Guaranteed1646

garanty145

بدون شک دستگاه تصفیه آب خانگی puricom یکی از بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی در ایران و جهان می باشد که تحت لیسانس شرکت آمریکایی در کشور تایوان تولید می شود..این دستگاه مانند دستگاه های دیگر تصفیه آب دارای 6 فیلتر می باشد که علاوه بر پنج فیلتر اولیه دستگاه تصفیه آب که باید بر روی دستگاه تصفیه آب نصب باشد دارای یک فیلتر مینرال به عنوان فیلتر ششم جهت اضافه کردن مواد معدنی به آب تصفیه شده می باشد . این دستـگاه مانند سایر دستگاه های تصفیه RO توانایی حذف ناخالصی های معلق مانند شن و ماسه ، گل و لای ، زنگ لوله ، لجن ، جلبک و تمام ذرات تا 5 میکرون ، کلر ، قابلیت حذف ناخالصی های محلول در آب مانند املاح سنگین، نیترات ، آرسنیک ، ویروس ها ، میکروبها ، مواد سمی و شوینده را داراست. همچنین این مدل قادر به تبدیل آب شور به آب شیرین و کاهش چشمگیر سختی و سنگینی آب می باشد.این دستگاه قادر است تا 80 درصد املاح و مواد مضر آب را حذف و آب سبک و قابل شرب تولید کند . دستگاه تصفیه آب puricom از نظر ظاهری با دستگاه های دیگر اندکی تفاوت دارد و بر روی آن یک محافظ محکم که ظاهری زیبا به دستگاه می دهد قرار گرفته است . در این دستگاه فیلتر های پیش تصفیه در جلوی دستگاه در هوزینگ هایی با کیفیت که قابلیت چرخش 45 درجه رو به جلو دارند قرار گرفته اند و فیلترهای ممبران ، پست کربن ، مینرال و همچنین پمپ و ترانس دستگاه در پشت دستگاه تصفیه آب قرار گرفته اند.این دستگاه از نظر کارایی با تمامی دستگاه ها مشابه می باشد.

 

در دستگاه تصفیه آب puricom به جهت طراحی استاندارد و اصولی ، چهار اتصال در کنار دستگاه تعبیه شده است که که محل آب ورودی که با شکل شیر آب ، خروجی آب تصفیه شده که با علامت شیر آب تصفیه ، خروجی آب تصفیه شده به مخزن که با علامت مخزن و خروجی به سمت فاضلاب می باشد که نوع اتصال آنها فیتینگی بوده و با فشار دادن شیلنگ می توان آنها را به قطعات به راحتی وصل کرد و نیاز به دقت خاصی جهت اتصال ندارد .

 

همانطور که گفته شد پمپ آب دستگاه puricom در پشت شاسی پلاستیکی آن و به صورت عمودی قرار گرفته که این پمپ توانایی تولید فشار تا 120 psi را دارد .این پمپ دارای هد پلاستیکی مشکی رنگ قابل تعویض دارد و دیگر نیازی به تعویض تمام پمپ نیست.

 

مخزن دستگاه تصفیه آب puricom از جنس پلی اتیلن به ظرفیت 19 لیتر می باشد که توانایی ذخیره آب تا 12 لیتر را دارد.مخزن های دستگاه تصفیه آب از نوع مخزن تحت فشار می باشد و در هنگام خالی بودن مخزن در حدود 9 PSI فشار و در هنگام پر بودن 85 تا 90 PSI می باشد و می تواند تا 120 PSI فشار را می تواند تحمل کند و این توانایی را دارد که به هنگام قطع برق و یا آب ، بتوان از تمامی آب ذخیره شده استفاده کرد .

 

شیر برداشت دستگاه تصفیه آب puricom مدل ستاره ای با کیفیت می باشد که معمولا دسته آن به رنگ طلایی و بدنه شیر دارای آبکاری کُرُم می باشد.

 

دستگاه تصفیه آب puricom تمامی استانداردهای دستگاه تصفیه آب نظیر NSF، WQ، CE، ANSIو ISOرا دارد که تمامی این استانداردها تضمین کننده کیفیت دستگاه تصفیه آب می باشد.


