همیشه خرید دستگاه تصفیه آب آکواجوی خوب و با کیفیت مشکل تمام مشتریانی است که می خواهند یک خرید آب تصفیه آکواجوی با کیفیت و در عین حال با قیمت مناسب را تجربه کنند . شرکت آبرسان تهران به عنوان فروشنده دستگاه تصفیه آب آکواجوی همیشه این پرسش در ذهنمان هست که چگونه می توان روش تشخیص محصول خوب و خرید دستگاه تصفیه آب آکواجوی خوب را به مشتری نشان داد تا مشتری پس از توصیف دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی ، راحت تر بتواند آب شیرین کن آکواجوی را انتخاب کند . مشتری زمانی که با فروشندگان شرکت تماس می گیرند نوعی سردرگمی دارد و نمی داند چه چیزی راجع به خرید دستگاه تصفیه آب آکواجوی بپرسند و یا اصلاً نمی دانند دستگاه آب تصفیه آکواجوی چه کاری انجام می دهد و هنگام خرید آب تصفیه آکواجوی چه نکاتی را باید در نظر بگیرد . اما ما در جواب این پرسش می خواهیم بگوییم اگر تا انتها این مطلب را بخوانید می توانید تا حدود زیادی در انتخاب و خرید اب شیرین کن آکواجوی مصمم تر باشید و راحت تر خرید نمایید .اما دستگاه تصفیه آب آکواجوی چیست و چگونه یک دستگاه آب شیرین کن آکواجوی اصل را انتخاب کنیم .

دستگاه تصفیه آب آکواجوی وسیله ای است که می تواند آب مصرفی و شرب روزانه ما را تا حدود زیادی پالایش کند و مواد و املاحی را که نمی خواهیم درون آب باشد و یا برای بدن ما مضر است را از آب جدا کند . آب تصفیه کن آکواجوی کانادا یک دستگاه برقی مکانیکی می باشد که بصورت خودکار عمل تصفیه آب را انجام می دهد و دیگر نیازی به سر کشی و روشن و خاموش کردن دستی ندارد .

اما دستگاه آب تصفیه آکواجوی که امروزه بر سر زبانها افتاده چکاری انجام می دهد که توانسته بعد از گذشت تنها دو دهه از ورود به ایران به عنوان یکی از نیازهای لازم زندگی امروزی مطرح شود ؟

در جواب این سوال باید بگوییم که دستگاه آب شیرین کن آکواجوی می تواند املاح و مواد سنگین درون آب را حذف کند و آب سبک و قابل نوشیدن از هر نوع آبی را به شما بدهد . مشتریانی که برای اولین بار از آب دستگاه آب تصفیه آکواجوی اصل کانادا  استفاده می کنند شگفت زه می شوند که چگونه یک دستگاه آب شیرین کن آکواجوی می تواند چنین آب سبک و خوشمزه ای را تولید کند آن هم از بدترین نوع آبها .  خرید دستگاه آب تصفیه آکواجوی خوب و با کیفیت از اهمیت زیادی برخوردار است به این دلیل که یک دستگاه تصفیه آب آکواجوی خوب باید بتواند املاح و مواد سمی درون آب را حذف کند و آب عاری از مواد زائد را به شما ارائه دهد . اما مواد سمی و مضر درون آب چه هستند ؟

1-کلر

این ماده به عنوان ماده ضد عفونی کننده آب در سیستم تصفیه آب شهری به کار می رود . مقدار کلری که به آب در حین صاف شدن در حوضچه های آرامش مورد استفاده قرار می گیرد باید به مقدار مشخصی باشد اما برخی از مواقع مقدار کلر فراتر از این مقدار می شود و باعث می شود که طعم و مزه آب عوض شود . کلر یک ماده سمی است که مقادیر زیاد آن مسمومیت و مرگ را به دنبال دارد . این ماده ضد عفونی کننده برخی از میکروب ها را از بین می برد و برخی دیگر را غیر فعال می کند. دستگاه تصفیه آب آکواجوی خوب و با کیفیت اولین کاری که انجام می دهد این است بیشترین مقدار کلر را از آب توسط کربن پودری فعال که طی فرایند خاصی تولید می شود را از آب حذف می کند . هنگامیکه شما با آب شهری چای درست می کنید این ماده بر روی طعم و مزه چای اثر می گذارد و باعث می شود تا پس از صرف چای ، احساس ترش کردن به شما دست می دهد . اما وقتی که این ماده از آب شرب شما حذف شود علاوه بر سلامت دستگاه گوارش شما ، طعم و مزه سبکتری هنگام نوشیدن آب تجربه می کنید .

2-نیترات

نیترات ماده ای است که از طریق فضولات انسان و حیوان ، کودهای شیمیایی کشاورزی و پساب های برخی از کارخانه جات مانند مهمات سازی و کاغذ سازی به آب نفوذ می کند . هنگامیکه نیترات بر اثر خوردن غذای آلوده شده به نیترات و یا آب با نیترات بالا به بدن وارد می شود درون روده به نیتریت تبدیل می شود . نیتریت یک ماده خطرناکی است که می تواند به هموگلوبین درون خون که وظیفه اکسیژن رسانی در بدن را بر عهده دارد بچسبد و آن را تبدیل به متوهموگلوبین کند و مانع اکسیژن رسانی در بدن شود . این ماده یکی از مواد خطرناکی است که مقدار بالای آن در آب که نباید بیشتر از 15 میلی گرم در لیتر باشد یک خطر جدی برای سلامت انسان محسوب می شود . متاسفانه در آب شهری و برخی از آب چاه هایی که در زمین های کشاورزی و جنگل ها وجود دارد مقادیر زیادی از نیترات در آب شهری و یا آب چاه وجود دارد که تنها عامل کم کردن این مقدار نیترات خرید دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی و یا هر برند دیگر می باشد .

3-کربونات کلسیوم و سدیم

هنگامیکه آب در یک ظرف به نقطه جوش می رسد حرکت مولکول های آن بیشتر می شود که این امر باعث می شود تا کربونات ها به دیواره ظروف و لوله ها بچسبند و به مرور زمان سفت شوند و ماده سفید رنگی را تشکیل دهند که به آن رسوب می گویند . رسوباتی را که شما درون کتری مشاهده می کنید همان کربونات ها هستند که به دیواره ظروف می چسبند . اما دلیل وجود کربونات ها درون آب چیست ؟ هنگامیکه آب در لایه های پایین زمین جریان دارد مواد درون آب به خصوص کلسیوم و منیزیوم با مواد آلی و کربن موجود در زمین ترکیب می شوند و کربونات ها را تشکیل می دهند . مانند کربونات کلسیوم که از ترکیب شدن کربن با کلسیوم بوجود می آید و ترکیب سختی را تشکیل می دهد که دفع آن حتی برای بدن و کلیه سخت است و در برخی از افراد که کلیه های ضعیف و کم کار دارند رسوب می کند و بصورت سنگ در می آید و سنگ کلیه را تشکیل می دهد . دستگاه تصفیه آب آکواجوی می تواند تا 90 درصد این مواد آلی و سنگین را از اب حذف نماید .

