شرکت آبرسان تهران مفتخر است تا با ارائه خدمات پس از فروش تصفیه آب به تمام مشتریان عزیز ، رضایت مندی آنان را جلب نموده و بتواند فعالیت خود را هر چه بیشتر گسترش دهد تا همه همشهریان عزیز با استفاده از خدمات پس از فروش دستگاه آب تصفیه، لذت نوشیدن آب گوارا را تجربه نمایند.

 

شرکت آبرسان تهران با بیش از 15 سال فعالیت در زمینه فروش و خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب ، آمادگی خود را جهت سرویس و تعمیر انواع دستگاه تصفیه آب خانگی ، اداری و صنعتی اعلام می دارد. خدمات پس از فروش اب شیرین کن شرکت آبرسان تهران با بهره گیری از سرویس کاران مجرب و استفاده از قطعات اصل و با کیفیت انجام می پذیرد. خدمات پس از فروش آب تصفیه کن شامل سرویس تمامی دستگاه های زیر سینکی ، رومیزی و کاوردار می باشد. سرویس دستگاه آب تصفیه شرکت آبرسان تهران به صورت دوره ای و بر اساس تماس با مشتری در زمان های مشخص صورت می گیرد. 

 

 

خدمات پس از فروش تصفیه آب خانگی

 

شرکت آبرسان تهران خدمات پس از فروش آب تصفیه متنوعی را به شما رارئه می دهد وعلاوه بر خدمات پس از فروش آب تصفیه در تهران، خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب درکرج و سایر شهرهای همجوار انجام می شود و هزینه ایاب و ذهاب سرویس کار در این شهرها یکسان و با هزینه تهران برابر است.

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب شرکت ابرسان تهران عبارتند از :

سرویس و تعمیر دستگاه تصفیه آب در زمان گارانتی بدون دریافت هزینه ای

سرویس و تعمیر دستگاه آب تصفیه بعد از اتمام گارانتی با حداقل قیمت قطعات

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی با استفاده از فیلترهای با کیفیت و گیاهی

اعلام زمان تعویض فیلتر دستگاه  آب تصفیه به مشتری

نصب مجدد دستگاه تصفیه آب به درخواست مشتری

جابجایی دستگاه تصفیه آب از مکانی به مکان دیگر

 

 سرویس و تعمیر دستگاه تصفیه آب در زمان گارانتی

دستگاه تصفیه آب خانگی از هر برند و مارکی که باشد و با هر کیفیتی که ساخته شده باشد ممکن است خراب شده و شما پس از مدتی از زمان استفاده نیاز به سرویس و یا تعمیر دستگاه آب شیرین کن خود داشته باشید و ممکن است قطعه ای خراب شود و یا درست کار نکند. اگر سرویس دستگاه آب تصفیه کن شما به موقع انجام نشود و از خدمات پس از فروش آب تصفیه کن استفاده نکنید مطمئناً دستگاه آب شیرین شما به مشکل برخورده و خراب می شود و ممکن است یک عیب دستگاه آب تصفیه به چند عیب تبدیل شود و دستگاه آب تصفیه کن شما از بین برود. اما هر دستگاه آب تصفیه کنی که شما خریداری می کنید یک مرکز خدمات پس از فروش آب تصفیه دارد که شما می توانید با تماس با مرکز خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب از انواع سرویس آب تصفیه کن آن مرکز بهره مند شوید.

