فیلترهای پیش تصفیه این لاین لایف واتر ( Life Water ) یکی از بهترین نوع از فیلترهای این لاین دستگاه های تصفیه آب به شمار می رود که از بهترین مواد ساخته شده اند که از آنها می توان به عنوان فیلترهای پیش تصفیه در دستگاه های تصفیه آب AquaJoy ، EasyWell ، Fluxtek و دیگر دستگاه های تصفیه آب خانگی که دارای فیلتر این لاین هستند استفاده نمود .

فیلتر پیش تصفیه این لاین لایف واتر همانند برندهای دیگر تولید کننده فیلتر این لاین مانند ایزی ول و آکواجوی از کیفیت بالا و قدرت جذب بسیار زیادی برخوردار هستند و می توانند تا 90 درصد مواد مضر درون آب مانند کلر و تا 40 درصد نیتریت و نیترات را به خود جذب کنند .

فیلتر پیش تصفیه این لاین Life Water در اندازه استاندارد 10 اینچ و قطر 5 سانتی متر ساخته می شوند و در همه دستگاه تصفیه آب بخصوص دستگاه تصفیه آب کِیسی قابل استفاده هستند و فضای زیادی را اشغال نمی کنند .

 

lifewaterprefilter

 

 

مشخصات ظاهری فیلتر لایف واتر

 

مشخصات ظاهری فیلتر پیش تصفیه لایف واتر

  • فیلتر PP این لاین لایف واتر

فیلتر پیش تصفیه پلی پروپیلن این لاین لایف واتر اولین فیلتر قابل استفاده در دستگاه تصفیه آب می باشد که از الیاف به هم تابیده شده پلی پروپیلن که به صورت یک استوانه تو خالی می باشد ساخته شده است . فیلتر PP لایف واتر دارای منافذ 5 میکرون است که می تواند تمام مواد و ذرات معلق در آب تا قطر 5 میکرون مانند شن و ماسه ، خاک ، زنگ لوله را از آب جدا و حذف نماید . عمر مفید استفاده از این فیلتر در دستگاه تصفیه آب 6 الی 9 ماه بسته به میزان مصرف دارد .

  • فیلتر کربن فعال این لاین لایف واتر

فیلتر کربن اکتیو این لاین لایف واتر دومین فیلتر این لاین در دستگاه تصفیه آب می باشد . فیلتر کربن فعال لایف واتر از کربن فعال جاکوبی سوئد تهیه شده و قابلیت جذب بالای مواد زائد و آلاینده های مضر درون آب را دارد . کربن فعال این فیلتر از نوع پودری و گیاهی می باشد که هیچ گونه ذغال سنگ در تولید آن استفاده نشده است و بصورت متخلخل است یعنی منافذ بسیاری دارد و آب هنگام عبور از روی این مواد کربنی پودری شکل ، کلر و طعم و بوی نامطبوع خود را از دست می دهد .

  • فیلتر کربن گرانول این لاین لایف واتر

فیلتر کربن گرانول لایف واتر ترکیبی از دو فیلتر بالا می باشد یعنی مانند فیلتر اول به شکل یک استوانه است که می تواند ذرات درون آب تا 1 میکرون را از آب حذف کند و هم از کربن فعال تشکیل شده است که می تواند طعم ، مزه و بوی نامطبوع را از آب حذف نماید .

 

 

مشخصات فنی کربن جاکوبی فیلتر لایف واتر

 

مشخصات فنی کربن فعال جاکوبی لایف واتر

همانطور که در جدول زیر مشاهده می کنید کربن جاکوبی مورد استفاده در فیلترهای این لاین Life Water در مرکز پژوهش های متالوژی رازی مورد آزمایش قرار گرفته و نتایج زیر به دست آمده است .

lifewaterprefilte11111r

 

PHکربن اکتیو نشان دهنده تولید آب در محدوده اسیدی و یا قلیایی می باشد و مقدار استاندارد آن بین 8 الی 11 می باشد . مقدار قلیایی بودن آب تولید شده در فیلتر این لاین لایف واتر در حدود PH 8.2 می باشد .

