شرکت آبرسان تهران فعالیت خود را در زمینه تهیه و توزیع دستگاه های تصفیه آب خانگی از سال 1390 در شهر تهران آغاز نمود. این مجموعه از ابتدا سعی برآن داشته تا با کسب تجربه و شناخت نیازهای هموطنان، اقدام به تهیه و نصب انواع سیستم های تصفیه آب با تکنولوژی جدید و سازگار با محیط زیست نماید. در این راستا با بکارگیری متخصصان مجرب و همکاری با شرکت های معتبرشروع به تهیه و ارائه انواع سیستم های تصفیه آب از قبیل میکرو فیلتریشن ( MF ) ، الترافیلتریشن ( UF ) ، نانوفیلتریشن (NF) ، اسمز معکوس ( RO) و ضدعفونی با اشعه فرا بنفش یا همان UV را نمود.

امروز شرکت ابرسان تهران با دارا بودن عاملین فروش در سراسر ایران مفتخراست خدمات شایستهای را به بیش از8.000 مشترک در منازل مسکونی، شهرکهای صنعتی، مراکز تجاری و اداری اقسا نقاط کشور عزیزمان ایران اراعه نموده است .

اطلاع رسانی و انتقال دانش و آگاهی به مشتریان در خصوص انتخاب محصول مناسب با شرایط خود و نحوه بکارگیری و نگهداری از دستگاه ها، همواره از دغدغه هایاصلی مسئولین شرکت آبرسان تهران بوده و آموزش های لازم و بروز شده عاملین فروش و خدمات پس از فروش را در دستور کار خود قرار داده است. زیرا در این مجموعه اعتقاد به رفع نیاز مشتری با انتخاب و بکارگیری صحیح محصول است. دراین راستا گروه بصورت دوره ای و منظم اطلاعات و تجربیات خود را از طریق امکانات سخت افزاری و نرم افزاری بروز نموده و در اختیار مشتریان خود قرارمی دهد.

در این شرکت همواره سعی شده تا با در نظر گرفتن سلایق تمام مشتریان و آگاه نمودن هموطنان از انتخاب برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی . دانش و اطلاعات کافی و لازم را در این مورد به مشتریان محترم منتقل نموده تا بتوانیم سطح علمی و آگاهی مشتریان را در مورد دستگاه تصفیه آب خانگی بالا ببریم.

این شرکت علاوه بر فروش و نصب دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی در زمینه خدمات رسانی به مشتریان کارنامه موفقی داشته و توانسته در این زمینه رضایت مشتریان محترم را در زمینه خدمات پس از فروش جلب نماید .

نمونه دستگاه های نصب شده دربخش های آزمایشگاهی دانشگاه های تهران و شریف خود گواه کیفیت و اطمینان از محصول می باشد.

امید است تا با راهنمایی های شما عزیزان بتوانیم مشکلات را مرتفع نموده و خدمات شایسته تری را به شما ارائه نماییم .

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...