garanty145   Guaranteed1646

 

 

 

 

 

 

 

 

 این دستـگاه از مدل های 7 مرحله (7 فیلتر )پایه دار اسمز معکوس خانگی است که بهترین و کاملترین نوع دستگاه تصفیه آب خانگی میباشد، علاوه بریک فیـلتر قلیایی کننده آب تصفیه ، مجهز به یک لامپ UV جهت از بین بردن میکروب ،انگل و باکتری آب تصفیه شده و تولید آب عاری از میکروب می باشد و برای مکانهایی که از آب چاه استفاده می کنند مناسب است . این دستـگاه مانند دیگر دستگاه های تصفیه آب ، مجهز به پمپ تولید فشار است که عملکرد سیستم را بهتر کرده و برای محل هایی که فشار آب کم بوده و توانایی عبور از فیلتر ممبران را ندارد مناسب می باشد. این دستگاه مانند سایر دستگاه های تصفیه RO توانایی حذف ناخالصی های معلق مانند شن و ماسه ، گل و لای ، زنگ لوله ، لجن ، جلبک و تمام ذرات تا 5 میکرون ، کلر ، قابلیت حذف ناخالصی های محلول در آب مانند املاح سنگین، نیترات ، آرسنیک ، ویروس ها ، میکروبها ، مواد سمی و شوینده را داراست. همچنین این مدل قادر به تبدیل آب شور به آب شیرین و کاهش چشمگیر سختی و سنگینی آب می باشد.این دستگاه قادر است تا 85 درصد املاح و مواد مضر آب را حذف و آب سبک و قابل شرب تولید کند .همچنین بخاطر داشتن مخزن 19لیتری امکان ذخیره آب تصفیه شده تا 12 لیتر وجود دارد . آب تولید شده در این دستگاه به دلیل نداشتن کلر ، نیترات ،میکروب ، انگل ، ویروس و سایر املاح مضر آب برای آشپزی ، تهیه غذا برای کودکان، آکواریوم ، گیاهان و همچنین افرادی که دچار ناراحتی دستگاه گوارشی ، سنگ کلیه و کم کاری کلیه هستند ، بسیار مناسب می باشد . لامپ UV یا اشعه ماوراء بنفش قادر است میکروب ، باکتری ،قارچ و انگلی که بدلیل کوچکی از فیلتر ممبران عبور می کند را در آخرین مرحله از آب تصفیه شده حذف نماید. این لامپ ساخت شرکت PHILIPS کشور لهستان می باشد که در نوع خود بهترین و قویترین مدل لامپ UV با قدرت 11 الی 15 وات با فرکانس 245 نانومتر می باشد ، این لامپ با تکنولوژی آمریکا و توسط شرکت فیلیپس برای استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی طراحی و ساخته شده و استفاده از آن هیچ گونه ضرری برای بدن ندارد . وظیفه فیلتر قلیایی نصب شده در این دستگاه ، بالا بردن PH آب و تولید آب قلیایی می باشد. در اثر مصرف نوشابه های گاز دار یا غذاهای چرب و سرخ کردنی که باعث ایجاد حالت اسیدی در بدن می شود ،مصرف آب قلیایی باعث غلبه بر حالت اسیدی در بدن می شود و به کبد در دفع مواد اسیدی کمک می کند. برتری این فیلتر نسبت به فیلتر مینرال (مواد معدنی) این است که علاوه بر قابلیت تولید آب قلیایی و یونیزه کردن ،مقداری مواد معدنی نیز به آب اضافه می کند و خاصیت آنتی اکسیدانی نیز دارد .

 

 

ALAMAT11
دارای لامپ UV جهت ضد عفونی و از بین بردن میکروب
دارای فیلتر قلیایی برای تولید آب با PH بالا
جلوگیری از ایجاد رسوب در كتری ، چای ساز و اتوی بخار.
دارای مخزن ذخیره پلی اتیلنی مقاوم در برابر پوسیدگی.
دارای پمپ تولید فشار برای مناطقی باآب کم فشار.
دارای شیر برقی جهت جلوگیری از جاری بودن مداوم پساب در زمان خاموش بودن دستگاه.
دارای شیر تنظیم TDS جهت تنظیم دقت تصفیه دستگاه
دارای پایه نگهدارنده فلزی که باعث استحکام دستگاه شده و نیازی به نصب به دیوار ندارد .
دارای عقربه فشارسنج جهت اطمینان از مناسب بودن فشار آب ورودی فیلتر ممبران.
دارای شیر مصرف استیل با آبکاری کرم و ظاهری شیک و زیبا
تصفیه آب تا 180 لیتر آب در شبانه روز
مخزن 12 لیتری برای ذخیره آب
قابلیت نصب همزمان به یخچال و آب سرد کن

