filmtek1

فیلتر ممبران یکی از مهمترین فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد که در مرحله چهارم و روی دستگاه بصورت خوابیده قرار می گیرد . این ممبران ساخت شرکت DOW آمریکا می باشد که یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های تولید کننده فیلتر ممبران در انواع مختلف خانگی و صنعتی تا قطر 8 اینچ می باشد . به فیلترهای ممبران در دستگاه های تصفیه آب فیلتر اسمز معکوس نیز می گویند. فیلترهای ممبران دستگاه تصفیه آب از یک رول کاغذی مانند با غشاء یا منافذی با ابعاد 0.00001 میکرون ( یک صد هزارم میکرون ) ساخته شده اند و قادرند املاح و سختی آب ( TDS )را تا حد قابل ملاحظه ای کاهش دهند و آبی سبک که برای آشامیدن و سلامتی انسان مناسب است را تولید کنند . شرکت ها و تولید کننده های بسیاری در زمینه تولید فیلتر اسمز معکوس یا ممبران در دنیا فعال هستند که به جراٌت می توان گفت شرکت DOW آمریکا که تولید کننده انواع فیلترهای ممبران خانگی و صنعتی ( ممبران معمولی ، آب شور و آب دریا ) تا قطر 8 اینچ می باشد جزء بهترینهای صنعت آب و فاضلاب می باشد و از ابتدا تا کنون توانسته با تولید انواع ممبران های با کیفیت رضایت مشتری را جلب کند و با در دست گرفتن نبض بازار در ردیف برترین تولید کنندگان این محصول قرار بگیرد.

فیلتر ممبران در دستگاه های تصفیه آب خانگی می تواند تا 20 هزار لیتر آب را تصفیه کند و این مقدار عمر فیلتر بستگی به سختی آب منطقه نصب دستگاه ، مقدار مصرف آب تصفیه شده در روز و نوع فیلترهای پیش تصفیه که در قسمت پایین دستگاه نصب می شوند دارد . هرچه سختی آب منطقه نصب دستگاه بالاتر باشد به همان نسبت قدرت تصفیه آب فیلتر ممبران پایین تر می آید. همیشه به خاطر داشته باشید فیلترهای پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب خانگی یا همان فیلترهای پایین دستگاه باید مرغوب و با کیفیت باشند چرا که مقدار فشردگی فیلتر اول که ذرات معلق و خاک آب را می گیرد و نوع پودر کربن در فیلتر دوم و نوع چسب به کار رفته در فیلتر سوم همگی در میزان عمر فیلتر ممبران نقش مهمی دارند و استفاده از فیلتر پیش تصفیه مرغوب باعث می شود تا محدوده عمر این فیلتر بین 18 ماه تا30 باشد . جهت اطلاع از زمان تعویض فیلترهای پیش تصفیه و ممبران می توانید به صفحه زمان تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب مراجعه کنید و یا با کارشناسان شرکت آبرسان تهران تماس حاصل نمایید تا از نحوه عملکرد هر فیلتر ، قیمت و زمان تعویض فیلترها مطلع شوید.

امروزه با توجه به تخصصی تر شدن هر چه بیشتر محصولات و همینطور فیلترهای دستگاه تصفیه آب عده ای افراد سودجو اقدام به فروش فیلترهای تقلبی و یا بی کیفیت هم نام و یا مشابه می کنند که نه تنها قادر نیستند آب را تصفیه کنند بلکه عمر کوتاهی نیز دارند و کمتر از یکسال عمر می کنند که هزینه زیادی را به مشتری تحمیل می کند. بر طبق اعلام شرکت DOW و یا دیگر برندهای معتبر ، فیلترهای ممبران اصل و با کیفیت بدلیل داشتن منافذ ریز با قطر 0.00001 میکرون قادر هستند تا 80 درصد میکروب ، انگل و ویروس های شناخته شده و خطرناک موجود در آب را حذف کنند و به فاضلاب هدایت کنند. به همین دلیل به شما مصرف کننده گرامی تاکید می شود تا حتماً از فیلتر ممبران Filmtec و یا برندهای معتبر و شناخته شده استفاده کنید تا به خود و خانواده تان آسیب نرسانید. این فیلتر همچنین قادر است تا املاح دیگر آب اعم از نیترات ، بنزن ، آرسنیک ، نیتریت ، فلزات سنگین ، کربنات سدیم و کربنات کلسیوم که باعث ایجاد رسوب در کتری می شود را کاملاً از آب حذف نماید و آب سبک و گوارایی را به شما عرضه نماید. ممبران های خانگی معمولا در ظرفیت های 50 ، 75 ، 80 ، 100 و 200 گالن در روز ( هر گالن 3.8 لیتر می باشد ) تولید و بر روی دستگاه های تصفیه آب خانگی نصب می شوند که به عبارتی تا 800 لیتر در روز آب خام را تصفیه و قابل شرب می کنند .فیلترهای خانگی می توانند تا سختی آب 2500 را به خوبی تصفیه کننند.

ممبران های Filmtec اصل دارای گواهینامه هایNSF ، FDA ،WATER QUALITY و ANSIهستند که همگی این گواهی نامه ها نشان دهنده استاندارد بودن و کیفیت بالای ساخت این فیلتر می باشد

شرکت آبرسان تهران در راستای اعتماد بالای مشتریان ، اقدام به عرضه فیلترهای اصل و با کیفیت نموده و شما مشتریان محترم می توانید از طریق تلفن و یا اینترنت فیلتر ممبران اصل و مرغوب را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت خریداری نمایید

 

مشخصات :

کشور سازنده تایوان تحت لیسانس شرکت DOW آمریکا

دقت تصفیه یک صد هزارم میکرون

حداکثر فشار قابل کارکرد 300 psi

قابل استفاده در دستگاه خانگی

روش تصفیه اسمز معکوس

عمر مفید 1.5 الی 2 سال

دارای 13 لایه فشرده

 

قیمت ممبران های خانگی :

قیمت فیلتر 50 گالن فیلمتک :130 هزار تومان

قیمت فیلتر 75 گالن فیلمتک: 140 هزار تومان

قیمت فیلتر 100 گالن فیلمتک: 260 هزار تومان


  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...