 خدمات پس از فروش دستگاه آب تصفیه در زمان گارارنتی دستگاه تصفیه آب با زمانی که گارارنتی دستگاه آب تصفیه کن تمام می شود فقط از نظر قیمت قطعات و خدمات تفاوت دارد اما از نظر کیفیت و کاری که برای تعمیر و سرویس دستگاه آب تصفیه کن انجام می شود تفاوتی ندارد. از زمان شروع گارارنتی ، قطعاتی که بر روی دستگاه آب تصفیه کن هستند و خراب می شوند دارای ضمانت تعویض هستند و شامل خدمات پس از فروش آب شیرین کن می شوند. در صورتی که مشتری نیاز به سرویس و یا تعمیر دستگاه تصفیه آب خود کند می تواند با مرکز خدمات دستگاه تصفیه آب تماس بگیرد و با ثبت درخواست خود، از خدمات پس از فروش دستگاه آب تصفیه خود بهره مند شود. دستگاه تصفیه آب از هر برندی که باشد مرکز خدمات دستگاه آب تصفیه کن شرکت آبرسان تهران آماده است تا خدمات پس از فروش و یا تعمیر دستگاه آب تصفیه مربوط به آن برند را به مشتری ارائه نماید. خدمات پس از فروش آب تصفیه کن شرکت ابرسان تهران که در زمان گارانتی به مشتریان خود ارائه می دهد بدون کوچکترین هزینه برای دستگاه های آب تصفیه کن نصب شده توسط شرکت آبرسان تهران می باشد به این معنی که دستگاه آب شیرین کن شما در زمان داشتن گارانتی اگر تعمیر و سرویس آب تصفیه باشد و یا تعویض فیلتر اب شیرین کن منزل شما باشد بدون کوچکترین هزینه پرداختی برای شما عزیزان می باشد و حتی هزینه ایاب و ذهاب نیز به سرویس کار آب تصفیه بابت تعویض فیلتر آب تصفیه و یا تعمیر تصفیه آب پرداخت نخواهید کرد.

 

خدمات پس از فروش در زمان اتمام گارانتی

هر دستگاه آب تصفیه کن که شما خریداری می کنید بسته به برند و کیفیت قطعات دستگاه تصفیه آب دارای مدت زمانی گارانتی از زمان نصب می باشد که این گارانتی از مدت 6 ماه الی 36 ماه متغیر است. خدمات پس از فروش آب تصفیه خانگی در زمان داشتن گارانتی تصفیه آب در بالا به آن اشاره شد اما خدمات پس از فروش آب تصفیه در زمان اتمام گارانتی نیز شامل همین موضوع می باشد و تمام شرایط خدمات پس از فروش تصفیه آب به همان گونه اشاره شده در بالا است با این تفاوت که شما برای تعویض فیلتر اب تصفیه کن ، تعمیر آب شیرین کن و سرویس تصفیه آب خود هزینه پرداخت خواهید کرد اما هزینه پرداختی شما با شرکت های دیگر متفاوت بوده و از شرکت های دیگر کمتر است و در مجموع شعار ما همیشه این بوده است :

شرکت ابرسان تهران از همان ابتدای کار این شعار را سر لوحه خود قرار داده است و تا به امروز نیز این شعار را یکی از دلایل موفقیت خود در جذب مشتری می داند. شرکت آبرسان تهران یکی از دهها مرکز خدمات پس از فروش آب تصفیه در تهران بوده و به تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی و اداری خدمات پس از فروش تصفیه آب را ارائه داده است و همیشه به این فکر بوده است که مشتری برای سرویس و تعمیر آب تصفیه منزل خود نباید ساعتها به دنبال سرویسکار تصفیه آب خوب بگردد و تمامی خدمات پس از فروش تصفیه آب توسط یک شرکت به تمام مشتریان ارائه شود. برای مجموعه آبرسان تهران فرقی ندارد که دستگاه آب شیرین کن شما از چه برند و چه مارکی باشد شرکت آبرسان تهران به عنوان نماینده خدمات پس از فروش آب شیرین کن تمام خدمات همه برندها را برای شما انجام می دهد و از بهترین و با کیفیت ترین فیلترهای تصفیه آب و بهترین قطعات آب تصفیه برای تعمیر آب تصفیه و یا تعویض فیلتر اب تصفیه استفاده خواهد کرد تا شما حس خوب خدمات پس از فروش تصفیه آب شرکت آبرسان تهران را تجربه کنید.

 

 

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلترها یکی از اصلی ترین قطعات تصفیه آب در دستگاه آب تصفیه خانگی می باشند. فیلترها هستند که در کنار دیگر قطعات تصفیه آب خانگی می توانند آب را به خوبی تصفیه کنند وآب گوارا و سبکی را به شما ارائه دهند. اما استفاده از دستگاه تصفیه آب نیز شرایط مخصوص به خود را دارد و این گونه نیست که شما یک دستگاه تصفیه آب از هر برند و کیفیتی خریداری کنید و آن را رها کنید. هر دستگاه آب تصفیه نیاز به یک سرویس دوره ای دارد و تعویض فیلتر آب تصفیه منزل شما باید در زمان های مشخصی انجام شوند تا دستگاه آب تصفیه شما بتواند آب شهری را به خوبی تصفیه کند و آب را با کیفیت یکسانی در هر زمان تصفیه کند. این اتفاق زمانی رخ می دهد که شما تعویض فیلتر آب تصفیه منزل خود را در زمان های مشخص شده انجام دهید و این مسئله را پشت گوش نیاندازید. 

