آب یکی از مهمترین احتیاجات روز مره هر انسان و جاندار است و بدون آب هرگز زندگی ادامه نخواهد داشت . از ابتدای خلقت بشریت تا کنون روش های زیادی ابداع شده است که بشر بتواند آب شرب مورد نیاز خود را تامین کند . همانطور که می دانید دو سوم کره زمین از آب تشکیل شده است اما چند درصد این آب های موجود بر روی کره زمین قابل شرب است . تقریباً صفر درصد این آب قابل نوشیدن است . طبق تحقیقاتی که زمین شناسان انجام داده اند بیشتر منابع آب شیرین موجود بر روی کره زمین در نواحی قطب شمال و جنوب کره زمین وجود دارد و هر چه به سمت مرکز زمین یا خط استوا نزدیک می شویم از مقدار آب شیرین کاسته می شود و تا حدی که به صفر می رسد . سال های سال تحقیقات زیادی انجام شد تا بشر بتواند به روش هایی دست پیدا کند که با استفاده از آنها بتواند هر نوع آبی را تصفیه کند و برای مصرف روزانه خود قابل شرب نماید . در سال 1960 میلادی دو دانشمند آمریکایی توانستند یک نوع فیلتر تصفیه آب با منافذ بسیار ریز را طراحی و تولید کنند که فقط به آب و مقداری از املاح موجود در آب اجازه عبور می داد و بقیه املاح و مواد دفع می شدند حتی مواد محلول در آب مانند کلر ، نیرات و آرسنیک .

ابداع این فیلتر شروع یک روش مناسب برای تولید آب تصفیه شده بود و شاید شروع ابداع دستگاه تصفیه آب به شمار رود ، اما روش کاملی نبود چرا که هر نوع اختراعی علاوه بر مزایایی که دارد معمولاً معایبی نیز دارد . به هر حال با استفاده از این روش ، کارخانجات توانستند در ابعاد بزرگ آب تصفیه برای مصارف خود تولید کنند و در صنعت به مصرف برسانند . اما پس از مدتی زمانی اندک ، کمبود آب نیز جدی تر شد و تولید کنندگان فیلتر و دستگاه آب شیرین کن بزرگ و صنعتی ، به فکر روشی برای تولید آب شرب در حجم کوچکتر افتادند که چگونه می توانند به روش های کوچکتر تولید آب شرب در منازل و تولید دستگاه آب تصفیه کن دست پیدا کنند . این کار مزیت بزرگی داشت اول اینکه با تولید دستگاه تصفیه آب خوب و با کیفیت در حجم کوچک تر به فروش بیشتری دست پیدا می کردند چرا که هر خانواده نیاز به خرید دستگاه آب تصفیه تایوانی داشت و ورود به خانه ها برای شرکت های بزرگ یعنی استفاده مداوم از فیلتر دستگاه تصفیه آب و قطعات تولید شده شرکت ها و در نتیجه سود و فروش بیشتر . در سال های 1980 که فکر تولید دستگاه تصفیه آب خانگی رونق گرفت کشورهای زیادی به فکر تولید دستگاه تصفیه آب خوب و با کیفیت افتادند . از آنجا که اکثر شرکت های بزرگ دنیا برای کاهش هزینه های خود ، محصولات خود را در کشورهای شرق آسیا مانند چین ، تایوان و مالزی تولید می کنند تولید دستگاه تصفیه آب خوب و با کیفیت در این کشورها شدت گرفت و تولید اب تصفیه کن به رونق رسید . در ابتدا کشور چین که بزرگ ترین تولید کالا در دنیا است دستگاه تصفیه آب خانگی خوب و با کیفیت تولید می کرد اما از آنجا که در این کشور هر وسیله ای بر اساس سلیقه خریدار تولید می شود بازرگانان زیادی با سوء استفاده از این موضوع تصمیم به سفارش دستگاه تصفیه آب با قطعات بی کیفیت و ارزان افتادند و به همین ترتیب تولید دستگاه تصفیه آب بی کیفیت چینی و ورود آنها به ایران شدت گرفت . اما دستگاه تصفیه آب تایوانی که در کشور تایوان تولید می شود به این گونه نیستند و تصفیه آب تایوانی اصل از کیفیت بالا و قابل قبولی برخوردار هستند . کیفیت تولید اب تصفیه کن تایوانی به حدی بالا است که می توانند با بهترین تولید کنندگان دستگاه آب تصفیه کن اوریجینال و قطعات مربوطه رقابت تنگاتنگی داشته باشند . هم اکنون دستگاه آب شیرین کن تایوانی معروفی در کشور تایوان تولید می شود که در ایران نیز وجود دارند و به عنوان بهترین دستگاه تصفیه آب تایوانی در ایران می باشد . در ادامه به شما کمک می کنیم تا در مورد دستگاه تصفیه آب خوب تایوانی و خرید دستگاه تصفیه آب خوب و با کیفیت تایوان اطلاعات بیشتری را کسب نمایید .

شرکت آبرسان تهران با بیش از یک دهه تجربه در زمینه فروش دستگاه تصفیه آب تایوانی و خدمات پس از فروش انواع دستگاه تصفیه آب با کیفیت و تایوانی فعال می باشد . این شرکت طی چندین سال فعالیت در زمینه فروش آب تصفیه کن تایوانی و نصب دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل  آماده است تا تمام تجربیات خود را به عنوان فروشنده دستگاه تصفیه آب اصل تایوان در اختیار شما عزیزان قرار دهد تا بتوانید دستگاه تصفیه آب اصل تایوان خود را راحت تر انتخاب کنید. شرکت آبرسان تهران با کسب تجربیات گوناگون در طی این سالها به شما این اطمینان را می دهد تا شما با استفاده از دستگاه تصفیه آب تایوانی با کیفیت و انتخاب بهترین تصفیه آب تایوانی این شرکت و روشهای گوناگونی که در اختیار دارد بتوانید هر نوع آب را اعم از آب چاه، آب رودخانه  و آب چشمه را تصفیه و استفاده نمایید. این موضوع در نصب دستگاه های مختلف در شهرها و کارخانجاتی که در جاده ها و مسیر های کوهستانی قرار داشته اند اثبات شده است .  ما به شما عزیزان این اطمینان را می دهیم که با خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی نه تنها هزینه زیادی نمی دهید بلکه پول خود را پس انداز می کنید به این دلیل که دستگاه تصفیه آب تایوانی و یا خرید بهترین اب شیرین کن تایوانی و با کیفیت ، بغیر از تعویض فیلتر، نیاز دیگری نخواهد داشت و شما در طی سالیان متمادی فقط فیلترهای دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل خود را تعویض می کنید.

چه نوع دستگاه تصفیه آبی بخریم ؟

از ابتدای ابداع اولیه روش تصفیه کردن آب تاکنون ، روش ها و انواع دستگاه تصفیه آب زیادی اختراع شده اند و هر ورز کامل تر شده اند و هنوز هم به تکامل واقعی نرسیده اند اما تا به امروز بهترین روش تولید آب تصفیه شده روش اسمز معکوس می باشند.

