logonew

 

به جرات می توان گفت که امروزه به خاطر مشکلات کیفیت آب شهری و مناطق روستایی ، تصفیه آب خانگی یکی از نیازهای اساسی یک خانواده شهری یا روستایی به شمار می آید . تصفیه آب خانگی دستگاهی است که می تواند با استفاده از چند فیلتر در یک مجموعه ، آلودگی آب را از بین ببرد و آبی سالم و گوارا را به شما تحویل دهد .

 

 

دو مدل تصفیه آب خانگی وجود دارد که در زیر به توضیح آنها می پردازیم :

 

 

 

1-                   تصفیه آب خانگی اولترافیلتر :

این مدل تصفیه آب خانگی فقط دارای چند فیلتر اولیه و ساده تصفیه آب می باشد به این معنی که آب را بطور کامل تصفیه نمی کند . در این مدل از دستگاه تصفیه آب خانگی بدلیل منافذ بزرگ در فیلترها ، اکثر املاح و مواد زائد از آنها عبور می کند و فقط می تواند در بهترین حالت ، تا 30 درصد آب را تصفیه کند . این مدل تصفیه آب خانگی بدون برق و قطعات برقی می باشند و کاربرد زیادی ندارد و ما به شما توصیه می کنیم که از خرید این مدل دستگاه تصفیه آب خودداری نمایید .

 DASTGAHESADE1111

 

 

2-                   تصفیه آب خانگی نانوفیلتر :

در این مدل از دستگاه تصفیه آب خانگی علاوه بر داشتن فیلترهای اولیه تصفیه آب ، یک فیلتر نانو نیز وجود دارد که بدلیل داشتن منافذ بسیار ریز ، فقط آب و یکسری از املاح مفید آب می توانند از آن عبور کنند . منافذ فیلتر نانو موجود در این مدل از تصفیه آب خانگی در حدود 0.0001 میکرون می باشند بنابراین فقط آب و املاح مفید می توانند از آن عبور کنند و بقیه املاح اضافی از آب آشامیدنی جدا و دفع می شوند . آب شهری بخاطر فشار کم ، از بافت فشرده فیلتر نانو این مدل تصفیه آب خانگی نمی تواند به خوبی عبور کند بنابراین این مدل دستگاه های تصفیه آب بایستی به پمپ آب ، ترانس 24 ولت و سوییچ قطع و وصل برق مجهز باشند که یکی از شاخصه های مشخص کننده دستگاه خوب از بد می باشد .

 

cckmain

 

 

برخی از مدل های دستگاه های تصفیه آب خانگی نانو فیلتر موجود در ایران ، مونتاژ ایران می باشند و برخی دیگر تولید کشور چین و تایوان می باشند که در زیر برخی از این مدل ها نشان داده شده است .

 

 

 

جهت راهنمایی در مورد خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی با کارشناسان شرکت آبرسان تهران در تماس باشید

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...