دستگاه های تصفیه آب باید زیر سینک ظرفشویی آشپزخانه نصب شود مراحل نصب دستگاه به شرح زیر می باشد

 

 

telefonvahedhkadamdt

 

مرحله اول : گرفتن انشعاب آب ورودی به دستگاه تصفیه آب

-آب ورودی به ساختمان را قطع کنید.

-شیر پیسوار آب سرد زیر سینک ظرفشویی را باز کنید.

-سه راهی انشعاب آب ورودی را به لوله آب سرد متصل کنید .

-شیر پیسوار را به سه راهی انشعاب آب ورودی متصل کنید.

-شیر ورودی آب را به سه راهی متصل و آن را در حالت بسته قرار دهید.

مرحله دوم : نصب شیر مصرف دستگاه تصفیه آب خانگی

-در مورد مناسب بودن محل شیر روی سینک ، حتما از مصرف کننده سوال کنید. یک سوراخ با مته شماره 11 روی سینک در محل مناسب ایجاد کنید.این عمل را در سه مرحله با مته های 6 و 8 و 11 انجام دهید.

-شیر برداشت را روی سینک نصب کنید و مهره های زیر آن را بخوبی محکم کنید.

مرحله سوم : نصب دستگاه تصفیه آب خانگی

-دستگاه تصفیه آب خانگی را در محل مناسبی از زیر سینک داخل کابینت قرار داده و به دیواره کابینت تکیه دهید و یا با توجه به سوراخ های روی شاسی دستگاه، به دیواده داخل کابینت با فاصله 5 سانتی متر از کف پیچ کنید.

-رزوه های روی مخزن را به وسیله نوار تفلون، نوار پیچی کنید. شیر مخزن را به ورودی مخزن متصل کنید.برای محکم کردن شیر در محل خود هیچ وجه از آچار استفاده نکنید زیرا باعث شکستن شیر مخزن می شود .

-لفاف پلاستیکی فیلترهای الیافی و کربنی را برداشته و هر فیلتر را در هوزینگ خود قرار دهید.

-با آچار مخصوص هوزینگ ها را محکم کنید.

-ممبران RO را از پوشش پلاستیکی خارج کرده و آن را در هوزینگ شماره 4 قرار دهید. توجه کنید که ممبران از طرفی که دارای دو عدد واشر لاستیکی است وارد محفظه می شود.آن را به آرامی به راست و چپ بچرخانید تا ممبران درون هوزینگ کاملا قرار بگیرد.

-در پوش هوزینگ ممبران RO را بخوبی محکم کنید. توجه داشته باشید لوله ورودی به محفظه RO را فعلا نصب نکنید . این عمل در انتهای نصب انجام می شود .

مرحله چهارم : نصب اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی

-مقداری از شیلنگ را با توجه به فاصله دستگاه تصفیه آب تا شیر ورودی برش داده و از یک طرف به شیر ورودی و از طرف دیگر به اتصال هوزینگ مرحله اول ( هوزینگ آبی رنگ ) دستگاه متصل نمایید.

-با مته 8 سوراخی رو لوله فاضلاب ایجاد کنید بست فاضلاب را در آن محل ببندیدو مقداری شیلنک با توجه به فاصله محدود کننده جریان فاضلاب تا محل سوراخی که روی لوله فاضلاب زده اید برش داده و از یک طرف به محدود کننده جریان فاضلاب و از طرف دیگر به بست فاضلاب متصل کنید .

-مقداری شیلنگ با توجه به فاصله محل خروج آب از فیلتر پست کربن یا در دستگاه شش مرحله ای خروجی فیلتر مینرال ( فیلتر زرد رنگ ) تا شیر مصرف برش داده و از یک طرف به خروجی آب تصفیه شده دستگاه و از طرف دیگر به شیر مصرف روی متصل کنید.

-مقداری شیلنگ به اندازه فاصله از سه راهی ورودی فیلتر کربن نهایی تا شیر قطع سریع مخزن ذخیره برش داده و از یک طرف به سه راهی ورودی فیلتر پست کربن و از طرف دیگر به شیر روی مخزن ذخیره متصل نمایید.

-مقداری شیلنگ برش داده و یک سر آن را به شیر مخزن و سر دیگر آن را به سه راهی سر فیلتر پُست کربن متصل نمایید.

مرحله پنجم : راه اندازی و تست دستگاه تصفیه آب خانگی

-جهت حصول اطمینان از وجود فیلترها در محفظه ها تمامی محفظه ها را کنترل کنید.

-سر شیلنگ ورودی محفظه ممبران که قبلا باز گذاشته اید را درون یک ظرف خالی قرار دهید.

-شیر ورودی آب به دستگاه را باز کرده و 3 دقیقه صبر کنید تا دستگاه آب گیری نمایید سپس دوشاخه آداپتور را به پریز وصل کنید . صبر کنید تا آب به مدت 5 دقیقه از شیلنگ ورودی محفظه ممبران وارد ظرف آب شود. سپس شیر ورودی را بسته ، شیلنگ را به ورودی محفظه متصل کرده و شیر ورودی را مجددا باز کنید.

-شیر تانک را باز کنید.

-محل اتصالات دستگاه تصفیه آب را به دقت چک کنید. در صورت نشت آب از اتصالات نسبت به رفع آن اقدام کنید.

-خروجی فاضلاب دستگاه را چک کنید که حتما در هنگام کارکرد دستگاه و روشن بودن پمپ ، پساب از آن جاری باشد.

- پس از حصول اطمینان از کارکرد دستگاه و بررسی تمام نکات ذکر شده ، صبر کنید دستگاه تصفیه آب آنقدر کار کند تا مخزن پر شده و پمپ دستگاه تصفیه آب خاموش شود. سپس برای شستشوی مخزن و احتمال وجود ذرات کربن آزاد در محفظه ها شیر برداشت روی سینک را باز کنید تا آب مخزن خالی شود. یعنی مخزن پر شده اول را نباید استفاده نمود. زمانی که دستگاه به برق وصل است وقتی مخزن خالی می شود فشار آب شیر بسیار کم است و این خروجی کم با توجه به خالی بودن مخزن به دلیل تصفیه مستقیم دستگاه ی روشن است که آب تصفیه شده در زمانی که شیر باز است دیگر به مخزن هدایت نمی شود بلکه به شیر برداشت انتقال می یابد. پس زمانی که دستگاه در برق باشد نشانه خالی شدن مخزن، همان کم شدن فشار آب از شیر برداشت است .

 

NAMA11111111

         

 

 

                                                                       

                                                                                                                                                                                                                               

پرفروش ترین محصولات

درباره ما

شرکت آبرسان تهران در طی سالیان متمادی توانسته رضایت مشتریان زیادی را با ارائه خدمات پس از فروش گسترده جذب نماید که از مهمترین مشتریان این شرکت می توان به شرکت آزاد راه تهران شمال، سازمان توسعه معادن و صنایع معدنی، دانشکده دندانپزشکی، آزمایشگاه خاک و مکانیک دانشگاه تهران، آزمایشگاه شیمی دانشگاه علم و صنعت و پژوهشکده پلیمر و مواد ایران اشاره نمود

تماس باما

آدرس: تهران خیابان شریعتی، بالا تر از خیابان مطهری، کوچه کلاته ، پلاک 94 ، واحد2

 ایمیل: abresantehran@gmail.com

تلفن:  77999407(021) - 77999423(021)

موبایل: 0296614-0912

واتس اپ: 09193041965

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد. 2022© | طراحی سایت دارکوب

toTop