مشکلی آب تصفیه شده توسط آب تصفیه آکواجوی را در خود ذخیره کند. مخزن تصفیه آب بلوم از نوع مخزن های تحت فشار می باشد و ساخت شرکت تانک پک تایوان است.

مخزن دستگاه بلوم آب تصفیه کن aquajoy دارای یک تیوپ لاستیکی در داخل مخزن است که آب تصفیه شده توسط دستگاه بلوم در آن ذخیره می شود و در اطراف تیوپ، هوای فشرده وجود دارد که هنگامی که مخزن از آب تصفیه شده پر می شود و فشرده شده و این هوای فشرده به آب درون مخزن فشار وارد کرده و آب را با فشار به بیرون می فرستد.

پمپ آب تصفیه آب آکواجوی مدل بلوم مانند پمپ آب مدل های دیگر تصفیه آب آکواجوی یک پمپ آب قدرتمند از نوع دیافراگمی است که بر روی شاسی دستگاه تصفیه آب بلوم قرار دارد و می تواند فشاری برابر با 110 Psi تولید کند. پمپ نصب شدن بر روی دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی مدل بلوم ساخت شرکت هیدون تایوان است.

استفاده از پمپ آب در دستگاه آب تصفیه آکواجوی باعث می شود آب با فشار بیشتری از فیلتر ممبران عبور کند و سرعت تصفیه آب چند برابر شود. پمپ آب نصب شده بر روی دستگاه تصفیه آب بلوم 24 ولت است که این ولتاژ توسط ترانس نصب شده در کنار پمپ آب تامین می شود.

 


شماره تماس نمایندگی مرکزی فروش دستگاه تصفیه آب آکواجوی

02177999423 - 02177999407 - 09120296614


 

دستگاه تصفیه آب LEGEND

 

یکی دیگر از مدل های پرفروش تصفیه آب آکواجوی بعد از دستگاه تصفیه آب لوتوس، مدل لجند می باشد که همانند دستگاه تصفیه آب بلوم است با این تفاوت که هوزینگ های فیلتر دستگاه لجند از نظر ظاهر کمی متفاوت است اما از نظر کارایی یکسان هستند.

در دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل لجند ( LEGEND ) از هوزینگ های دَبِل اورینگ استفاده شده که فیلترهای کارتریجی که در پایین صفحه نشان داده شده است درون هوزینگ ها قرار می گیرد.

برای باز گردن هوزینگ های فیلتر باید از آچار گرد مخصوص هوزینگ استفاده نمود و تعویض فیلتر کارتریجی آب تصفیه آکواجوی در دستگاه تصفیه آب لجند از تعویض فیلتر این لاین آب تصفیه کن آکواجوی سخت تر می باشد.

پمپ آب دستگاه آب تصفیه کن لجند نیز ساخت تایوان و از برند معروف هیدون می باشد که در دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل لجند نیز فشاری برابر با 110 Psi تولید می کند و این فشار بر روی سرعت تصفیه آب تاثیر بسزایی می گذارد.

در دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل لجند از فیلتر ممبران Asprine استفاده می شود که فیلتر ممبران Asprine ساخت تایوان و طراحی شرکت آمریکایی می باشد.

فیلتر ممبران آسپرین در صورتی که تعویض فیلتر تصفیه آب آکواجوی را در زمان گفته شده انجام دهید و با رعایت استاندارد مصرف یعنی 15 لیتر آب تصفیه شده در روز ، 4 الی 6 سال بر روی دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل لجند کار می کند.

دقت فیلتر ممبران Asprine دستگاه آب تصفیه لجند بقدری زیاد است که حتی میکروب و باکتری های موجود درون آب از فیلتر ممبران آسپرین نمی توانند عبور کنند .

مخزن دستگاه لجند نیز فلزی 19 لیتری از جنس استیل و ساخت کارخانه تانک پک می باشد که در بالای مخزن شیر مخزن قرار گرفته است و در کنار مخزن یک درپوش آبی رنگ برای تنظیم مقدار هوای داخل مخزن وجود دارد.

شیر آب دستگاه آب تصفیه آکواجوی مدل لجند از نوع اهرمی و فانتزی است که دارای روکش کروم می باشد و دارای ظاهری زیبا و شکیل می باشد.

 

دستگاه تصفیه آب Lilium

 

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل لیلیوم تنها دستگاه کاوردار یا رومیزی و کم حجم ترین مدل برند آکواجوی می باشد.

شرکت تولید کننده تصفیه آب آکواجوی با در نظر گرفتن سلیقه مشتریان، مدل کم حجمی را تولید کرده که دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل لیلیوم یکی از کم حجم ترین مدل های آکواجوی می باشد که بدلیل حجم کم دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل لیلیوم که در هر فضایی جا می شود و ظاهر شکیل و زیبایی که دارد دارای فروش خوبی بوده است.