بارها دیده شده است که با عدم تعویض فیلتر آب تصفیه هم دستگاه آب شیرین کن به مشکل خورده و هم برای سلامتی مشتری خطرناک بوده است. برخی از مشتریان این فکر را در ذهن خود می پرورانند که شرکت ها برای سودجویی با مشتری تماس می گیرند و زمان تعویض فیلتر آب تصفیه کن را به مشتری اعلام می کنند اما این فکر را از ذهن خود دور کنید و این نکته را در نظر بگیرید که با مشغله زندگی امروز کمتر کسی زمان تعویض فیلتر آب شیرین کن خود را بخاطر می سپارد و اکثراً آن را فراموش می کنند اما شرکت های خدمات دهنده آب تصفیه با در اختیار داشتن زمان تعویض فیلتر تصفیه آب مشتری را مطلع می کنند تا ضرر و زیانی به مشتری بابت عدم تعویض فیلتر آب شیرین کن بوجود نیاید. 

برخی از مشتریان این گونه تصور می کنند که تعویض فیلتر تصفیه آب کار بسیار راحتی است و کاری را سرویس کار تصفیه آب در زمان تعویض فیلتر آب تصفیه به راحتی انجام می دهد می توانند انجام دهند و هیچ سختی ندارد. اما نکته اول تجربه ای است که سرویس کار تصفیه آب در طول سالها بدست آورده است و دوم اینکه تعویض فیلتر آب تصفیه کن دارای فوت و فنی است که ممکن است مشتری آنها را در زمان تعویض فیلتر آب شیرین کن نداند اما انجام آن برای سرویس کار راحت باشد. پس ما به شما توصیه می کنیم که انجام تعویض فیلتر آب تصفیه کن و سرویس دستگاه آب شیرین کن خود را به شرکت های تصفیه آب بسپارید.

دوم اینکه معمولاً در بازار به دلیل گران بودن فیلترهای گیاهی  فیلترهای مرغوب به ندرت یافت نمی شوند و یا به سختی پیدا می شوند اما شرکت های فروشنده دستگاه تصفیه آب به دلیل اینکه خود فروشنده هستند می توانند فیلترهای مرغوب را در اختیار شما قرار دهند و از آنها برای تعویض فیلتر آب تصفیه منزل شما استفاده کنند. روش تعویض فیلتر آب تصفیه کن به این صورت است که فیلترهایی در دستگاه تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرند باید پس از نصب و قرار گرفتن درون هوزینگ شسته شوند و سیاهی و گرد و خاک فیلترها مخصوصاً فیلترهای کربنی گرفته شود تا به دیگر فیلترها و مخزن دستگاه آب تصفیه آسیب نرساند که متاسفانه مشتری این نکته ها را نمی داند و با انجام ندادن کار شستشوی فیلترها در زمان عوض کردن فیلتر دستگاه تصفیه آب ، فیلترهای دیگر دستگاه آب تصفیه و مخزن آب شیرین کن خود را از بین می برد که این خرابی برای مشتری هزینه بالایی دارد.

فیلترهای آب شیرین کن دارای زمان مشخصی برای تعویض هستند و رعایت زمان تعویض فیلتر آب شیرین کن که از سوی تولید کننده فیلتر با در نظر گرفتن کیفیت مواد داخل فیلتر برای تعویض فیلتر آب تصفیه تعیین می شود و ممکن است شما زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خودرا فراموش کنید و به دلیل مشغله کاری زمان تعویض فیلترآب شیرین کن به تعویق بیافتد که این یک امر روزمره است و یکبار دیر شدن زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب هیچ مشکلی برای شما ایجاد نمی کند اما تکرار این کار و فراموشی چند باره تعویض فیلتر آب تصفیه ممکن است برای سلامتی شما و دستگاه تصفیه آب شما خطر آفرین باشد.