دستگاه تصفیه آب در سه نوع هستند:

1- دستگاه تصفیه آب مکانیکی

در دستگاه تصفیه آب مکانیکی که ساده ترین نوع تصفیه آب می باشد فقط تعدادی فیلتر وجود دارد که می تواند آب را بصورت ابتدایی پالایش کند و عمل بخصوصی بر روی آب انجام نمی گیرد . این مدل دستگاه تصفیه آب فقط خاک و شن و ماسه ، کدورت ، طعم و مزه و بوی نامطبوع آب را حذف می کنند . از این نوع دستگاه آب تصفیه ساده فقط برای آبهایی که از نظر املاح و سختی پایین هستند می توان استفاده کرد و فیلترهایی که در پشت یخچال قرار دارند نیز به همین گونه هستند و نباید انتظار داشته باشید که این نوع دستگاه اب شیرین کن بتوانند تمام املاح و رسوبات آب را حذف نمایند . این مدل دستگاه تصفیه آب بسیار ارزان هستند و معمولاً برخی از فروشندگان و اشخاصی که برای فروش دستگاه آب تصفیه کن تماس تلفنی می گیرند به دلیل پایین بودن قیمت دستگاه آب تصفیه و اینکه مشتری راحت تر این مدل دستگاه تصفیه آب خانگی را می خرد ، دستگاه آب تصفیه ساده یا مکانیکی را پیشنهاد می دهند . این مدل دستگاه آب شیرین کن در دو مدل سه فیلتر و پنج فیلتر است که در مدل سه فیلتر فقط سه فیلتری که در پایین دستگاه تصفیه آب برقی قرار دارد بر روی این مدل دستگاه آب تصفیه است و در مدل پنج فیلتر علاوه بر سه فیلتر پایین در بالا دو فیلتر پُست کربن و مینرال قرار دارد و فیلتر ممبران یا فیلتر اسمز معکوس که اصلی ترین فیلتر دستگاه تصفیه اب است وجود ندارد به همین دلیل است که ما می گوییم این دستگاه نمی تواند مانند دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل آب را به خوبی دستگاه تصفیه آب اصل و مخزن دار تصفیه کند . این مدل دستگاه آب تصفیه کن ، مخزن ، شیر برقی ، پمپ آب ، فیلتر ممبران اسمز معکوس ندارد و فقط تا 20 درصد املاح و مواد داخل آب را می تواند حذف کند و خرید دستگاه اب تصفیه کن به هیچ عنوان توصیه نمی شود . توصیه اکید ما فقط خرید آب تصفیه کن تایوانی اصل و با کیفیت می باشد .

2- دستگاه تصفیه آب اولترا فیلتر

اما مدل بهتر از دستگاه آب تصفیه ارائه شده در بالا ، دستگاه تصفیه آب اولترا فیلتر است اما هنوز هم بهترین نیست . در این مدل آب تصفیه کن خارجی علاوه بر فیلترهایی که بصورت ابتدایی آب را تصفیه می کنند یک فیلتر وجود دارد که منافذ ریز تری در حد میکرون دارد که می تواند درصد بیشتری از املاح و مواد درون آب را بگیرد که به آن فیلتر UF نیز می گویند . دستگاه آب شیرین کن اولترا فیلتر نیز علاوه بر مواد گفته شده در بالا می تواند کلر و مواد سمی مانند آرسنیک را تا حد قابل قبولی بگیرد اما بیشتر مواد نیز مانند نیترات و نیتریت را نمی توانند بگیرند پس به روش بهتری برای تصفیه آب نیاز است تا بتوان تمام مواد و املاح درون آب گرفته شود و آب تا حدود 80 الی 90 درصد تصفیه شود . فیلتر UF نیز مانند فیلتر بالا فقط می تواند تا 40 درصد آب را تصفیه کند و در این مدل دستگاه تصفیه آب نیز پمپ ، مخزن و قطعات برقی وجود ندارد . این مدل بهترین دستگاه تصفیه آب نیست و برای آب شهری امروزی کارایی ندارد و نمی تواند مانند دستگاه آب شیرین کن تایوانی آب را تا حد قابل قبول تصفیه کند .

3- دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس

بهترین تصفیه آب خانگی و تاثیر گذار ترین روش تصفیه آب که تا کنون وجود داشته است تصفیه آب به روش اسمز معکوس می باشد . در روش اسمز معکوس فیلتری وجود دارد که دارای یکسری منافذ بسیار ریزدر حدود یک صد هزارم میکرون است که فقط آب که از این مقدار کوچک تر است می تواند از این منافذ عبور کند که به آن فیلتر ممبران می گویند . در روش اسمز معکوس آب با فشار زیادی که توسط یک پمپ آب دستگاه تصفیه آب اصل تایوان تولید می شود از فیلتر اسمز معکوس عبور می کند و مانند یک الک که شن های ریز و درشت را از هم جدا می کند مواد درشت و ریز از هم جدا می شوند و مواد درشت تر دور ریخته می شوند . روش اسمز معکوس بهترین روش تصفیه آب است که می تواند هر نوع آب را بطور کامل تصفیه نماید و این روش در بیشتر کشور های حاشیه خلیج فارس برای تامین آب شرب از دریا استفاده می شود و استفاده زیادی نیز دارد و در صنعت و پالایشگاه ها برای تامین آب مورد نیاز از این روش استفاده می کنند . روش اسمز معکوس معایب زیادی نیز دارد که می توان به هدر رفت آب پس از تصفیه اشاره کرد . آبی که به فیلتر اسمز معکوس یا فیلتر ممبران وارد می شود در خروجی به دو قسمت تقسیم می شود یک قسمت آب تصفیه شده است که به سمت مصرف می رود و یک خروجی دیگر آب دور ریز است که باید دور ریخته شود که معمولاً حجم آب دور ریز سه برابر آب تصفیه شده است اما چاره ای نیست و باید استفاده شود و باید گفت که این روش برای تولید آب شرب از آبهای معمولی اختراع شده است نه آب شهری . در تولید آب شرب از آب دریا فرقی نمی کند که چه مقدار دور ریز آب پس از تصفیه وجود داشته باشد چرا که آب دور ریز دوباره به چرخه طبیعت باز می گردد اما قضیه در مورد آب شهری به شکل دیگری است که می توان گفت اسراف است . دستگاه تصفیه آب تایوانی که به روش اسمز معکوس عمل می کنند تا به امروز بهترین مدل دستگاه آب تصفیه تایوانی خوب بوده اند و بعید به نظر می رسد تا دهه های آینده روش تصفیه آب جدیدی ابداع شود . دستگاه تصفیه آب تایوانی با کیفیت می توانند تا حدود 90 درصد آب را تصفیه کنند و مواد مضر و سمی که برای بدن مضر است مانند کلر ، نیترات و آرسنیک را به خوبی حذف می کنند . بیشتر تولید کنندگان دستگاه تصفیه آب تایوانی نیز از این روش پیروی می کنند . توصیه ما به شما خرید بهترین مدل دستگاه تصفیه آب تایوانی به روش اسمز معکوس است .

