AquajoyLogo

aquajoyLOTUS

 

 

جهت خرید فیلترهای دستگاه تصفیه آب Lotus با شماره های 77999423 77999407 09120296614 شرکت آبرسان تهران تماس بگیرید

 

lotusprefilter

 هر ست سه عددی 200 هزار تومان

 

 

lotusmembrane

 ممبران فیلمتک 180 هزار تومان

 

 

lotuspostcarbon

 فیلتر پُست کربن 50 هزار تومان

 

 

 

 

در این قسمت بطور خلاصه شما را با جزئیات فیلترهای تصفیه آب آشنا می کنیم :

فیلترهای پیش تصفیه خطی Inline :

فیلترهای پیش تصفیه خطی یا Inline ، فیلترهایی هستند که در سر راه آب خام ورودی به دستگاه قرار می گیرند و وظیفه آنها پالایش آب ورودی از مواد زائد درشت ، کلر و مواد سمی دیگر هستند تا آب را برای ورود به فیلتر ممبران یا فیلتر اصلی دستگاه تا حدودی تصفیه کنند . فیلتر های خطی یا Inline نیازی به محفظه نگهدارنده فیلتر یا هوزینگ ندارند و به تنهایی در دستگاه تصفیه آب Lotus قابل استفاده هستند اما ترتیب قرار گرفتن فیلترها در دستگاه تصفیه آب Lotus بسیار مهم است . فیلتر اول این مجموعه از الیاف پلی پروپیلن می باشد و فیلتر دوم و سوم از پودر کربن اکتیو می باشد . از این فیلترها نیز می توان به عنوان فیلتر پشت یخچال استفاده کرد . مدت زمان تعویض این فیلتر حداکثر 9 ماه می باشد .

 

 

فیلتر ممبران :

فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب به عنوان فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب می باشد . تمامی دستگاه های تصفیه آبی که دارای فیلتر ممبران یا R.O هستند قادرند تا 90 درصد املاح و مواد مضر آب را حذف نمایند و آبی سبک را به شما ارائه دهند . این فیلتر با استفاده از خواص اسمزی و دارا بودن منافذ بسیار ریز در حدود یکصد هزارم میکرون تمامی مواد و ناخالصی های مضر آب را جدا و دفع کند و فقط مواد لازم و مفید درون آب باقی بمانند . لازم به ذکر است به دلیل ریز بودن منافذ فیلتر ممبران هیچکونه میکروب ، باکتری ، ویروس و انگل از این فیلتر عبور کند . مدت زمان تعویض این فیلتر بسته به نوع آب منطقه و مقدار مصرف بین 18 ماه الی 36 ماه می باشد .

 

 

فیلتر پُست کربن :

فیلتر پُست کربن به عنوان آخرین فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب می باشد که وظیفه حذف طعم و بوی نامطبوع آب را دارد . جنس این فیلتر از ذغال مواد گیاهی و یا صنعتی می باشد . مدت زمان تعویض این فیلتر یکسال می باشد .

 

 

جهت خرید فیلترهای دستگاه تصفیه آب Lotus با شماره های 77999423 77999407 09120296614 شرکت آبرسان تهران تماس بگیرید

 

 

 

 

 

 

 


 

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...