telefonvahedforosh

smartdropdiamondwhite

دستگاه تصفیه آب این لاین اسمارت دراپ مدل Diamond یکی از جدیدترین و به روز ترین مدل از دستگاه های تصفیه آب موجود در ایران می باشد که این مدل از دستگاه تصفیه آب این لاین با مدل لوتوس برند آکواجوی برابری می کند . دستگاه تصفیه آب Diamond دارای شش فیلتر تصفیه آب می باشد که پنج فیلتر آن ، پایه و اساس تصفیه می باشند و فیلتر ششم آن یک فیلتر مینرال است که می تواند مواد معدنی لازم درون آب را جهت غنی سازی آب به مواد معدنی تامین کند . دستگاه تصفیه آب این لاین اسمارت دراپ دارای شاسی فلزی می باشد که استحکام کافی به دستگاه برای نگهداری قطعات و فیلترها را به دستگاه می دهد و می تواند تا سالیان طولانی بدون زنگ زدگی و خرابی کار کند . دستگاه تصفیه آب Smart Drop مدل دیاموند دارای فیلترهای پیش تصفیه این لاین یا خطی می باشد که بصورت افقی بر روی دستگاه قرار گرفته اند و این مدل از فیلترها نیازی به هوزینگ یا محفظه نگهداری فیلتر ندارند . دستگاه تصفیه آب Diamond یک مدل زیر سینکی است که به دلیل ابعاد کم به راحتی در زیر سینک و کابینت جا می شود و فضای زیادی را اشغال نمی کند .

smartdropdiamond

 

دستگاه تصفیه آب اسمارت دراپ مدل دیاموند دارای یک مخزن ذخیره آب تصفیه شده 19 لیتری می باشد که توانایی ذخیره آب تا 12 لیتر را دارد و جنس آن از پلی اتیلن و در برخی مدل فلزی بوده و از نوع مخازن تحت فشار می باشد .

smartdroptank

 

 

شیر برداشت آب دستگاه تصفیه آب دیاموند از نوع استیل با دسته اهرمی می باشد که به دلیل داشتن روکش کُرُم دارای ظاهری شکیل و زیبا می باشد .

shirahromismartdrop

 

 

تمامی دستگاه های تصفیه آب که به روش اسمز معکوس عمل می کنند دارای یک فیلتر ممبران یا فیلتر اصلی هستند . فیلتر ممبران یا فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب اسمارت دراپ مدل دیاموند از برند فیلمتک Filmtec می باشد که این فیلتر طراحی آمریکا و تولید تایوان می باشد .

filmtecsmartdrop

 

 

دستگاه تصفیه آب اسمارت دراپ مدل دیاموند دارای 18 ماه ضمانت بدون قید و شرط می باشد و تا 12 سال نیز خدمات پس از فروش آن توسط شرکت آبرسان تهران تضمین می شود . در زیر مشخصات فنی ، تعداد و نام فیلترها به شما ارائه می شود .

 

 

 

مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب اسمارت دراپ مدل دیاموند

حذف کربونات کلسیوم ، رسوب و املاح زائد آب
دارای پمپ تولید فشار بسیار قوی آب برای مناطق کم فشار
دارای شیر برقی جهت جلوگیری ازهدر رفتن آب
دارای شیر تنظیم TDS جهت تنظیم دقت تصفیه آب
دارای شیر برداشت آب استیل با آبکاری کرم و ظاهری شیک و زیبا
تصفیه آب تا 200 لیتر در شبانه روز
مخزن 19 لیتری ذخیره آب تصفیه شده
قابلیت نصب همزمان به یخچال و آب سرد کن
فشار پمپ آب : 80 الی 125 psi
دقت حذف ناخالصی های آب : 0.0001 میکرون
درصد حذف ناخالصی های آب : 80 تا 90 درصد
ولتاژ برق ورودی : 220 ولت
ولتاژ برق خروجی : 24 ولت
ابعاد دستگاه : (cm) 37 (L) x 20 (W) x 43(H)
حداقل دمای کارکرد : 5 درجه سانتیگراد
حداكثر دمای کارکرد : 50 درجه سانتیگراد
دارای سویچ های High pressure جهت قطع اتوماتیک برق
تعداد فیلترها : 6 عدد
قطر شلنگ ها : " 1.4

دارای اتصالات تایوانی ارگانیک
دارای شاسی فلزی محکم و زیبا
قابلیت اتصال به یخچال
دارای فیلتر ممبران FilmTec آمریکا 

مشخصات فیلترهای دستگاه تصفیه آب اسمارت دراپ مدل دیاموند

فیلتر پلی پروپیلن این لاین :

این فیلتر از جنس پنبه فشرده بوده که قابلیت حذف کلیه رسوبات شن و ماسه ، گل و لای ، زنگ زدگی لوله ها ، لجن ، ذرات معلق تا دقت 5 میکرون را دارد .


فیلتر کربن اکتیو این لاین :

این فیلتر از جنس کربن اکتیو و بصورت پودری می باشد که قابلیت حذف کلر طعم ، رنگ و بوی نامطبوع آب را دارد .


فیلتر کربن بلاک :

این فیلتر قابلیت آن همانند کربن گرانول است که بصورت یک تکه و قالبی می باشد به اضافه اینکه کلیه ذرات بزرگتر از 5 میکرون را نیز حذف می کند .


فیلتر ممبران :

این فیلتر فرایند اسمز معکوس را انجام داده که در طی انجام این عمل ، املاح سنگین و نمکهای مضر ، نیترات و نیتریت ، آرسنیک ، باکتری ، ویروس ، انگل ، قارچ ، انواع میکروبها ، سموم مختلف ، سرب ، جیوه از آب حذف می شوند و می تواند آب شور را به آب شیرین تبدیل کند و سختی آب را تا حد چشمگیری پایین بیاورد .


فیلتر پُست کربن :

این فیلتر از جنس کربن ذغال شده چوب مرغوب ، پوست نارگیل و پوست پسته و گردو می باشد که قادر است هر نوع طعم و بوی احتمالی ناشی از ذخیره آب تصفیه شده در مخزن دستگاه را حذف نماید .

 

فیلتر مینرال :

این فیلتر با اضافه کردن مقداری مواد معدنی از قبیل کلسیم و منیزیوم به آب ، آن را غنی می کند و مواد معدنی که طی فرایند تصفیه از بین می رود را دوباره به آب اضافه می کند .

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه های تصفیه آب با کارشناسان ما در ارتباط باشید

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...