برای خرید دستگاه تصفیه آب چکار باید کرد ؟

همیشه انتخاب یک دستگاه یا وسیله برقی که از کیفیت بالایی برخوردار باشد سخت است چرا که مشتری تا قبل از خرید آن وسیله در مورد آن اطلاعات چندانی ندارد و اغلب با پرسجو و مشورت گرفتن از افرادی که قبلاً آن وسیله را خریداری کرده اند اقدام به خرید آن وسیله می کنند . اطلاعاتی که از مشتریان دیگر به دست می آید ممکن است برای شما سودمند باشد و یا شما را گمراه کند چرا که تجربه شخصی مصرف کننده می باشد و نه تجربه کاری . ممکن است اطلاعات اشتباهی را به شما بدهند و باعث شود تا شما در زمان خرید وسیله مورد نظر گمراه تر شوید . پس ما به شما توصیه می کنیم تا مشاوره را از فروشندگان دستگاه مورد نظر بگیرید و در آخر به یک اجماع در مورد خرید دستگاه مورد نظر برسید .

از آنجا که اکثر مشتریان و خریداران دستگاه تصفیه آب تایوانی اطلاعات کافی در مورد خرید دستگاه آب تصفیه خوب و تایوانی ندارند اکثراً دچار اشتباهات بزرگی  در هنگام خرید تصفیه آب تایوانی خوب می شوند . اکثر خریداران نمی دانند که تعداد مراحل تصفیه آب و یا تعدا فیلترهای موجود بر روی دستگاه آب تصفیه کن خوب به چه دلیل است و آیا همه فیلترها برای استفاده آنها مناسب است یا خیر .

بیشتر مردم نمی دانند دلیل تفاوت قیمت فاحش بین برندهای موجود آب شیرین کن تایوانی خوب برای چیست و چرا برخی از برندهای دستگاه تصفیه آب خانگی اصل ارزانتر از بقیه مدل ها است و اکثراً فکر می کنند که دستگاه تصفیه آب ارزانی که در سایت های اینترنتی به فروش می رسد خوب هستند و آنها را خریداری می کنند . همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که کیفیت را نمی توانید ارزان بخرید و باید برای داشتن یک جنس با کیفیت هزینه کنید . پس دستگاه آب تصفیه ارزان قیمت را کنار بگذارید .

در ابتدای این بحث باید این نکته را یاد آور شویم که هر دستگاه تصفیه آب خوب و با کیفیت تایوانی از هر برند و کشوری که باشد باید پنج فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب یعنی فیلترهای پیش تصفیه ، فیلتر ممبران یا اسمز معکوس و فیلتر پُست کربن را داشته باشد . این پنج فیلتر همیشه بر روی دستگاه تصفیه آب تایوانی لازم و ضروری هستند و حتی نمی توان آنها را جابجا و یا حذف کرد . پس به این موضوع توجه کنید که دستگاه آب شیرین کن که فقط سه فیلتر دارند و یا فیلتر ممبران ندارند به هیچ دردی نمی خورند و فقط پول هدر دادن است .

خرید دستگاه تصفیه آب خوب تایوانی نیز زیاد مشکل نیست فقط باید ابتدای امر کمی تحقیق و پرس و جو داشته باشید . شما باید با پرسجو از فروشندگان و گرفتن یک نتیجه کلی اقدام به خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی کنید . کمک گرفتن از مشتریانی که قبلاً دستگاه تصفیه آب اصل تایوان را خریداری کرده اند کار چندان عقلانی به نظر نمی رسد چرا که اگر دستگاه تصفیه آب خوب خریداری کرده باشند آن دستگاه تصفیه آب خانگی را نیز به شما توصیه می کنند این کار خوب است اما ممکن است دستگاه تصفیه آبی را که می خواهند به شما معرفی کنند قبلاً برند خوبی بوده اما در حال حاضر از کیفیت بالایی برخوردار نباشد و عکس این قضیه هم ممکن است . برخی از مشتریان دستگاه تصفیه آب بی کیفیت خریداری می کنند و از نتیجه خرید خود راضی نیستند و حق دارند که شما را از خرید آن برند و مدل باز دارند اما اگر چنین باشد شما چه مدل دستگاه آب تصفیه را می خواهید انتخاب کنید .

بهترین مدل دستگاه آب تصفیه کن کدام است .

برای خرید اب تصفیه کن چه کار باید کرد .

چه مدل دستگاه تصفیه آب را باید خریداری کرد .

اینها سوالاتی هستند که وقتی شما نمی دانید چه دستگاه تصفیه آب را بخرید به ذهن شما خطور می کند . شما را سردرگم می کند . ما به شما می گوییم که چه مدل دستگاه آب تصفیه کن تایوانی خوب و با کیفیت است .

برای خرید یک دستگاه تصفیه آب خوب و کلاً هر دستگاه تصفیه آب ابتدا باید در اینترنت ساز و کار و طرز عملکرد دستگاه تصفیه آب تایوانی و اینکه کدام برندهای دستگاه تصفیه آب تایوانی خوب و اصل هستند را جستجو کنید . این کار به شما کمک می کند تا نوع و مدل دستگاه تصفیه آب تایوانی منزل خود را بهتر انتخاب کنید به این دلیل که چند نوع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی از نظر عملکرد وجود دارد که هر مدلی به کار شما نمی آید و ممکن است با خرید آب شیرین کن نامناسب دچار ضرر اقتصادی شوید .

دوم اینکه بعد از تحقیق در مورد دستگاه تصفیه آب تایوانی اصلی از شرکت های فروشنده دستگاه تصفیه آب خارجی اطلاعات کاملی در مورد دستگاه تصفیه آب تایوان اصل بگیرید . هر شرکتی که در زمینه فروش دستگاه تصفیه آب فعالیت می کند ممکن است برند خاص خود را تبلیغ کند . برندهای تصفیه آب گفته شده را به خاطر بسپارید و از چند فروشنده درباره خرید بهترین آب تصفیه سوال نمایید و در آخر به یک نتیجه کلی برسید .

