فهرست مطالب:

NSF-WQA

 

standard

بنیاد ملی سلامت آمریکا ( NSF ) در سال 1944 به جهت افزایش کیفیت و بهبود سلامت عمومی جامعه آمریکا تاسیس گردید. این سازمان یک سازمان غیر دولتی است که توسعه استاندارد ها ، صدور گواهینامه های کیفیت ، آموزش و مدیریت ریسک در حوزه سلامت عمومی و محیط زیست را در برنامه خود قرار داده است.تولید کنندگان و مصرف کنندگان در سطح بین المللی به NSF به عنوان توسعه دهنده استانداردهای بهداشت عمومی و صادر کننده گواهینامه ها و تائیدیه های بهداشتی جهت کمک به حفظ جهانیان از نظر آب و بهداشت محصولات مصرفی اطمینان دارند .

نقش NSF در تعیین کیفیت آب:

این سازمان محصولاتی را که با آب آشامیدنی در ارتباط هستند را از نظر کیفیت ارزیابی می کند. محصولاتی مانند لوله های آب ، ضد عفونی کننده های شیمیایی ، وسایل مختلف دستگاه تصفیه آب و فیلتر های آنها را شامل می شود.

گواهی نامه NSF برای دستگاه های تصفیه آب:

تمام وسایل و قطعات دستگاه های تصفیه آب باید مورد آزمایش قرار بگیرند تا مشخص شود آیا از استاندارد های بهداشتی لازم برخوردار هستندیا نه . صدور گواهینامه NSF به مصرف کننده این اطمینان را می دهد که دستگاه تصفیه آبی را که قصد خرید آن را دارند از استاندارد های لازم برخوردار است یا نه و یا می تواند کیفیت لازم را داشته باشد .البته مراجع و سازمانهای دیگری نیز وجود دارند که می توانند برای کیفیت آب و دستگاه تصفیه آب گواهینامه صادر کنند مانند انجمن کیفیت آب یا WATER QUALITY .جهت اطلاع از گواهی نامه های اخذ شده برند مورد نظر به آدرس https://www.wqa.org/find-productsمراجعه نمایید و نام برد و یا مدل دستگاه را وارد نمایید. تمامی گواهی نامهای اخذ شده نمایش داده می شود.

استفاده از دستگاه استاندارد چه مزیتی دارد؟

گواهینامه های مختلف پس از انجام آزمایشات لازم برای یک محصول صادر می شود و مصرف کننده می تواند نسبت به عملکرد دستگاه ، کیفیت و بهداشتی بودن آن اطمینان حاصل کند که این گواهینامه ها برای دستگاه تصفیه آب خانگی اهمیت های بیشماری دارد که به آنها اشاره می شود:

1-این گواهینامه ها این اطمینان را به شما می دهد که ادعای تولید کننده در خصوص کاهش آلودگی های آب درست است یا خیر. مطمعناً شما اطلاعات کافی در مورد درصد خذف آلاینده های آب را ندارید این سازمان با آزمایش و بررسی های لازم درصد حذف این مواد را مشخص کرده و در صورت برخورداری از استاندارد های لازم به آن گواهی کیفیت می دهد و دیگر نیازی نیست که شما در مورد ادعاهای گفته شده تحقیقات زیادی انجام دهید .

2- این سازمان برای قطعات و مواد پلاستیکی به کار برده شده در دستگاه تصفیه آب خانگی نیز استانداردهای ویژه ای دارد .NSF این قطعات را مورد بررسی قرار میدهد و تائید میکند که مواد به کار رفته در دستگاه با آب واکنش نمی دهد و مواد مضر به آب اضافه نمی کند و برای مصارف بهداشتی مناسب است .

3-NSFمحصول را از نظر ساختاری نیز مورد بررسی قرار می دهد تا تولید کننده برای کاهش هزینه های خود کیفیت قطعات را پایین نیاورد و دستگاه بتواند به طور مطلوب کار کرده و بهترین کارایی را داشته باشد و بتواند سالها برای شما کارکند نه اینکه یک بار مصرف باشد و هزینه های شما را بالا ببرد.

بنابراین وقتی شما یک دستگاه تصفیه آب خریداری می کنید باید حتما گواهینامه های NSF، WQA، CE و FDA را داشته باشد تا شما با خیالی آسوده از کیفیت دستگاه و قطعات بتوانید از دستگاه و قطعات آن بیشترین بهره را ببرید.

جهت اطمینان از استاندارد بودن دستگاه تصفیه آب خریداری شده میتوانید به سایت https://www.nsf.org/certified-products-systems مراجعه نمایید و مارک دستگاه خود را در قسمت زرد رنگ پایین سایت وارد نمایید و تمام استانداردهای کسب شده دستگاه را مشاهده نمایید

پرفروش ترین محصولات

درباره ما

شرکت آبرسان تهران در طی سالیان متمادی توانسته رضایت مشتریان زیادی را با ارائه خدمات پس از فروش گسترده جذب نماید که از مهمترین مشتریان این شرکت می توان به شرکت آزاد راه تهران شمال، سازمان توسعه معادن و صنایع معدنی، سازمان توسعه صادرات ایران ،دانشکده دندانپزشکی، آزمایشگاه خاک و مکانیک دانشگاه تهران، آزمایشگاه شیمی دانشگاه علم و صنعت ، معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری و پژوهشکده پلیمر و مواد ایران اشاره نمود

تماس باما

آدرس: تهران بزرگرراه رسالت خیابان دردشت خیابان هراتی پلاک 39

 ایمیل: abresantehran@gmail.com

تلفن:  77933083(021)-77999407(021)-77999423(021)

موبایل:09120296614 - 09193041965

واتس اپ- ایتا- روبیکا: 09120296614

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد. 2024© | طراحی سایت دارکوب

toTop