دستگاه تصفیه آب رومیزی سامسونگ

شرکت سامسونگ بدون شک یکی از بزرگترین و معتبر ترین سازندگان وسایل الکترونیک و لوازم خانگی در دنیا می باشد .این شرکت با نوآوری و ابداعات بسیاری در زمینه لوازم خانگی توانسته در بین مردم دنیا و حتی ایران جایگاه مناسبی را بدست آورد تا حدودی که لوازم خانگی تولیدی این شرکت جزء لوازم لوکس محسوب می شود. این شرکت بزرگ و نامی در زمینه تولید لوازم خانگی و الکترونیک صاحب سبک می باشد اما به جرات می توان گفت که در صنعت آب و فاضلاب و دستگاه های تصفیه آب هیچ حرفی برای گفتن ندارد. و در ابتدای این مقاله به صراحت اعلام می کنیم که هیچ نوع و مدلی از برندهای دستگاه تصفیه آب با نام تجاری سامسونگ نه تنها در ایران ، حتی در جهان وجود ندارد و عده ای از افراد سودجو از اعتبار بالای این شرکت سوء استفاده کرده و دستگاه های تقلبی و چینی را با نام این برند در ایران به فروش می رسانند.

جهت اطلاع از اصل و یا تقلبی بودن برند مورد نظر می توانید به سایت NSF.COM و یا WATER QUALITY  مراجعه نمایید و با وارد کردن نام برند مورد نظر ، در صورت اصل و معتبر بودن برند آن را خریداری نمایید .

 

 

توجه ! ! !

شرکت های تولید کننده لوازم خانگی مانند SAMSUNG و LG هیچ کدام تولید کننده دستگاه تصفیه آب و حتی فیلتر تصفیه آب نمی باشند و فروش هر گونه دستگاه تصفیه آب با این برندها سوء استفاده از بی اطلاعی مشتریان می باشد.

 

 

شرکت های تولید کننده دستگاه تصفیه آب زیادی در دنیا وجود دارد که دستگاه های تصفیه آب با کیفیت تولید می کنند که در این بین کشور تایوان با تولید برندهای معتبری مانند EASYWELL - FLUXTEK - PURICOM وC.C.K توانسته جایگاه مناسبی را در این صنعت با تولید انواع دستگاه تصفیه آب بدست بیاورد . دستگاه های تصفیه آب خانگی تولیدی این شرکت ها در انواع مدل های زیر سینکی و رومیزی عرضه می شود که همگی در بازار ایران موجود می باشند .

مزیتی که دستگاه تصفیه آب رومیزی برندهای یاد شده بالا دارند این است که بدلیل کم حجم و کم جا بودن می توان در هر مکان و نقطه ای از خانه و آشپزخانه ، آنها را قرار داد و از آن استفاده کرد . این دستگاه تصفیه آب رومیزی دقیقا مانند یک کیس کامپیوتر می باشد اما با ابعاد کمی بیشتر و مانند دستگاه های تصفیه آب زیر سینکی می تواند آب خام را تصفیه و قابل شرب نماید. با این تفاوت که بدلیل کم حجم بودن دستگاه مخزن آن کوچک تر است و تنها قابلیت ذخیره 3 الی 4 لیتر آب را دارد .

دستگاه های تصفیه آب رومیزی بدلیل داشتن ظاهری زیبا و شکیل ، می توان آنها را بر روی میز و یا کابینت آشپزخانه قرار داد و استفاده کرد .

بیشتر دستگاه های تصفیه آب رومیزی بخاطر فضای کم در داخل دستگاه ، دارای پنج فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب می باشند ولی تعدادی از این دستگاه ها دارای فیلتر مینرال و یا قلیایی به عنوان فیلتر ششم جهت غنی سازی آب می باشند . توصیه ما به شما ، خرید دستگاه تصفیه آب شش فیلتر با فیلتر قلیایی و یا مینرال می باشد . این فیلترها با اضافه کردن املاح معدنی بالا بردن PH آب ، به بدن جهت انجام فعالیت های روزمره کمک بزرگی می کنند.

 

جهت اصلاع از خواص فیلترهای مینرال یا قلیایی به این بخش مراجعه کنید .

 

 

تمامی دستگاه های تصفیه آب رومیزی دارای فیلتر اسمز معکوس یا همان ممبران هستند . این فیلتر قادر است تا حدود 80 درصد مواد زائد درون آب را از آب جدا کند و آبی سبک و گوارا را به شما تقدیم کند.

دستگاه های تصفیه آب رومیزی مانند دستگاه های زیر سینکی دارای ترانس، پمپ آب با قدرت بالا و سوییچ های قطع و وصل برق می باشند که باعث می شود دستگاه بصورت کاملا اتوماتیک کار کند.

در زیر تعدادی از برندهای معبتر و با کیفیت دستگاه تصفیه آب رومیزی نمایش داده شده است .

 

DASTGAHRUMIZY

 

 

 

مشتریان محترم می توانند با تماس با کارشناسان ما ، جهت خرید دستگاه تصفیه آب رومیزی اطلاعات کامل تری را کسب نمایند .

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...