Guaranteed1646

garanty145

 

 

 

دستگاه تصفیه آب Fluxtek

 

 

برند Fluxtek یکی از بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب ساخت کشور تایوان می باشد که در ایران محبوبیت زیادی پیدا کرده است .این نوع دستگاه تصفیه آب از مدل های 6 مرحله (6 فیلتر )پایه دار دستگاه تصفیه آب خانگی است که یک فیلتر قلیایی یا آلکالاین بعنوان فیلتر ششم جهت افزایش جهت افزایشPHآب تصفیه شده و تولید آب قلـیایی به آن افزوده شده است . این دستـگاه مجهز به پمپ تولید فشار با قدرت 120 psi است که عملـکرد سیستم را بهـتر کرده و برای محل هایی که فشار آب شهری کـم است و آب توانایی عبور از فیـلتر ممبران را ندارد مناسب می باشد. این دستگاه مانند سایر دستگاه های تصفیه توانایی حذف ناخالصی های معلق مانند شن و ماسه ، گل و لای ، زنگ لوله ، لجن ، جلبک و تمام ذرات تا 5 میکرون ، کلر ، قابلیت حذف ناخالصی های محلول در آب مانند املاح سنگین، نیترات ، آرسنیک ، ویروس ها ، میکروبها ، مواد سمی و شوینده را داراست. همچنین این مدل قادر به تبدیل آب شور به آب شیرین و کاهش چشمگیر سختی و سنگینی آب می باشد.این دستگاه قادر است تا 80 درصد املاح و مواد مضر آب را حذف و آب سبک و قابل شرب تولید کند .همچنین بخاطر داشتن مخزن 12 لیتری امکان ذخیره آب وجود دارد . آب تولید شده در این دستگاه به دلیل نداشتن کلر ، نیترات و سایر املاح مضر آب برای آشپزی ، تهیه غذا برای کودکان، آکواریوم ، گیاهان و همچنین افرادی که دچار ناراحتی دستگاه گوارش هستند ، بسیار مناسب می باشد . وظیفه فیلتر قلیایی بالا بردن PH آب و تولید آب قلیایی می باشد. در اثر مصرف نوشابه های گاز دار یا غذاهای چرب و سرخ کردنی که باعث ایجاد حالت اسیدی در بدن می شود ،مصرف آب قلیایی باعث غلبه بر حالت اسیدی در بدن می شود و به کبد در دفع مواد اسیدی کمک می کند. برتری این فیلتر نسبت به فیلتر مینرال (مواد معدنی) این است که علاوه بر قابلیت تولید آب قلیایی ،مقداری مواد معدنی نیز به آب اضافه می کند .

 

 

   

ALAMAT11

دارای فیلتر قلیایی برای تولید آب با PH بالا

جلوگیری از ایجاد رسوب در كتری ، چای ساز و اتوی بخار

دارای مخزن ذخیره پلی اتیلنی مقاوم در برابر پوسیدگی.

دارای پمپ تولید فشار برای مناطقی باآب کم فشار.

دارای شیر برقی جهت جلوگیری از جاری بودن مداوم پساب در زمان خاموش بودن دستگاه.

دارای شیر تنظیم TDS

دارای پایه نگهدارنده دستگاه که باعث استحکام دستگاه می شود .

دارای عقربه فشارسنج جهت اطمینان از مناسب بودن فشار آب ورودی

دارای شیر مصرف استیل با آبکاری کرم و ظاهری شیک و زیبا

تصفیه آب تا 250 لیتر آب در شبانه روز

مخزن 19 لیتری برای ذخیره آب

قابلیت نصب همزمان به یخچال و آب سرد کن

 

 

 

ALAMAT22

میزان تولید : 250 لیتر در شبانه روز قابل ارتقاء تا 400 لتیر در شبانه روز

ظرفیت مخزن : 19لیتر

فشار پمپ : 80 الی 120 psi

شیر مصرف :تمام استیل و کرم فانتزی اهرمی

دقت حذف ناخالصی ها : 0.0001 میکرون

درصد حذف ناخالصی ها: 80 تا 90 درصد

ولتاژ برق ورودی : 220 ولت

ولتاژ برق پمپ : 24ولت

ابعاد دستگاه (cm) 37 (L) x 22 (W) x 43(H)

ابعاد مخزن ذخیره (cm) 28 (L) x 28(W) x 40 (H)

حداقل دما : 5 درجه سانتیگراد

حداكثر دما : 50 درجه سانتیگراد

دارای گیج فشار سنج روغنی

دارای شیر تنظیم TDS برای تنظیم سختی آب

دارای سویچ های High pressure و Low pressure جهت کارکرد اتوماتیک دستگاه

تعداد فیلتر : 6 عدد

قطر شلنگ ها: " 1.4

قابلیت اتصال به یخچال

دارای فیلتر ممبران FilmTec آمریکا

ساخت کشور تایوان

 

 

ALAMAT33

فیلتر پلی پروپیلن: ( PP ) این فیلتر از جنس پنبه فشرده بوده که قابلیت حذف کلیه رسوبات شن و ماسه ، گل و لای ، زنگ زدگی لوله ها ، لجن ، ذرات معلق تا دقت 5 میکرون را دارد. زمان تعویض آن بین 3 تا 6 ماه می باشد .

فیلتر کربن گرانول : ( UDF or GAC ) این فیلتر از جنس کربن بوده که قابلیت حذف کلر آزاد ، سموم کشاورزی ، تری هالومتان ها ، طعم ، رنگ و بوی نامطبوع آب را دارد. زمان تعویض هر 6 ماه یکبار.

فیلتر کربن بلاک : ( CTO ) که قابلیت آن همانند کربن گرانول است به اضافه اینکه کلیه ذرات بزرگتر از 5 میکرون را نیز حذف می کند. زمان تعویض هر 6 ماه یکبار.

فیلتر ممبران : ( Membran ) این فیلتر فرایند اسمز معکوس را انجام داده و باعث حذف املاح سنگین و نمکهای مضر ، نیترات و نیتریت ، آرسنیک ، باکتری ، ویروس ، انگل ، کیست ، قارچ ، انواع میکروبها ، مواد شوینده ، آفت کشها ، سموم ، سرب ، جیوه ، تبدیل آب شور به آب شیرین و پایین آورنده سختی و سنگینی آب می شود. زمان تعویض 18 الی 24ماه یکبار.

فیلتر پست کربن : ( Post Carbon ) این فیلترازجنس پوست نارگیل بوده که هر نوع طعم و بوی احتمالی ناشی از ذخیره شدن آب در مخزن دستگاه را حذف می نماید. زمان تعویض این فیلتر هر 12 ماه یکبار.

فیلتر قلیایی: ( Alkaline ) این فیلتر با بالا بردن PH آب علاوه بر تولید آب قلیایی ،مقداری نیز مواد معدنی به آب اضافه می کند و برای کسانی که ناراحتی دستگاه گوارش دارند نیز مفید می باشد . زمان تعویض این فیلتر هر 12 ماه یکبار.

زمان تعویض فیلترها از طریق سامانه SMS یا تماس تلفنی توسط واحد خدمات پس از فروش اطلاع داده خواهد شد.

 

facebook

 

 

 

مطالب مرتبط :
سيستم اسمز معكوس چيست
خواص فیلتر های مینرال و قلیایی
راهنمای انتخاب دستگاه تصفیه آب
سختی آب در نقاط مختلف کشور
حفظ کیفیت آب
نمای کلی مراحل تصفیه آب
خدمات پس از فروش

 

 

 

 

 

 


 

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...