Guaranteed1646

garanty145 این مدل از دستـگاه تصفیه آب خانـگی اسمز معکوس ( RO ) خانگی است که علاوه بر دارا بودن 5 فیلتر اولیه سیستم RO دارای یک فیلتر مواد معدنی یا مینرال جهت غنی سازی آب خروجی از دستگاه می باشد. این دستگاه مجهز به پمپ تولید فشار است که عملکرد سیستم را بهترکرده و بـرای محل هایی که فشار آب کـم بوده و توانایی عبور از فیـلتر ممبران را ندارد مناسب می باشد. این دستـگاه مانند سایر دستگاه های تصفیه RO توانایی حذف ناخالصی های معلق مانند شن و ماسه ، گل و لای ، زنگ لوله ، لجن ، جلبک و تمام ذرات تا 5 میکرون ، کلر ، قابلیت حذف ناخالصی های محلول در آب مانند املاح سنگین، نیترات ، آرسنیک ، ویروس ها ، میکروبها ، مواد سمی و شوینده را داراست. همچنین این مدل قادر به تبدیل آب شور به آب شیرین و کاهش چشمگیر سختی و سنگینی آب می باشد.این دستگاه قادر است تا 80 درصد املاح و مواد مضر آب را حذف و آب سبک و قابل شرب تولید کند .همچنین بخاطر داشتن مخزن 12 لیتری امکان ذخیره آب وجود دارد آب تولید شده در این دستگاه به دلیل نداشتن کلر ، نیترات و سایر املاح مضر آب برای آشپزی ، تهیه غذا برای کودکان، آکواریوم و گیاهان بسیار مناسب می باشد . وظیفه فیلتر مینرال غنی سازی آب با مواد معدنی از قبیل کلسیم و منیزیوم می باشد به هنگام مصرف نوشابه های گاز دار یا غذاهای چرب و سرخ کردنی ، حالت اسیدی در بدن ایجاد می شود ، کبد برای دفع حالت اسیدی از کلسیم داخل استخوان استفاده می کند ، مصرف آب غنی شده با مواد معدنی به بدن در دفع حالت اسیدی کمک کرده و باعث حفظ کلسیم داخل استخوان می شود

 

 


 

ALAMAT11

دارای فیلترمواد معدنی برای تولید آب غنی شده با مواد معدنی

جلوگیری از ایجاد رسوب در كتری ، چای ساز و اتوی بخار.

دارای مخزن ذخیره پلی اتیلنی مقاوم در برابر پوسیدگی.

دارای پمپ تولید فشار برای مناطقی باآب کم فشار.

دارای شیر برقی

دارای شیر تنظیم TDS جهت تنظیم دقت تصفیه دستگاه

دارای پایه نگهدارنده فلزی .

دارای عقربه فشارسنج .

دارای شیر مصرف استیل

تصفیه آب تا 180 لیتر آب در شبانه روز

مخزن 12 لیتری برای ذخیره آب

قابلیت نصب همزمان به یخچال و آب سرد کن

 

 


 

ALAMAT22

میزان تولید : 200 لیتر در شبانه روز قابل ارتقاء تا 400 لتیر در شبانه روز

ظرفیت مخزن : 12لیتر

فشار پمپ : 80 الی 125 psi

شیر مصرف :تمام استیل و کرم فانتزی اهرمی

دقت حذف ناخالصی ها : 0.0001 میکرون

درصد حذف ناخالصی ها: 80 تا 90 درصد

ولتاژ برق ورودی : 220 ولت

ولتاژ برق پمپ : 24ولت

ابعاد دستگاه : (cm) 37 (L) x 22 (W) x 43(H)

ابعاد مخزن ذخیره : (cm) 28 (L) x 28(W) x 40 (H)

حداقل دما : 5 درجه سانتیگراد

حداكثر دما : 50 درجه سانتیگراد

دارای گیج فشار سنج روغنی

دارای شیر تنظیم TDS برای تنظیم سختی آب

دارای سویچ های High pressure و Low pressure جهت کارکرد اتوماتیک دستگاه

تعداد فیلتر : 6 عدد

قطر شلنگ ها: " 1.4

قابلیت اتصال به یخچال

دارای فیلتر ممبران FilmTec آمریکا

ساخت کشور تایوان

 

 


 

ALAMAT33

فیلتر پلی پروپیلن: ( PP ) این فیلتر از جنس پنبه فشرده بوده که قابلیت حذف کلیه رسوبات شن و ماسه ، گل و لای ، زنگ زدگی لوله ها ، لجن ، ذرات معلق تا دقت 5 میکرون را دارد. زمان تعویض آن بین 3 تا 6 ماه می باشد .

فیلتر کربن گرانول : ( UDF or GAC ) این فیلتر از جنس کربن بوده که قابلیت حذف کلر آزاد ، سموم کشاورزی ، تری هالومتان ها ، طعم ، رنگ و بوی نامطبوع آب را دارد. زمان تعویض هر 6 ماه یکبار.

فیلتر کربن بلاک : ( CTO ) که قابلیت آن همانند کربن گرانول است به اضافه اینکه کلیه ذرات بزرگتر از 5 میکرون را نیز حذف می کند. زمان تعویض هر 6 ماه یکبار.

فیلتر ممبران : ( Membran ) این فیلتر فرایند اسمز معکوس را انجام داده و باعث حذف املاح سنگین و نمکهای مضر ، نیترات و نیتریت ، آرسنیک ، باکتری ، ویروس ، انگل ، کیست ، قارچ ، انواع میکروبها ، مواد شوینده ، آفت کشها ، سموم ، سرب ، جیوه ، تبدیل آب شور به آب شیرین و پایین آورنده سختی و سنگینی آب می شود. زمان تعویض 18 الی 24ماه یکبار.

فیلتر پست کربن : ( Post Carbon ) این فیلترازجنس پوست نارگیل بوده که هر نوع طعم و بوی احتمالی ناشی از ذخیره شدن آب در مخزن دستگاه را حذف می نماید. زمان تعویض این فیلتر هر 12 ماه یکبار.

فیلتر مواد معدنی : (Mineral ) این فیلتر با اضافه کردن مقداری مواد معدنی از قبیل کلسیم و منیزیوم به آب ، آن را غنی می کند و مواد معدنی که طی فرایند تصفیه از بین می رود را دوباره به آب اضافه می کند. زمان تعویض این فیلتر هر 12 ماه یکبار.

 

 

 

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...