تصفیه آب آکواجوی مدل لیلیوم یک دستگاه تصفیه آب آکواجوی کم حجم و کم جا می باشد که تمام قطعات و حتی مخزن ذخیره آب دستگاه در درون کاور کیس مانند دستگاه لیلیوم قرار گرفته اند.

در دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل لیلیوم به دلیل کم حجم بودن دستگاه تصفیه آب از فیلترها خطی یا InLine آکواجوی استفاده شده که این فیلترها به هوزینگ نیاز ندارند و به همین دلیل فضای کمتری اشغال می کنند و باعث می شود ابعاد دستگاه تصفیه آب آکواجوی کاهش یابد.

دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی مدل لیلیوم همانند دیگر مدل های دستگاه آب تصفیه آکواجوی دارای پنج فیلتر اصلی تصفیه آب می باشد اما در برندهای دیگر تصفیه آب ممکن است فیلتر ششم ( فیلتر مینرال یا فیلتر قلیایی ) وجود داشته باشد و در دستگاه تصفیه آب لیلیوم امکان اضافه کردن فیلتر ششم وجود ندارد.

مخزن دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی مدل لیلیوم دارای یک مخزن از جنس استیل است که این مخزن در داخل محفظه کیس مانند دستگاه تصفیه آب قرار می گیرد و می تواند تا 4 لیتر آب تصفیه شده را در داخل خود ذخیره کند.

مخزن دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی مدل لیلیوم ساخت شرکت تانک پک می باشد. به دلیل سنگین بودن مخزن دستگاه لیلیوم معمولاٌ مخزن را در پایین دستگاه قرار می دهند.

پمپ آب دستگاه آب تصفیه آکواجوی مدل لیلیوم در داخل کیس دستگاه لیلیوم قرار دارد و به دلیل پلاستیکی بودن قاب دستگاه تصفیه آب لیلیوم اگر در سطح صاف قرار نگیرد دچار لرزش شود و به صدا بیافتد.

پمپ آب دستگاه تصفیه آب لیلیوم نیز ساخت شرکت هیدون تایوان بوده و قدرتی برابر با 110 Psi تولید می کند تا آب درون فیلترهای دستگاه لیلیوم با فشار زیاد از فیلترها عبور کند.

ترانس دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی لیلیوم در کنار پمپ آب دستگاه لیلیوم قرار گرفته تا بتواند برق دستگاه تصفیه آب را تامین کند.

در مجموع کیفیت دستگاه تصفیه آب لیلیوم بسیار بالاست و مشتریانی که در منزل فضای کافی برای نصب دستگاه تصفیه آب ندارند بسیار مناسب می باشد.

 


شماره تماس نمایندگی مرکزی فروش دستگاه تصفیه آب آکواجوی

02177999423 - 02177999407 - 09120296614


 

دستگاه تصفیه آب Rose

 

دستگاه تصفیه آب اکواجوی مدل رز یکی از مدل های متفاوت شرکت آکواجوی است که یک مدل تصفیه آب نیمه کیسی می باشد.

آب تصفیه کن اکواجوی مدل رز یک مدل کم جا یا کم حجم نیمه کیسی است که ظاهر آن مانند یک کِیس کامپیوتر است و تمام دستگاه تصفیه آب آکواجوی در داخل کیس قرار دارد ولی مخزن دستگاه تصفیه آب در بیرون این کیس قرار دارد.

تصفیه آب آکواجوی مدل رز بیشتر برای مکان های مناسب است کمبود فضای داخل کابینت دارند که این مدل به راحتی در همه جا قرار می گیرد و می توان مخزن دستگاه رز را در جای دیگر قرار داد و با شلنگ به مخزن متصل نمود.

دستگاه تصفیه آب اکواجوی رز از نظر ابعاد کوچک تر از دیگر مدل های دستگاه تصفیه آب آکواجوی می باشد اما به دلیل اینکه مخزن دستگاه رز درون دستگاه تصفیه آب قرار ندارد شما دیگر نگرانی بابت فضایی که دستگاه آب تصفیه آکواجوی اشغال می کند را نخواهید داشت.

دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی مدل رز به دلیل شکل و چهار گوشی که دارد می توان آن را بر روی کابینت و یا فضاهای باز و محل هایی که از آنها کمتر استفاده می کنید و کاربردی ندارند می توانید قرار دهید.

تصفیه آب آکواجوی مدل رز دارای فیلتر این لاین آکواجوی می باشد فضای کمی اشغال می کند و تمام قطعات و فیلترها درون کیس دستگاه تصفیه آب آکواجوی رز جا می شود.