4-میکروب ، باکتری و انگل

در هر آبی حتی آب شهری که گفته می شود تصفیه شده است و با کلر ضد عفونی می شود ممکن است میکروب و انگل وجود داشته باشد . دستگاه آب شیرین کن آکواجوی که دارای سیستم اسمز معکوس است یعنی فیلتر ممبران دارد می تواند تا 80 درصد میکروب های شناخته شده را از آب حذف نماید . بر طبق گفته شرکت های سازنده فیلتر ممبران تا 75 درصد میکروب های درون آب به دلیل بزرگ تر بودن از اندازه منافذ فیلتر ممبران نمی توانند از فیلتر ممبران دستگاه آب تصفیه آکواجوی کانادایی عبور کنند و دفع می شوند .

این مواردی که گفته شد تنها بخشی از مزایای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی آکواجوی می باشد . درست است که هر دستگاه یا وسیله ای یکسری معایب هم دارد اما مزایای دستگاه آب تصفیه آکواجوی از معایب آن بیشتر است

حال خودتان تصمیم بگیرید که آبی را که می خواهید روزانه مصرف کنید بدون مواد و سموم باشد یا آبی باشد که این مواد را نداشته باشد .

 

 

حال می خواهیم در مورد دستگاه تصفیه آب آکواجوی اصل کانادا بیشتر بدانیم .

برندهای گوناگون تصفیه آب در ایران وجود دارد که هریک برای خود داستانی دارند و برای فروش بیشتر بر سر بدست آوردن بازار با یکدیگر رقابت می کنند . این رقابت برای فروش بیشتر است و به همین دلیل شرکت های بزرگ تولید کننده دستگاه تصفیه آب همیشه با هم بر سر کیفیت محصولات خود رقابت می کنند . برندهای متنوع چینی ، ایرانی و تایوانی وجود دارد که هرکدام کیفیت و قیمت متفاوتی دارند و هرگز نمی توان دو برند را باهم مقایسه کرد چرا که هر برند مزایا و نقطات ضعفی دارد . اما ما می خواهیم امروز در مورد یک برند نام آشنا صحبت کنیم و نام این برند دستگاه اب تصفیه آکواجوی کانادا است :

دستگاه تصفیه اب آکواجوی کانادا

ما در ادامه این صفحه به توصیف برند دستگاه تصفیه آب آکواجوی می پردازیم  و می خواهیم شما را با انواع مدل و قیمت های تصفیه آب آکواجوی کانادایی تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی آکواجوی بیشتر آشنا کنیم تا هنگام خرید تصفیه آب آکواجوی انتخاب راحت تری داشته باشید . هر چه اطلاعات شما در مورد دستگاه آب تصفیه آکواجوی مورد نظر بیشتر باشد با اطمینان خاطر بیشتری مدل و نوع دستگاه آب شیرین کن آکواجوی را انتخاب می کنید . به همین جهت اول باید بدانید که دستگاه تصفیه آب aquajoy چیست و چه موادی را از آب حذف می کند و اینکه چرا در زندگی امروز به دستگاه تصفیه آب آکواجوی احتیاج داریم .

تصفیه آب آکواجوی در سال 1382 وارد ایران شد و از همان ابتدای ورود به بازار ایران به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب بر سر زبانها افتاد و توانست بازار ایران را به دست بگیرد . دستگاه تصفیه آب آکواجوی تولید شرکت Canjoy کانادا بوده و در کارخانه آن که در کشور تایوان می باشد تولید می شود . برند آکواجوی تولید کننده قطعات و دستگاه آب شیرین کن آکواجوی در کیفیت جهانی می باشد و کیفیت محصولات تولیدی برند آکواجوی در حدی است که از بدو ورود به ایران تا کنون توانسته از فروش خوبی برخوردار باشد و معروفیت برند آکواجوی به حدی است که امروزه اکثر مشتریان ، این برند را می شناسند و خرید آب تصفیه آکواجوی را به دیگران نیز توصیه می کنند . اما دلیل دیگر معروفیت اب تصفیه اکواجوی با توجه به وجود رقبای سر سخت تایوانی دیگر ، خدمات پس از فروش بسیار خوب و عالی است که این برند به مشتریان خود ارائه می دهد .  همیشه ارائه خدمات پس از فروش عالی است که باعث ماندگاری یک محصول و به سر زبان افتادن آن برند می شود . معروفیت دستگاه تصفیه آب آکواجوی به حدی است که در اکثر شرکت ها و سازمان ها ، دستگاه آب تصفیه آکواجوی دیده می شود و برندهای دیگر به ندرت در شرکت ها و سازمانها یافت می شوند .

برند تصفیه آب آکواجوی کانادا برای هر نوع سلیقه یک دستگاه آب شیرین کن آکواجوی طراحی و تولید کرده است و حتی مشتریانی که از نظر فضای داخلی و کابینت دارای مشکل هستند را نیز فراموش نکرده و برای آنها نیز دستگاه تصفیه آب آکواجوی رومیزی و کم جا تولید کرده که از نظر حجم و ابعاد فضای کمی اشغال می کند . همچنین برند آکواجوی دارای چندین مدل دستگاه اب تصفیه کن خانگی آکواجوی است که شامل همه سلیقه ها می شود . این برند حتی برای کسانی که مشکل کمبود فضای آشپزخانه را دارند نیز یک مدل را در نظر گرفته است که در ادامه به توضیح آن می پردازیم

دستگاه تصفیه آب آکواجوی تولید کشور تایوان می باشد که تحت لیسانس کانادا در این کشور تولید می شود . دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی که در تایوان تولید می شوند عبارتند از :

دستگاه تصفیه آب لوتوس Lotus

دستگاه تصفیه آب لجند Legend

دستگاه تصفیه آب لیلیوم Lilium

دستگاه تصفیه آب رُز Rose

دستگاه تصفیه آب تولیپ Tolip

تمام مدل های دستگاه آب شیرین کن آکواجوی تایوانی گفته شده تولید تایوان می باشند و همگی از تکنولوژی اسمز معکوس یا R.O استفاده می کنند که بهترین روش تصفیه آب در جهان تا به امروز همین روش اسمز معکوس می باشد که حتی کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز با همین روش آب دریا را تصفیه می کنند . تمام دستگاه تصفیه آب آکواجوی بایستی پنج فیلتر برای تصفیه کامل آب داشته باشند که هر کدام از این فیلتر یک کار بخصوص در تصفیه آب انجام می دهند و باید حتما بر روی دستگاه تصفیه آب آکواجوی وجود داشته باشند . فیلترهای دستگاه تصفیه آکواجوی همگی از یک استاندارد برخوردار هستند به این معنی که ممکن است شکل ظاهر آنها با هم متفاوت باشد اما از نظر کارکرد و مواد درون فیلتر با هم یکسان هستند و تفاوتی ندارند . دستگاه تصفیه آب آکواجوی دارای یک مخزن ذخیره آب 19 لیتری هستند که این مخزن ها فلزی بوده و لایه درونی آنها از جنس پلی اتیلن آنتی باکتریال می باشد .