متیلن بلو نشان دهنده میزان قدرت جذب مولکول های متوسط توسط کربن فعال می باشد و هر چه این عدد بزرگتر باشد قدرت جذب نیز بالا می رود .

مقدار خاکستر در تولید کربن فعال بسیار مهم می باشد به این معنی که مقدار خاکستر زیاد ناشی از تولید کربن فعال هر چه کمتر باشد فعالیت کربن و قدرت جذب آن بالاتر می رود .

درصد رطوبت نشان دهنده مقدار آبی است که می تواند در شرایط استاندارد با کربن فعال پیوند برقرار کند .

عدد یدین نشان دهنده میزان تخلخل دانه های کربن فعال می باشد . هر چه این عدد بیشتر باشد فعالیت کربن فعال برای جذب مواد بیشتر می باشد .

مساحت سطح نشان دهنده مقدار سطح تماس آب با دانه های کربن فعال می باشد و هر چه این عدد بزرگتر باشد مقدار سطح تماس آب با دانه کربن بیشتر است و قدرت جذب بالاتر می رود .

حجم حفرات نشان دهنده حجم تمامی حفره های درون دانه کربن فعال می باشد .

هرچه چگالی دانه های کربن بالاتر باشد نشان دهنده کیفیت بالاتر کربن فعال می باشد .

برخی از فیلترهای دستگاه تصفیه آب نانو سیلور هستند به این معنی که یک روکش از جنس نقره بر روی مواد تشکیل دهنده فیلتر قرار گرفته است . همانطور که می دانید در گذشته از نقره برای ضد عفونی وسایل گوناگون استفاده می کردند و نقره خاصیت میکروب زدایی دارد . مقدار نقره موجود در فیلترهای این لاین لایف واتر نشان دهنده ضد باکتری بودن آن می باشد .

 

سوالات متداول

 

آیا فیلترهای این لاین با فیلترهای دیگر تفاوت دارند؟

خیر . تمامی فیلترهای دستگاه تصفیه آب از نظر کارایی و ترتیب قرار گرفتن یکی هستند فقط ظاهر آنها با هم متفاوت است

آیا از این فیلترها می توان برای یخچال ساید نیز استفاده نمود؟

بله کارایی فیلترهای بیرونی یخچال ساید همانند این نوع فیلترها می باشد و اگر از هر سه فیلتر استفاده شود کیفیت آب شرب یخچال نیز بالا می رود

مواد کربنی داخل فیلترها برای بدن مضر هستند یا خیر؟

تمامی مواد کربنی داخل فیلترهای این لاین لایف واتر دارای استاندارد و تائیدیه های گوناگونی است و این گواهینامه ها نشان دهنده بی خطر بودن استفاده آنها در دستگاه تصفیه آب می باشد

 

 

 

 

پرفروش ترین محصولات

درباره ما

شرکت آبرسان تهران در طی سالیان متمادی توانسته رضایت مشتریان زیادی را با ارائه خدمات پس از فروش گسترده جذب نماید که از مهمترین مشتریان این شرکت می توان به شرکت آزاد راه تهران شمال، سازمان توسعه معادن و صنایع معدنی، سازمان توسعه صادرات ایران ،دانشکده دندانپزشکی، آزمایشگاه خاک و مکانیک دانشگاه تهران، آزمایشگاه شیمی دانشگاه علم و صنعت ، معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری و پژوهشکده پلیمر و مواد ایران اشاره نمود

تماس باما

آدرس: تهران خیابان شریعتی، بالا تر از خیابان مطهری، کوچه کلاته ، پلاک 94 ، واحد2

 ایمیل: abresantehran@gmail.com

تلفن:  77999407(021) - 77999423(021)

موبایل: 0296614-0912

واتس اپ: 09193041965

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد. 2023© | طراحی سایت دارکوب

toTop