easywellrosystem2

 

 

 

جهت دریافت خدمات دستگاه تصفیه آب easywell خود با شماره های 77999423 - 77999407 و09120296614  تماس بگیرید

 

cleanpureprefilter

فیلتر پیش تصفیه کلین پیور 200 هزار تومان

 

 

dowfiltermembrane

فیلتر ممبران فیلمتک 180 هزار تومان

 

 

romineralfilter

فیلتر مینرال 50 هزار تومان

 

 

alkalineorpfilter

 

فیلتر قلیایی 180 هزار تومان

postcarbonfilter

 

 فیلتر پُست کربن 50 هزار تومان 

 

 

 

 

دستگاه تصفیه آب easywell مدل ROC189 یک دستگاه تصفیه آب کم جا و رومیزی می باشد که علاوه بر دارا بودن پنج فیلتر اولیه تصفیه آب دارای فیلتر ششم مینرال یا قلیایی می باشد که در زیر شما را با فیلترهای این دستگاه آشنا می کنیم :

 

فیلترهای پیش تصفیه خطی ( Inline ) :

فیلترهای پیش تصفیه خطی یا Inline ، فیلترهایی هستند که در سر راه آب خام ورودی به دستگاه قرار می گیرند و وظیفه آنها تصفیه ابتدایی آب ورودی به دستگاه از مواد زائد درشت ، کلر و مواد سمی دیگر هستند تا آب را برای ورود به فیلتر ممبران یا فیلتر اصلی دستگاه تا حدودی تصفیه کنند . فیلتر های خطی یا Inline نیازی به محفظه نگهدارنده فیلتر یا هوزینگ ندارند و به تنهایی در دستگاه تصفیه آبeasywell مدل ROC189قابل استفاده هستند ولی ترتیب قرار گرفتن این فیلترها در دستگاه تصفیه آبROC189 بسیار مهم است . فیلتر اول این سری ، از الیاف پلی پروپیلن تشکیل شده است و مانند یک توری فشرده عمل می کند و فیلتر دوم و سوم از پودر کربن اکتیو تشکیل شده است که طی روش های گوناگونی تهیه می شود . از این فیلترها نیز می توان به عنوان فیلتر پشت یخچال استفاده کرد . مدت زمان تعویض این فیلتر حداکثر 9 ماه می باشد

 

 

فیلتر ممبران :

فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب به عنوان فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب می باشد . تمامی دستگاه های تصفیه آبی که دارای فیلتر ممبران یا R.O هستند قادرند تا 90 درصد املاح و مواد مضر آب را حذف نمایند و آبی سبک را به شما ارائه دهند . این فیلتر با استفاده از خواص اسمزی و دارا بودن منافذ بسیار ریز در حدود یکصد هزارم میکرون تمامی مواد و ناخالصی های مضر آب را جدا و دفع کند و فقط مواد لازم و مفید درون آب باقی بمانند . لازم به ذکر است به دلیل ریز بودن منافذ فیلتر ممبران هیچگونه میکروب ، باکتری ، ویروس و انگل از این فیلتر عبور کند . مدت زمان تعویض این فیلتر بسته به نوع آب منطقه و مقدار مصرف بین 18 ماه الی 36 ماه می باشد

 

 

فیلتر پُست کربن :

فیلتر پُست کربن به عنوان آخرین فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب می باشد که وظیفه حذف طعم و بوی نامطبوع آب را دارد . جنس این فیلتر از ذغال مواد گیاهی و یا صنعتی می باشد . مدت زمان تعویض این فیلتر یکسال می باشد .

 

 

فیلتر مینرال :

در دستگاه تصفیه آب easywell مدل ROC189 یک فیلتر بعنوان فیلتر ششم قرار دارد که وظیفه آن غنی سازی آب با مواد معدنی می باشد چرا که طی مراحل تصفیه آب بسیاری از املاح و مواد مفید آب گرفته می شود . این فیلتر مواد معدنی از قبیل کلسیوم ، منیزیوم ، سدیم را به آب اضافه می کند . این فیلتر به رنگ سفید و یا زرد موجود می باشد و مدت زمان تعویض آن یکسال است .

 

 

فیلتر قلیایی :

این فیلتر در بیشتر دستگاه های تصفیه آب easywell مدل Roc189 به عنوان فیلتر ششم جهت غنی سازی آب به مواد معدنی و بالا بردن Ph آب وجود دارد . استفاده از آب تصفیه شده قلیایی خواص پزشکی بیشماری دارد که اکثر پزشکان مصرف آب قلیایی را توصیه می کنند . این فیلتر در دو رنگ سفید و آبی موجود است و مدت زمان تعویض این فیلتر 12 الی 18 ماه می باشد .

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...