اداری . تجاری . صنعتی

 

12 ماه گارانتی بدون قید و شرط

قیمت 1,550,000 تومان 

این مدل دستگاه تصفیه آب از سیستم ROبهره می برد که قادر است در یک شبانه روز تا 1600 لیتر آب را تصفیه و قابل شرب نماید . این دستگاه معمولاٌ برای کارگاه های کوچک و یا منازلی که از آب چاه استفاده می کنند مورد استفاده قرار می گیرد .در این دستگاه می توان با نصب لامپ UV می توان آب را ضد عفونی کرد . اين دستگاه علاوه بر حذف ذرات معلق و مواد شيميايي موجود در آب ، توانایی تبدیل آب شور به آب شیرین را داشته و‌ قادر است سنگيني (TDS) و سختي (TH) آب را نيز تاحد قابل توجهي كاهش دهد. دستگاه RO-1600S ، با توجه به دارا بودن 2 عدد پمپ تامين فشار ، براي مناطقي كه فشار آب ورودي كمتر از حد نرمال است نيز مناسب مي باشد. آب تصفیه شده در این دستگاه را می توان در یک مخزن 1000 لیتری به بالا ذخیره و استفاده کرد همچنین می توان یک مخزن تحت فشار در سر راه آن نصب کرد تا آب با فشار در آن ذخیره شود .  

فیلترهای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی مدل RO-1600S
فیلتر پلی پروپیلن : ( PP ) این فیلتر از جنس پنبه فشرده بوده که قابلیت حذف کلیه رسوبات شن و ماسه ، گل و لای ، زنگ زدگی لوله ها ، لجن ، ذرات معلق تا دقت 5 میکرون را دارد. زمان تعویض آن بستگی به مقدار مصرف وکیفیت آب دارد .
فیلتر کربن گرانول : ( UDF or GAC ) این فیلتر از جنس کربن بوده که قابلیت حذف کلر آزاد ، سموم کشاورزی ، تری هالومتان ها ، طعم ، رنگ و بوی نامطبوع آب را دارد. زمان تعویض آن بستگی به مقدار مصرف وکیفیت آب دارد .
فیلتر کربن بلاک : ( CTO ) که قابلیت آن همانند کربن گرانول است به اضافه اینکه کلیه ذرات بزرگتر از 5 میکرون را نیز حذف می کند. زمان تعویض آن بین بستگی به مقدار مصرف وکیفیت آب دارد .
فیلتر ممبران : ( Membran ) این فیلتر فرایند اسمز معکوس را انجام داده و باعث حذف املاح سنگین و نمکهای مضر ، نیترات و نیتریت ، آرسنیک ، باکتری ، ویروس ، انگل ، کیست ، قارچ ، انواع میکروبها ، مواد شوینده ، آفت کشها ، سموم ، سرب ، جیوه ، تبدیل آب شور به آب شیرین و پایین آورنده سختی و سنگینی آب می شود. زمان تعویض آن بستگی به مقدار مصرف وکیفیت آب دارد.
فیلتر پست کربن : ( Post Carbon ) این فیلترازجنس پوست نارگیل بوده که هر نوع طعم و بوی احتمالی ناشی از ذخیره شدن آب در مخزن دستگاه را حذف می نماید. زمان تعویض آن بستگی به مقدار مصرف وکیفیت آب دارد .

 مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب خانگی مدل RO-1600S

میزان تولید : 1600 لیتر در شبانه روز 
فشار پمپ : 80 الی 125 
دقت حذف ناخالصی ها : 0.0001 میکرون
درصد حذف ناخالصی ها : 80 تا 90 درصد
ولتاژ برق ورودی دستگاه : 220 ولت
ولتاژ برق پمپ : 24ولت
ابعاد دستگاه : (cm) 50 (L) x 30 (W) x 90(H)
حداقل دما : 5 درجه سانتیگراد
حداكثر دما : 50 درجه سانتیگراد
دارای سویچ های High pressure و Low pressure جهت کارکرد اتوماتیک دستگاه 
تعداد فیلتر : 8 عدد
قطر شلنگ ها : " 1.2
قابلیت نصب شناور برقی برای جلوگیری از سر ریز آب
دارای فیلتر ممبران FilmTec آمریکا
        ساخت کشور تایوان

مطالب مرتبط :

سيستم اسمز معكوس چيست
خواص فیلتر های مینرال و قلیایی
راهنمای انتخاب دستگاه تصفیه آب
سختی آب در نقاط مختلف کشور
حفظ کیفیت آب