امروزه محصولات بیشماری در دنیا تولید می شود که هر کدام از این محصولات تولید یک کشور با کیفیت های مختلف است . همه ما انسانها در هنگام خرید یک محصول به این مسئله فکر می کنیم که دستگاه و محصول خوب و با قیمت مناسب خریداری کنیم که سال های سال برای ما کار کند و خراب نشود . اما با رشد روز افزون تولید کنندگان و ورود کالای بی کیفیت علی الخصوص کالاهای چینی ، خرید جنس خوب مشکل و در بسیاری از موارد غیر ممکن شده است چرا که اجناس تقلبی زیادی در بازار وجود دارد که با اجناس اصلی تفاوتی ندارد و این مسئله ما را گمراه می کند و باعث خرید جنس غیر اصل و تقلبی می شود . در بسیاری از موارد نیز فروشندگان بر این هرج و مرج در بازار دامن می زنند و کالای تقلبی را به جای کالای اصل می فروشند . اما برای خرید یک جنس با کیفیت چکار باید کرد .

اولین نکته این است که اول در مورد محصولی که قصد خرید آن را دارید تحقیق نمایید . اما چگونه ؟ شما می توانید برای این کار در مورد محصول مورد نظر در اینترنت تحقیق کنید و نظر کاربران و مشتریان را بخوانید و میزان رضایت یا نارضایتی آنها را مطلع شوید . دوم اینکه از شرکت های معتبر که چندین سال در این زمینه فعالیت دارند مشاوره بگیرید . لازم نیست به حرف یک نفر اعتماد کنید . می توانید چکیده نظرات فروشندگان را بررسی نمایید و محصول خوب را خرید کنید .

خرید دستگاه تصفیه آب نیز به همین سختی است چرا که دستگاه های بی کیفیت چینی زیادی در بازار وجود دارند که از برندهای اصلی کپی کرده اند و در سایت های اینترنتی بسیار موجود می باشد و دوم اینکه فروشندگان بسیاری در زمینه دستگاه تصفیه آب وجود دارند که می خواهند با فروش کالای غیر اصل سود زیادی ببرند . این فروشندگان اغلب یک یا چند سال فعالیت می کنند و سراغ کار دیگری می روند . توصیه ما به شما این است که به این فروشندگان اعتماد نکنید .

اما ما می خواهیم شما را با یک دستگاه تصفیه آب خوب و با کیفیت آشنا کنیم و به بررسی مشخصات دستگاه تصفیه آب بپردازیم و عنوان کنیم که چرا این برند ، یک برند اصیل و خوب است . دستگاه تصفیه آب Fluxtek   یکی از این برندهایی است که ما می خواهیم به توصیف آن بپردازیم و بگوییم که چرا دستگاه تصفیه آب فلاکستک بهترین و با کیفیت ترین دستگاه تصفیه آب در ایران است .

دستگاه تصفیه آب فلوکستک یک برند آمریکایی است که مدت زیادی است در کشور تایوان تولید می شود . دستگاه تصفیه آب فلوکستک با کیفیت ترین دستگاه تصفیه آب در ایران و جهان می باشد که به جرات می توان گفت که با کیفیت ترین و بهترین دستگاه تصفیه آب در ایران است که هیچ برندی توانایی رقابت با این برند را ندارد .

دستگاه تصفیه آب فلاکستک یک دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس است که دارای فیلتر ممبران اسمز معکوس یا فیلتر R.O می باشد . تمام دستگاه های تصفیه آب که می توانند آب را 90 درصد تصفیه کنند فیلتر ممبران یا همان R.O دارند و اصلی ترین فیلتر دستگاه تصفیه آب فلوکستک و هر دستگاه دیگر همین فیلتر ممبران است .

تصفیه آب فلوکستک دارای شش فیلتر می باشد که پنج فیلتر از این شش فیلتر جزء فیلترهای ثابت و اصلی در دستگاه تصفیه آب فلاکستک می باشد که در همه دستگاه های تصفیه آب باید وجود داشته باشد و فیلتر ششم به بعد در صورت سفارش و به دلخواه مشتری بر روی دستگاه قرار می گیرد .

