SOFTMAGHALE

 

 

 

شرکت سافت واتر یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین شرکت تولید کننده دستگاه تصفیه آب خانگی ، صنعتی و همچنین تولید کننده انواع فیلترهای پیش تصفیه و ممبران های دستگاه های خانگی و صنعتی می باشد . دستگاه تصفیه آب خانگی Soft Waterنیز یکی از قدیمی ترین برندهای دستگاه های تصفیه آب خانگی در ایران به شمار می رود . دستگاه تصفیه آب Soft Water یک برند تایوانی می باشد که در طی سالیان گذشته توانسته رضایت خریداران را از نظر کیفیت قطعات و ظاهر به خود جلب نماید . تولید برند نام آشنای Soft Waterهم اکنون در سه کشور تایوان ، چین و ایران می باشد که قیمت هر دستگاه با توجه به نوع قطعات ، کشور سازنده و قیمت دلار در ایران با هم متفاوت است که در پایین صفحه به طور کامل به آن می پردازیم .

 

 

هم اکنون به طور خلاصه به معرفی برند دستگاه تصفیه آب سافت واتر می پردازیم:

دستگاه تصفیه آب Soft Water دارای قطعات با کیفیت برقی و پلاستیکی می باشد . این دستگاه دارای یک پمپ آب قوی برای تولید فشار جهت عبور آب از فیلتر ممبران یا همان فیلتر اصلی دستگاه می باشد که در حدود 120 Psi می باشد و کاملا بی صدا و بدون لرزش می باشد . قطعات پلاستیکی دستگاه تصفیه آب soft Water از مواد اولیه نو و از نوع ABS 600 می باشد که دارای استحکام زیاد می باشد . مخزن این دستگاه در دو مدل TankPac و یا TankMax می باشد که هر دو این مخازن 19 لیتری می باشد و می تواند تا 12 لیتر آب تصفیه شده را در خود ذخیره کند . جنس این مخازن از نوع پلی اتیلن می باشد .

شاسی دستگاه تصفیه آب Soft Water در دو نوع فلزی و پلاستیکی می باشد که هر دو نوع آنها دارای استحکام زیادی هستند ولی ابعاد شاسی پلاستیکی کمی بزرگ تر از نوع فلزی آن می باشد و دچار پوسیدگی نمی شود .

این دستگاه دارای دو سوییچ High و Low پرشر می باشد که باعث می شود تا دستگاه بصورت اتوماتیک کار کند و نیازی به روشن و خاموش کردن دستی دستگاه نباشد.

 

قیمت دستگاه تصفیه آب Soft Water

قیمت دستگاه تصفیه آب سافت واتر، وارداتی ساخت تایوان هم اکنون با توجه به وضعیت قیمت ارز در ایران و نابسامانی شرایط واردات ، در حدود 3/000/000 الی 3/400/000 تومان می باشد .

قیمت دستگاه تصفیه آب سافت واتر ، وارداتی ساخت چین با توجه به اینکه کیفیت قطعات ساخت چین پایین تر از قطعات تایوانی می باشد ، در حدود 2/300/000 الی 2/500/000 تومان می باشد

قیمت دستگاه تصفیه آب سافت واتر ، مونتاژ ایران با قطعات تایوانی و با مخزن 4 گالن تانک پک ، قیمتی در حدود 2/000/000 تومان و با قطعات چینی و مخزن 3.2 گالن ، در حدود 1/750/000 الی 1/900/000تومان می باشد .

 

 

توجه داشته باشید که قیمت های اعلام شده در بالا مربوط به نیمه اول تیرماه 1399 می باشد .

 

 

لازم به ذکر است این قیمت ها بستگی به قیمت روز بازار ارز دارد و جهت اطلاع از قیمت دستگاه های تصفیه آب با همکاران ما تماس بگیرید .

 

 

 

 

 


 

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...