 

دستگاه تصفیه آب Tulip

 

یکی از دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل تولیپ که حالت نیمه کیسی دارد دستگاه تولیپ می باشد. حالت نیمه کیسی به این دلیل است که خود دستگاه اصلی کیس مانند است و درون قاب قرار گرفته است اما یک مخزن استیل 19 لیتری در کنار آن قرار دارد.

دستگاه آب تصفیه آکواجوی مدل تولیپ یک دستگاه تصفیه آب به روش اسمز معکوس است که دارای فیلتر ممبران یا فیلتر R.O می باشد.

دستگاه تصفیه آب Aquajoy مدل تولیپ دارای پنج فیلتر اصلی تصفیه آب می باشد که فیلترهای دستگاه از نوع این لاین می باشند و می تواند تا 90 درصد املاح و مواد درون آب را حذف کنند و آب قابل شرب و سالم به شما تحویل دهد.

دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی مدل تولیپ دارای ظاهری زیبا به رنگ آبی و سفید می باشد و دارای حجم کم می باشد و فضای کمی اشغال می کند که دستگاه اصلی را هم بر روی کابینت و هم داخل کابینت می توان قرار داد و مخزن را جداگانه در جای دیگر قرار داد.

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل تولیپ دارای یک مخزن فلزی 19 لیتری استیل است که بر خلاف دیگر دستگاه های تصفیه آب کِیسی مخزن ذخیره آب در داخل دستگاه قرار نمی گیرد و در کنار دستگاه قرار می گیرد و این یک مزیت محسوب می شود به این دلیل که نسبت به مخزن دستگاه های آب تصفیه آکواجوی کیسی مقدار آب بیشتری در خود جای می دهد.

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل تولیپ به دلیل داشتن فیلتر R.O یا همان فیلتر ممبران باید دارای پمپ آب، ترانس 24 ولت، شیر برقی و سوییچ های کنترل کننده کارکرد دستگاه تصفیه آب باشند.

پمپ استفاده شده در دستگاه تصفیه آب آکواجوی تولیپ از نوع 24 ولت می باشد و می تواند فشاری برابر با 110psi برای عبور آب از فیلتر ممبران تولید کند. پمپ آب دستگاه تولیپ هیچ صدایی در هنگام کارکرد ایجاد نمی کند.

ترانس دستگاه آب تصفیه آکواجوی تولیپ برق 24 ولت دستگاه را برای کارکرد تولید می کند و ساخت شرکت تایوان می باشد.

 

دستگاه تصفیه آب الیت

 

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل الیت یکی از مدل های جدید دستگاه آب تصفیه آکواجوی ساخت ایران می باشد که در ایران با قطعات اصلی آکواجوی مونتاژ می شود و یک نمونه مونتاژی از مدل لوتوس آکواجوی می باشد.

دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی الیت دارای فیلترهای پیش تصفیه این لاین یا خطی هستند و به دلیل وجود فیلتر این لاین در دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی، قیمت دستگاه تصفیه آب آکاوجوی کمی بالاتر از دو مدل آب تصفیه آکواجوی می باشد.

از مزیت استفاده از فیلتر این لاین در آب تصفیه کن آکواجوی می توان به تعویض فیلتر بصورت راحت و آسان دستگاه تصفیه آب اشاره کرد همچنین فیلترهای این لاین نیازی به هوزینگ ندارند و چون به صورت کامل تعویض می شوند و امکان ایجاد میکروب و باکتری در آنها وجود ندارد امکان آلوده شدن دستگاه تصفیه را به صفر می رسانند.

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل الیت یک دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی به روش اسمز معکوس است که در این مدل از دستگاه تصفیه آب آکواجوی از فیلتر ممبران یا R.O استفاده می شود و فیلتر ممبران مارک آکواجوی به عنوان فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب آکواجوی آب را بصورت کامل تصفیه کرده و مواد و املاح اضافه و سنگین را از آب جدا می کند.

فیلتر ممبران دستگاه آب تصفیه کن اکواجوی الیت تولید شرکت آکواجوی تایوان می باشد که از عمر بالایی برخوردار است.

در دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی الیت از یک مخزن 19 لیتری استیل و فلزی با رنگ کوره ای سفید استفاده می شود که گنجایش ذخیره کردن آب تصفیه تا حدود 12 لیتر را دارد.

مخزن دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی از نوع مخزن تحت فشار می باشد که درون مخزن یک تیوپ لاستیکی قرار دارد که آب تصفیه شده در درون این تیوپ ذخیره می شود و در اطراف این تیوپ هوای فشرده قرار دارد و هوای فشرده آب را با فشار از مخزن به بیرون می فرستد.

