logonew

 

telefonvahedhkadamdt

 

 

شرکت آبرسان تهران با سال ها فعالیت در زمینه دستگاه های تصفیه آب خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی با افتخار اعلام می دارد که آماده است تا تمامی مشکلات دستگاه تصفیه آب شما را برطرف کند . سرویس کاران و تعمیر کاران دستگاه تصفیه آب این شرکت دوره های آموزشی لازم برای تعمیر و سرویس دستگاه های تصفیه آب را گذرانده اند و می توانند تنها در یک جلسه مراجعه به منزل و یا محل کار شما با بهترین کیفیت دستگاه تصفیه آب شما را تعمیر کنند .

 

کلیه قطعاتی که تعمیرکاران و سرویس کاران شرکت آبرسان تهران برای دستگاه تصفیه آب شما استفاده می کنند از بهترین برندها و با کیفیت بالایی می باشد . این قطعات در هنگام نصب و یا تعویض قطعه به مشتری نشان داده می شود و در صورت تمایل مشتری بر روی دستگاه تصفیه آب نصب می شود .

قیمت کلیه قطعات و لوازمی که جهت تعمیر دستگاه تصفیه آب استفاده می شود قابل استعلام از شرکت های دیگر می باشد و چنانچه قیمت قطعه ای بالاتر از شرکت های دیگر باشد آن قطعه با 50 درصد تخفیف به شما ارائه می شود . بنابراین نگران قیمت قطعات و فیلترهای استفاده شده نباشید چرا که رضایت مشتری برای ما در اولویت می باشد .

 

شما کافیست با شرکت آبرسان تهران تماس گرفته و مشکل دستگاه تصفیه آب خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید . در صورت رضایت و در اسرع وقت سرویس کار شرکت به نشانی شما اعزام می شود و خدمات مورد نظر شما را انجام می دهد .

 

جهت ارتباط با کارشناس فنی شرکت در تمامی اوقات شبانه روز و حتی ایام تعطیل می توانید با شماره زیر تماس بگیرید .

 

 

nassab2222

 

 

 

 

رضایت مندی مشتری در کنار کیفیت بالای قطعات و قیمت پایین خدمات اساس کار ماست .

با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...