شرکت آبرسان تهران با افتخار اعلام میدارد که از سال 1389 در زمینه نصب ، فروش و خدمات پس از فروش دستگاه های تصفیه آب خانگی ، اداری و صنعتی فعالیت چشمگیری داشته است و تا کنون توانسته با خدمات ارزنده خود ، مشتریان فراوانی را جذب نماید . تمامی پرسنل و سرویس کاران شرکت آبرسان در زمینه کاری خود از تخصص بالایی بهره می برند بطوریکه شرکت های دیگری که در این زمینه فعالیت می نمایند نیز از تجربه بالای سرویس کاران ما بهره برده اند و تا این زمان از رضایت 100 درصدی مشتریان بهره برده ایم.

 

شرکت آبرسان تهران دارای نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب در تهران ، شهرهای شرق استان تهران ( دماوند ، پردیس ، جاجرود ، رودهن و بومهن ) ، استان البرز و توابع ، استان خراسان رضوی ( مشهد ) و استان خراسان جنوبی ( بیرجند ) می باشد .

 

شماره تماس سرویس کاران دستگاه تصفیه آب شرکت آبرسان تهران به شرح زیر می باشد :

 

 nassab2222

 

 

nassab12

 

 

 

خدمات ارائه شده توسط سرویس کاران مجاز شرکت آبرسان تهران به شرح زیر می باشد :

نصب دستگاه تصفیه آب :

نصب دستگاه تصفیه آب خانگی ، اداری و صنعتی مانند دستگاه های دیگر نیاز به تخصص و دانش در آن زمینه را دارد و بایستی توسط سرویس کاران مجرب صورت گیرد تا در هنگام نصب مشکلی برای دستگاه و فیلترهای دستگاه تصفیه آب بوجود نیاید .

 

 

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب :

فیلترهای دستگاه تصفیه آب بایستی در زمان اعلام شده از سوی شرکت تولید کننده فیلتر تصفیه اب تعویض شود تا کیفیت آب شرب سالم و پایدار بماند . تعویض فیلترها بایستی توسط سرویس کار انجام پذیرد چرا که فیلترها به هنگام نصب و بلافاصله پس از آن باید شستشو شوند تا آلودگی های فیلترها خارج شود و وارد مخزن ذخیره آب تصفیه نشود . اکثر مشتریان با این تصور که تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب کار راحتی می باشد اقدام به تعویض فیلترها می کنند و باعث خرابی فیلتر اصلی و طی آن خرابی مخزن می شوند .

 

 

تعمیر دستگاه تصفیه آب :

هر دستگاهی ممکن است بر اثر کارکرد و مرور زمان فرسوده و خراب شود . تعویض قطعات در دستگاه تصفیه آب ممکن استت راحت به نظر برسد اما تشخیص عیب دستگاه و استفاده از قطعات اصل و با کیفیت کار راحتی نیست و ممکن است دستگاه را دچار آسیب های بیشتری کند . سرویس کاران ما با تجربه بالایی که در زمینه کاری خود دارند ، عیب دستگاه را به راحتی تشخیص داده و با استفاده از قطعات با کیفیت اقدام به راه اندازی مجدد دستگاه می نمایند .

 

 

جابجایی دستگاه تصفیه آب :

ممکن است برخی از مشتریان به دلیل جابجایی محل سکونت خود ، نیاز به جابجا کردن دستگاه تصفیه آب خود پیدا کنند . سرویس کاران ما قبل از جابجایی ، ساعت و روز جابجایی را با مشتری هماهنگ کرده و در آن روز دستگاه را از محل قدیم خود باز کرده و در همان ساعت به محل جدید منتقل و نصب می نمایند .

 

 

خاطر نشان می شود که تمام کارهای انجام شده توسط سرویس کاران با ارائه فاکتور و مهمور به مهر شرکت آبرسان تهران می باشد و تمامی قطعات و فیلترهای استفاده شده از قطعات اصل می باشند .

 

 

 

 

 

 


 

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...