servicekarimage

جهت کسب اطلاعات در مورد دستگاه تصفیه آب Soft Water خود با ما در ارتباط باشید

 

softwatermain

 

 

دستگاه تصفیه آب Soft water یکی از قدیمی ترین برندهای دستگاه های تصفیه آب خانگی در ایران می باشد که فروش بالایی نیز در ایران داشته است . کیفیت دستگاه تصفیه آب سافت واتر باعث شده تا مشتری با اطمینان خاطر این دستگاه را خریداری نماید. از ویژگی های برتر دستگاه تصفیه آب Soft Water می توان به فراوانی قطعات و فیلترهای این دستگاه اشاره کرد چرا که به راحتی می توان تمامی قطعات و فیلترهای دستگاه تصفیه آب SoftWater با کیفیت بالا تهیه نمود .

دستگاه تصفیه آب سافت واتر یک دستگاه تصفیه آب زیر سینکی می باشد که دارای پنج فیلتر اصلی تصفیه آب به علاوه یک فیلتر مواد معدنی می باشد . بطور معمول بر روی اکثر دستگاه های تصفیه آب شش فیلتر نصب می شود که در زیر می توانید نوع و مارک فیلترها را مشاهده نمایید .

 

 

فیلترهای پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب SoftWater

فیلترهای پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب سافت واتر که وظیفه حذف مواد درشت آب مانند گل و لای و زنگ لوله ، کلر و مشتقات آن ، نیتریت و مواد سمی درون آب را دارند .این پک شامل سه عدد فیلتر می باشد که هر سه معمولاً با هم تعویض می شوند و عمر تقریبی آنها 6 ماه می باشد .

 

 

AQUAWINFILTER

قیمت 100 هزار تومان

 

 

 

CCKFILTER

قیمت 70 هزار تومان

 

 

FLUXTEKFILTER

قیمت 250 هزار تومان

 

 

ISPRINGFILTER

قیمت 350 هزار تومان

 

 

 

فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب SoftWater

فیلتر ممبران یا فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب سافت واتر برند Filmtec آمریکایی یا GoldToray ژاپن می باشد که این فیلتر می تواند تا 85 درصد املاح و مواد زائد آب را جدا کند و آب سالم و گوارا را به شما ارائه دهد . عمر مفید این فیلتر 18 الی 36 ماه بسته به کیفیت آب ورودی به دستگاه متغیر است .

 

CSMMEMBERIN

قیمت 170 هزار تومان

 

 

GOLDTORAYMEMBERIN

قیمت 180 هزار تومان

 

 

 

FILMTEKMEMBRINE

قیمت 180 هزار تومان

 

 

 

 

فیلتر پُست کربن دستگاه تصفیه آب SoftWater

فیلتر پُست کربن که وظیفه اصلی این فیلتر حذف طعم ، مزه و بوی نامطبوع آب می باشد . عمر مفید این فیلتر حداکثر یکسال است .

 

 

 

LIFEWATEWRPOSTCARBON

قیمت 60 هزار تومان

 

 

IRIPOSTCARBON

قیمت 40 هزار تومان

 

 

 

EASDYWELLPOSTCARBON

قیمت 100 هزار تومان

 

 

فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب SoftWater

فیلتر مینرال یا مواد معدنی . هنگامیکه آب تصفیه می شود به علت کم شدن مواد درون آب ، مقدار PH آب پایین می آید .این فیلتر با افزودن مقداری مواد معدنی به آب مانند کلسیوم و منیزیم به غنی شدن آب و رفع اسیدیته آب کمک می کند . عمر مفید این فیلتر یکسال می باشد و معمولاً با فیلتر پست کربن تعویض می شود .

 

USAMINERAL

قیمت 50 هزار تومان

 

T33MINERAL

قیمت 40 هزار تومان

 

 

 

 

فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب SoftWater

فیلتر قلیایی . این فیلتر به علت گران بودن به درخواست مشتری بر روی دستگاه تصفیه آب سافت واتر نصب می شود . وظیفه اصلی این فیلتر بالا بردن سطح PH آب تصفیه شده و یونیزه کردن آب می باشد . آب قلیایی شده از نظر پزشکی دارای خواص بی شماری است و توصیه اکید ما به شما استفاده از این فیلتر بر روی دستگاه تصفیه آب منزل شما می باشد . عمر مفید این فیلتر 18 ماه می باشد .

 

TANKPACORP

 

قیمت 180 هزار تومان

 

 

HDORP

قیمت 540 هزار تومان

 

 

توجه :

خاطر نشان می شود تکرار هر کدام از فیلترهای گفته شده در بالا و یا استفاده از فیلترهای اکسیژن ساز ، نانو سیلور ، لامپ UV و آنتی باکتریال بر روی دستگاه تصفیه آب ضرورتی نداشته و برای شما هزینه های اضافی در بر خواهد داشت .

 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت آبرسان تهران در تماس باشید

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...