دستگاه آب تصفیه آکواجوی به دلیل وارداتی بودن و قیمت بالای ارز ، از قیمت بالایی برخوردار هستند که محدوده قیمتی آنها بین 12 الی 14 میلیون تومان می باشد اما خبر خوب این است که شرکت آکواجوی به تازگی اقدام به مونتاژ سه مدل دستگاه تصفیه آب آکواجوی در ایران نموده است که این عمل منجر به کاهش بسیار زیاد قیمت تمام شده محصول شده است . قیمت پایین دستگاه تصفیه آب آکواجوی مونتاژ ایران باعث شده تا مشتریان زیادی اقدام به خرید اب تصفیه آکواجوی تولید ایران نمایند . این سه مدل دستگاه آب شیرین کن آکواجوی ساخت ایران عبارتند از :

دستگاه تصفیه آب الیت Elit

دستگاه تصفیه آب پرایم Prime

دستگاه تصفیه آب 401

هر سه مدل آب تصفیه آکواجوی تولید ایران دارای قطعات اصلی شرکت آکواجوی هستند که فقط در ایران مونتاژ می شوند و با دستگاه آب تصفیه تایوانی اصل هیچ تفاوتی ندارند و تمام مدل های دستگاه آب شیرین کن آکواجوی ساخت ایران و حتی تصفیه آب آکواجوی تایوانی دارای سه سال ضمانت بی قید و شرط هستند و این مدت ضمانت نشان دهنده کیفیت بالای آب تصفیه کن آکواجوی می باشد . ما این اطمینان را به شما می دهیم که با خرید دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی هرگز پشیمان نخواهید شد و دیگران را نیز به خرید اب شیرین کن آکواجوی ساخت ایران تشویق می نمایید .

در ادامه به توضیح اجمالی بهترین مدل آب تصفیه آکواجوی می پردازیم تا شما انتخاب بهتری در این زمینه داشته باشید .

 

تصفیه آب آکواجوی

 

 تصفیه آب آکواجوی

دستگاه تصفیه آب الیت Elit

دستگاه تصفیه آب الیت یکی از مدل های جدید دستگاه آب تصفیه آکواجوی ساخت ایران می باشد که در ایران مونتاژ می شود و برگرفته از مدل لوتوس آکواجوی می باشد . دستگاه تصفیه آب الیت آکواجوی دارای فیلترهای پیش تصفیه این لاین می باشد و به دلیل وجود همین نوع فیلتر در دستگاه آب تصفیه الیت آکواجوی ، قیمت محصول کمی بالاتر از مدل های دیگر آب تصفیه ساخت ایران می باشد .از مزیت فیلترهای این لاین آب تصفیه کن آکواجوی می توان به تعویض فیلتر راحت و آسان تصفیه اب الیت آکواجوی اشاره کرد همچنین این فیلترها به دلیل اینکه برای استفاده نیاز به وسیله ای ندارند بعد از مدتی کامل تعویض می شوند و امکان ایجاد میکروب و باکتری در آنها از بین می رود .

دستگاه تصفیه آب الیت آکواجوی یک دستگاه آب تصفیه آکواجوی دارای تکنولوژی اسمز معکوس است که در این مدل از دستگاه تصفیه آب آکواجوی از فیلتر ممبران اسمز معکوس استفاده می شود و فیلتر ممبران آکواجوی به عنوان فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب آکواجوی است که آب را بطور کامل تصفیه کرده و مواد و املاح زائد و اضافه را از آب جدا می کند . فیلتر ممبران موجود در دستگاه آب شیرین کن الیت ساخت شرکت آکواجوی می باشد که ساخت کشور تایوان می باشد و از طول عمر بالایی برخوردار است . فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل الیت با دارا بودن منافذ بسیار ریز در حد نانو می تواند بیشتر املاح و مواد سمی درون آب مانند نیترات را از آب حذف کند .

دستگاه آب تصفیه کن الیت دارای یک مخزن 5 گالن فلزی می باشد که حجم کل این مخزن در حدود 19 لیتر است و گنجایش آب تصفیه شده تا حدود 12 لیتر را دارد . مخزن دستگاه آب شیرین کن الیت از نوع تحت فشار می باشد به این معنی که درون این مخزن یک تیوپ لاستیکی قرار دارد که آب تصفیه شده در درون این تیوپ جمع می شود و در اطراف این تیوپ هوای فشرده قرار دارد و این هوای فشرده است که آب را با فشار از مخزن به بیرون هدایت می کند .

در دستگاه آب تصفیه الیت آکواجوی بر روی شاسی دستگاه تصفیه آب الیت و در کنار فیلتر ممبران و پمپ آب دستگاه آب تصفیه الیت قرار دارد که این پمپ آب نیز ساخت شرکت آکواجوی می باشد . پمپ آب تصفیه آب الیت آکواجوی دارای 110 Psi قدرت است و می تواند اب را با فشار درون دستگاه تصفیه الیت به جریان در آورد . وجود پمپ آب در دستگاه تصفیه آب اکواجوی این مزیت را دارد که در مواقعی که فشار آب شهری کم می شود و یا در مناطقی با آب کم فشار ، پمپ آب می تواند آب را با شدت زیاد از فیلترها عبور دهد و مدت زمان تصفیه آب توسط آب شیرین کن الیت را کاهش دهد . پمپ اب دستگاه الیت از نوع دیافراگمی است و ولتاژ کاری آن 24 ولت 2 آمپر می باشد که باعث می شود تا مصرف برق دستگاه تصفیه آب الیت در زمان کارکرد دستگاه آکواجوی به شدت کاهش یابد .

در دستگاه تصفیه آب الیت آکواجوی تعدادی قطعات برقی وجود دارد که عبارتند از ترانس 24 ولت 2 آمپر ، سوییچ لو پرشر و های پرشر و شیر برقی که هر کدام از این قطعات بر روی دستگاه تصفیه آب آکواجوی بر کارکرد اتوماتیک دستگاه الیت تاثیر دارند .

همچنین دستگاه اب تصفیه آکواجوی مدل الیت دارای یک شیر میکس فلزی است که در بالای شاسی دستگاه آب تصفیه کن الیت قرار گرفته است و به وسیله آن می توان مقدار سختی آب تصفیه شده را تنظیم کرده و آب تصفیه شده از حالت تلخ و بی مزه و به آبی قابل نوشیدن و گوارا تبدیل کرد . تنظیم کردن مقدار سختی آب توسط شیر میکس دستگاه تصفیه الیت بسیار سخت است و فقط با داشتن دستگاه سختی سنج و تجربه در این کار آن را انجام داد .

دستگاه آب تصفیه الیت آکواجوی را می توان به یخچال ، آبسردکن و دستگاه های تولید یخ و قهوه ساز موجود در کافی شاپ ها وصل نمود و از آب تصفیه شده در این وسایل استفاده نمود .

دستگاه آب شیرین کن الیت آکواجوی از محبوبیت و فروش بالایی در دستگاه تصفیه آب آکواجوی تولید ایران برخوردار است و خرید تصفیه آب آکواجوی مدل الیت به شما توصیه می شود .