دربالای دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی الیت، بر روی شاسی دستگاه الیت فیلتر ممبران، پمپ آب دستگاه الیت، فیلتر پُست کربن و ترانس 24 ولت قرار دارد که همه این قطعات ساخت شرکت آکواجوی می باشد.

پمپ آب تصفیه آب آکواجوی مدل الیت دارای 90 Psi قدرت است و می تواند آب درون دستگاه را با فشار در دستگاه تصفیه آب الیت به جریان در آورد.

وجود پمپ آب در دستگاه تصفیه آب اکواجوی این مزیت را دارد که در مواقعی که فشار آب منزل مشتری کم می شود و یا در مناطقی که فشار آب داخل ساختمان کم است، پمپ آب می تواند آب را از داخل لوله ها مکش کند و با فشار زیاد از فیلترها بخصوص فیلتر ممبران عبور دهد. این یکی از مراحل تصفیه آب با آکواجوی محسوب می شود.

زمانی که پمپ آب بر روی دستگاه تصفیه آب آکواجوی نصب باشد باعث می شود مدت زمان تصفیه آب توسط آب تصفیه کن اکواجوی کاهش یابد.

پمپ آب دستگاه تصفیه کن آکواجوی الیت ساخت چین می باشد اما از نظر کیفیت در سطح بالایی است.

قطعات برقی که بر روی دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل الیت نصب شده است شامل ترانس 24 ولت 2 آمپر، سوییچ لو پرشر و های پرشر و شیر برقی از کیفیت بالایی برخوردار هستند و مانند مدل لوتوس عمر بالایی دارند.

در بالای دستگاه آب تصفیه آکواجوی مدل الیت یک شیر میکس فلزی قرار گرفته است تا در مواقعی که سختی آب پایین می آید و آب تصفیه شده تلخ می شود می توان به وسیله آن مقدار سختی آب تصفیه شده را تنظیم کرد و آب طعمی شیرین پیدا کند.

دستگاه آب تصفیه آکواجوی مدل الیت را می توان به یخچال ساید، آبسردکن و دستگاه های تولید یخ و قهوه ساز کافی شاپ وصل نمود و از آب تصفیه شده در این وسایل استفاده کرد تا از ایجاد رسوب و خرابی دستگاه ها جلوگیری کرد.

 


شماره تماس نمایندگی مرکزی فروش دستگاه تصفیه آب آکواجوی

02177999423 - 02177999407 - 09120296614


دستگاه تصفیه آب پرایم

 

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل Prime یکی دیگر از مدل های مونتاژی دستگاه تصفیه آب آکواجوی در ایران می باشد که این مدل نیز از کیفیت بالایی برخوردار است.

دومین مدل تصفیه آب مونتاژی شرکت آکواجوی مدل پرایم می باشد که از دستگاه آب تصفیه آکواجوی مدل LEGEND کپی برداری شده است.

دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی مدل پرایم دارای فیلتر کارتریجی است که این فیلترها در پایین دستگاه آب تصفیه Prime قرار دارد و فیلتر پیش تصفیه دستگاه پرایم می باشد.

فیلترهای کارتریجی به دلیل اینکه در هوزینگ فیلتر قرار می گیرند و تولید آنها زیاد تر از مدل این لاین می باشد کمی ارزان تر هستند و در طول مدت تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب پرایم هزینه کمتری برای مشتری دارند و این یک مزیت محسوب می شود.

دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی مدل پرایم یک مخزن فلزی 19 لیتری دارد که از جنس استیل است و از نوع مخزن تحت فشار می باشد و 12 لیتر آب تصفیه شده در داخل این مخزن جا می شود. مخزن دستگاه تصفیه آب پرایم سفید رنگ است و در کنار دستگاه آب تصفیه آکواجوی مدل پرایم بصورت ایستاده قرار می گیرد.

دستگاه آب تصفیه کن اکواجوی مدل پرایم دارای سه عدد هوزینگ فیلتر لاستیکی به رنگ مات است که در درون هوزینگ های تصفیه آب پرایم آکواجوی فیلترهای کارتریجی قرار می گیرند.

هر سه هوزینگ فیلتر دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی مدل Prime از نوع دَبل اورینگ هستند و در بالای هوزینگ دو واشر وجود دارد که باعث آب بندی هوزینگ در هنگام بستن می شود.

هوزینگ های دستگاه تصفیه آب آکواجوی پرایم از مواد پلاستیکی Food Grade ساخته شده اند که بهداشتی بوده و بر اثر استفاده طولانی مدت هیچ نوع بویی نمی گیرند.