در مرحله سوم برای اینکه بتوانید خیال خود را در مورد خرید تصفیه آب خوب آسوده کنید این است ببینید هر برند دستگاه تصفیه آب اصل استاندارد دارد یا خیر . در دنیای تجاری امروز ، شرکت ها برای اینکه بتوانند محصولات خود را در سطح جهانی به فروش برسانند باید از یک سری استانداردهای تولید پیروی کنند تا مجوز فروش در کشورهای دیگر را داشته باشند . دستگاه آب تصفیه تولید شده در تمام کشورهای دنیا برای تایید کیفیت و اصالت خود باید استاندارد داشته باشند یکی از این استانداردهای لازم ، استاندارد NSF می باشد که تمام دستگاه های تصفیه آب تایوانی با کیفیت و هر دستگاهی که مواد بهداشتی و خوردنی را تولید می کنند باید داشته باشند . استاندارد NSF توسط یک شرکت آمریکایی ارائه می شود و آزمون های زیادی در مورد کیفیت قطعات ، کیفیت فیلترها ، نوع مواد تشکیل دهنده فیلترها و بهداشتی بودن قطعات پلاستیکی دستگاه آب شیرین کن از نظر عاری بودن از میکروب و آلاینده های شیمیایی برای دستگاه تصفیه آب در نظر گرفته است . هر برند و دستگاه تصفیه آب موجود در بازار ( بغیر از برندهای ایرانی و چینی ) که این استاندارد را داشته باشد می تواند برند خوب و با کیفیتی باشد و عکس آن نیز صدق می کند . در حدود 80 درصد برندهای عرضه شده در ایران فاقد این استاندارد هستند و اصلاً در بازارهای جهانی حضور ندارند و فقط در ایران تولید می شوند و چون مشتری از این استاندارد خبر ندارد فریب سودجویان را می خورند و دستگاه آب شیرین کن خانگی بی کیفیت را خریداری می کنند . برای اطلاع از دارا بودن استاندارد هر برند ابتدا به سایت NSF وارد شوید و در قسمت search certified  در کادر مربوطه نام برند دستگاه تصفیه آب را وارد کنید . اگر دارای استاندارد باشد آن برند اصیل و با کیفیت است و در غیر این صورت از خرید آن خودداری نمایید .

برای اطلاع از استاندارد برند مورد نظر بر روی لینک زیر کلیک کنید و در کادر مربوطه نام برند مورد نظر را بنویسید :

https://www.nsf.org/certified-products-systems

 

در مرحله چهارم باید این را بگوییم که تعداد کمی از دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران وجود دارند که از سال های نه چندادن دور در ایران وجود دارند و تا به امروز هم در بازار یافت می شوند اما به دلیل شرایط تحریم و بالا بودن نرخ ارز ، قیمت بالایی دارند که برندهای معتبر به ترتیب کیفیت عبارتند از :

Fluxtek ، Easywell ، puricom ، comtec ، c.c.k ، Aquajoy ، Soft Water

  در ادامه به توضیح مختصری در مورد چند دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل می پردازیم .

 

دستگاه تصفیه آب Fluxtek

تصفیه آب فلاکستک بهترین دستگاه تصفیه آب تایوانی در ایران

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در بازار ایران آب تصفیه کن فلاکستک است . دستگاه تصفیه آب فلاکستک یک برند آمریکایی می باشد که تحت لیسانس شرکت اصلی در کشور تایوان تولید می شود . دستگاه آب شیرین کن فلوکستک تولید کننده انواع فیلتر و دستگاه تصفیه آب تایوانی در مدل های متنوع می باشد و از نظر کیفیت بهترین و باکیفیت ترین دستگاه تصفیه آب تایوانی موجود در ایران می باشد . برند فلاکستک پنج مدل دستگاه تصفیه آب اصلی تولید می کند که چهار مدل این برند دستگاه تصفیه آب کیسی یا کاوردار می باشد که داخل یک باکس یا جعبه قرار دارد و از نظر حجم و سایز بسیار کم حجم هستند و برای مکان هایی مناسب هستند که مشکل کمبود فضا دارند . اما دو مدل از دستگاه آب تصفیه فلاکستک تولید شده این برند از نوع زیر سینکی است که در بالا مشاهده نمودید و از مدل های دیگر این برند با کیفیت تر و پرفروش تر است به طوری که 90 درصد فروش این شرکت ، تصفیه آب فلاکستک مدل زیر سینکی می باشد . مدل زیر سینکی نیز خود دارای دو مدل معمولی ( هوشمند )  و قلیایی ( HD )  است که تصفیه آب فلاکستک مدل قلیایی آن گرانتر از مدل معمولی می باشد و پرفروشترین مدل تصفیه آب تایوانی در ایران نیز می باشد . برند فلاکستک دارای استاندارد NSF و WaterQuality  می باشد و فیلترهای آن از نوع گیاهی بودن هیچ نوع ماده شیمیایی هستند . خوشبختانه این برند نمونه تقلبی و چینی ندارد . دستگاه تصفیه آب فلاکستک که بهترین دستگاه تصفیه آب تایوانی در ایران می باشد هم اکنون در برخی از شرکت ها موجود می باشد و هیچ فروشنده ای نمی تواند از دستگاه تصفیه آب فلاکستک که بهترین مدل دستگاه تصفیه آب تایوانی در ایران است مدل بهتری را به شما معرفی نماید . ما به شما توصیه خرید دستگاه تصفیه آب فلاکستک بهترین تصفیه آب تایوانی در ایران می نماییم . دستگاه تصفیه آب فلاکستک دارای سه سال ضمانت تمام قطعات دستگاه تصفیه آب می باشد .

دستگاه تصفیه آب فلاکستک ویژگی های دیگری نیز دارد که می توان به دارا بودن مخزن ذخیره آب تصفیه شده مارک تانک پک تایوان اشاره نمود که مارک تانک پک تولید کننده بهترین نوع مخزن تصفیه آب می باشد . مخزن آب تصفیه کن فلاکستک از نوع آنتی باکتریال است که بر اثر استفاده طولانی مدت از این مخزن ، جرم نمی گیرد و درون آن میکروب جمع نمی شود و عوامل بیماری زا ایجاد نمی کند . مخزن آب تصفیه فلاکستک که به جرات می توان گفت بهترین دستگاه آب تصفیه تایوانی در ایران می باشد 12 لیتر گنجایش آب تصفیه شده را دارد و بدنه آن نیز از جنس پلی اتیلن و ضد زنگ می باشد .