 


 

دستگاه تصفیه آب پرایم Prime

یکی دیگر از مدل های آب شیرین کن آکواجوی ساخت ایران ، دستگاه تصفیه آب پرایم آکواجوی ساخت ایران می باشد که از آب تصفیه کن آکواجوی مدل لجند ساخت تایوان بهره گرفته است و سعی شده تا آب شیرین کن آکواجوی تولید ایران با قیمتی ارزان تر در اختیار مشتریان عزیز قرار بگیرد . دستگاه تصفیه آب پرایم آکواجوی ظاهر آن با مدل آب تصفیه الیت متفاوت است و از فیلتر کارتریجی در دستگاه تصفیه آب پرایم آکواجوی استفاده می شود . فیلتر کارتریجی فیلتری است که برای استفاده به هوزینگ فیلتر نیاز دارد ولی فیلتر این لاین به صورت مستقیم در دستگاه تصفیه آب آکواجوی استفاده می شود . هوزینگ فیلتر به محفظه فیلتر گفته می شود که در دستگاه آب تصفیه کن اکواجوی بصورت ایستاده یا عمودی قرار دارد و قسمت پایینی هوزینگ باز می شود و فیلتر درون آن قرار می گیرد همین دلیل باعث شده تا  فیلتر کارتریجی از فیلتر این لاین ارزانتر شود و باعث می شود تا قیمت نهایی دستگاه آب شیرین کن آکواجوی کمتر شود . مزیت هوزینگ فیلتر این است که شما فقط باید فیلتر درون هوزینگ را تعویض کنید نه کل هوزینگ را ، به همین دلیل فیلتر کارتریجی ارزان تر تمام می شود و به فراوانی در تمام فروشگاه ها یافت می شود اما از بدیهای هوزینگ فیلتر می توان به جمع شدن میکروب و باکتری در دیواره های هوزینگ و کثیف شدن هوزینگ و شکستن هوزینگ در صورت استفاده از فیلتر غیر استاندارد نام برد .

آب شیرین کن پرایم آکواجوی دارای یک مخزن 5 گالن فلزی است که در این مخزن نیز مانند مدل های دیگر تصفیه آب آکواجوی 12 لیتر آب تصفیه شده جای می گیرد و به دلیل تحت فشار بودن مخزن و هوای فشرده ای که درون آن قرار دارد آب با فشار زیاد به بیرون هدایت می شود . مزیت مخزن فلزی این است که در برابر ضربه وفشار داخل مخزن مقاوم است و نمی ترکد اما به دلیل فلزی بودن لایه بیرونی آن بعد از مدتی ممکن است زنگ بزند و از بین برود .

دستگاه آب تصفیه کن پرایم دارای فیلتر ممبران آکواجوی است که این فیلتر توانایی تولید آب تصفیه شده تا حدود 300 لیتر در شبانه روز را دارد و ساخت شرکت آکواجوی می باشد که ساخت کشور تایوان است و تا حدود 3 سال عمر مفید آن می باشد و در صورتی که فیلترهای پیش تصفیه دستگاه تصفیه پرایم اکواجوی به موقع تعویض شوند ممکن است عمر این فیلتر تا 5 سال نیز افزایش یابد .

به دلیل اینکه آب تصفیه شده توسط دستگاه آب تصفیه آکواجوی فقط برای شرب و پخت و پز می باشد یک شیر جداگانه برای استفاده از آب تصفیه شده دستگاه تصفیه پرایم آکواجوی در نظر گرفته شده است که بر روی سینک ظرفشویی یا دیوار نصب می شود . شیر آب دستگاه پرایم آکواجوی از نوع اهرمی می باشد و یک دسته حالت اهرم مانند دارد که در حالت 90 درجه باز و بسته می شود .

دستگاه تصفیه پرایم ساخت ایران برای اینکه بتواند در مناطقی با آب کم فشار نیز قابل استفاده باشد به یک پمپ آب دیافراگمی  با قدرت 110 Psi مجهز شده است که این پمپ آب با قدرت زیادی که دارد می تواند آب را در درون فیلترهای دستگاه آب تصفیه پرایم ساخت ایران بخصوص فیلتر ممبران که دارای فشردگی بالایی است به جریان درآورد و مدت زمان تصفیه آب را تا حدود 20 دقیقه کاهش دهد . این پمپ با وجود قدرت و سرعت بالا هیچ گونه لرزشی به هنگام کارکردن ندارد و هیچ صدایی تولید نمی کند .

در دستگاه پرایم آکواجوی برای اینکه قطعات برقی به راحتی کار کنند و برای اینکه برق شهری برای مصرف کننده خطرناک نباشد و موجب برق گرفتگی مصرف کننده از دستگاه آب تصفیه آکواجوی نشود یک ترانس 24 ولت 2 آمپر تعبیه شده است تا تمام قطعات دستگاه آب شیرین کن پرایم با این مقدار ولتاژ کار کنند . ترانس دستگاه آب تصفیه پرایم در بالای شاسی دستگاه تصفیه آب پرایم قرار گرفته است تا در صورت نشتی آب از قطعات و اتصالات دستگاه تصفیه پرایم آکواجوی به داخل ترانس نفوذ نکند و خطری برای مصرف کننده نداشته باشد . ترانس دستگاه پرایم آکواجوی از نوع سوییچینگ می باشد یعنی در داخل ترانس از مدار الکترونیکی به جای سیم پیچ استفاده شده است .

دستگاه آب شیرین کن پرایم آکواجوی یک دستگاه آب تصفیه آکواجوی ساخت ایران است که هم از نظر خرید تصفیه آب آکواجوی مقرون به صرفه است و هم با خرید آب تصفیه آکواجوی یک محصول با کیفیت را خریده اید .

 


 

دستگاه تصفیه آب 401

دستگاه تصفیه آب 401 آکواجوی آخرین مدل دستگاه تصفیه آب آکواجوی مونتاژ ایران می باشد و برای اینکه مشتری بتواند حداقل یکی از محصولات برند آکواجوی را خرید نماید ارزانترین مدل دستگاه تصفیه آب آکواجوی همین مدل آب تصفیه 401 آکواجوی می باشد البته با چند تفاوت نسبت به دیگر مدل های آب تصفیه کن آکواجوی که در ادامه به آنها اشاره می شود .

دستگاه آب تصفیه آکواجوی مدل 401 از نظر ظاهر مانند دستگاه آب تصفیه آکواجوی مدل پرایم می باشد و دارای همان تعداد فیلتر است و کارایی آن شبیه به دیگر مدل های دستگاه آب شیرین کن آکواجوی است ولی برخی از قطعات آب تصفیه 401 آکواجوی دستخوش تغییر شده است .

دستگاه آب تصفیه آکواجوی مدل 401 دارای فیلترهای پیش تصفیه کارتریجی می باشد و در پایین دستگاه تصفیه آکواجوی سه هوزینگ فیلتر برای استفاده از فیلترهای کارتریجی نصب شده است که بصورت ایستاده یا عمودی به شاسی دستگاه آب تصفیه آکواجوی متصل شده است . این هوزینگ ها به رنگ سفید بوده و از پلاستیک مرغوب و با کیفیت تهیه شده است و دارای استاندارد Food Grade می باشد که این استاندارد تضمین کننده کیفیت قطعات پلاستیکی استفاده شده در دستگاه آب شیرین آکواجوی می باشد . فیلترهای کارتریجی به دلیل اینکه به تعداد زیاد تولید می شوند و اکثر دستگاه های تصفیه آب اکواجوی از فیلترهای کارتریجی استفاده می کنند به نسبت ارزان تر از فیلتر مدل های دیگر آب تصفیه کن آکواجوی هستند اما اگر از کیفیت بالایی برخوردار باشند در کارایی هیچ نوع تفاوتی با فیلترهای دیگر ندارند .

