تاریخچه برند Easywell

برند ایزی ول در سال 1986 در شهر چان گوا کشور تایوان تاسیس شد . این برند با تولید محصولات با کیفیت تولید شده در تایوان و اکثراَ چین توانست به سرعت به محصولی جهانی تبدیل شود . این شرکت در حال حاضر به تولید چهار مدل دستگاه تصفیه آب اعم از رومیزی و زیر سینکی مشغول است و در کنار آن نیز به تولید فیلتر و قطعات دستگاه تصفیه آب نیز اقدام می نماید .

برند ایزی ول دارای استانداردهای لازم دستگاه تصفیه آب از قبیل food grade ، nsf ، water quality و fda آمریکا را دارا می باشد .جهت اطلاع از این استانداردها به بخش استانداردهای دستگاه تصفیه آب مراجعه کنید .

برند easywell در تمامی قاره ها و کشورهای دنیا دارای نمایندگی می باشد ولی متاسفانه در ایران به دلیل تحریم ها ، نماینده رسمی easywell وجود ندارد .

 

 

اکنون در زیر شما با مطالب زیر آشنا می شوید:

دستگاه تصفیه آب Ace01

قطعات دستگاه تصفیه آب Ace01

فیلترهای دستگاه تصفیه آب Ace01

دستگاه تصفیه آب Ace02

قطعات دستگاه تصفیه آب Ace02

فیلترهای دستگاه تصفیه آب Ace02

قیمت فیلترهای دستگاه تصفیه آب Ace01 و Ace02

 

 

انواع دستگاه تصفیه آب ایزی ول مدلACE

 

 

دستگاه تصفیه آب ACE01

این مدل از دستگاه تصفیه آب ACE فقط یک دستگاه پیش تصفیه ساده است به این معنی که فقط آب را بصورت ساده تصفیه می کند و فقط املاح درشت ، گل و لای ، خاک و شن و ماسه ، کلر و تا حدودی طعم و بوی آب را حذف می کند و بخاطر نداشتن فیلتر RO و یا همان اسمز معکوس ، قادر نیست تمام املاح و مواد سنگین آب را بگیرد و به اصطلاح تا 30 درصد بیشتر نمی تواند آب را تصفیه کند . دستگاه تصفیه آب مدل ACE01 دارای یک شاسی پلاستیکی می باشد که پنج فیلتر بر روی آن نصب شده است . سه فیلتر بصورت ایستاده در پایین دستگاه که فیلترهای پیش تصفیه هستند و در تمامی مدل های دستگاه تصفیه آب وجود دارند . در بالای دستگاه دو فیلتر قرار دارد که وظیفه گرفتن طعم و بوی نامطبوع آب را دارد .

دستگاه تصفیه آب مدل ACE01 بدلیل نداشتن فیلتر اسمز معکوس و یا همان RO ، پمپ آب ، ترانس و سوییچ های برقی و مخزن ندارد که همین امر باعث کاهش شدید قیمت دستگاه تصفیه آب می شود .

دستگاه تصفیه آب ایزی ول مدل ACE01 مانند دیگر دستگاه های تصفیه آب دارای یک شیر برداشت آب قابل نصب بر روی سینک ظرفشویی می باشد که در دو مدل دسته اهرمی و ستاره ای می باشد .

 

 

 

قطعات داخل کارتن دستگاه تصفیه آب مدل ACE01 عبارتند از :

دستگاه با شاسی پلاستیکی

شیر اهرمی و یا ستاره ای قابل نصب بر روی سینک ظرفشویی

شیلنگ سفید جهت اتصال دستگاه به آب ورودی و خروجی دستگاه

سه راهی و شیر آب ورودی به دستگاه تصفیه آب

 

 

 

مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب ACE01

دقت تصفیه آب 1 میکرون

مقدار آب خروجی از شیر آب 2000 لیتر در شبانه روز

دارای شاسی پلاستیکی

دارای 4 عدد فیلتر

بدون نیاز به برق

 

 

 

فیلترهای دستگاه تصفیه ACE01

فیلتر PP یا فیلتر پلی پروپیلن : این فیلتر وظیفه حذف آلاینده های درشت از قبیل خاک ، شن و ماسه ، زنگ لوله و خزه را به عهده دارد .در دستگاه تصفیه آب ACE01 این فیلتر بصورت این لاین یا خطی می باشد و زمان تعویض آن بسته به مقدار مصرف بین 9 الی 12 ماه می باشد .