شیر آب اهرمی دستگاه آب تصفیه آکواجوی مدل پرایم که بر روی سینک ظرفشویی نصب می شود از نوع نیمه فانتزی است که نصب شیر آب دستگاه آب تصفیه اکواجوی بر روی سینک ظرفشویی ظاهر نامطلوبی را ایجاد نمی کند.

پمپ آب دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی مدل پرایم نیز ساخت چین می باشد و فشاری برابر با 90 Psi تولید می کند که باعث سهولت عبور آب از تمام فیلترهای دستگاه پرایم می شود. پمپ آب دستگاه Prime یک پمپ دیافراگمی می باشد اما در هنگام کارکردن دستگاه پرایم هیچ گونه لرزش و صدایی تولید نمی کند.

شاسی دستگاه تصفیه آب آکواجوی پرایم  فلزی با رنگ کوره ای سفید می باشد که در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم است و تا سال های طولانی هیچ گونه آسیبی نمی بیند و خراب نمی شود.

شیر برقی و سوییچ های کنترل کننده تصفیه آب آکواجوی مدل پرایم ساخت شرکت آکواجوی می باشد که به دلیل کیفیت بالایی که این قطعات دارند با قطع و وصل شدن مکرر برق دستگاه تصفیه آب پرایم هیچ نوع آسیبی نمی بینند و خرابی آنها خیلی کم است.

 

دستگاه تصفیه آب 401

 

 

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل 401 آخرین و ارزان ترین مدل مونتاژ شده برند آکواجوی در ایران است که به تازگی به تنوع محصولات تصفیه آب آکواجوی اضافه شده است.

برای ارزان تر شدن تصفیه آب آکواجوی مدل 401 و کاهش قیمت تصفیه اب 401 علاوه بر پمپ آب دستگاه تصفیه آب که چینی می باشد از مخزن پلاستیکی 3.2 گالن یا 14 لیتری استفاده شده است که در مجموع می تواند تا حدود 9 لیتر آب تصفیه شده را در خود ذخیره کند.

استفاده از قطعات چینی بر روی دستگاه آب تصفیه آکواجوی مدل 401 به این معنی نیست که دستگاه آب شیرین کن 401 کیفیت خوبی ندارد. در تولید دستگاه تصفیه آب 401 آکواجوی از قطعات برندهای چینی معروف که کیفیتی برابر با محصولات تایوانی دارند استفاده شده است.

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل 401 در پایین دستگاه و همانند مدل پرایم دارای هوزینگ فیلتر است که در داخل آنها فیلترهای کارتریجی قرار می گیرد.

سه هوزینگ نصب شده بر روی دستگاه تصفیه آب 401 از نوع Food Grade و کاملاً بهداشتی می باشند که ماندن آب در این هوزینگ ها هیچ آلودگی میکروبی ایجاد نمی کند و تاثیری بر روی طعم و مزه آب ندارد.

مخزن دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی دستگاه 401 از نوع پلی اتیلنی می باشد که یک نوع پلاستیک مقاوم در برابر فشار و ضربه است.

مخزن پلی اتیلنی دستگاه 401 3.2 گالن یا 14 لیتر حجم دارد و گنجایش ذخیره آب تا 9 لیتر را دارد و از نظر اندازه و قطر از مخزن استیل فلزی در حدود 5 سانتی متر کوچک تر است.

پمپ آبی که بر روی تصفیه آب 401 قرار گرفته است از نوع LF چینی می باشد و کمی از پمپ چینی دو دستگاه الیت و پرایم ضعیف تر است و می تواند تا 80 Psi فشار تولید کند اما برای عبور دادن آب از فیلترها مناسب است و مشکلی در هنگام کارکردن دستگاه 401 پیش نمی آید.

 

فیلترهای دستگاه تصفیه آب آکواجوی :

سه مدل از دستگاه تصفیه آب آکواجوی مانند مدلهای Tulip ، Rose و Lilium کاوردار یا کیسی می باشند و تمامی فیلترها و قطعات دستگاه  در داخل یک جعبه شکیل قرار گرفته و می توان آن را بر روی میز و یا کابینت قرار داد و بقیه مدل های آب تصفیه آکواجوی زیر سینکی هستند و باید در درون کابینت نصب شوند.

5 مدل از دستگاه آب تصفیه آکواجوی مانند Tulip، Rose، Lilium، Elite و Lotus از فیلترهای خطی یا Inline در پایین دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی دارند.

در زیر نمونه ای از فیلترهای این لاین و فیلتر کارتریجی نشان داده شده است.

 

 

در دستگاه تصفیه آب آکواجوی مانند مدل Bloom ،Legend ، Prime و 401 از فیلترهای کارتریجی در هوزینگ های پایین دستگاه استفاده شده است.

