فهرست مطالب:

 

zanodard111

 

با گذر زمان و پیرتر شدن بیماریهای گوناگونی به سراغ انسان می آید که هر کدام دلیلی برای خود دارد و برای هر کدام نیز درمانی وجود دارد.برخی از بیماریها با موادی که در طول روز مصرف می کنیم ارتباط مستقیمی دارد که می توان از آنها برای درمان و یا پیشگیری استفاده نمود.بعضی از بیماری های مفصلی و بیماریهای عضلانی و حرکتی با نوع و مقدار مصرف آب رابطه تنگاتنگی دارد. درد مفاصل به ویژه در ناحیه زانو که به دلیل آرتروز، آسیب دیدگی، استرس و ضربات ناگهانی به مفاصل رخ می‌دهد یکی از بیماری هایی است که اغلب در افراد سالمند دیده می شود که اغلب افراد برای تسکین این دردها سریع به سراغ مسکن ها می روند اما غافل از این که این مسکن ها زود گذر هستند و باید چاره ای طولانی مدت برای آن اندیشیده شود . نوشیدن برخی مواد در طولانی مدت باعث برطرف کردن این ناراحتی ها می شود. آب نیز یکی از موادی است که باعث برطرف کردن این عارضه ها می شود .

 

zanodard222

 

همانطور که می دانید 70 درصد بدن از آب می باشد . این ماده در خون . مایع میان مفصلی . مایع نگه دارنده مغز در جمجمه . سالم نگه داشتن عضلات و شاداب نگه داشتن پوست بدن استفاده می شود..با نوشیدن روزی 8 لیوان آب یا حدود 2 لیتر در روزباعث تازه نگه داشتن مایع میان مفصلی بویژه در زانو ها و کاهش درد مفاصل در زانو ها می شود.البته خاطر نشان می شود نوشیدن آب سالم و تصفیه شده و نه هر آبی . چون ممکن است خود آب آلوده باعث ابتلا به بیماری های دیگر نیز شود.

پرفروش ترین محصولات

درباره ما

شرکت آبرسان تهران در طی سالیان متمادی توانسته رضایت مشتریان زیادی را با ارائه خدمات پس از فروش گسترده جذب نماید که از مهمترین مشتریان این شرکت می توان به شرکت آزاد راه تهران شمال، سازمان توسعه معادن و صنایع معدنی، سازمان توسعه صادرات ایران ،دانشکده دندانپزشکی، آزمایشگاه خاک و مکانیک دانشگاه تهران، آزمایشگاه شیمی دانشگاه علم و صنعت ، معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری و پژوهشکده پلیمر و مواد ایران اشاره نمود

تماس باما

آدرس: تهران بزرگرراه رسالت خیابان دردشت خیابان هراتی پلاک 39

 ایمیل: abresantehran@gmail.com

تلفن:  77933083(021)-77999407(021)-77999423(021)

موبایل:09120296614 - 09193041965

واتس اپ- ایتا- روبیکا: 09120296614

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد. 2024© | طراحی سایت دارکوب

toTop