مخزنی ذخیره آب دستگاه آب تصفیه آکواجوی مدل 401 به جای اینکه دارای روکش فلزی باشد دارای روکش پی اتیلنی است که این نوع پلاستیک ضربه و فشار را تا حد زیادی تحمل می کند اما به دلیل اینکه پلاستیک از فلز ارزان تر است باعث می شود تا قیمت آب شیرین کن آکواجوی مدل 401  تا حد زیادی کاهش پیدا کند . یکی از مهمترین تفاوت های دستگاه تصفیه آکواجوی مدل 401 با دستگاه های دیگر در مخزن آن است که دارای مخزن پلی اتیلنی است . از مزیت های دیگر مخزن پلی اتیلنی این است که از نظر وزنی تقریباً 3 کیلو سبک تر است و به کاهش وزن دستگاه در هنگام پر بودن کمک می کند و مزیت دیگر آن این است که بر خلاف فلز پلاستیک زنگ نمی زند و از بین نمی رود .

دستگاه تصفیه آب 401 آکواجوی مانند دستگاه پرایم دارای یک پمپ آب قوی برای ایجاد فشار به آب داخل دستگاه اب تصفیه آکواجوی و یک ترانس در کنار پمپ آب دستگاه آکواجوی می باشد که این دو قطعه برای اطمینان خاطر بیشتر برای جلوگیری از برق گرفتگی بر روی شاسی دستگاه آب تصفیه آکواجوی و در بالای دستگاه نصب شده است تا مانع از برق گرفتگی و یا خرابی دو قطعه مذکور شود .

برای اینکه قیمت دستگاه اب تصفیه کن آکواجوی مدل 401 و پرایم به کمترین میزان خود برسد دو قطعه در دستگاه تصفیه آب آکواجوی 401 از برندهای چینی می باشد که از کیفیت خوبی برخوردار هستند و از بهترین برندهای تولید کننده قطعات دستگاه تصفیه آب چینی می باشند . استفاده از قطعات چینی باعث شده تا تفاوت قیمت نهایی محصول به مبلغی در حدود یک میلیون تومان برسد که این مبلغ برای کسانی که دارای بودجه کمتر برای خرید دستگاه آب تصفیه اکواجوی می باشند مناسب می باشد .

در مجموع خرید آب تصفیه کن آکواجوی مدل 401 به دلیل قیمت کمتر برای استفاده در منزل بسیار مناسب می باشد و ما خرید آب شیرین کن آکواجوی مدل 401 را به شما توصیه می کنیم .

در مجموع می توان گفت که اگر از نظر کیفیت و کارایی بخواهیم دستگاه تصفیه آب آکواجوی ساخت ایران را با یکدیگر مقایسه کنیم به ترتیب کیفیت : دستگاه آب شیرین کن آکواجوی مدل الیت ، دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل پرایم و دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل 401 را نام برد ، اما از نظر قیمت پایین تر به ترتیب می توان : دستگاه آب تصفیه آکواجوی مدل 401 ، دستگاه آب تصفیه آکواجوی مدل پرایم ، دستگاه آب تصفیه آکواجوی مدل الیت را نام برد

 


دستگاه تصفیه آب لوتوس Lotus

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل لوتوس یکی از دستگاه تصفیه آب آکواجوی تولید تایوان می باشد که در نوع خود هم از نظر کیفیت و کارایی و هم از نظر تعداد دستگاه های فروخته شده بینظیر می باشد بطوریکه می توان گفت که 70 درصد تعداد دستگاه اب تصفیه آکواجوی فروخته شده برند تصفیه آب آکواجوی در ایران دستگاه آب تصفیه آکواجوی مدل لوتوس بوده است . دستگاه تصفیه آب لوتوس تولید کشور تایوان بوده و قطعات اب تصفیه کن اکواجوی مدل لوتوس از کیفیت بالایی برخوردار است بطوریکه تا کنون هیچ یک از دستگاه های تصفیه آب اکواجوی مدل لوتوس به مشکلی برنخورده اند و مشتریانی که دستگاه آب تصفیه کن اکواجوی مدل لوتوس دارند در صورت تعویض فیلتر به موقع ، فقط و فقط در طول این سالها فیلتر دستگاه تصفیه آب آکواجوی خود را تعویض کرده اند . دستگاه آب شیرین کن آکواجوی مدل لوتوس دارای سه فیلتر پیش تصفیه این لاین است که از فیلترهای اصلی و درجه یک تصفیه آب اکواجوی استفاده شده است که مواد داخل فیلترهای این لاین آب شیرین کن آکواجوی از مواد کاملاً گیاهی و بدون استفاده از هیچ نوع ذغال صنعتی مانند آنتراسیت یا ذغال سنگ تولید شده اند . فیلترهای این لاین اصلی آب تصفیه کن آکواجوی با دارا بودن مواد داخلی با کیفیت می توانند تا 90 درصد املاح و موادی را که فیلترهای پیش تصفیه باید حذف کنند را از آب جدا می کنند و آب خوب و سالم را در دستگاه آب تصفیه آکواجوی به جریان در می آورند .

دستگاه تصفیه آکاوجوی مدل لوتوس دارای یک پمپ آب قدرتمند 120 Psi است که فشار تولیدی آن برابر با 8 Bar می باشد که این مقدار فشار آب باعث می شود تا مدت زمان تصفیه آب در دستگاه آب شیرین کن آکواجوی مدل لوتوس کمتر از دیگر مدل های دستگاه تصفیه آب آکواجوی شود . پمپ آب نصب شده بر روی دستگاه اب تصفیه آکواجوی مدل لوتوس دیافراگمی است و برخلاف پمپ آب مدل های دیگر دستگاه تصفیه آب خانگی اکواجوی دیگر به هیچ عنوان صدا و لرزش ایجاد نمی کند . این پمپ دارای یک هد پمپ است که می تواند با فشار به آب ، آن را برای عبور از فیلتر ممبران آماده کند و دارای طول عمر زیادی است .

از جمله امکاناتی که دستگاه آب تصفیه اکواجوی مدل لوتوس دارد سوییچ های خودکار کنترل کننده در آب تصفیه کن اکواجوی می باشد که حالتی هوشمند را به دستگاه آب شیرین کن اکواجوی مدل لوتوس می دهد و شما ناچار نیستید که بر عمل تصفیه آب دستگاه نظارت داشته باشید و آن را روشن و خاموش نمایید . دستگاه اب شیرین کن اکواجوی بصورت خودکار در صورت برداشتن آب تصفیه شده از دستگاه تصفیه اکواجوی روشن می شود و عمل تصفیه آب را انجام می دهد و بصورت خودکار نیز خاموش می شود . همچنین در صورت قطع شدن آب نیز دستگاه آب شیرین کن می تواند قطعی آب را تشخیص دهد و تا وصل شدن آب در حالت انتظار به کار بماند و آب شیرین کن اکواجوی بی دلیل روشن نماند .