 


شماره تماس نمایندگی مرکزی فروش دستگاه تصفیه آب آکواجوی

02177999423 - 02177999407 - 09120296614


سرویس های دوره ای برند آکواجوی :

هر دستگاه تصفیه آب خانگی پس از مدتی استفاده می گذرد نیاز به سرویس و تعویض فیلتر پیدا می کند. لازم نیست حتماً دستگاه خراب شود و یا آسیب ببیند تا سرویس دوره ای انجام شود بلکه برای حفظ سلامت دستگاه تصفیه آب آکواجوی و ثابت ماندن کیفیت آب تصفیه شده لازم است تا دستگاه تصفیه آب بصورت دوره ای سرویس شود.

سرویس های دوره ای دستگاه آب تصفیه آکواجوی بشرح زیر می باشد :

 

تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب آکواجوی :

تمامی فیلترهای تصفیه آب آکواجوی در زمان مشخصی تعویض می شوند که در دستگاه آب تصفیه آکواجوی، هر سه فیلتر پیش تصفیه پایین دستگاه تصفیه آب بایستی بین 6 الی 9 ماه بسته به میزان مصرف تعویض شوند.

فیلتر پُست کربن آب تصفیه آکواجوی هر سال یکبار باید تعویض شود .

فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب آکواجوی هر 2 سال باید تعویض شود.

 

تنظیم باد مخزن دستگاه تصفیه آب :

مخزن ذخیره آب دستگاه تصفیه آب آکواجوی از نوع تحت فشار می باشد به این معنی که در مخزن یک تیوب لاستیکی قرار دارد که آب درون آن ذخیره می شود و باد دور این تیوب قرار دارد و آب ذخیره شده در مخزن توسط فشار باد به بیرون رانده می شود.

مقدار فشار باد لازم برای بیرون راندن آب درون مخزن به مرور زمان کم شده و خالی می شود که اگر هر سال یکبار تنظیم نشود باعث پارگی تیوپ و خرابی مخزن می شود و شما را وادار به تعویض مخزن می کند.

 

بازدید دوره ای اتصالات و کپسول فاضلاب دستگاه تصفیه آب :

اتصالات پلاستیکی دستگاه تصفیه آب بایستی هر سال یکبار بازدید شوند چرا که ممکن است در اثر فشار آب و یا تغییر حرارت و رطوبت محل نصب دستگاه دچار فرسودگی و ترک شده و بشکنند.

کپسول فاضلاب دستگاه نیز باید سالی یکبار چک شود تا در اثر عبور رسوب آب از آن دچار گرفتگی نشود و فیلتر ممبران را خراب نکند.

 

فیلتر دستگاه تصفیه آب آکواجوی

هر دستگاه تصفیه آبی که شما خریداری می کنید دارای تعدادی فیلتر است که پس از مدتی باید تعویض شوند.

از آنجا که فیلترهای دستگاه تصفیه آب آکواجوی جزء قطعات مصرفی محسوب می شود و در مدت زمان معینی پس از استفاده از دستگاه تصفیه آب از بین می رود باید در زمان مشخصی که از سوی تولید کننده فیلتر مشخص می شود تعویض شوند.

فیلترهای دستگاه آب تصفیه آکواجوی به دلیل دارا بودن برخی از مواد می توانند بسیاری از املاح و مواد شیمیایی و خطرناک آب را به خود جذب و یا حذف کنند. فیلترها پس از مدتی یا از مواد زائد درون آب اشباع می شوند و دیگر نمی تواند مواد و رسوبات درون آب را به خود جذب کنند و یا آنها را حذف کنند و مواد زائد و اضافی درون آب با هر مقداری که به دستگاه تصفیه آب آکواجوی وارد می شوند با همان مقدار نیز به سمت فیلتر ممبران می روند و فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب آکواجوی را خراب می کنند.

در این حالت با عبور آب ناسالم از فیلترهای دستگاه تصفیه آب و عبور مواد زائد درون آب ممکن است مخزن ذخیره آب تصفیه شده دستگاه خراب شود و از آنجا که مخزن تصفیه آب را نمی توان شست ممکن است در مخزن آلودگی میکروبی ایجاد شود و سلامت شما را به خطر بیاندازد.

تعویض به موقع فیلتر تصفیه آب آکواجوی برای شما هزینه نیست بلکه پس اندازی است برای سلامتی شما. پس دقت کنید تا فیلترها را در زمان مشخص خود تعویض کنید.

