آبسردکن دستگاهی است که آب خنک و گوارا را در زمان های گرم برای شما به راحتی فراهم می کند . در قدیم تهیه آب خنک دشوار و زمان بر بود اما امروزه به لطف تکنولوژی های جدید ، دسترسی شما به آب خنک را آسان نموده و در عرض چند ثانیه شما می توانید به آن دسترسی پیدا کنید . اما گاهی از اوقات پیش می آید که آبسردکن به دلایل مختلف دچار نقص فنی می شود و کار نمی کند . در این هنگام باید چاره ای اندیشیده شود تا این مشکل رفع شود . در اولین زمان ممکن است این فکر به ذهن شما خطور کند که به یک تعمیرکار و یا سرویس کار آبسردکن تماس بگیرید . اما به این فکر می کنید که با چه کسی تماس بگیرید .در این هنگام این سولات برای شما پیش می آید :

آیا هزینه تعمیر آبسردکن زیاد است یا نه ؟

آیا آن سرویس کار از تجربه کافی برخوردار است یا نه ؟

آیا تعمیر آبسردکن خراب و هزینه کردن برای آن ارزش دارد یا نه ؟

اینها سوالاتی هستند که در همان لحظه به ذهن شما خطور می کند .

ما به شما با اطمینان خاطر می گوییم که

NEGARAN

سرویس کاران و تعمیر کاران آبسردکن شرکت آبرسان تهران از تجربه کافی برای تعمیر و سرویس آبسردکن شما در هر اندازه و مدلی که باشد برخوردارند .

شما مشتریان محترم می توانید با واحد خدمات پس از فروش آبسردکن شرکت آبرسان تهران تماس گرفته و از خدمات زیر برخوردار شوید :

سرویس های دوره ای آبسردکن های فیلتر دار

سرویس آبسردکن های ایستاده و فانتزی و تعمیر آنها

تامین بهترین قطعات انواع آبسردکن ایستاده و فانتزی

فروش بهترین قطعات آبسردکن و مخزن معمولی و فیلتردار

makhzanabsardkon

سرویس دوره ای آبسردکن های فیلتردار :

آب داخل مخزن آبسردکن های ایستاده و فانتزی به دو روش تامین می شود یکی توسط مخزن های پلی اتیلنی و دیگری توسط فیلتر بیرونی آبسردکن . آبسردکن های فیلتر دار که چند سالی است مورد استفاده قرار می گیرد و مزیت این آبسردکن ها نسبت به آبسردکن های معمولی این است که اولاً به آب شهری متصل هستند و به همین خاطر دارای فیلتر تصفیه کننده آب هستند و دیگر این که همیشه متصل به آب هستند و نیازی به پر کردن مخزن و دردسرهای دیگر نیست . فیلترهای تصفیه کنننده آب این آبسردکن ها معمولاً سه یا چهار عدد است . این فیلترها مانند فیلترهای یخچال هستند و گل و لای آب ، خاک ، ذرات معلق ، کلر ، نیتریت و طعم و مزه بد آب را می گیرد . فیلترهای آبسردکن در بیشتر آبسردکن ها در داخل دستگاه آبسردکن قرار دارد و تعویض فیلترهای آن ممکن است آسان به نظر بیاید اما هر کار قلق های خود را دارد و ممکن است در صورت عدم شستشوی دقیق فیلترها ، سیاهی و کثیفی فیلترها به داخل مخزن آبسردکن برود و مشکل ساز شود .

filterabsardkon

سرویس و تعمیر آبسرکن های ایستاده و فانتزی :

هر آبسردکن همانطور که گفته شد ممکن است به دلایل گوناگون خراب شود و دیگر کار نکند مانند نوسان برق ، سوختن فیوز ، خراب شدن کمپرسور و خرابی قطعات بیرونی آبسردکن .

سرویسکاران شرکت آبرسان تهران با بهره گیری از بهترین و با کیفیت ترین قطعات آبسردکن های ایستاده و فانتزی ، دستگاه شما را به بهترین شکل ممکن و در اسرع وقت تعمیر و سرویس خواهند کرد .

termostatabsardkon

تامین بهترین قطعات انواع آبسردکن ایستاده و فانتزی

تصور کنید که آبسردکن شما خراب شده و نیاز به قطعه یا قطعاتی از آبسردکن مانند پدال آب سرد و گرم ، مخزن ، جالیوانی و یا فیلتر تصفیه کننده آب دارید و نمی دانید از کجا این قطعات را تهیه کنید . یا باید در فروشگاه های مختلف به دنبال آنها بگردید که وقت و هزینه شما را هدر می دهد و یا با شرکت های مختلف تماس بگیرید . گاهی ممکن است قطعه ای را که به شما می دهند تقلبی بوده و کیفیت لازم را نداشته باشد و شما را متحمل ضرر زیادی کند . پس چه باید کرد ؟

فقط کافیست با شرکت آبرسان تهران تماس بگیرید و قطعات مورد نیاز خود را تامین کنید ؟

اما چرا شرکت آبرسان تهران ؟

به این دلیل که قطعاتی را که از ما خریداری می کنید هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت می توانید از دیگر شرکت های فروشنده قطعات آبسردکن استعلام بگیرید و تمامی قطعات ارائه شده به مشتریان با فاکتور مهر شده به مشتری ارائه می شود و در صورت نداشتن کیفیت لازم بدون هیچ سوالی ، تمام هزینه پراخت شده به مشتری برگردانده خواهد شد .

pedalabsardkon

پرفروش ترین محصولات

درباره ما

شرکت آبرسان تهران در طی سالیان متمادی توانسته رضایت مشتریان زیادی را با ارائه خدمات پس از فروش گسترده جذب نماید که از مهمترین مشتریان این شرکت می توان به شرکت آزاد راه تهران شمال، سازمان توسعه معادن و صنایع معدنی، سازمان توسعه صادرات ایران ،دانشکده دندانپزشکی، آزمایشگاه خاک و مکانیک دانشگاه تهران، آزمایشگاه شیمی دانشگاه علم و صنعت ، معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری و پژوهشکده پلیمر و مواد ایران اشاره نمود

تماس باما

آدرس: تهران بزرگرراه رسالت خیابان دردشت خیابان هراتی پلاک 39

 ایمیل: abresantehran@gmail.com

تلفن:  77933083(021)-77999407(021)-77999423(021)

موبایل:09120296614 - 09193041965

واتس اپ- ایتا- روبیکا: 09120296614

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد. 2024© | طراحی سایت دارکوب

toTop