 

دستگاه تصفیه آبEasywell

دستگاه تصفیه آب خانگی ایزی ول یک دستگاه تصفیه آب اصل تایوانی می باشد که سال ها در ایران حضور پر رنگی دارد و توانسته به فروش خوبی نیز در بازار برسد . این برند نیز دارای چندین مدل دستگاه تصفیه آب زیر سینکی و کاوردار می باشد که بر طبق تجربه فروش و خدمات ارائه شده ، مدل های کاوردار آن مانند مدل ROC189 بهترین و پرفروش ترین مدل این برند می باشد . برند ایزی ول نیز دارای استاندارد NSF می باشد . دستگاه تصفیه آب کاوردار برند ایزی ول بر خلاف دیگر برندهای دستگاه تصفیه آب تایوانی که دارای پنج فیلتر هستند ، 6 فیلتر دارند که اکثراً فیلتر آخر آنها قلیایی می باشد . برند ایزی ول نیز تولید کننده انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب تایوانی می باشد که فیلترهای تولیدی این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار است و عاری از هر گونه مواد شمیایی می باشد . برند Easywell نیز نمونه چینی و تقلبی ندارد . در مقایسه دستگاه تصفیه آب تایوانی ایزی ول با دستگاه آب تصفیه کن تایوانی فلاکستک می توان دستگاه تصفیه آب تایوانی فلاکستک را از تمام جهات بالا تر از دستگاه تصفیه آب تایوانی ایزی ول دانست . اما به این معنی نمی باشد که دستگاه آب تصفیه کن ایزی ول از کیفیت خوبی برخوردار نیست و نباید آن را خریداری نمود . دستگاه آب تصفیه فلاکستک به دلیل داشتن کیفیت بی نظیر و غیر قابل رقابت در بالاترین نقطه قرار دارد و برندهای دیگر در رتبه های بعدی کیفیت قرار دارند .

 

دستگاه تصفیه آب Puricom

برند پیوریکام نیز یک برند تولید کننده  آب شیرین کن تایوانی می باشد که با برندهای دیگر وارد ایران شد . برند Puricom برخلاف برندهای دیگر زیاد در بازار ایران شناخته شده نیست و به دلایل نامعلومی فقط تعداد کمی از آب شیرین کن پیوریکام در ایران فروخته شده است . دستگاه تصفیه اب تایوانی پیوریکام ذکر شده نیز دارای چند مدل دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل می باشد که اکتراً از نوع زیر سینکی هستند . برند Puricom هم استاندارد NSF را دارا است و تمام قطعات تصفیه آب پیوریکام از کیفیت بالایی برخوردار هستند . تا سال 1393 آخرین مدل برند اصلی به ایران وارد شد اما از این برند در سالهای اخیر دیگر دستگاهی وارد نشد و هم اکنون تمام برندهایی که در این اواخر در بازار به فروش می رسد تقلبی و چینی و هستند که از کیفیت بسیار پایینی برخوردار هستند بطوریکه خرید دستگاه آب تصفیه کن با نام پیوریکام در سایت های اینترنتی به هیچ عنوان توصیه نمی شود .

 

دستگاه تصفیه آب Comtec

برند کامتک نیز یک برند تولید کننده دستگاه آب تصفیه کن تایوانی اصل تایوانی می باشد که سرگذشتی همانند دستگاه تصفیه آب تایوانی پیوریکام دارد و آخرین مدل این برند در سال 1393 وارد ایران شد و از این تاریخ به بعد هیچ دستگاه تصفیه آب با این نام حتی تقلبی در ایران به فروش نرسید . برند کامتک نیز استاندارد NSF را دارد و تمام دستگاه تصفیه آب خانگی برند کامتک که در ایران از قدیم موجود هستند بدون هیچ گونه خرابی ، هنوز به کار خود ادامه می دهند . اکثر مدل های بفروش رفته آب شیرین کن برند کامتک از نوع کیسی هستند که متاسفانه فیلترهای آن نیز در بازار موجود نمی باشد .

دستگاه تصفیه آب C.C.K

برند سی سی کا یک برند تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی است که حضور بسیار پر رنگی در بازار ایران داشته است بطوریکه از هر ده عدد دستگاه تصفیه آب که روزانه در ایران به فروش می رسد دو یا سه دستگاه تصفیه آب اصل از این نام می باشد . اما دستگاه آب تصفیه فروخته شده در بازار کمی جای تامل دارند چرا که هم اکنون دستگاه های تقلبی زیادی به دلیل نداشتن شرکت وارد کننده اصلی با این نام در بازار به فروش می رسند . البته این بدان معنی نیست که دستگاه تصفیه آب تایوانی CCK با برند اصلی در بازار وجود ندارد . دستگاه تصفیه آب تایوانی که با نام برند CCK در فروشگاه های اینترنتی و شبکه های مجازی به فروش می رسند اکثراً تقلبی بوده و قطعات آنها در ایران تولید می شود و فقط از نام این برند استفاده می کنند و هیچ گونه کیفیتی ندارد . برند اصلی سی سی کا به دلیل بالا بودن قیمت ارز گران هستند و خریداران به دلیل نداشتن اطلاعات کافی و اعتماد بی جا به شرکت های فروش اینترنتی ، بجای خرید برند اصلی ، اکثرا ترجیح می دهند دستگاه ارزانتر را خریداری کنند که این اشتباه در آینده برای آنها ضررهای زیاد اقتصادی و سلامتی را برای آنها در پی خواهد داشت . دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل CCK قیمتی بالاتر از ده میلیون تومان دارد و در سایت های اینترنتی به فروش نمی رسد و فقط تعداد محدودی از شرکت های فروشنده تصفیه آب تایوانی این برند را دارند .

 

دستگاه تصفیه آب Aquajoy

آکواجوی یک برند کانادایی تایوانی می باشد که اولین شرکتی بود که در زمینه واردات و فروش دستگاه تصفیه آب خوب تایوانی در ایران فعالیت خود را از سال 1382 آغاز کرد . برند آکواجوی دارای 9 مدل دستگاه تصفیه آب با کیفیت تایوانی می باشد که فقط سه مدل از این برند مدل کم جا یا کاوردار است و دیگر مدل های دستگاه تصفیه آب خانگی این برند از نوع زیر سینکی می باشند . شرکت آکواجوی تولید کننده انحصاری فیلتر و دستگاه تصفیه آب اکواجوی می باشد و به دلیل آنکه شرکت وارد کننده اصلی حضور پررنگی در ایران دارد تا به امروز حتی یک نمونه از فیلتر دستگاه تصفیه آب تقلبی در بازار مشاهده نشده است و تمام فروشندگان دستگاه آب تصفیه کن برند آکواجوی ملزم به رعایت قیمت فروش یکسان و خدمات پس از فروش به مشتریان خود هستند . برند آکواجوی به تازگی اقدام به مونتاژ سه مدل دستگاه تصفیه آب با کیفیت با قطعات اصلی برند آکواجوی  نموده است که این سه مدل به دلیل مونتاژ شدن در ایران از قیمت پایین تری نسبت به مدل مشابه برخوردار هستند . آکواجوی دارای مدل های زیاد تصفیه آب تایوانی خوب می باشد که در ایران نیز موجود هستند . خرید دستگاه آب تصفیه کن تایوانی آکواجوی به دلیل کیفیت بالا به شما عزیزان پیشنهاد می شود .

