Aquajoy-Logo11

telefonvahedhkadamdt

شرکت آبرسان تهران به عنوان یکی از نمایندگان آکواجوی در استان تهران و حومه به اطلاع مشتریان عزیزی که دستگاه تصفیه آب آکواجوی دارند می رساند که این شرکت آماده ارائه خدمات گسترده در زمینه دستگاه های تصفیه آب آکواجوی می باشد .

تمامی سرویس کاران شرکت آبرسان تهران دوره های لازم جهت انجام سرویس های دوره ای دستگاه های تصفیه آب Aquajoy را دیده اند و ما به شما عزیزان اطمینان خاطر می دهیم که کلیه خدمات انجام شده برای شما با کیفیت بی نظیری انجام شود .

کلیه قطعات و فیلترهای استفاده شده در هنگام خدمات اصل و با کیفیت می باشند و در پایان سرویس دستگاه تصفیه آب ، فاکتور با مهر شرکت آبرسان تهران به شما ارائه می شود .

logonew

خدمات شرکت آبرسان تهران عبارتند از :

نصب دستگاه تصفیه آب آکواجوی

اگر شما دستگاه تصفیه آب آکواجوی خریداری کرده اید و یا قصد نصب تصفیه آب قدیمی خود را در محل جدید دارید می توانید با شرکت آبرسان تهران تماس گرفته و در خواست خود را جهت نصب دستگاه تصفیه آب خود ارائه نمایید . نصاب شرکت در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و نصب دستگاه تصفیه آب شما را انجام می دهد .

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب آکواجوی

فیلترهای دستگاه تصفیه آب پس از نصب و راه اندازی دستگاه ، در مدت زمان مشخصی از بین رفته و نیاز به تعویض دارند . شرکت آبرسان تهران به عنوان یکی از نمایندگان دستگاه تصفیه آب آکواجوی با انجام این خدمات و ارائه فیلترهای اصل و با کیفیت به این خواسته شما پاسخ خواهد داد . فقط کافیست با شرکت آبرسان تهران تماس بگیرید و در خواست خود را ثبت نمایید .

سرویس و تعمیر دستگاه تصفیه آب آکواجوی

هر دستگاه تصفیه آبی که به قطعات برقی مجهز باشد ممکن است به سرویس و یا تعمیر قطعات نیاز پیدا کند . در صورتی که دستگاه تصفیه آب آکواجوی شما خراب شده است و یا نیاز به سرویس و تعمیر داشته باشد ما این کار را برای شما به بهترین شکل ممکن و با بهترین و با کیفیت ترین قطعات انجام خواهیم داد . کلیه قطعات و خدمات شرکت آبرسان تهران به شما عزیزان با ارائه فاکتور می باشد و قیمت کلیه قطعات قابل استعلام از دیگر شرکت ها می باشد . ما کیفیت بالا را به شما هدیه خواهیم داد .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات پس از فروش دستگاه های تصفیه آب آکواجوی با کارشناسان ما در ارتباط باشید


  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...