یک شیر برقی بر روی دستگاه آب شیرین کن اکواجوی لوتوس نصب شده است تا در زمان خاموش بودن دستگاه تصفیه آب اکواجوی ، آب از فیلترها عبور نکند و باعث خرابی زود هنگام فیلترها نشود . شیر برقی نصب شده بر روی دستگاه آب تصفیه لوتوس 24 ولت بوده و در صورت خرابی و نشتی آب هیچ گونه خطر برق گرفتگی ندارد .

هنگامیکه آب از فیلتر ممبران عبور می کند بیشتر املاح آب گرفته می شود و آب تصفیه شده بی مزه و در اصطلاح عامیانه تلخ می شود . بر روی دستگاه آب تصفیه کن اکواجوی و در کنار فیلترهایی که در بالای دستگاه تصفیه آب aquajoy قرار گرفته اند یک شیر فلزی استیل کوچک قرار دارد که بوسیله آن می توان مقدار املاح موجود در آب تصفیه شده را تنظیم کرد تا آب از حالت بی مزگی و تلخ بودن در آید و گوارا شود . به این قطعه شیر میکس گفته می شود و می تواند آبی را که از فیلترهای پیش تصفیه عبور می کند را با اب تصفیه شده مخلوط کند تا مزه آب بهتر شود .

مخزن دستگاه تصفیه آب اکواجوی مدل لوتوس از نوع فلزی می باشد که حجم کل این مخزن 19 لیتر است و تا حدود 12 لیتر آب تصفیه شده در داخل این مخزن جای می گیرد . مخزن دستگاه آب شیرین کن به دلیل اینکه هیچ نوع پمپی برای بیرون راندن آب تصفیه شده ندارد از نوع تحت فشار ساخته می شوند و در داخل آنها یک تیوپ لاستیکی ضد باکتری و قارچ تعبیه شده و آب تصفیه شده در داخل این تیوپ قرار می گیرد . در بالای مخزن اب شیرین کن لوتوس محل قرار گیری شیر آب مخزن است که با شلنگ به دستگاه تصفیه آب آکواجوی متصل می شود.

فیلتر ممبران یکی از اصلی ترین و مهم ترین فیلتر در هر دستگاه آب شیرین اکواجوی است که اگر دستگاه آب شیرین کن اکواجوی این فیلتر را داشته باشد می تواند آب را بصورت کامل تصفیه کند. فیلتر ممبرانی که در دستگاه تصفیه آب اکوجوی مدل لوتوس قرار دارد از برند Asprine آمریکایی می باشد که در نوع خود بی نظیر ترین فیلتر ممبران می باشد که دارای قدرت بالا در حذف مواد درون آب بوده و طول عمر بالایی نیز دارد.

برای اطلاع از قیمت فیلتر اب تصفیه اکوجوی بر روی عکس زیر کلیک کنید .

 

 


دستگاه تصفیه آب لِجِند Legend

دومین و پرفروشترین دستگاه آب تصفیه آکواجوی بعد از دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل لوتوس ، دستگاه آب شیرین کن آکواجوی مدل لجند می باشد . دستگاه آب شیرین کن اکواجوی مدل لجند دارای فیلترهای پیش تصفیه کارتریجی تصفیه آب آکواجوی می باشد که این فیلترها با فیلترهای این لاین که در اکثر دستگاه آب تصفیه آکواجوی وجود دارد متفاوت است شاید تا این قسمت از مطالب این صفحه با فیلتر کارتریجی و مزایا و معایب آن آشنا شده باشید اما باز هم برای شما عزیزان در مورد انواع فیلتر آب تصفیه آکواجوی توضیح خواهیم داد . فیلتر کارتریجی آب شیرین کن آکواجوی از سه عدد فیلتر استوانه ای شکل تشکیل شده است که هر فیلتر کار مجزا به خود را انجام می دهد . در فیلتر اول کارتریجی تصفیه آب آکواجوی که از الیاف به هم تابیده شده پلی پروپیلن که نوعی پلاستیک است و در ظاهر شبیه به نخ به هم تابیده است تشکیل شده است . وقتی آب به دستگاه تصفیه آب آکواجوی وارد می شود به اولین هوزینگ وارد می شود . هوزینگ فیلتر اول بصورت شیشه ای شفاف است که درون آن دیده می شود و دلیل آن این است که در صورت کثیف شدن زود هنگام ، فیلتر اول که نشانه کیفیت پایین آب آن منطقه است شما زودتر فیلترهای پایین دستگاه آب شیرین کن آکواجوی را تعویض کنید تا به دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی و بقیه فیلترها آسیبی وارد نشود . فیلتر اول تمام کدورت آب و ذرات درشت و معلق را که با چشم دیده می شود را می گیرد . فیلتر دوم کارتریجی یک استوانه پلاستیکی است که در بالای آن یک واشر قرار دارد و ته آن نیز دندانه دندانه است که در درون این استوانه مقداری مواد کربنی از جنس کربن اکتیو وجود دارد که این مواد کربن اکتیو یا کربن فعال می تواند کلر درون آب را بگیرد و فیلتر سوم کارتریجی نیز یا از جنس فیلتر اول است و یا یک استوانه کربنی است که می تواند برخی مواد آلی و سمی درون آب را بگیرد . هر سه فیلتر کارتریجی اب تصفیه کن آکواجوی در کنار هم و معمولا بصورت ایستاده قرار دارند و دستگاه های تصفیه آب آکواجوی که دارای فیلتر کارتریجی هستند ظاهری بزرگ تر دارند .

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل لجند مانند دیگر دستگاه های تصفیه آب آکواجوی دارای فیلتر ممبران Asprine است که این فیلتر یک برند آمریکایی می باشد و از قدرت بالا در تصفیه آب و طول عمر زیاد برخوردار است و می تواند بین 3 الی 5 سال در بدترین شرایط آب دوام بیاورد . فیلتر ممبران آکواجوی که از برند Asprine می باشد به دلیل کیفیت بالایی که دارد حتی اجازه عبور به میکروب و باکتری را نمی دهد .

دستگاه لجند دارای یک پایه نگهدارنده فلزی بسیار محکم و ضد زنگ است که تمام قطعات و فیلترهای دستگاه اب شیرین کن اکواجوی بر روی این فیلتر قرار می کیرد و استحکام این پایه بقدری است که در زمان کارکرد دستگاه آب شیرین کن اکواجوی می تواند تمام وزن پمپ و نرانس و حتی هوزینگ های فیلترهای کارتریجی را که پر از اب هستند و وزن زیادی دارند را تحمل کند و کج نشود . 

مخزن اکثر دستگاه های تصفیه آب آکواجوی شبیه به هم و در حدود 19 لیتر حجم کل مخزن است که در این مخزن به دلیل وجود هوای فشرده تا 12 لیتر در صورت تنظیم هوای فشرده درون مخزن آب تسویه شده جای می شود . مخازن دستگاه تصفیه آب آکواجوی دارای یک تیوپ لاستیکی ضد باکتری و بهداشتی هستند که آب تسویه شده در درون این تیوپ جا می شود .

