آنچه در ادامه این مطلب می خوانید :

انواع برندهای تصفیه آب با کیفیت موجود در ایران

دستگاه تصفیه آب چه ویژگی هایی باید داشته باشد

 

servicekarimage

 

 

 

شاید شما هم برای اولین بار در یک خانواده است که می خواهید دستگاه تصفیه آب خریداری کنید و می خواهید خود را سپر بلای دیگر اعضای خانواده خود بکنید تا ببینید که آیا دستگاه تصفیه آب خریداری شده خوب و با کیفیت است یا نه . خدمات شرکت فروشنده به شما مطمئن و مداوم است یا نه . در کلام اول باید گفت که شما حق دارید تا کمی شک به خود راه بدهید چرا که انتخاب دستگاه تصفیه آب خوب و از همه مهمتر خدمات سریع و با کیفیت این دستگاه ها بسیار سخت است به این دلیل که همیشه و در همه جا افراد سود جویی هستند که با کلاه برداری ، نام و اعتبار دیگران را زیر سوال می برند . اما ما به شما می گوییم که شرکت هایی که سالیان متمادی به فعالیت در عرصه ای می پردازند ، از اعتماد مشتریان خود سوء استفاده نمی کنند و برای جذب مشتری بیشتر به ارائه خدمات خوب و با کیفیت می پردازند . حال به توضیح در مورد دستگاه تصفیه آب و جزئیات آن می پردازیم .

 

 

 

 

انواع برندهای تصفیه آب موجود در ایران :

 

در بیشتر کشورها برندهای مختلفی از اجناس و لوازم گوناگون وجود دارد . با ظهور کشور چین به عنوان تولید کننده برندهای مختلف و اکثراً بی کیفیتی در کشورها پدیدار شد به گونه که از هر برندی ، شما می توانید لوازم گوناگونی پیدا کنید که حتی شاید برای خود آن برند ، لوازم تولید شده جای تعجب داشته باشد مانند برند اپل که به تازگی دستگاه تصفیه آب آن نیز در بازار پدیدار شده است . هر برندی در زمینه بخصوصی فعالیت می کند و نمی توان گفت که دستگاه موجود با آن برند بخصوص کیفیت لازم را دارد .

 

در ایران و از سال 1383 اولین برندهای دستگاه تصفیه آب به کشور وارد شد . این برندها چینی و تایوانی بودند و با نام های تجاری SoftWater ، WaterSafe ، C.C.K و AquaJoy به بازار راه پیدا کردند . این برندها به دلیل با کیفیت بودن سریع به برندهای شناخته شده در بین مشتریان تبدیل شد تا جایی که دو برند SoftWater وWaterSafe به گل سرسبد بازار تبدیل شدند و به فروش بالایی دست پیدا کردند . هم اکنون برندهای با کیفیت زیادی در بازار وجود دارد که علاوه بر برندهای یاد شده در بالا می توان به برند Fluxtek ، EasyWell ، R.O Max و puricom اشاره کرد که همه این برندها تایوانی و با کیفیت هستند و امتحان خود را در طول این مدت پس داده اند .

 

 

 

 

دستگاه تصفیه آب چه ویژگی هایی باید داشته باشد !

 

اول این مطلب را باید عنوان کرد که دستگاه های تصفیه آب باید دارای فیلتر R.O یا فیلتر ممبران ، پمپ و مخزن باشند و به برق وصل شوند دیگر دستگاه هایی که فیلتر ممبران را ندارند از کیفیت خوبی برخوردار نیستند . دستگاه های بدون برق و مخزن قادر نیستند تا تمامی املاح و مواد مضر درون اب را از آن جدا کنند . دوم اینکه تمامی وسایل و قطعات بکار رفته در دستگاه تصفیه آب بایستی بهداشتی باشند و از مواد پلاستیکی بهداشتی باشند نه از مواد بازیافتی . به این قطعات Food Gride می گویند و قطعات پلاستیکی دستگاه تصفیه آب بایستی این استانداردها را داشته باشند .

 

تمامی دستگاه ها و وسایلی که با آب و مواد غذایی در ارتباط هستند باید استانداردهای گوناگونی داشته باشند تا کیفیت آنها مورد تایید قرار گرفته باشد .دستگاه های تصفیه آب باید استاندارد NSF داشته باشند تا کیفیت و بهداشتی بودن قطعات مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب تایید شده باشد .

 

اینها ویژگی های مهم و ساده دستگاه تصفیه آب بود که بطور مختصر به شما گفته شد .

 

 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه تصفیه آب و انتخاب بهترین برند با کارشناسان بخش فروش شرکت آبرسان تهران در تماس باشید .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...