Lotuslogo

 

aquajoyLOTUS

 

 

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل LOTUS یکی از پرفروش ترین دستگاه های تصفیه آب خانگی این برند می باشد . دستگاه تصفیه آب LOTUS دارای پنج فیلتر اولیه تصفیه آب می باشد که بدلیل استفاده از فیلترهای این لاین یا خطی دارای حجم کم می باشد و به راحتی در فضاهای کوچک جا می شود . خرابی دستگاه تصفیه آب LOTUS  به ندرت اتفاق می افتد اما در صورت بروز این امر و نیاز به سرویس و تعمیر دستگاه تصفیه آب LOTUS منزل خود می توانید با کارشناس واحد تعمیرات تماس حاصل نمایید .

 

nassab2222

 

دستگاه تصفیه آب LOTUS دارای قطعات برقی مانند شیر برقی ، ترانس 24 ولت و پمپ تولید فشار 120 PSI و سوییچ های قطع و وصل خودکار برق می باشد . خرابی در هر یک از این قطعات باعث کار نکردن و از کار افتادن دستگاه تصفیه آب می شود . یکی از شایعترین علل کار نکردن دستگاه تصفیه آب ، قرار گیری نامناسب سوییچ لوپرشر می باشد که در انتهای مسیر فیلترهای پیش تصفیه دستگاه قرار دارد و پس از مدتی کار کردن دستگاه تصفیه آب و کثیف شدن فیلترهای پیش تصفیه و نرسیدن مقدار آب کافی به سوییچ باعث قطع و وصل شدن برق و نامنظم کارکردن تصفیه آب می شود که برای رفع این مشکل کافیست سوییچ به اول مسیر ورودی آب به دستگاه تصفیه آب متصل شود .

 

جهت سالم ماندن تصفیه آب LOTUS و کارکرد منظم دستگاه فقط کافیست که فیلترهای دستگاه تصفیه آب را به صورت دورهای منظم و در زمان خود تعویض نمایید . می توانید جهت اطلاع از زمان تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب به بخش زمان تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب مراجعه نمایید

 

شرکت آبرسان تهران به عنوان یکی از دهها نماینده شرکت آکواجوی ، اعلام می دارد که شما مشتریان محترم می توانید با تماس با شرکت و اعلام خرابی دستگاه تصفیه آب خود از تجربه سرویس کاران بهره مند شوید تا خرابی دستگاه تصفیه آب شما برطرف شود .

 

logonew

 

 

 

 

 

 


 

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...