فیلتر این لاین آکواجوی

در اکثر دستگاه تصفیه آب آکواجوی یعنی 4 مدل از دستگاه تصفیه آب آکواجوی مانند دستگاه الیت ، لوتوس ، لیلیوم و تولیپ از فیلتر این لاین استفاده شده است. فیلتر این لاین به فیلتری گفته می شود که سر و ته آن بسته است و برای استفاده از فیلتر باید شلنگ سفید دستگاه را به آن وصل کرد و از آن استفاده کرد.

فیلتر این لاین تصفیه آب آکواجوی به دلیل آنکه پس از مدتی بصورت کامل تعویض می شود نیاز به تمیز کردن و شستشو ندارد و درون آن میکروب و باکتری جمع نمی شود.

فیلتر این لاین آکواجوی که به فیلتر خطی معروف هستند دارای کیفیت بالایی هستند که در دو مدل درجه یک با مواد کربنی گیاهی و وزن بالای مواد کربنی وجود دارد  که به آن فیلتر اصلی آب تصفیه آکواجوی گفته می شود و مدل درجه دو که این مدل هم دارای مواد کربنی گیاهی هستند اما وزن آنها کمتر است و فیلتر سوم آن با فیلتر اصلی فرق دارد و مانند فیلتر اول است که به آن مدل LP گفته می شود.

فیلتر این لاین اصلی آب تصفیه کن آکواجوی که به آن فیلتر درجه یک گفته می شود از سه فیلتر این لاین تشکیل شده است که فیلتر اول فیلتر پلی پروپیلن می باشد که مواد درشت درون آب را حذف می کند، فیلتر دوم فیلتر کربن اکتیو می باشد که دارای مواد کربنی فعال است و می تواند کلر درون آب را خذف کند و فیلتر سوم فیلتر کربن بلاک است که دارای مواد کربنی فعال است که هم طعم مزه آب را می گیرد و هم به عنوان یک محافظ برای فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب آکواجوی عمل می کند و جلوی عبور ذرات درشت درون آب و سیاهی فیلتر دوم را به سمت فیلتر ممبران را می گیرد.

اما در فیلترهای این لاین درجه دو آکواجوی یا مدل LP علاوه بر اینکه مقدار حجم مواد کربن فعال در فیلتر دوم این لاین کمتر از فیلتر اصلی و در حد نصف است، در فیلتر سوم نیز به جای استفاده از کربن بلاک از فیلتر اول یا فیلتر پلی پروپیلن استفاده شده است که این کار باعث می شود تا قیمت پک فیلتر این لاین مدل LP کمتر از فیلتر اصلی آکواجوی باشد.

فیلتر کارتریجی آکواجوی

در 4 مدل از دستگاه تصفیه آب آکواجوی مانند دستگاه تصفیه آب لجند، پرایم، بلوم و 401 از فیلترهای کارتریجی استفاده شده است تفاوت فیلتر کارتریجی با فیلتر این لاین فقط در شکل ظاهر فیلتر می باشد و از نظر کارایی و نوع مواد استفاده شده در داخل فیلتر و ترتیب قرار گیری فیلترها با هم تفاوتی ندارند.

اولین فیلتر کارتریجی تصفیه آب آکواجوی، فیلتر پلی پروپیلن می باشد که از الیاف به هم تابیده شده پلی پروپیلن می باشد که بصورت یک استوانه تو خالی سفید رنگ به اندازه 10 اینچ می باشد که این فیلتر ذرات درشت درون آب را می گیرد و برخلاف فیلتر این لاین که درون یک پوسته قرار می گیرد باز است و برای استفاده فیلتر را باید درون هزینگ فیلتر قرار داد.

فیلتر دوم کارتریجی آب تصفیه آکواجوی همانند فیلتر دوم این لاین از مواد کربن فعال تشکیل شده است که در درون پوسته فیلتر قرار دارد و برای استفاده باید درون هوزینگ فیلتر قرار بگیرد.

فیلتر سوم کارتریجی هم می تواند فیلتر پلی پروپیلن باشد و یا فیلتر کربن بلاک، که این فیلتر نیز در درون پوسته قرار دارد و مانند دو فیلتر دیگر برای استفاده باید درون هوزینگ فیلتر قرار بگیرد.

فیلتر کارتریجی آب تصفیه کن آکواجوی از نظر قیمت از فیلتر این لاین ارزان تر است ولی از نظر کیفیت و کارایی با آنها برابر است و این اختلاف قیمت باعث می شود تا دستگاه هایی که از این فیلتر در آنها استفاده می شود تا حدودی ارزان تر باشند.

فیلتر ممبران آکواجوی

فیلتر ممبران همان فیلتر غشای اسمز معکوس است که در ابتدای این صفحه به آن اشاره شد. با اختراع فیلتر اسمز معکوس در اواسط دهه 60 میلادی گام بزرگی برای ساخت دستگاه تصفیه آب برداشته شد.