فیلتر کربن اکتیو : این فیلتر از جنس پودر کربن فعال می باشد که توانایی حذف کلر و مشتقات کلر مانند سفید کننده ها را داراست و از نوع خطی می باشد . عمر این فیلتر نیز با توجه به مقدار مصرف بین 9 الی 12 ماه می باشد .

فیلتر کربن بلاک : این فیلتر همانند فیلتر دوم از کربن فعال درست شده است با این تفاوت که بصورت قالبی می باشد که علاوه بر حذف مواد آلی و سنگین درون آب مانند نیتریت ، بنزن ، هالو متان و آرسنیک ، مانند فیلتر اول می تواند تا حدودی املاح درشتی که ممکن است از فیلتر اول عبور کنند را حذف کنند .

فیلتر پُست کربن : این فیلتر در بالای دستگاه تصفیه آب قرار دارد و توانایی حذف طعم و بوی نامطبوع آب را دارا می باشد و عمر آن در حدود12 ماه می باشد .

 

easywellace01

 

 

به این نکته توجه کنید :

دستگاه تصفیه آب ایزی ول مدل ACE01 رسوبات و ترکیبات آلی نظیر کربنات کلسیوم و کربنات سدیم که باعث ایجاد رسوب در ظروف می شود را حذف نمی کند .

به دلیل عدم تصفیه کامل آب و احتمال وجود میکروب ، از قرار دادن فیلتر مینرال و یا قلیایی در این مدل جداَ خودداری کنید .

 

 

 

 

دستگاه تصفیه آب ایزی ول مدل ACE02

این مدل از دستگاه تصفیه آب ایزی ول مدل ACE یک دستگاه تصفیه آب کامل بر پایه فیلتر RO یا همان فیلتر اسمز معکوس می باشد که توانایی حذف کلیه املاح و مواد زائد درون آب را دارد . این مدل دستگاه تصفیه آب ایزی ول مدل ACE02 دارای یک شاسی فلزی می باشد که مانند مدل قبلی سه فیلتر پیش تصفیه در پایین دستگاه دارد که از نوع فیلترهای خطی یا Inline می باشد .این فیلترها نیازی به داشتن هوزینگ یا محفظه نگهداری فیلتر ندارند و بصورت کامل تعویض می شوند . در بالای دستگاه تصفیه آب سه یا چهار فیلتر قرار دارد که به ترتیب عبارتند از :

فیلتر ممبران اسمز معکوس یا RO

فیلتر پست کربن

فیلتر مینرال و یا فیلتر قلیایی .

دستگاه تصفیه آب ACE02 با داشتن فیلتر ممبران اسمز معکوس می تواند تمامی املاح و مواد زائد درون آب حتی کربنات کلسیوم و کربنات سدیم که باعث ایجاد رسوب در آب می شوند را بطور کامل حذف کنند و آبی گوارا و بدون املاح مضر را به شما ارائه کنند . دستگاه تصفیه آب ACE02 به دلیل داشتن فیلتر RO بایستی دارای مخزن ذخیره آب در کنار دستگاه ، ترانس 24 ولت ، پمپ تولید فشار جهت عبور آب از داخل فیلتر ممبران ، شیر برقی و سوییچ لو پرشر و های پرشر جهت کارکرد اتوماتیک دستگاه تصفیه آب باشد .

دستگاه تصفیه آب فوق بخاطر داشتن این قطعات ، قیمتی نزدیک به دو برابر دستگاه قبلی دارد . پس حتماَ هنگام خرید به قیمت و قطعات دستگاه تصفیه آب ACE02 توجه کنید و از فروشنده ، داشتن فیلتر ممبران RO را بپرسید .

 

 

 

قطعات داخل کارتن دستگاه تصفیه آب ایزی ول مدل ACE02

دستگاه تصفیه آب با شاسی فلزی

مخزن ذخیره آب که معمولاً فلزی می باشد

شیر برداشت آب یا دسته اهرمی یا ستاره ای

شیلنگ سفید جهت نصب قطعات به یکدیگر

فیلتر ممبران اسمز معکوس یا RO که آبی رنگ است

سه راهی و شیر آب ورودی به دستگاه تصفیه آب

آچار هوزینگ دستگاه تصفیه آب

بست پلاستیکی لوله فاضلاب

شیر مخزن دستگاه تصفیه آب

 

 

 

مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب ACE02

دقت تصفیه آب 0.0001 میکرون

مقدار تولید آب تصفیه شده 200 الی 300 لیتر در شبانه روز

دارای شاسی فلزی

دارای پمپ آب تولید فشار 120 psi

دارای شیر برقی جهت مصرف آب کمتر

دارای سوییچ لو پرشر

دارای سوییچ های پرشر

دارای ترانس برقی 24 ولت

دارای مخزن ذخیره آب 12 لیتری

دارای فیلتر ممبران اسمز معکوس

قابلیت نصب فیلتر مینرال یا قلیایی جهت غنی سازی آب

حذف رسوبات کربنی از آب

دارای شیر تنظیم مقدار سختی آب

 

 

 

فیلترهای دستگاه تصفیه آب ACE02

فیلتر PP یا فیلتر پلی پروپیلن : این فیلتر از جنس الیاف به هم تابیده شده است و مانند صافی عمل می کند و وظیفه حذف آلاینده های درشت از قبیل خاک ، شن و ماسه ، زنگ لوله و خزه را به عهده دارد .در دستگاه تصفیه آبACE02 این فیلتر بصورت این لاین یا خطی می باشد و زمان تعویض آن بسته به مقدار مصرف بین 9 الی 12 ماه می باشد .

فیلتر کربن اکتیو : این فیلتر از جنس پودر کربن فعال می باشد که توانایی حذف کلر و مشتقات کلر مانند سفید کننده ها را داراست و از نوع این لاین می باشد . عمر این فیلتر نیز با توجه به مقدار مصرف بین 9 الی 12 ماه می باشد .

فیلتر کربن بلاک : این فیلتر همانند فیلتر دوم از کربن اکتیو درست شده است و بصورت قالبی می باشد که علاوه بر حذف مواد آلی و سنگین درون آب مانند نیتریت ، بنزن ، هالو متان و آرسنیک ، مانند فیلتر اول می تواند تا حدودی املاح درشتی که ممکن است از فیلتر اول عبور کنند را حذف کنند . این فیلتر نیز به صورت خطی می باشد .

فیلتر ممبران اسمز معکوس : این فیلتر اصلی ترین و مهم ترین فیلتر در تمامی دستگاه های تصفیه آب می باشد و توانایی حذف کلیه املاح و مواد زائد درون آب را دارد و می تواند تا 85 درصد املاح درون آب را حذف کند . این فیلتر با تکنولوژی خاص غشای نانو کار می کند و علاوه بر حذف مواد زائد آب ، می تواند ویروس ، باکتری و انگل را نیز از آب حذف کند . زمان تعویض این فیلتر با توجه به مقدار مصرف و زمان تعویض فیلترهای پیش تصفیه دستگاه ، بین 18 الی 24 ماه می باشد .

فیلتر پُست کربن : این فیلتر در بالای دستگاه تصفیه آب قرار دارد و توانایی حذف طعم و بوی نامطبوع آب را دارا می باشد و عمر آن در حدود12 ماه می باشد .

فیلتر مینرال یا قلیایی : این دو فیلتر توانایی افزودن مواد و املاح معدنی مانند کلسیوم ، منیزیوم ، پتاسیوم و فسفر را دارند و می توانند طعم آب تصفیه شده را بهبود ببخشند و زمان تعویض این فیلترها مانند فیلتر پُست کربن در حدود 12 ماه می باشد .

 

easywellace02

 

 

قیمت فیلترهای دستگاه تصفیه آب مدل ACE01 و ACE02

قیمت فیلترهای پیش تصفیه این لاین تقریبا دو الی سه برابر فیلترهای دستگاه های تصفیه آب معمولی می باشد و پک سه فیلتر پیش تصفیه ، قیمتی در حدود 180 الی 300 هزار تومان را دارد که با توجه برند فیلتر متغیر است.

فیلتر ممبران اسمز معکوس در ظرفیت های 50 ، 75 و 100 گالن و در سه نوع 11 ، 13 و 15 لایه برای مصارف خانگی ساخته می شوند و قیمتی در حدود 200 الی 400 هزار تومان را دارند .

فیلتر پُست کربن و مینرال نیز با توجه به ایرانی ، چینی و تایوانی بودن آن ، قیمتی در حدود 40 الی 110 هزار تومان را دارند .

با توجه به اینکه فیلتر قلیایی نوع ایرانی ندارد و در بازار انواع چینی ، تایوانی و کره ای آن موجود می باشد قیمتی بین 170 الی 650 هزار تومان را دارد .

 

 

 

جهت اطلاع دقیق از قیمت فیلترها می توانید با کارشناسان فروش شرکت آبرسان تهران تماس حاصل نمایید .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...