tamirkartasfieab

tamirkartasfieab1

 

 

 

شرکت های زیادی در ایران وجود دارند که اقدام به فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و اداری می کنند اما پس از مدنی به دلایل نامعلوم از انجام خدمات و سرویس های دوره ای به مشتریان خود سر باز می زنند و یا دسترسی به اینگونه شرکت ها ناممکن می شود . در این زمان مشتری سردرگم شده و نمی داند برای بهره مندی از سرویس های دستگاه تصفیه آب به کجا مراجعه کند .

 

telefonvahedhkadamdt

 

شرکت آبرسان تهران با ده سال فعالیت در زمینه دستگاه تصفیه آب آمادگی خود را در زمینه انجام کلیه سرویس های کلیه دستگاه های تصفیه آب اعلام می دارد و خدمات بی نظیری را به مشتریان خود ارائه می نماید که این خدمات عبارتند از :

 

 

نصب دستگاه تصفیه آب خانگی

جابجایی دستگاه تصفیه آب خانگی

نصب مجدد دستگاه تصفیه آب خانگی

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

سرویس و تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی

 

logonew

 

نصب دستگاه تصفیه آب خانگی :

برخی از مشتریان خود اقدام به خرید دستگاه تصفیه آب از فروشگاه ها و یا سایت های اینترنتی می کنند و پس از خرید نیاز به نصاب ماهر و کارآزموده جهت نصب دستگاه تصفیه آب خود دارند . نصابان شرکت آبرسان آماده اند تا این کار را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام دهند .

 

 

 

جابجایی دستگاه تصفیه آب خانگی :

شاید برخی از مشتریان پس از مدتی نیاز به جابجایی دستگاه تصفیه آب خود داشته باشند ما این کار را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهیم داد .

 

 

 

نصب مجدد دستگاه تصفیه آب خانگی :

مشتریان عزیز می توانند پس از جابجایی و باز کردن دستگاه تصفیه آب خود با شرکت آبرسان تهران تماس گرفته و درخواست خود را جهت نصب مجدد دستگاه تصفیه آب منزل خود ثبت نمایند . این کار در مدت زمان کوتاه انجام خواهد شد .

 

 

 

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی :

فیلترهای دستگاه های تصفیه آب پس از مدت زمان مشخصی که از نصب و راه اندازی آنها می گذرد نیاز به تعویض فیلتر دارند . به دلیل آلودگی زیاد آب شهری و روستایی ، فیلترهای دستگاه تصفیه آب خراب و کثیف شده و باید تعویض شوند . مدت زمان تعویض تمام فیلترها با یکدیگر متفاوت است که شما می توانید به بخش زمان تعویض فیلترها مراجعه کنید و از زمان تعویض هر فیلتر مطلع شوید . شرکت آبرسان تهران این اطمینان را به شما مشتریان محترم می دهد که تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب با بهترین و مرغوب ترین فیلترها و با قیمتی باورنکردنی انجام شود .

 

 

 

سرویس دستگاه تصفیه آب خانگی :

هر دستگاهی که شما از آن استفاده می کنید پس از مدتی فرسوده شده و برخی از قطعات نیاز به تعویض دارند . ما به شما توصیه می کنیم تا سرویس دستگاه تصفیه آب خود را به شرکت های معتبر بسپارید تا علاوه بر سرویس دستگاه تصفیه آب توسط سرویس کاران مجرب ، قطعات اصلی و با کیفیت بر روی دستگاه تصفیه اب شما نصب شود .

 

 

 

 

 

جهت دریافت مشاوره و راهنمایی بیشتر با کارشناسان شرکت آبرسان تهران در ارتباط باشید .

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...