logonew

 

telefonvahedhkadamdt

 

 

نصب تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی به راحتی انجام می شود فقط کافیست کمی دقت و تخصص خود را برای انجام این کار به کار ببرید . اگر به هر دلیل نمی خواهید و یا نمی توانید نصب دستگاه تصفیه آب خود را به نصاب دستگاه تصفیه آب بسپارید ، ما به شما کمک خواهیم کرد تا دستگاه تصفیه آب خود را نصب کنید .

 

اگر فکر می کنید که نصب تصفیه آب برای شما سخت است و یا نیاز به راهنمایی بیشتر با کارشناس امور فنی شرکت آبرسان تهران تماس بگیرید

nassab2222

 

 

برای نصب تصفیه آب به چند ابزار مختلف مانند یک پیچ گوشتی چهارسو ، یک آچار فرانسه و یک دریل نیاز دارید .

ابتدا باید شیر آب ورودی به دستگاه را نصب کنید . عکسی را که می بینید یک سه راهی استیل است که بین شیر پیسوار ظرفشویی و لوله داخل دیوار قرار می گیرد و شیر آب ورودی به سوراخ داخل سه راهی استیل وصل می شود . مهره سر شیر آب دستگاه را باز کنید و شیلنگ سفید را از داخل آن رد کنید و شیلنگ را در داخل برآمدگی شیر قرار دهید و مهره را ببندید و سفت کنید . یک متر از این شیلنگ را ببرید و به اتصال هوزینگ اول که به رنگ آبی است وصل کنید .

shirvaserahisteel

 

 

در مرحله بعد شیر برداشت آب تصفیه را بر روی سینک ظرفشویی نصب کنید . برای این کار قسمتی از سینک ظرفشویی که به نظر شما برای نصب شیر تصفیه آب مناسب تر است را انتخاب نمایید و با مته شماره 12 سوراخ کنید . فقط قبل از سوراخ کردن سینک ظرفشویی از زیر سینک نگاه کنید که آیا محلی را که می خواهید سوراخ کنید از زیر باز است یا مانعی بر سر راه آن قرار دارد چرا که ممکن است بعد از سوراخ کردن سینک ، نتوانید شیر برداشت آب تصفیه را ببندید . بعد از سوراخ کردن سینک ابتدا رزوه های شیر را در داخل سوراخ قرار دهید و با مهره کوچک و واشر فنری از زیر شیر آب را سفت کنید . حال نوبت متصل کردن شیلنگ به شیر از زیر است برای این کار ابتدا مهره بزرگتر را در داخل شیلنگ بگذارید و شیلنگ را در داخل مهره سفید پلاستیکی قرار دهید و شیلنگ را به سوراخ ته شیر آب وارد کنید و مهره را ببندید و یک متر از شیلنگ را برای نصب دستگاه تصفیه آب ببرید و سر دیگر آن را به اتصال آزاد فیلتر زرد رنگ روی دستگاه متصل کنید .

 faucet

 

 

shirahromy

 

 

مرحله سوم نوبت آماده کردن خروجی فاضلاب می باشد . برای این کار هم می توانید شیلنگ را از کنار لوله فاضلاب ظرفشویی به داخل لوله فاضلاب وارد کنید و هم می توانید بست لوله فاضلاب دستگاه تصفیه آب را نصب کنید . برای انجام این کار ابتدا لوله فاضلاب ظرفشویی را مته 7 تا 10 می توانید سوراخ کنید و شیلنگ را به محل قرار گرفتن شیلنگ وارد کنید و بست را دور لوله فاضلاب ببندید و سر دیگر آن را به کپسولی فاضلاب که زیر هوزینگ فیلتر ممبران قرار دارد وصل کنید .

2

 

 

 

مرحله آخر آماده کردن مخزن جهت اتصال به دستگاه تصفیه آب می باشد . برای این کار شیر مخزن را به مخزن ببندید و شیلنگ را به آن وصل کنید . سر دیگر شیلنگ را به سه راهی فیلتر سفید رنگ بالای دستگاه متصل نمایید . به همین سادگی دستگاه تصفیه آب شما نصب شد . فقط کافیست که شیر آب ورودی به دستگاه تصفیه آب را باز کنید و دستگاه را به برق بزنید تا عمل تصفیه آب انجام شود .

 

 

 

بعد از راه اندازی دستگاه تصفیه آب کارهای زیر را انجام دهید :

1-هنگامی که دستگاه راه اندازی شد شیر برداشت آب روی سینک را باز کنید تا به مدت ده دقیقه آب از شیر برود تا فیلترها تمیز شوند .

2-شیلنگ ها را بطور کامل به داخل اتصالات فشار دهید تا نشتی آب از اتصالات نداشته باشید .

3-شیر مخزن را حتماً با نوار تفلون ببندید .

4-هنگامیکه مخزن پر شد و دستگاه خاموش شد شیر آب روی سینک را باز کنید تا مخزن خالی و شسته شود .

 

 

 

در صورت بروز مشکل و یا نیاز به راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید .

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...