 برای تعویض فیلتر آب تصفیه خود چه کاری انجام دهیم ؟

بعد از دانستن زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خود این نکته را در نظر بگیرید که دستگاه آب تصفیه شما دارای چه نوع فیلتری است. از فیلتر ایرانی در دستگاه تصفیه آب شما استفاده شده است و یا از فیلتر خارجی. مارک و کیفیت فیلتر استفاده شده در دستگاه تصفیه آب مهم است به این دلیل که برخی از فیلترهای دستگاه تصفیه آب دارای مواد گیاهی هستند و برخی دیگر از فیلترهای آب تصفیه از مواد صنعتی مانند آنتراسیت ساخته شده اند. به همین خاطر عمر مفید فیلترهای ایرانی با فیلتر خارجی تفاوت دارد و نمی توان گفت که عمر مفید فیلتر گیاهی دستگاه تصفیه آب با فیلتری که از مواد صنعتی و یا ذغال سنگ تهیه شده است با هم برابر است. فیلترهای تصفیه آب که از مواد گیاهی ساخته شده اند دارای قدرت جذب بالا هستند و می توانند مواد و املاح درون آب را به خوبی جذب کنند اما فیلترهای تصفیه آب که از مواد صنعتی ساخته شده اند قدرت جذب پایینی دارند و فقط درصد کمی از مواد و املاح درون آب را می توانند به خود جذب می کنند. این عامل می تواند در زمان تعویض فیلتر آب شیرین کن تاثیر گذار باشد و زمان عوض کردن فیلتر آب تصفیه کن را کاهش و یا افزایش دهد. 

برای انجام تعویض فیلتر آب تصفیه خود فقط کافیست با شماره های شرکت آبرسان تهران تماس بگیرید و برای انجام تعویض فیلتر آب تصفیه خود درخواست خود را ثبت نمایید. سرویس کاران شرکت آبرسان تهران با شما تماس خواهند گرفت و با شما برای انجام تعویض فیلتر آب تصفیه شما تاریخ و ساعت انجام تعویض فیلتر آب شیرین را هماهنگ کرده و آن را برای شما انجام خواهند داد.

 

 

شما مشتریان محترم می توانید قبل از سفارش سرویس برای دستگاه خود ، قیمت قطعات و فیلترها را از شرکت آبرسان تهران و دیگر شرکت های مربوطه استعلام بگیرید و بهترین نوع خدمات را انتخاب کنید .

 

خدمات پس از فروش برندهای مختلف دستگاه تصفیه آب عبارتند از

 

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب فلاکستک

شرکت آبرسان تهران به عنوان نماینده فروش دستگاه تصفیه آب Fluxtek در استانهای تهران و البرز می باشد که در بین تمام فروشندگان دستگاه تصفیه آب فلاکستک به عنوان بهترین مرکز خدمات پس از فروش تصفیه آب فلاکستک می باشد. تمام  فروشندگان ملزم به ارائه خدمات پس از فروش دستگاه آب تصفیه فلوکستک با قیمت مصوب هستند ، تمامی قطعات و فیلترهای تصفیه آب فلاکستک با قیمت پایین تر از شرکت های دیگر ارائه کننده خدمات پس از فروش آب شیرین کن فلاکستک به مشتریان عرضه می شود. در بیشتر موارد دیده شده است که برخی از نماینده خدمات پس از فروش تصفیه آب فلاکستک قیمت های بیشتری را از مشتری بابت ارائه خدمات پس از فروش آب تصفیه کن دریافت کرده اند که به یقین می توان گفت نماینده خدمات پس از فروش آب تصفیه نبوده اند و خود را نماینده خدمات تصفیه آب فلاکستک اعلام کرده اند.