با استفاده از فیلتر ممبران اسمز معکوس به دلیل منافذ ریزی که غشای این فیلتر دارد می توان از هر آبی، آب شرب تهیه نمود حتی آب دریا البته باید گفت که استفاده از هر آبی برای تصفیه شدن و قابل شرب شدن نیاز به بررسی و آزمایش و استفاده از فیلترهای کمکی دارد که در این صفحه به آن اشاره نمی شود.

با استفاده از فیلتر ممبران آب تصفیه آکواجوی می توان از آبهای سطحی و آب هایی که در محیط اطراف ما است آب شرب تهیه نمود.

فیلتر ممبران یا فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب آکواجوی به تنهایی هم می توان در دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی برای تهیه آب شرب استفاده نمود البته در آبی با سختی حداکثر 3000 PPM و هم تنها فیلتری است که می تواند آب را تصفیه کرده و مواد و املاح سنگین و زائد آب را جدا کند.

فیلتر ممبران در کیفیت های مختلف ، حجم و اندازه های مختلف در چندین کارخانه ساخته می شود و بسته به برند فیلتر ممبران کیفیت آبی را که تصفیه می کند متفاوت است.

فیلتر ممبران آکواجوی یکی از فیلترهایی است که در کارخانه آکواجوی تایوان ساخته می شود و برای استفاده در دستگاه تصفیه آب آکواجوی طراحی و تولید می شود. در سال های نچندان دور از فیلتر برند  Asprine در دستگاه های تصفیه آب اکواجوی استفاده می شد . فیلتر ممبران آسپرین ساخت آمریکا است اما در سال های اخیر به دلیل تحریم و بالا رفتن نرخ ارز و گران شدن این فیلتر از فیلتر ممبران اکواجوی که ساخت تایوان است در دستگاه های آب تصفیه آکواجوی استفاده می شود.

فیلتر ممبران آکواجوی برای مصارف خانگی در اندازه ده اینچ تولید می شود که می تواند حداکثر تا 400 لیتر آب را در شبانه روز تصفیه کند.

فیلتر پست کربن آکواجوی

در تمام مدل های آب تصفیه کن آکواجوی بعد از فیلتر ممبران که چهارمین فیلتر دستگاه تصفیه آب است فیلتری قرار دارد که به آن فیلتر بوگیر یا پُست کربن گفته می شود.

فیلتر پست کربن با استفاده از مواد کربن گیاهی می تواند طعم و بوی احتمالی آب که ممکن است در اثر ماندن آب درون مخزن ایجاد شود را حذف کند.

فیلتر پُست کربن پنجمین فیلتر تصفیه آب اکواجوی و آخرین فیلتر دستگاه تصفیه آب آکواجوی می باشد و بعد از آن فیلتر دیگری بر روی دستگاه تصفیه آب وجود ندارد.

در تمام مدل های تصفیه آب اکواجوی فقط پنج فیلتر اصلی تصفیه آب وجود دارد که این پنج فیلتر در تمام دستگاه های تصفیه آب وجود دارد و ترتیب قرارگیری هر پنج فیلتر به صورتی است که گفته شد و فیلترهای ششم به بعد به دلخواه مشتری بر روی دستگاه تصفیه آب نصب می شود.

خدمات پس از فروش برند آکواجوی :

این خدمات عبارتند از :

تامین قطعات اصلی و با کیفیت دستگاه تصفیه آب

تامین فیلترهای اصلی و با کیفیت دستگاه تصفیه آب

سرویس و تعمیر دستگاه تصفیه آب در هنگام خرابی

جابجایی دستگاه آب از مکانی به مکان دیگر

 

 

پرفروش ترین محصولات

درباره ما

شرکت آبرسان تهران در طی سالیان متمادی توانسته رضایت مشتریان زیادی را با ارائه خدمات پس از فروش گسترده جذب نماید که از مهمترین مشتریان این شرکت می توان به شرکت آزاد راه تهران شمال، سازمان توسعه معادن و صنایع معدنی، سازمان توسعه صادرات ایران ،دانشکده دندانپزشکی، آزمایشگاه خاک و مکانیک دانشگاه تهران، آزمایشگاه شیمی دانشگاه علم و صنعت ، معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری و پژوهشکده پلیمر و مواد ایران اشاره نمود

تماس باما

آدرس: تهران بزرگرراه رسالت خیابان دردشت خیابان هراتی پلاک 39

 ایمیل: abresantehran@gmail.com

تلفن:  77933083(021)-77999407(021)-77999423(021)

موبایل:09120296614 - 09193041965

واتس اپ- ایتا- روبیکا: 09120296614

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد. 2024© | طراحی سایت دارکوب

toTop