شاید شما هم یکی از هزاران نفری باشید که دستگاه تصفیه آب خانگی را خریده اید . این دستگاه را یا از فروشگاهی خریده اید و یا از شرکت های فروشنده اینترنتی دستگاه تصفیه آب خریداری کرده اید و حالا که دستگاه تصفیه آب شما دچار مشکل شده و یا به تعویض فیلتر و سرویس نیاز دارد و به دنبال سرویس کار با تجربه برای رفع نیاز خود در مورد دستگاه تصفیه آب می گردید . مطمئناَ اعتماد کردن به افرادی که بصورت شخصی خدمات ارائه می کنند کمی سخت است و شما می خواهید سرویس دستگاه خود را به شرکت ها و یا اشخاصی بسپارید که در صورت نیاز جواب گوی شما باشند .

شرکت آبرسان تهران با سالها تجربه در زمینه فروش و سرویس انواع دستگاه تصفیه آب خانگی ، اداری و صنعتی می تواند یکی از انتخاب شما برای رفع مشکل دستگاه شما باشد .

 

khadamat123456

 

خدمات ارائه شده توسط شرکت آبرسان تهران !

 

1 تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

تمامی شرکت های فروشنده لوازم خانگی و صنعتی پس از فروش دستگاه به مشتریان ، خود را ملزم به ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان می دانند و با اعلام زمان سرویس های دوره ای به مشتریان ، آنها را از زمان سرویس دستگاه مطلع می کنند . در زمینه دستگاه تصفیه آب ، این امر به زمان تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب مربوط می شود چرا که پس از نصب دستگاه تصفیه آب شما بایستی فیلترها را در زمان خود تعویض کنید تا از دستگاه و سلامتی اب تصفیه شده توسط دستگاه محافظت کنید .

 

 

2 تعمیر و سرویس دستگاه تصفیه آب !

هر دستگاهی پس از شروع استفاده دچار فرسودگی و خرابی می شود چه در زمان گارانتی و چه پس از آن . دستگاه تصفیه آب نیز ممکن است دچار همین مشکلات و خرابی شود که مشتریان محترم می توانند با تماس با شرکت ، در اسرع وقت از خدمات سرویس دستگاه تصفیه آب با استفاده از متخصصین مجرب و با تجربه بهره مند شوند .

 

 

3 جابجایی دستگاه تصفیه آب از مکانی به مکان دیگر !

تمامی دستگاه های تصفیه آب بایستی بر روی سینک و در آشپزخانه نصب شود که این کار توسط نصاب دستگاه تصفیه آب انجام می شود . ممکن برخی از مشتریان از مکانی به مکان دیگر جابجا شوند و نیاز باشد که دستگاه از نقطه ای به نقطه دیگر منتقل شده و در مکان جدید نصب شود . مشتریان عزیز می توانند با تماس با شماره های شرکت ، در همان روز دستگاه را جابجا کنند و در همان مکان نصب کنند .

 

این نکته را خاطر نشان می شود که تمامی خدمات انجام شده برای نصب مجدد ، سرویس و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب در همان روز یک هزینه واحد دارد و برای خدمات اضافی ، هزینه بیشتری از مشتری گرفته نمی شود . بطور مثال هزینه جابجایی با هزینه جابجایی به همراه تعویض فیلتر در همان روز جابجایی یکسان بوده و مشتری هزینه بیشتری برای خدمات بیشتر پرداخت نمی کند .

 

تمامی قطعات و فیلترهای ارائه شده توسط شرکت اصلی بوده و خدمات با ارائه فاکتور رسمی و با مهر شرکت صورت می پذیرد .

 

خدمات ارائه شده توسط شرکت آبرسان تهران فقط مخصوص دستگاه های فروخته شده توسط این شرکت نمی باشد و این شرکت آمادگی خود را برای ارائه خدمات سرویس و نگهداری برای دستگاه های دیگر شرکت ها را نیز اعلام می کند . (خدمات گارانتی فقط به دستگاه های فروخته شده توسط این شرکت ارائه می شود ).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...