18 ماه گارانتی

نصب رایگان

 

 

 

 

این مدل دستگاه تصفیه آب خانگی مدل UCF-6C از نوع الترا فیلتریشن می باشد که از شش فیلتر تشکیل شده است. این دستـگاه تصفیه آب خانگی بدون نیاز به پمپ و مخزن، قابل نصب زیر سـینک ظرف شویی و یخچال جهت تهیه آب شرب خانـگی از آب هایی که دارای سختی و سنـگینی پایین و دارای ناخالصی های معلـق ، کلر و باکتری ها هستند می باشد. سه فیـلتر ابتدایی درون محفظه های 10 اینچ که برای حذف ناخالصی ها ،کلر و مواد سمی بوده ، فیلتر چهارم از نوع الیافی 1 میکرون خطی و فیلتر پنجم( UF )که قابلیت حذف املاح و با کتری با دقت بیشتر از فیلتر های دیگر را داراست و فیلتر ششم پست کربن است که برای از بین بردن بو و طعم بد آب مورد استفاده قرار می گیرد. آب خروجی این دستگاه تصفیه آب خانگی توسط شیری که روی سینک قابل نصب است استفاده می شود و نصب آن سریع و راحت می باشد .

 

 

ALAMAT11
قابلیت اتصال به یخچال
دارای شیر مصرف تمام استیل و کرم ستاره ای
دقت حذف ناخالصی ها: 0.02 میکرون
ابعاد دستگاه: (
cm) 37 (L) x 21 (W) x 40(H)
وزن دستگاه:
kg 4
حداقل دما: 5 درجه سانتيگراد
حداكثر دما: 50 درجه سانتيگراد
قطر شلنگ ها: " 1.4
تعداد فیلتر : 6 عدد

 

 

ALAMAT33
فیلتر پلی پروپیلن: ( PP ) این فیلتر از جنس پنبه فشرده بوده که قابلیت حذف کلیه رسوبات شن و ماسه ، گل و لای ، زنگ زدگی لوله ها ، لجن ، ذرات معلق تا دقت 5 میکرون را دارد. زمان تعویض آن بین 3 تا 6 ماه می باشد .
فیلتر کربن گرانول : ( UDF or GAC ) این فیلتر از جنس کربن بوده که قابلیت حذف کلر آزاد ، سموم کشاورزی ، تری هالومتان ها ، طعم ، رنگ و بوی نامطبوع آب را دارد. زمان تعویض هر 6 ماه یکبار.
فیلتر کربن بلاک : ( CTO ) که قابلیت آن همانند کربن گرانول است به اضافه اینکه کلیه ذرات بزرگتر از 5 میکرون را نیز حذف می کند. زمان تعویض هر 6 ماه یکبار.
فیلتر پلی پروپیلن 1 میکرون : ( PP in line ) کارایی این فیلتر مانند فیلتر اول بوده با این تفاوت که دقت حذف ناخالصی های معلق آن تا 1 میکرون افزایش یافته است. بطور معمول در شرایط نرمال زمان تعویض آن هر 6 ماه یکبار است.
فیلتر الترا فیلتر: ( UF ) فیلتر UF از یکسری لوله های نازک نی شکل که به موازات هم قرار دارند تشکیل شده است که در این دستگاه از نوع محفظه دار آن استفاده شده است. این فیلتر جهت حذف برخی از باکتری ها و اکثر ناخالصی های بزرگتر از 0.02 میکرون مورد استفاده قرار می گیرد. زمان تعویض آن با توجه به کیفیت آب 9 الی 12 ماه می باشد .
فیلتر پست کربن : ( Post Carbon ) این فیلتر هر نوع طعم و بوی احتمالی آب را حذف می نماید. زمان تعویض این فیلتر هر 12 ماه یکبار است.


زمان تعویض فیلترها از طریق سامانه
SMS یا تماس تلفنی توسط واحد خدمات پس از فروش اطلاع داده خواهد شد.

facebook

 

 

 

مطالب مرتبط :
سيستم اسمز معكوس چيست
خواص فیلتر های مینرال و قلیایی
راهنمای انتخاب دستگاه تصفیه آب
سختی آب در نقاط مختلف کشور
حفظ کیفیت آب
نمای کلی مراحل تصفیه آب
خدمات پس از فروش