 

دستگاه تصفیه آب Soft Water

در آخر به یک برند معروف و مشهور تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی می پردازیم که از همه برندها سر زبان تر است و بیشتر مشتریان با این نام آشنا هستند . بله برند سافت واتر را می گوییم . برند سافت واتر برندی است که در سال 1384 وارد ایران شد و در ابتدا فروش خوبی داشت و دستگاه آب تصفیه خانگی تولید شده این برند البته برند اصلی تایوانی مد نظر هست از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بودند . اما تمامی شرکت های معروف تولید کننده دستگاه تصفیه آب تایوانی به دلیل نداشتن شرکت معتبر در ایران به دلیل تحریم ها و عضو نبودن ایران در سازمان تجارت جهانی ، متاسفانه تولید کنندگان ایرانی و چینی از معروفیت این برند سوء استفاده نموده و تمامی دستگاه تصفیه آب بی کیفیت خود را با این نام در بازار ایران به فروش رسانند . به طوریکه این برند در حال حاضر از کیفیت خوبی برخوردار نیست البته بغیر از دستگاه آب شیرین کن وارداتی که از کشور تایوان وارد ایران می شود . با کمی جستجو در اینترنت هم اکنون نیز می توانید دستگاه تصفیه آب اصل تایوان برند سافت واتر را در ایران پیدا کنید و از کیفیت این برند بهره ببرید . قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی با در نظر گرفتن قیمت ارز خارجی هم اکنون بالای 8 میلیون تومان می باشد ولی در سایت های فروش اینترنتی می توانید با قیمت حدود دو میلیون تومان هم این دستگاه را پیدا کنید که از کیفیت بسیار پایینی برخوردار است و خرید این نوع دستگاه تصفیه آب را به هیچ عنوان به شما توصیه نمی کنیم .

تمام دستگاه آب تصفیه کن گفته شده در بالا در صورت اصل بودن ، از کیفیت بسیار بالای قطعات برخوردار هستند به صورتی که شما پس از خرید این برندها ، در طی سالیان طولانی فقط نیاز به تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی خود خواهید داشت  و از تعویض قطعات و خرابی دستگاه تصفیه آب در امان خواهید بود .

مشتریان عزیزی که قصد خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی  را دارند می تواند در تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل با مشاوران شرکت آبرسان تماس حاصل نمایند تا در زمینه خرید دستگاه تصفیه آب خوب و با کیفیت اصل تایوان و درعین حال خرید دستگاه تصفیه آب با قیمت مناسب از مشاوران ما راهنمایی دریافت کنند و بتوانند خریدی خوب را تجربه کنند.

 

 

 

 

قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی چقدر است ؟

همیشه این نکته را بدانید که کیفیت را ارزان نمی توان بدست آورد به این دلیل که برای تولید آن محصول کارهای فراوانی انجام شده است مانند طراحی دقیق و حساب شده ، تولید قطعات محصول از قطعات اصل و با کیفیت که همه این عوامل دست به دست هم باعث می شوند تا قمیت دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل بالا برود . از طرفی معمولاً سود فروشنده نیز در فروش محصولات با کیفیت کمتر از محصولات بی کیفیت است . اما بیشتر فروشندگان ترجیح می دهند که دستگاه تصفیه آب با کیفیت بفروشند تا اجناس تقلبی و بی کیفیت چرا که جنس خوب و با کیفیت دردسر کمتری دارد .

قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی نیز به همین روش تعیین می شود و طراحی مهندسی شده و تولید قطعات با کیفیت باعث بالا رفتن قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی می شود . این محدوده قیمت باعث می شود تا دستگاه تصفیه آب تایوانی قیمتی بسیار بالاتر از برندهای ایرانی و چینی شود . اما باید هوشیار باشید که اجناس بی کیفیت را بجای اجناس با کیفیت و با همان قیمت جنس خوب به شما نفروشند .

در ایران به دلیل بالا رفتن قیمت ارز دستگاه تصفیه آب تایوانی نیز گران شده اند و باعث شده تا قیمت دستگاه آب شیرین کن تایوانی به حداقل قیمت 8 میلیون تومان برسند و همین امر باعث شده تا کلاه بردارانی در فروشگاه های اینترنتی جنس بی کیفیت را بجای جنس با کیفیت به فروش برسانند . معمولاً دستگاه های تصفیه آب چینی و ایرانی قیمتی در حدود نصف قیمت تصفیه آب تایوانی دارند و دلیل آن هم به پایین بودن کیفیت قطعات و دستگاه برمی گردد . پس تا به اینجا متوجه شدید که قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی به دلیل بالا بودن قیمت ارز خارجی و گمرکی زیادی که به دستگاه تصفیه آب تایوانی تعلق می گیرد بالاتر از 8 میلیون می باشد و دستگاه آب شیرین کن مونتاژ ایران نیز فقط کمی ارزان تر هستند .

برای اطلاع دقیق از قیمت دستگاه تصفیه آب و فیلتر دستگاه آب تصفیه به بخش فروشگاه محصولات مراجعه نمایید .

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب تایوانی

پس از زمان شیوع ویروس کرونا ، مردم به ماندن در خانه و خرید اینترنتی تشویق شدند . از آن پس شرکت های فروشنده محصولات با عرضه محصولات خود بصورت دیجیتالی و اینترنتی سعی کردند تا هم مردم را به ماندن در خانه تشویق کنند و هم مشکل خرید مردم را کم کنند . شرکت هایی نیز برای فروش تصفیه آب خود تصمیم گرفتند تا خرید اینترنتی تصفیه آب را به سایت خود اضافه کنند و برای خرید دیگر نیازی به ترک خانه نبود و فقط با استفاده از دستگاه هایی که به اینترنت متصل بودند مشتری می توانست تا خرید اینترنتی آب تصفیه کن خود را در منزل انجام دهد .

شرکت آبرسان تهران نیز سعی کرد تا سامانه خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب تایوانی خود را ارائه کند تا با کم کردن مسیر مشتریان محترم ، در زمان مشتریان نیز صرفه جویی نماید . برای خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب تایوانی می توانید با مراجعه به سایت آبرسان تهران اقدام به خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب تایوانی با کیفیت نمایید . لازم به ذکر است که شما مشتریان عزیز نیز می توانید اقدام به خرید دستگاه آب تصفیه از طریق سفارش تلفنی نمایید و پس از نصب توسط سرویسکار در محل شما اقدام به پرداخت هزینه دستگاه اب تصفیه به سرویسکار نمایید .

خرید اقساطی آب شیرین کن تایوانی

شرکت آبرسان تهران برای رفاه حال مشتریان محترم اقدام به فروش اقساطی دستگاه تصفیه آب تایوانی نموده است . مشتریان محترمی که دارای چک صیادی هستند و سوء پرداخت چک نداشته باشند ( با استعلام از بانک مربوطه توسط شرکت ) می توانند با پرداخت مبلغ دستگاه با چک اقدام به خرید اقساطی دستگاه تصفیه آب نمایند . خرید اقساطی آب تصفیه در اقساط 2 الی 5 ماهه با بهره کم می باشد .

در ادامه به توضیح انواع فیلترهای قابل استفاده بر روی دستگاه تصفیه آب تایوانی می پردازیم .

انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب

1- فیلتر پلی پروپیلن

2- فیلتر کربن اکتیو

3- فیلتر کربن گرانول

4- فیلتر ممبران

5- فیلتر پُست کربن

6- فیلتر مینرال

7- فیلتر قلیایی

8- فیلتر آنتی باکتریال

9- فیلتر اکسیژن ساز

10- لامپ یووی

از ده نوع فیلترهای گفته شده در بالا که تمام آنها قابلیت نصب بر روی تمام مدل های دستگاه تصفیه آب را دارند ، پنج فیلتر اول برای دستگاه تصفیه آب لازم و ضروری هستند که ممکن است به شکل های مختلف بر روی دستگاه آب تصفیه نصب باشند اما پنج فیلتر بعدی در واقع فیلتر نیستند یعنی موادی را از آب حذف نمی کنند بلکه مواد مکمل به آب اضافه می کنند و نوع مواد داخل آنها بستگی به برند فیلتر و کیفیت تولید فیلتر دارد و شما می توانید به هنگام خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی به غیر پنج فیلتر اول که گفته شد فیلترها بعدی را به دلخواه سفارش دهید البته کارایی آن فیلتر را نیز باید درنظر بگیرید .  در ادامه به توضیح مختصر آنها می پردازیم .

1- فیلتر پلی پروپیلن

فیلتر پلی پروپیلن که به اختصار به آن فیلتر PP می گویند اولین فیلتر دستگاه تصفیه آب است که در دو شکل کارتریجی و این لاین وجود دارد و هر دو فیلتر از نظر کیفیت و کارایی و محل قرار گرفتن بر روی دستگاه آب تصفیه یکسان هستند . آب ورودی به دستگاه آب تصفیه کن آبتدا به این فیلتر وارد می شود و وظیفه این فیلتر حذف مواد درشت مانند شن و ماسه و زنگ لوله و کدورت آب می باشد که با چشم نیز دیده می شود . عملکرد این فیلتر و کیفیت آن نیز بسیار مهم است چرا که اگر نتواند مواد گفته شده از آب را حذف نماید این آلودگی ، می تواند فیلترهای دیگر دستگاه آب شیرین کن را خراب می کنند و ممکن است به دستگاه تصفیه اب نیز صدمه وارد شود . این فیلتر در دو نوع 5 میکرون و یک میکرون موجود است که مدل یک میکرون بهتر از پنج میکرون است . از این فیلتر به عنوان فیلتر بیرونی یخچال نیز استفاده می شود .

2- فیلتر کربن اکتیو

دومین فیلتر دستگاه تصفیه آب فیلتر کربن اکتیو است که در دو مدل کارتریجی و این لاین وجود دارد . در داخل این فیلتر پودر کربن قرار دارد که با تولید بخصوص آن و فرایندهایی که در تولید آن بکار می رود به حالت فعال یا اکتیو در می آید و می تواند کلر را به خود جذب نماید . کیفیت این فیلتر نیز از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که اگر در داخل این فیلتر بجای کربن گیاهی از ذغال سنگ استفاده شود علاوه بر اینکه نمی تواند کلر آب را تا 90 درصد حذف نماید ممکن است موادی مانند جیوه و سرب به آب اضافه کند و باعث شود فیلتر ممبران دستگاه آب تصفیه کن یا اسمز معکوس که طول عمر آن بیشتر از 18 ماه است زود خراب شود و سلامتی شما را به خطر بیاندازد . از این فیلتر نیز به عنوان فیلتر بیرونی و در پشت یخچال نیز می توان استفاده نمود .

3- فیلتر کربن گرانول

سومین فیلتر دستگاه تصفیه آب فیلتر کربن گرانول است و این فیلتر نیز در دو نوع کارتریجی و این لاین موجود است که مواد داخل این فیلتر مانند فیلتر دوم از کربن اکتیو است ولی ساخت آن کمی فرق دارد و بجای پودری بودن به صورت یک استوانه یک تکه است که این فیلتر می تواند مواد سمی درون آب مانند نیتریت، بنزن و آرسنیک را حذف کند .

4- فیلتر ممبران یا اسمز معکوس

فیلتر ممبران دارای تکنولوژی خاصی است و فقط در 15 کارخانه در دنیا تولید می شود . این فیلتر دارای یک رول کاغذی تابیده شده به دور یک لوله پلی اتیلنی است که درون این کاغذ دارای منافذ بسیار ریز در حدود 0.0001 میکرون است . وقتی آب با فشار به این فیلتر وارد می شود درون مارپیچ کاغذی این فیلتر می چرخد و در طی این چرخش آب از منافذ ریز عبور می کند و موادی که از این اندازه بزرگ تر باشند از خروجی پساب فیلتر ممبران خارج می شوند . فیلتر ممبران برای مصارف خانگی در 4 مدل 11 ، 13 ، 14 و 15 لایه تولید می شود و دارای ظرفیت تولید آب 50 ، 15 ، 80 و 100 گالن در شبانه روز می باشد که می توانند تا حدود 400 لیتر اب را تصفیه کنند . عمر این فیلتر از بقیه فیلترهای موجود بر روی دستگاه تصفیه آب بیشتر است البته با رعایت اصول مصرف و تعویض بموقع فیلترهای گفته شده در بالا . وجود این فیلتر بر روی دستگاه تصفیه آب برای بالا بردن کارایی و دقت تصفیه آب بسیار مهم و ضروری است و دستگاه تصفیه آب خوب و با کیفیت تایوانی باید این فیلتر را داشته باشد .

5- فیلتر پُست کربن

فیلتر پُست کربن پنجمین فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب است که درون این فیلتر مواد کربن معمولی قرار دارد و می تواند طعم و مزه بد آب را حذف کند و آب خوش طعم و گوارا را به شما تقدیم کند . این فیلتر باید بعد از فیلتر ممبران بر روی دستگاه تصفیه آب نصب شود تا در مرحله آخر طعم و بو را حذف نماید .

6- فیلتر مینرال

فیلتر مینرال بر روی دستگاه آب شیرین کن و بعد از فیلتر پُست کربن نصب می شود و معمولاً بر روی 90 درصد دستگاه تصفیه آب تایوانی وجود دارد . این فیلتر دارای سنگ های معدنی است که می تواند مواد معدنی را که پس از مراحل تصفیه از آب حذف می شوند را دوباره به آب بازگرداند . مواد معدنی که اضافه می شوند عبارتند از کلسیوم ، سدیم ، پتاسیم و فسفات که البته درصد این مواد بسیار ناچیز است . این فیلتر در دستگاه آب تصفیه کن معمولا به رنگ قرمز و زرد موجود است .