تعویض فیلتر تصفیه آب فلوکستک

همانطور که در بالا اعلام شد فیلتر دستگاه تصفیه آب باید از مواد درجه یک و با کیفیت ساخته شوند اما استفاده از فیلتر گیاهی به هیچ عنوان دلیلی بر عدم تعویض فیلتر آب تصفیه و یا دیر عوض کردن فیلتر دستگاه تصفیه آب نمی شود. تمام فیلترها از هر برندی که باشند باید در مدت زمان مشخصی که به نوع مواد داخل فیلتر بستگی دارد تعویض شوند. عدم تعویض فیلتر دستگاه آب شیرین کن از هر برندی که باشد باعث ایجاد میکروب در داخل فیلترهای تصفیه آب می شود که ممکن است خطرات جبران ناپذیری برای مشتری در پی داشته باشد. مرکز خدمات پس از فروش تصفیه آب فلاکستک با در نظر گرفتن تمام این موارد به شما در تعویض فیلتر آب شیرین کن فلاکستک کمک کرده و زمان دقیق تعویض فیلتر اب تصفیه را به شما اعلام می کند.

در مورد زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب فلوکستک بیشتر بدانید

فیلترهای پیش تصفیه دستگاه فلاکستک که در پایین دستگاه تصفیه آب فلوکستک قرار دارند به دلیل ورود آب شهری یا آب تصفیه نشده به این فیلترها و تصفیه اولیه آب زودتر از فیلترهای بالای تصفیه آب فلاکستک کثیف می شوند که هر چه املاح و مواد داخل آب ورودی به دستگاه آب تصفیه فلاکستک بیشتر باشد تعویض فیلتر آب تصفیه فلاکستک زودتر می افتد. 

فیلترهای تصفیه آب فلاکستک چه از مدل زیر سینکی باشد و چه از مدل کیسی باید بین 6 الی 9 ماه از اولین استفاده عوض شوند. دلیل تفاوت سه ماهه تعویض فیلتر تصفیه آب بستگی به مقدار مصرف روزانه مشتری و کیفیت آب شهری محل نصب دستگاه تصفیه آب فلاکستک دارد که می تواند زمان تعویض فیلتر آب تصفیه را کاهش و یا افزایش دهد. در هنگام تعویض فیلتر آب شیرین کن برای جلوگیری از فراموشی زمان تعویض فیلتر آب تصفیه کن ،می توانید با مرکز خدمات پس از فروش تصفیه آب فلاکستک تماس بگیرید و زمان دقیق تعویض فیلتر آب تصفیه خود را سوال نمایید.

فیلتر پُست کربن و فیلتر مینرال در تمام دستگاه های آب تصفیه یکسان است و باید هر سال تعویض شوند. از فیلترهای پست کربن و مینرال آب تصفیه شده عبور می کند اما به دلیل اینکه کربن داخل فیلتر پست کربن قدرت جذب خود را از دست می دهد و سنگ های معدنی فیلتر مینرال خاصیت خود را از دست می دهند در صورت عدم تعویض فیلتر آب تصفیه کن ،احتمال نفوذ میکروب به فیلترهای تصفیه آب و آلوده شدن آنها وجود دارد. پس توصیه اکید ما این است که فیلترهای تصفیه آب منزل خود را در زمان اعلام شده تعویض کنید.

فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب فلاکستک یا همان فیلتر اسمز معکوس وظیفه تصفیه آب شهری را دارد. به دلیل آنکه آب هر شهر و منطقه با هم فرق دارد به همین دلیل زمان تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب فلاکستک بین 36 الی 48 ماه می باشد. در صورت خراب شدن فیلتر ممبران املاح و مواد آب شهری از فیلتر ممبران عبور می کند و وارد مخزن تصفیه آب شده و آب از حالت تصفیه خارج شده و بد طعم و مزه می شود.

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب آکواجوی

خدمات پس از فروش دستگاه آب تصفیه آکواجوی یکی از دلایل محبوبیت برند آکواجوی می باشد و رمز موفقیت برند آکواجوی تا به امروز بوده است. شرکت آکواجوی اقدام به ارائه خدمات پس از فروش تصفیه آب در سطح گسترده ای به مشتریان خود نموده است تا بدین وسیله بتواند خود را در بازار تصفیه آب محبوب کند. در همین راستا تمام دستگاه تصفیه آب خانگی فروخته شده توسط شرکت آبرسان تهران نماینده خدمات پس از فروش تصفیه آب شامل خدمات پس از فروش آب شیرین کن در زمان گارانتی و پس از اتمام گارانتی می باشد که شامل دو دسته است :