آب تصفیه کن فلاکستک در شکل ها و مدل های مختلفی تولید می شوند که چهار مدل از نوع کیسی یا کاوردار هستند و به مدل رومیزی معروف هستند و دو مدل نیز مدل زیر سینکی هستند که فیلترهای دستگاه دیده می شوند که عبارتند از مدل مینرال و مدل قلیایی که به مدل HD معروف است که دستگاه تصفیه آب فلاکستک مدل HD بهترین و با کیفیت مدل دستگاه تصفیه آب در ایران می باشد .

 

مشخصات دستگاه تصفیه آب Fluxtek  مدل HD

 

 

دستگاه تصفیه آب فلاکستک یک دستگاه اسمز معکوس است که در آن فیلتر فیلتر ممبران وجود دارد . در هر دستگاه تصفیه آبی که فیلتر ممبران یا اسمز معکوس وجود داشته باشد به دلیل فشردگی فیلتر ممبران حتماً باید یک سری قطعات برقی مانند پمپ آب ، ترانس مبدل برق ، شیر برقی ، سوییچ لو پرشر و سوییچ های پرشر برای کارکرد خودکار دستگاه تصفیه آب وجود داشته باشد . در کنار این قطعات یک مخزن ذخیره اب تصفیه نیز باید وجود داشته باشد که مجموعه این قطعات یک دستگاه تصفیه آب برقی خوب و با کیفیت را تشکیل می دهد . حال به توضیح قطعات دستگاه تصفیه آب می پردازیم .

ترانس دستگاه تصفیه آب فلاکستک Fluxtek

قطعات برقی دستگاه تصفیه آب با برق 24 ولت 2 آمپر کار می کنند . برای تولید این مقدار ولتاژ به یک مبدل برق یا ترانس در دستگاه تصفیه آب نیاز است . ترانس دستگاه تصفیه آب فلاکستک از بهترین نوع ترانس برق می باشد و دارای هسته سیم پیچ از جنس مس با کیفیت می باشد که به خوبی می تواند در برابر نوسانات برق دوام بیاورد .

پمپ دستگاه تصفیه آب فلاکستک Fluxtek

پمپ دستگاه تصفیه آب فلوکستک یک پمپ 24 ولت بسیار قوی است که می تواند فشاری برابر با 120 Psi در داخل دستگاه تصفیه آب تولید کند که فشار تولیدی این پمپ حتی از پمپ های ساختمانی بسیار بیشتر است . وجود پمپ آب در دستگاه تصفیه آب برای ایجاد فشار به آب برای عبور از فیلتر ممبران لازم و ضروری است .

شیر برقی دستگاه تصفیه آب فلاکستک Fluxtek

در دستگاه های تصفیه آب جدید برای جلوگیری از هدر رفتن آب به هنگام خاموش بودن دستگاه تصفیه آب از یک وسیله کنترل کننده جریان آب به نام شیر برقی استفاده می شود . همانطور که از نام این قطعه مشخص است یک شیر اتوماتیک می باشد که بصورت خودکار می تواند ورود و خروج آب به دستگاه را کنترل کند و از هدر رفتن آب و خراب شدن زود هنگام دستگاه تصفیه آب جلوگیری کند .

سوییچ های کنترل کننده دستگاه تصفیه آب فلاکستک Fluxtek

در دستگاه تصفیه آب فلاکستک دو سوییچ به نام لو پرشر و های پرشر وجود دارد که روشن و خاموش شدن دستگاه تصفیه آب و کارکرد خودکار آن را کنترل می کنند .

مخزن دستگاه تصفیه آب فلاکستک Fluxtek

از آنجاییکه حجم فشار آب تصفیه شده بسیار کم و اندک است و پر کردن یک ظرف آب ، زمان بر است یک مخزن برای ذخیره آب تصفیه شده در دستگاه وجود دارد که زمانیکه شما آب تصفیه شده مصرف نمی کنید اب به مرور زمان در مخزن ذخیره می شود و هنگامیکه شما قصد استفاده از آب تصفیه شده را دارید آب با فشار زیاد از شیر آب خارج می شود و شما زمان کمتری را برای برداشتن آب تصفیه شده سپری خواهید کرد . حجم کلی مخزن دستگاه 19 لیتر می باشد که توانایی ذخیره 12 لیتر آب تصفیه شده را دارد و بدنه آن از جنس پلی اتیلن می باشد که مانع زنگ زدگی مخزن و پوسیدن آن می شود .