 

 

 

ALAMAT22
میزان تولید : 200 لیتر در شبانه روز قابل ارتقاء تا 400 لتیر در شبانه روز
ظرفیت مخزن : 12 لیتر
فشار پمپ : 80 الی 125 psi
شیر مصرف :تمام استیل و کرم فانتزی اهرمی
دقت حذف ناخالصی ها : 0.0001 میکرون
درصد حذف ناخالصی ها: 80 تا 90 درصد
ولتاژ برق ورودی دستگاه : 220 ولت
ولتاژ برق پمپ : 24ولت
ولتاژ برق لامپ 24یو ویولت
ابعاد دستگاه : (cm) 37 (L) x 22 (W) x 43(H)
ابعاد مخزن ذخیره : (cm) 28 (L) x 28(W) x 40 (H)
حداقل دما : 5 درجه سانتیگراد
حداكثر دما : 50 درجه سانتیگراد
دارای گیج فشار سنج روغنی
دارای شیر تنظیم TDS برای تنظیم سختی آب
دارای سویچ های High pressure و Low pressure جهت کارکرد اتوماتیک دستگاه
تعداد فیلتر : 7 عدد
قطر شلنگ ها: " 1.4
قابلیت اتصال به یخچال
دارای فیلتر ممبران FilmTec آمریکا
ساخت کشور تایوان

 

 

ALAMAT33
فیلتر پلی پروپیلن: ( PP ) این فیلتر از جنس پنبه فشرده بوده که قابلیت حذف کلیه رسوبات شن و ماسه ، گل و لای ، زنگ زدگی لوله ها ، لجن ، ذرات معلق تا دقت 5 میکرون را دارد. زمان تعویض آن بین 3 تا 6 ماه می باشد .
فیلتر کربن گرانول : ( UDF or GAC ) این فیلتر از جنس کربن بوده که قابلیت حذف کلر آزاد ، سموم کشاورزی ، تری هالومتان ها ، طعم ، رنگ و بوی نامطبوع آب را دارد. زمان تعویض هر 6 ماه یکبار.
فیلتر کربن بلاک : ( CTO ) که قابلیت آن همانند کربن گرانول است به اضافه اینکه کلیه ذرات بزرگتر از 5 میکرون را نیز حذف می کند. زمان تعویض هر 6 ماه یکبار.
فیلتر ممبران : ( Membran ) این فیلتر فرایند اسمز معکوس را انجام داده و باعث حذف املاح سنگین و نمکهای مضر ، نیترات و نیتریت ، آرسنیک ، باکتری ، ویروس ، انگل ، کیست ، قارچ ، انواع میکروبها ، مواد شوینده ، آفت کشها ، سموم ، سرب ، جیوه ، تبدیل آب شور به آب شیرین و پایین آورنده سختی و سنگینی آب می شود. زمان تعویض 18 الی 24ماه یکبار.
فیلتر پست کربن : ( Post Carbon ) این فیلترازجنس پوست نارگیل بوده که هر نوع طعم و بوی احتمالی ناشی از ذخیره شدن آب در مخزن دستگاه را حذف می نماید. زمان تعویض این فیلتر هر 12 ماه یکبار.
فیلتر قلیایی: ( Alkaline ) این فیلتر با بالا بردن PH آب علاوه بر تولید آب قلیایی ،مقداری نیز مواد معدنی به آب اضافه می کند و برای کسانی که ناراحتی دستگاه گوارش دارند نیز مفید می باشد . زمان تعویض این فیلتر هر 12 ماه یکبار.
لامپ uv(اشعه ماوراء بنفش) :این فیلتر با داشتن اشعه ماوراء بنفش با قدرت 11 وات که توسط شرکت PHILIPS کشور لهستان جهت دستگاه های تصفیه آب طراحی شده انواع میکروب و باکتری را از بین می برد. عمر این لامپ 10.000 ساعت بوده و در حدود 4 سال عمر مفید دارد .در هر بار تعویض فیلتر نیازی به تعویض آن نیست .

 

مطالب مرتبط :

سيستم اسمز معكوس چيست
خواص فیلتر های مینرال و قلیایی
راهنمای انتخاب دستگاه تصفیه آب
سختی آب در نقاط مختلف کشور
حفظ کیفیت آب
نمای کلی مراحل تصفیه آب
خدمات پس از فروش


  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...