سرویس های دوره ای دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب خانگی به سرویس دوره ای و تعویض فیلتر نیاز دارد. دستگاه تصفیه آب با دیگر لوازم و محصولاتی که شما برای منزل تهیه می کنید فرق دارد. ممکن است یخچال و یا لباسشویی شما تا مدت ها خراب نشود و یا نیاز به بازدید و سرویس نداشته باشد اما دستگاه آب تصفیه خانگی این گونه نیست و باید در زمان مشخصی سرویس و بازدید شود تا قطعات آب تصفیه دچار خرابی نشوند. یکی از این مواردی که نیاز به سرویس دارد مخزن دستگاه تصفیه آب است. شاید باور نکنید اما فراموشی چک کردن باد مخزن دستگاه تصفیه آب می تواند به خرابی مخزن دستگاه تصفیه آب منجر شود.

فیلترهای آب تصفیه نیز باید در زمان اعلام شده تعویض شوند از آنجا که فیلتر آب تصفیه جزء قطعات مصرفی حساب می شوند بایستی در زمان مشخصی که توسط مرکز خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب اعلام می شود تعویض شوند که زمان تعویض فیلترها متفاوت است. بخش خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب شرکت آبرسان تهران بعنوان نماینده مرکز خدمات پس از فروش آب تصفیه با تماس با مشتری و اعلام زمان تعویض فیلتر آب تصفیه کن، اقدام به اعزام سرویسکار به محل نصب دستگاه اب تصفیه می کند تا تعویض فیلتر آب تصفیه کن در زمان خود انجام شود. به این دلیل که اگر فیلتر آب شیرین کن در زمان مقرر عوض نشوند می تواند باعث آلودگی آب تصفیه شده و خرابیتمام قطعات دستگاه آب شیرین کن بر اثر رسوبات آب شود. می توانید با خیال راحت از خدمات پس از فروش تصفیه آب شرکت آبرسان تهران بهره مند شوید به این دلیل که ما کمترین نرخ خدمات پس از فروش آب تصفیه کن را در بین شرکت های دیگر داریم.

تعمیر دستگاه تصفیه آب آکواجوی

دستگاه آب شیرین کن ممکن است پس از گذشت زمان دچار خرابی و از کار افتادگی قطعات شوند. شرکت آبرسان تهران به عنوان نماینده خدمات پس از فروش اب تصفیه در تهران و نماینده خدمات پس از فروش آب تصفیه در کرج با ارائه قطعات اصل و با کیفیت و قیمت بسیار مناسب ، آمادگی خود را جهت تعمیر دستگاه تصفیه آب اعلام می دارد.

شرکت آبرسان تهران نماینده خدمات پس از فروش آب تصفیه رضایت مشتری را از نظر کیفیت قطعات و قیمت سر لوحه کار خود قرار داده و رضایت مشتری را بزرگ ترین تبلیغ برای شرکت آبرسان تهران می داند.

مشتریان عزیز می توانند با تماس با واحد بخش خدمات شرکت آبرسان تهران درخواست خود را جهت تعمیر دستگاه تصفیه آب اعلام کنند تا سرویس کاران شرکت در اسرع وقت  خدمات پس از فروش آب شیرین کن را انجام دهند.

 

پرفروش ترین محصولات

درباره ما

شرکت آبرسان تهران در طی سالیان متمادی توانسته رضایت مشتریان زیادی را با ارائه خدمات پس از فروش گسترده جذب نماید که از مهمترین مشتریان این شرکت می توان به شرکت آزاد راه تهران شمال، سازمان توسعه معادن و صنایع معدنی، سازمان توسعه صادرات ایران ،دانشکده دندانپزشکی، آزمایشگاه خاک و مکانیک دانشگاه تهران، آزمایشگاه شیمی دانشگاه علم و صنعت ، معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری و پژوهشکده پلیمر و مواد ایران اشاره نمود

تماس باما

آدرس: تهران بزرگرراه رسالت خیابان دردشت خیابان هراتی پلاک 39

 ایمیل: abresantehran@gmail.com

تلفن:  77933083(021)-77999407(021)-77999423(021)

موبایل:09120296614 - 09193041965

واتس اپ- ایتا- روبیکا: 09120296614

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد. 2024© | طراحی سایت دارکوب

toTop