7- فیلتر قلیایی

بهترین و مفید ترین فیلتری که می توان بر روی دستگاه تصفیه اب نصب نمود فیلتر قلیایی است. فیلتر قلیایی دارای مواد معدنی مانند کلسیوم و پتاسیوم با یون مثبت و منفی است که به دلیل داشتن بار الکتریکی می تواند PH آب را افزایش دهد. بالا رفتن سطح اسیدیته آب می تواند باعث جذب بیشتر املاح و مواد معدنی درون آب شود و مصرف آب قلیایی از دیر باز تا کنون خاصیت های فراونی داشته و توصیه شده است. این فیلتر معمولاً به رنگ آبی است و قیمت بالایی دارد. در بازار ایران فیلتر قلیایی HD50 که تولید کارخانه فلاکستک تایوان می باشد بهترین نوع فیلتر قلیایی قابل نصب بر روی دستگاه آب شیرین کن می باشد.

8- فیلتر آنتی باکتریال

در فیلتر آنتی باکتریال مواد نانو سیلور وجود دارد . همانطور که می دانید موادی که با نقره روکش شوند خاصیت ضد میکروبی دارند. این فیلتر نیز با این روش می تواند میکروب های احتمالی که ممکن است بعد از فرایند تصفیه تشکیل شوند مبارزه کند و آنها را از بین ببرد . این فیلتر معمولاً پوسته شفافی دارد.

9- فیلتر اکسیژن ساز

فیلتر اکسیژن ساز دارای موادی است که می تواند آب تصفیه شده خروجی را از نظر اکسیژن غنی کند . پوسته این فیلتر شفاف است و درون آن دارای 4 لوله است که مواد مختلف درون آن قرار دارد.

10- لامپ UV

 لامپ یووی یک ضد عفونی کننده است که می تواند توسط نور فرا بنفش آب را ضد عفونی کند . لامپ UV برای آبهایی بر روی دستگاه تصفیه آب نصب می شود که اولاً آب چاه باشد نه آب شهری و دوم اینکه شما مطمئن باشید که آب مشکل میکروبی دارد در غیر این صورت فیلتر ممبران دستگاه آب تصفیه اگر از برندهای معتبر باشد آلودگی میکروبی و باکتری و عوامل بیماری زا از آن نمی تواند عبور کند و دفع می شود .  این لامپ برای استفاده در دستگاه تصفیه آب باید ویژگی های زیر را داشته باشد :

1- از نوع لامپ UVC باشد لامپ های دیگر مانند UVA و UVB  در صنعت استفاده می شوند و علاوه بر اینکه برای بدن مضر هستند ممکن است باعث شکستن ساختار مولکولی آب شوند و مضر باشند.

2- توان مصرفی آنها بین 6 الی 15 وات باشد و کمتر از این مقدار تاثیری برای ضد عفونی آب ندارد و بالاترین از آن نیز می تواند آب تصفیه شده مصرفی را بسیار داغ کند و مصرف آب تصفیه شده را برای شما سخت کند.

3- از برندهای معتبر و غیر چینی مانند فیلیپس و یا اسرام باشد. لامپ UV که در دستگاه تصفیه آب استفاده می شود باید فرکانسی در حدود 245 نانومتر داشته باشد . لامپ های غیر معتبر فرکانس مشخصی را تولید نمی کنند و خرید آنها برای شما فقط هدر دادن پول شما می باشد

فیلترهایی که از ردیف 1 الی 5 گفته شد حتماً باید بر روی دستگاه تصفیه آب تایوانی و به ترتیبی که گفته شده بر روی دستگاه تصفیه آب تایوانی نصب باشند اما فیلترهای ردیف 6 الی 10 را هم می توان بر روی دستگاه آب تصفیه نصب نکرد و هم می توان به هر ترتیب و به هر تعداد که به دلخواه مشتری است بر روی دستگاه اب تصفیه تایوانی اصل قرار داد و ترتیب آنها مهم نمی باشد .

برای اطلاع از ویژگی های لامپ UV این مطلب را بخوانید .

 

سوالات متداول

 

آیا دستگاه تصفیه آب تایوانی یا تصفیه آب وارداتی ضمانت هم دارد؟

بله تمام مدلهای دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل شرکت آبرسان تهران پس از فروش هم ضمانت دارند و هم از خدمات پس از فروش برخوردار هستند . اما برخی از محصولات 24 ماه ضمانت دارند و برخی دیگر نیز تا 36 ماه ضمانت دارند .

کدام مدل دستگاه تصفیه آب تایوانی استاندارد دارند؟

تقریباً تمام مدل های دستگاه تصفیه آب تایوانی استاندارد دارند به دلیل اینکه تایوان عضو سازمان تجارت جهانی می باشد و برای فروش محصولات خود در سطح بین المللی مجبور است که تمامی استانداردهای لازم و ضروری برای دستگاه تصفیه آب را کسب کند .

آیا فیلتر دستگاه تصفیه آب نیز ضمانت دارد؟

خیر در هیچ کجای دنیا و هیچ شرکتی قطعات مصرفی را که قطعاتی هستند که بر اثر مصرف از بین می روند را ضمانت نمی دهد اما شرکت آبرسان تهران برخی از فیلترها مانند فیلتر ممبران و فیلتر قلیایی را در صورت عدم کارکرد صحیح به مدت یک ماه ضمانت می کند تا خیال مشتری از اصل بودن فیلترها نیز راحت شود .

آیا قطعات برقی دستگاه تصفیه آب تایوانی دارای ضمانت است یا خیر؟

شرکت آبرسان تهران فقط  فیلترهای دستگاه تصفیه آب را به دلیل مصرفی بودن ضمانت نمی کند . اما تمام قطعات برقی دستگاه تصفیه آب حتی ترانس دستگاه تصفیه آب تایوانی نیز ضمانت دارد و در صورتی که آداپتور بر اثر نوسان برق بسوزد نیز ضمانت تعویض دارد .

 

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید بهترین دستگاه آب تصفیه کن تایوانی با کارشناسان بخش فروش شرکت آبرسان تهران در تماس باشید .

پرفروش ترین محصولات

درباره ما

شرکت آبرسان تهران در طی سالیان متمادی توانسته رضایت مشتریان زیادی را با ارائه خدمات پس از فروش گسترده جذب نماید که از مهمترین مشتریان این شرکت می توان به شرکت آزاد راه تهران شمال، سازمان توسعه معادن و صنایع معدنی، سازمان توسعه صادرات ایران ،دانشکده دندانپزشکی، آزمایشگاه خاک و مکانیک دانشگاه تهران، آزمایشگاه شیمی دانشگاه علم و صنعت ، معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری و پژوهشکده پلیمر و مواد ایران اشاره نمود

تماس باما

آدرس: تهران بزرگرراه رسالت خیابان دردشت خیابان هراتی پلاک 39

 ایمیل: abresantehran@gmail.com

تلفن:  77933083(021)-77999407(021)-77999423(021)

موبایل:09120296614 - 09193041965

واتس اپ- ایتا- روبیکا: 09120296614

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد. 2024© | طراحی سایت دارکوب

toTop