waterpromain

 

اکنون که این مطلب را می خوانید مطمئناً شما هم به دنبال یک دستگاه تصفیه آب خوب و با کیفیت و با خدمات خوب و قابل اطمینان می گردید . دستگاه تصفیه آب واتر پرو یکی از این دستگاه ها می باشد که توانسته در ایران جایگاه مناسبی در بین فروشندگان و خریداران به دست بیاورد . برند دستگاه تصفیه آب WaterPro به دلیل داشتن قطعات با کیفیت ، فیلترهای مرغوب و خدمات عالی و سریع به سرعت در بین مشتریان به برندی مرغوب تبدیل شد . این دستگاه از سال 1388 وارد کشور شد و تا کنون کارنامه قابل قبولی را دریافت کرده است .برند تصفیه آب WaterPro دارای قطعات و لوازم با کیفیتی می باشد که در کمتر دستگاهی استفاده شده است که در زیر به توضیح آنها می پردازیم :

 

 

هوزینگ های دستگاه تصفیه آب WaterPro :

این هوزینگ ها از بهترین مواد تهیه شده اند. این هوزینگ ها از نوع مدل تک اورینگ می باشند که بدلیل کیفیت بالایی که دارند به راحتی و حتی بدون نیاز به آچار مخصوص تعویض فیلتر با دست سفت می شوند و به راحتی آب بندی می شوند . این هوزینگ ها حتی در اثر سقوط از ارتفاع یک متری نمی شکنند.

 

 

 

فیلترهای تصفیه آب WaterPro :

این فیلترها از مواد با کیفیت تایوانی تولید شده و درون دستگاه تصفیه آب WaterPro قرار گرفته اند . سه فیلتر پیش تصفیه این دستگاه گیاهی می باشد . فیلتر اصلی یا همان فیلتر ممبران این دستگاه برند Filmtec آمریکا و یا GoldToray ژاپن می باشد که در نوع خود یکی از بهترین فیلترهای ممبران موجود در بازار ایران و جهان می باشند .

فیلتر های پنجم و ششم این دستگاه از مواد مرغوب و سنگ های سیلیس تهیه می شوند .

 

 

 

پمپ دستگاه تصفیه آب WaterPro :

پمپ تصفیه آب WaterPro در نوع خود از بهترین پمپ های تولید کننده فشار آب می باشد . این پمپ جهت ایجاد فشار به آب برای عبور از فیلتر ممبران بر روی دستگاه تصفیه آب تعبیه شده و فشاری برابر با 125 Psi یا 8 Bar تولید می کند و بسیار بی سر و صدا می باشد .

 

 

 

مخزن دستگاه تصفیه آب WaterPro :

در بیشتر دستگاه های موجود در بازار معمولاً مخزن کوچک با مارک های معمولی قرار دارد اما این دستگاه از مخزن مارک تانک پک تایوان که از بهترین مخزن های دستگاه تصفیه آب در ایران می باشد برخوردار است . حجم کل این مخزن 19 لیتر می باشد که قابلیت ذخیره 12 لیتر آب را دارد .

 

 

 

شیر برداشت دستگاه تصفیه آب WaterPro :

شیر برداشت آب دستگاه تصفیه آب WaterPro از نوع اهرمی با آبکاری کُرُم می باشد که بر روی سینک در آشپزخانه نصب می شود و کیفیت بالایی دارد .

 

 

 

قطعات برقی دستگاه تصفیه آب WaterPro :

قطعات برقی در دستگاه تصفیه آب وظیفه کنترل اتوماتیک دستگاه تصفیه آب را به عهده دارند و باعث می شوند تا دستگاه تصفیه آب بصورت خودکار روشن و خاموش شود تا همیشه آب تصفیه شده در دسترس باشد . در این دستگاه از ترانس و سوییچ های کنترلی تایوانی استفاده شده تا دستگاه بر اثر روشن و خاموش شدن های زیاد ، از کار نیافتد و مشکلی در کارکرد دستگاه بوجود نیاید .

 

 

 

استانداردهای دستگاه تصفیه آب WaterPro :

دستگاه های تصفیه آب بدلیل مسائل بهداشتی باید حتما دارای استانداردهای وسایل غذایی و یا Food Grade باشند . این استانداردها تضمین می کنند که تمامی قطعات دستگاه ذکر شده بهداشتی و از نوع مرغوب هستند .

دستگاه تصفیه آب WaterPro دارای استانداردهای NSF و Water Quality می باشند که داشتن این استانداردها کاری بسیار دشوار و تضمین کیفیت کالای تولید شده می باشد.

 

 

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب WaterPro :

تمامی شرکت های معتبر عرضه کننده کالا و خدمات در دنیا به دلیل داشتن خدمات پس از فروش اعتباری در بین مصرف کنندگان پیدا کرده اند . شرکت آبرسان تهران نیز به همین دلیل اقدام به ارائه خدمات پس از فروش گسترده در سراسر ایران نموده است که این خدمات عبارتند از :

سرویس و تعمیر دستگاه تصفیه آب در زمان گارانتی بدون هیچ هزینه ای .

اعلام و ارائه خدمات تعویض فیلتر بصورت دوره ای به مشتریان محترم .

فروش و ارائه قطعات اصلی دستگاه در هنگام خرابی دستگاه با پایین ترین قیمت .

مشتریان محترم می توانند جهت بهره مندی از خدمات پس از فروش و تعویض فیلتر و سرویس های دوره ای دستگاه با شرکت آبرسان تهران تماس بگیرند و خدمات بی نظیر ما را تجربه کنند .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...