easywelllogo

 

telefontamas

 

 

اگر به دنبال سرویس کار مطمئن و با تجربه در زمینه سرویس دستگاه تصفیه آب EASYWELL می گردید ما به شما کمک می کنیم تا با تماس با کارشناسان بخش فنی شرکت آبرسان تهران ، مشکل دستگاه تصفیه آب خود را برطرف نمایید و هیچ نگرانی بابت این مسئله نداشته باشید .

 

nassab2222

 

دستگاه تصفیه آب ایزی ول یکی از پرفروشترین دستگاه های تصفیه آب خانگی در ایران می باشد که به دلیل داشتن تکنولوژی بالا در تولید تصفیه آب و داشتن ظاهری شکیل و زیبا و از طرفی داشتن مدل های مختلف برای همه نوع سلیقه ، به سرعت در بین مشتریان به دستگاه هایی پر فروش تبدیل شد . از مزایای انواع دستگاه های تصفیه آب EASYWELL این است که بدلیل کم جا و کم حجم بودن بیشتر مدل ها مانند مدل ROC189 و حتی مخزن ذخیره آب تصفیه شده ، در کوچک ترین فضاها جا می شود و حتی می توان آنها را بر روی کابینت و میز قرار داد .

 

خرابی دستگاه تصفیه آب EASYWELL به ندرت اتفاق می افتد اما در تمامی دستگاه هایی که دارای قطعات برقی هستند این اتفاق امری عادی است . از جمله خرابی هایی که زیاد در دستگاه های تصفیه آب ایزی ول اتفاق می افتد خرابی مخزن ذخیره آب درون دستگاه های تصفیه آب کیسی است مانند دستگاه تصفیه آب ایزی ول مدل ROC189 که خرابی مخزن آن زیاد است که جهت رفع این مشکل یا خود مخزن تعویض می شود و یا از مخزن های جانبی کم گرفته می شود .

 

شرکت آبرسان تهران به عنوان یکی از ده ها نماینده سرویس و خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب EASYWELL این اطمینان خاطر را به شما مشتریان محترم می دهد که در صورت خرابی و یا نیاز به هرگونه سرویس و تعمیر ، سرویس کاران ما این خدمات را برای شما به بهترین نحو ممکن انجام می دهند .

 

 

فقط کافیست با کارشناسان شرکت آبرسان تهران تماس حاصل نمایید و مشکل خود را با ما در میان بگذارید .

 

 

 

 

 

 

 


 

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...