از دیگر قطعات دستگاه آب شیرین کن اکواجوی مدل لجند می توان به شیر برقی ، ترانس 24 ولت 2 آمپر ، پمپ آب 120 Psi ، سوییچ لوپرشر و های پرشر و شیر آب اهرمی اشاره کرد که همه این قطعات از برند آکواجوی می باشند و کیفیت بالایی دارند .

خرید آب تصفیه آکواجوی مدل لجند به دلیل کیفیت بالای قطعات استفاده شده بر روی اب شیرین کن اکواجوی به شما توصیه می شود .


دستگاه تصفیه آب لیلیومLilium

دستگاه تصفیه آب اکواجوی مدل لیلیوم یکی از مدل های متفاوت برند آکواجوی است . آب تصفیه اکواجوی مدل لیلیوم به مدل کم جا یا کم حجم معروف است که در ظاهر مانند یک کِیس کامپیوتر می باشد و تمام قطعات دستگاه تصفیه آب و حتی مخزن در این کیس قرار دارد و برای محل های مناسب است کمبود فضا دارند که این مدل به راحتی در همه جا قرار می گیرد .دستگاه تسویه اکواجوی لیلیوم از نظر ابعاد مانند دیگر دستگاه های تصفیه آب آکواجوی است اما به دلیل اینکه مخزن دستگاه لیلیوم درون دستگاه است شما دیگر نگرانی بابت فضایی که مخزن دستگاه اب تصفیه اشغال می کند را ندارید . دستگاه آب شیرین کن لیلیوم به دلیل شکل و ظاهر زیبایی که دارد می توان آن را بر روی کابینت و یا فضاهای باز و محل هایی که از آنها استفاده نمی کنید و کاربردی ندارند قرار داد .

دستگاه تصفیه آب لیلیوم نیز از فیلتر این لاین آکواجوی بهره می برد و به همین دلیل است که کم جا است و تمام قطعات و مخزن درون دستگاه تصفیه آب جا می شود .

مخزن دستگاه آب تصفیه کن لیلیوم با مخزن دستگاه های دیگر کمی متفاوت است البته نه در کاراریی بلکه در حجم مخزن و به دلیل اینکه باید درون دستگاه قرار بگیرد حجمی در حدود 8 لیتر دارد و می تواند تقریباً 4 الی 5 لیتر آب تصفیه شده را درون خود جای دهد . این مخزن از نوع فلزی بوده و درون آن نیز یک تیوپ لاستیکی است . از معایب مخزن دستگاه رومیزی اکواجوی می توان به پارگی زود به هنگام تیوپ مخزن اشاره کرد و دلیل آن این است که به دلیل گنجایش کم مخزن و پر و خالی شدن زیاد مخزن ، به تیوپ فشار می آید به سرعت از بین می رود .

دستگاه آب تصفیه رومیزی اکواجوی مدل لیلیوم به دلیل اینکه از نظر قرارگیری قطعات و فیلترها فشرده تر است باید یک سری لوازم نگهدارنده فیلتر و قطعات داشته باشد و از طرفی به دلیل گران تر بودن مخازن کوچک نسبت به بزرگ تر از قیمت بالاتری نسبت به دیگر مدل های دستگاه آب تصفیه آکواجوی برخوردار است و گرانترین مدل آکواجوی نیز مدل لیلیوم می باشد . در مجموع اگر از نظر فضای داخل منزل و یا آشپزخانه خود مشکلی ندارید خرید اب تصفیه اکواجوی مدل لیلیوم به شما پیشنهاد نمی شود .

 

 

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب آکواجوی

اکثر شرکت های تولید کننده دستگاه آب تصفیه خوب به دلیل اینکه بتوانند در بازار حضور داشته باشند و مشتری را به خود جذب کنند خدمات پس از فروش به مشتری ارائه می دهند . خرید دستگاه آب تصفیه خوب بسیار مهم است اما مهمتر از خرید ، خدماتی است که تولید کننده به شما ارائه می دهد به این دلیل که شما بایستی سالهای سال فیلترهای دستگاه آب تصفیه کن خود را تعویض کنید و یا در هنگام خرابی دستگاه آب شیرین کن ، قطعات آن را تعویض کنید و از تولید کننده ضمانت بخواهید . اگر دستگاه آب تصفیه را خریداری کنید که هیچ ضمانتی نداشته باشد و یا تولید کننده برای انجام تعهدات خود بهانه جویی کند شما به دردسر خواهید افتاد به این دلیل که باید دستگاه تصفیه آب خود را با هزینه شخصی تعمیر و سرویس کنید . اما ما به شما برندی را معرفی می کنیم که بدون هیچ دردسری می توانید یک دستگاه تصفیه آب اصل و با کیفیت و با خدمات پس از فروش عالی را انتخاب کنید .

بله ما به شما دستگاه آب تصفیه آکواجوی را معرفی می کنیم . به چند دلیل:

1- برند دستگاه تصفیه آب اکواجوی یک برند کانادایی تایوانی است که از اصول اولیه طراحی و تولید بهره برده است . دستگاه آب تصفیه آکواجوی در شرکت Cangoy کانادا طراحی شده است . این شرکت از معروفیت بالایی در طراحی تجهیزات آب و فاضلاب برخوردار است و سال های طولانی است که در این زمینه فعالیت دارد . تمام قطعات و دستگاه آب شیرین کن اصل طراحی شده در این شرکت در کارخانه اصلی این شرکت در تایوان تولید می شود و به دلیل اینکه تمام محصولات خود را به تمام دنیا صادر می کند بایستی از استانداردهای روز دنیا پیروی کند و تولیداتی با کیفیت جهانی را به بازار عرضه کند . تمام دستگاه آب تصفیه اصل ، قطعات و فیلترهای تولید شده در این شرکت در تایوان از بهترین کیفیت برخوردار است بطوریکه دستگاه تصفیه آب تولیدی این شرکت به ندرت دچار مشکل و خرابی شده اند .

2- دارا بودن بیش از 500 نمایندگی در سراسر ایران نشان از محبوبیت برند اکواجوی در ایران دارد . داشتن نمایندگی فروش بیشمار در ایران اولاً نشانه معروفیت و محبوبیت آب تصفیه کن اکواجوی در ایران دارد و این نشان می دهد که برند آکواجوی برای مشتری خود اهمیت قائل است و مایل است تا همه مردم ایران به این برند خوب و با کیفیت دسترسی داشته باشند به همین دلیل نمایندگی خود را در ایران گسترش داده تا محصولات خود را بدون واسطه به سراسر ایران ارسال کند و مشتریانی که در نقاط دور افتاده ایران هستند مشکلی بابت خرید آب تصفیه اکواجوی نداشته باشند و واسطه و دلال بازی را از این مرحله حذف کند .

3- اکثر محصولاتی که در ایران به فروش می رود به دلیل نبودن نظارت کافی بر بازار دچار نوسانات قیمت می شوند و مشتری مجبور می شود که به دنبال برندی برود که از ثبات قیمت برخوردار باشد . شرکت مرکزی آکواجوی به دلیل نظارت فعالی که بر بازار فروش محصولات خود و نمایندگی های مجاز خود دارد به هیچ عنوان اجازه نمی دهد تا نمایندگی های قیمت های متفاوتی را به مشتری اعلام کنند و قیمت محصولات اب تصفیه کن اکواجوی را خود شرکت مرکزی تعیین می کند . به همین دلیل در نمایندگی های این شرکت در سراسر ایران قیمت محصولات و قطعات آب شیرین کن آکواجوی یکسان می باشد و تفاوتی با هم ندارند .