شیر آب دستگاه تصفیه آب فلاکستک Fluxtek

 آبی که دستگاه تصفیه اب تصفیه می کند فقط برای آشامیدن و پخت و پز است نه برای شستشو . به همین خاطر یک شیر برداشت آب تصفیه شده مجزا در دستگاه تصفیه آب وجود دارد که بر روی سینک ظرفشویی نصب می شود و شما برای استفاده از آب تصفیه فقط از آن شیر آب استفاده می کنید .

 

 

مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب فلاکستک Fluxtek

 

 • تولید آب تصفیه 200 تا 300 لیتر در شبانه روز
 • دارای مخزن ذخیره آب تانک پک 19 لیتری
 • دارای پمپ آب قوی با قدرت 120 Psi
 • دارای شیر برداشت آب تصفیه شده استیل و شیک
 • دقت حذف ناخالصی ها در حدود 0.0001 میکرون
 • قابلیت حذف مواد زائد تا 90 درصد
 • ولتاژ برق ورودی 220 ولت
 • ولتاژ برق خروجی 24 ولت
 • ابعاد دستگاه (cm) 37 (L) x 22 (W) x 43(H)
 • ابعاد مخزن ذخیره (cm) 28 (L) x 28(W) x 40 (H)
 • حداقل دمای کارکرد 5 درجه سانتی گراد
 • حداکثر دمای کارکرد 50 درجه سانتی گراد
 • دارای نشانگر فشار روغنی
 • دارای شیر میکس جهت تنظیم سختی آب خروجی
 • دارای سویچ های High pressure و Low pressure جهت کارکرد اتوماتیک دستگاه
 • دارای شش عدد فیلتر جهت تصفیه آب
 • قطر شلنگ های دستگاه " 1.4
 • با قابلیت اتصال به یخچال
 • دارای فیلتر ممبران Fluxtek آمریکا
 • ساخت کشور تایوان

در پایان می توان گفت که دستگاه تصفیه آب فلاکستک یک دستگاه تصفیه آب بینظیر است که در صورت خرید این برند علاوه بر خرید یک برند با کیفیت ، از نظر اقتصادی نیز سود می کنید چرا که به دلیل کیفیت بالای قطعات دستگاه تصفیه آب فلوکستک شما در طی سالیانی که از تصفیه آب استفاده می کنید فقط نیاز به تعویض فیلترهای دستگاه را دارید و این یک صرفه جویی در هزینه های شما می باشد . شما عزیزان می توانید با تماس با کارشناسان شرکت آبرسان تهران در مورد خرید دستگاه تصفیه آب مشاوره و راهنمایی دریافت نمایید .

 

پرفروش ترین محصولات

درباره ما

شرکت آبرسان تهران در طی سالیان متمادی توانسته رضایت مشتریان زیادی را با ارائه خدمات پس از فروش گسترده جذب نماید که از مهمترین مشتریان این شرکت می توان به شرکت آزاد راه تهران شمال، سازمان توسعه معادن و صنایع معدنی، سازمان توسعه صادرات ایران ،دانشکده دندانپزشکی، آزمایشگاه خاک و مکانیک دانشگاه تهران، آزمایشگاه شیمی دانشگاه علم و صنعت ، معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری و پژوهشکده پلیمر و مواد ایران اشاره نمود

تماس باما

آدرس: تهران بزرگرراه رسالت خیابان دردشت خیابان هراتی پلاک 39

 ایمیل: abresantehran@gmail.com

تلفن:  77933083(021)-77999407(021)-77999423(021)

موبایل:09120296614 - 09193041965

واتس اپ- ایتا- روبیکا: 09120296614

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد. 2024© | طراحی سایت دارکوب

toTop