اگر به دنبال سرویس کار و تعمیر کار مطمئن برای دستگاه تصفیه آب سی سی کا C.C.K خود هستید نگران نباشید ما این کار را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام خواهیم داد .

شرکت آبرسان تهران یکی از چندین شرکت فعال در زمینه دستگاه تصفیه آب می باشد که از سال 1390 فعالیت خود را آغاز نموده است . شعار اصلی ما همیشه بر پایه اعتماد و رضایت مشتری بوده است . شرکت آبرسان تهران یکی از نمایندگان تصفیه آب C.C.K در ایران می باشد که از سرویس کاران مجربی در زمینه نصب و تعمیرات دستگاه تصفیه آب C.C.K بهره می برد . مشتریان محترم می توانند با شماره کارشناس فنی در تمامی ساعات شبانه روز در ارتباط باشند .

 

 

nassab2222

 

 

خدمات شرکت آبرسان تهران عبارتند از :

نصب دستگاه تصفیه آب C.C.K

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب C.C.K

تعمیر و سرویس دستگاه تصفیه آب C.C.K

جابجایی و نصب مجدد دستگاه تصفیه آب C.C.K

 

سرویس کار دستگاه تصفیه آبC.C.K 

تمامی سرویس کاران شرکت آبرسان تهران دوره های لازم جهت تعمیر و سرویس دستگاه های تصفیه آب گوناگون از جمله برند C.C.K را گذرانده اند بطوریکه قادر هستند تا تمامی دستگاه های تصفیه آبC.C.K را در منزل مشتری و در یک جلسه مراجعه تعمیر و اشکالات دستگاه تصفیه آب C.C.K را برطرف نمایند . کلیه قطعات استفاده شده در هنگام سرویس دستگاه تصفیه آب سی سی کا اصل و از برندهای معتبر می باشد که با قیمتی پایین تر از شرکت های دیگر به مشتری عرضه می شود . خدمات انجام شده نیز مانند نصب ، تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب سی سی کا با قیمتی پایین تر برای شما مشتریان محترم انجام می شود .

 

واحد خدمات پس از فروش شرکت آبرسان تهران آماده دریافت درخواست و ارائه خدمات نصب ، تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب شما مشتریان محترم می باشد .

 

 

 

با کارشناسان فنی شرکت آبرسان تهران در تماس باشید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

پرفروش ترین محصولات

درباره ما

شرکت آبرسان تهران در طی سالیان متمادی توانسته رضایت مشتریان زیادی را با ارائه خدمات پس از فروش گسترده جذب نماید که از مهمترین مشتریان این شرکت می توان به شرکت آزاد راه تهران شمال، سازمان توسعه معادن و صنایع معدنی، سازمان توسعه صادرات ایران ،دانشکده دندانپزشکی، آزمایشگاه خاک و مکانیک دانشگاه تهران، آزمایشگاه شیمی دانشگاه علم و صنعت ، معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری و پژوهشکده پلیمر و مواد ایران اشاره نمود

تماس باما

آدرس: تهران بزرگرراه رسالت خیابان دردشت خیابان هراتی پلاک 39

 ایمیل: abresantehran@gmail.com

تلفن:  77933083(021)-77999407(021)-77999423(021)

موبایل:09120296614 - 09193041965

واتس اپ- ایتا- روبیکا: 09120296614

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد. 2024© | طراحی سایت دارکوب

toTop