4- ضمانت سه ساله دستگاه های تصفیه آب آکواجوی نشان دهنده کیفیت بالای این برند است . دستگاه آب تصفیه اکواجوی زیادی در ایران به فروش می روند که هر کدام مشخصات فنی و قیمت های متفاوتی دارند . اکثر دستگاه های تصفیه آب که در ایران به فروش می رود دارای ضمانت یک ساله تا دو سال هستند و کمتر برندی دارای ضمانت سه ساله بی قید و شرط است . اکثر برندهای معروف که از کیفیت بالای قطعات برخوردار هستند دارای سه سال ضمانت هستند ولی دیگر برندها این مدت ضمانت را ندارند .

5- خدمات گسترده فروش و خدمات پس از فروش برند آکواجوی نشان دهنده این است که مشتری آب تسویه آکواجوی در هر نقطه ای از ایران که باشد می تواند به یکی از صدها نمایندگی آکواجوی مراجعه کند و از خدمات ضمانت در مدت سه سال اول دستگاه آب تصفیه اکواجوی و پس از آن بهره ببرد به این معنی که دستگاه تصفیه آب آکواجوی شما در مدت ضمانت سه ساله اولیه دستگاه در همه نمایندگی ها ضمانت دارد و این ضمانت به فروشنده دستگاه بستگی ندارد .

 

خرید تصفیه آب آکواجوی

ما به شما توصیه اکید می کنیم که حتماً دستگاه تصفیه آب آکواجوی خود را از نمایندگی مرکزی آکواجوی تهران خریداری نمایید که این دلیل که شرکت تصفیه آب آکواجوی ضمانت سه ساله گسترده دستگاه های تصفیه آب آکواجوی خود را در صورتی قبول می کند که شما دستگاه آب تصفیه آکواجوی خریداری شده را از نمایندگی مرکزی آکواجوی در تهران خریداری کرده باشید و در صورتی که از سایت های اینترنتی آب شیرین کن آکواجوی  را خریداری کنید به هیچ عنوان شرکت آب تصفیه آکواجوی هیچ مسئولیتی در قبال دستگاه آب شیرین کن آکواجوی نخواهد پذیرفت و شما در مدت ضمانت به دردسر خواهید افتاد .

نمایندگی آکواجوی

نمایندگی اصلی آکواجوی را می توانید با مراجعه به سایت شرکت آکواجوی و یا سایت شرکت آبرسان تهران در سراسر ایران جویا شوید و دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی و یا خدمات پس از فروش آکواجوی را از نمایندگی مرکزی آکواجوی مجاز بخواهید .

خرید فیلتر تصفیه آب آکواجوی

شما مشتریان محترم می توانید با مراجعه به سایت شرکت آب تصفیه آکواجوی و یا شرکت آبرسان تهران فیلترهای اصلی دستگاه آب تصفیه آکواجوی خود را با قیمت مناسب و با کیفیت عالی تهیه کنید و مطمئن باشید که فیلترهای خریداری شده اصل هستند و هیچ تقلبی در فروش فیلترها صورت نگرفته است . در صورت تمایل می توانید که به قسمت قیمت فیلتر تصفیه آب آکواجوی مراجعه کرده و از قیمت بروز فیلترها مطلع شوید .

 

چند پرسش و پاسخ مهم

 

چرا قیمت تصفیه آب اکواجوی در نمایندگی از سایت های اینترنتی بیشتر است ؟

قیمت آب شیرین کن اکواجوی را خود شرکت مرکزی آکواجوی به نمایندگان اعلام می کند و نمایندگان موظف هستند تا با قیمت اعلام شده دستگاه تصفیه آب اکواجوی و فیلترهای خود را به فروش برسانند و درصورت فروش آب شیرین کن اکواجوی به قیمت بالاتر و پایین تر ، نماینده آکواجوی از سوی شرکت مرکزی آکواجوی جریمه خواهد شد .

ضمانت سه ساله آب تصفیه کن آکواجوی شامل چه چیزهایی می شود ؟

در تمام دنیا قطعات مصرفی که بر روی هر دستگاهی نصب می شود به دلیل اینکه پس از مدتی بعد از مصرف از بین می روند ضمانت ندارد . در دستگاه تصفیه آب از هر برندی که باشد فیلترها به دلیل مصرفی بودن هیچ ضمانتی ندارد اما بقیه قطعات دستگاه آب شیرین کن دارای سه سال ضمانت است .

ضمانت بی قید و شرط تصفیه آب آکواجوی یعنی چه؟

ضمانتی بی قید و شرط است که هیچ بهانه ای برای انجام آن نباشد . اکثر شرکت ها قطعات برقی را ضمانت نمی کنند و در زمان خرابی با دلایلی با عنوان نوسان برق ، دستگاه آب تصفیه کن را از ضمانت خارج می کنند اما برند اکواجوی برای قطعات برقی هم در صورت سوختن بر اثر نوسان برق ضمانت قائل است و هیچ بهانه ای برای تعویض آنها ندارد .

اگر دستگاه آب شیرین کن آکواجوی را از سایت های اینترنتی بخریم آیا ضمانت شرکت مرکزی را دارد یا خیر ؟

سایت های اینترنتی به دلیل رقابتی که بر سر فروش آب تصفیه کن دارند قیمت های خود را تا حد زیادی کاهش می دهند و شرکت آکواجوی برای اینکه نمایندگان فروش آب تصفیه اکواجوی ضرر نکنند و از طرفی به دلیل یکسان بودن قیمت ها در سراسر ایران ،  فروش در سایت های اینترنتی با قیمت کمتر را به هیچ عنوان نمی پذیرد و فقط به دستگاه آب تصفیه اکواجوی که از نمایندگان مجاز خریداری شده باشد را ضمانت می کند .

 

 

 

پرفروش ترین محصولات

درباره ما

شرکت آبرسان تهران در طی سالیان متمادی توانسته رضایت مشتریان زیادی را با ارائه خدمات پس از فروش گسترده جذب نماید که از مهمترین مشتریان این شرکت می توان به شرکت آزاد راه تهران شمال، سازمان توسعه معادن و صنایع معدنی، سازمان توسعه صادرات ایران ،دانشکده دندانپزشکی، آزمایشگاه خاک و مکانیک دانشگاه تهران، آزمایشگاه شیمی دانشگاه علم و صنعت ، معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری و پژوهشکده پلیمر و مواد ایران اشاره نمود

تماس باما

آدرس: تهران بزرگرراه رسالت خیابان دردشت خیابان هراتی پلاک 39

 ایمیل: abresantehran@gmail.com

تلفن:  77933083(021)-77999407(021)-77999423(021)

موبایل:09120296614 - 09193041965

واتس اپ- ایتا- روبیکا: 09120296614

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد. 2024© | طراحی سایت دارکوب

toTop