cckmain

 

 

 

telefonvahedhkadamdt

 

 

اگر به دنبال سرویس کار و تعمیر کار مطمئن برای دستگاه تصفیه آب سی سی کا C.C.K خود هستید نگران نباشید ما این کار را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام خواهیم داد .

شرکت آبرسان تهران یکی از چندین شرکت فعال در زمینه دستگاه تصفیه آب می باشد که از سال 1390 فعالیت خود را آغاز نموده است . شعار اصلی ما همیشه بر پایه اعتماد و رضایت مشتری بوده است . شرکت آبرسان تهران یکی از نمایندگان تصفیه آب C.C.K در ایران می باشد که از سرویس کاران مجربی در زمینه نصب و تعمیرات دستگاه تصفیه آب C.C.K بهره می برد . مشتریان محترم می توانند با شماره کارشناس فنی در تمامی ساعات شبانه روز در ارتباط باشند .

 

 

nassab2222

 

 

خدمات شرکت آبرسان تهران عبارتند از :

نصب دستگاه تصفیه آب C.C.K

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب C.C.K

تعمیر و سرویس دستگاه تصفیه آب C.C.K

جابجایی و نصب مجدد دستگاه تصفیه آب C.C.K

 

 

 

 

سرویس کار دستگاه تصفیه آبC.C.K 

تمامی سرویس کاران شرکت آبرسان تهران دوره های لازم جهت تعمیر و سرویس دستگاه های تصفیه آب گوناگون از جمله برند C.C.K را گذرانده اند بطوریکه قادر هستند تا تمامی دستگاه های تصفیه آبC.C.K را در منزل مشتری و در یک جلسه مراجعه تعمیر و اشکالات دستگاه تصفیه آب C.C.K را برطرف نمایند . کلیه قطعات استفاده شده در هنگام سرویس دستگاه تصفیه آب سی سی کا اصل و از برندهای معتبر می باشد که با قیمتی پایین تر از شرکت های دیگر به مشتری عرضه می شود . خدمات انجام شده نیز مانند نصب ، تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب سی سی کا با قیمتی پایین تر برای شما مشتریان محترم انجام می شود .

 

واحد خدمات پس از فروش شرکت آبرسان تهران آماده دریافت درخواست و ارائه خدمات نصب ، تعمیر و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب شما مشتریان محترم می باشد .

 

 

 

با کارشناسان فنی شرکت آبرسان تهران در تماس باشید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...