 

 

 

ALAMAT11
دارای فیلترمواد معدنی برای تولید آب غنی شده با مواد معدنی

جلوگیری از ایجاد رسوب در كتری ، چای ساز و اتوی بخار.
دارای مخزن ذخیره پلی اتیلنی مقاوم در برابر پوسیدگی.
دارای پمپ تولید فشار برای مناطقی باآب کم فشار.
دارای شیر برقی جهت جلوگیری از جاری بودن مداوم پساب
دارای شیر تنظیم TDS جهت تنظیم دقت تصفیه دستگاه
دارای پایه نگهدارنده دستگاه که باعث استحکام دستگاه شده و نیازی به نصب به دیوار ندارد .
دارای عقربه فشارسنج جهت اطمینان از مناسب بودن فشار آب ورودی فیلتر ممبران.
دارای شیر مصرف استیل با آبکاری کرم و ظاهری شیک و زیبا
تصفیه آب تا 180 لیتر آب در شبانه روز
مخزن 12 لیتری برای ذخیره آب
قابلیت نصب همزمان به یخچال و آب سرد کن

 

 

 

ALAMAT22
میزان تولید : 200 لیتر در شبانه روز قابل ارتقاء تا 400 لتیر در شبانه روز

ظرفیت مخزن : 12لیتر
فشار پمپ : 80 الی 125 psi
شیر مصرف :تمام استیل و کرم فانتزی اهرمی

دقت حذف ناخالصی ها : 0.0001 میکرون
درصد حذف ناخالصی ها: 80 تا 90 درصد
ولتاژ برق ورودی : 220 ولت
ولتاژ برق پمپ : 24ولت
ابعاد دستگاه : (cm) 37 (L) x 22 (W) x 43(H)
ابعاد مخزن ذخیره : (cm) 28 (L) x 28(W) x 40 (H)
حداقل دما : 5 درجه سانتیگراد
حداكثر دما : 50 درجه سانتیگراد
دارای گیج فشار سنج روغنی
دارای شیر تنظیم TDS برای تنظیم سختی آب
دارای سویچ های High pressure و Low pressure جهت کارکرد اتوماتیک دستگاه
تعداد فیلتر : 6 عدد
قطر شلنگ ها: " 1.4
قابلیت اتصال به یخچال
دارای فیلتر ممبران FilmTec آمریکا
ساخت کشور تایوان

 

 

 

ALAMAT33
فیلتر پلی پروپیلن: ( PP ) این فیلتر از جنس پنبه فشرده بوده که قابلیت حذف کلیه رسوبات شن و ماسه ، گل و لای ، زنگ زدگی لوله ها ، لجن ، ذرات معلق تا دقت 5 میکرون را دارد. زمان تعویض آن بین 3 تا 6 ماه می باشد .

فیلتر کربن گرانول : ( UDF or GAC ) این فیلتر از جنس کربن بوده که قابلیت حذف کلر آزاد ، سموم کشاورزی ، تری هالومتان ها ، طعم ، رنگ و بوی نامطبوع آب را دارد. زمان تعویض هر 6 ماه یکبار.
فیلتر کربن بلاک : ( CTO ) که قابلیت آن همانند کربن گرانول است به اضافه اینکه کلیه ذرات بزرگتر از 5 میکرون را نیز حذف می کند. زمان تعویض هر 6 ماه یکبار.
فیلتر ممبران : ( Membrin ) این فیلتر فرایند اسمز معکوس را انجام داده و باعث حذف املاح سنگین و نمکهای مضر ، نیترات و نیتریت ، آرسنیک ، باکتری ، ویروس ، انگل ، کیست ، قارچ ، انواع میکروبها ، مواد شوینده ، آفت کشها ، سموم ، سرب ، جیوه ، تبدیل آب شور به آب شیرین و پایین آورنده سختی و سنگینی آب می شود. زمان تعویض 18 الی 24ماه یکبار.
فیلتر پست کربن : ( Post Carbon ) این فیلترازجنس پوست نارگیل بوده که هر نوع طعم و بوی احتمالی ناشی از ذخیره شدن آب در مخزن دستگاه را حذف می نماید. زمان تعویض این فیلتر هر 12 ماه یکبار.
فیلتر مواد معدنی : (Mineral ) این فیلتر با اضافه کردن مقداری مواد معدنی از قبیل کلسیم و منیزیوم به آب ، آن را غنی می کند و مواد معدنی که طی فرایند تصفیه از بین می رود را دوباره به آب اضافه می کند. زمان تعویض این فیلتر هر 12 ماه یکبار.

 


زمان تعویض فیلترها از طریق سامانه SMS یا تماس تلفنی توسط واحد خدمات پس از فروش اطلاع داده خواهد شد.

 

 

 

 

مطالب مرتبط :
سيستم اسمز معكوس چيست
خواص فیلتر های مینرال و قلیایی
راهنمای انتخاب دستگاه تصفیه آب
سختی آب در نقاط مختلف کشور
حفظ کیفیت آب
نمای کلی مراحل تصفیه آب
خدمات پس از فروش

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...