logonew

 

 

 

این بخش می خواهیم کمی راجع به دستگاه تصفیه آب مونتاژ ایران ، کیفیت دستگاه ها و قیمت تمام شده آنها برای شما توضیحاتی ارائه نماییم .

از سال 1380 که اولین دستگاه های تصفیه آب خانگی وارد ایران شد به دلیل پایین بودن نرخ ارز و ارزان بودن دستگاه های وارداتی از کشورهای چین و تایوان و همچنین قیمت پایین تر محصول وارداتی نسبت به تولید داخل ، هیچ شرکتی حاضر به ساخت و مونتاژ دستگاه تصفیه آب خانگی نبود . تمامی دستگاه تصفیه آب خانگی که در ایران موجود بود وارد کشور می شد . اما با گذشت سالیان متمادی و بالا رفتن نرخ ارز و همچنین به دلیل وجود تحریم ها و مشکلات به وجود آمده برای واردات دستگاه تصفیه آب خانگی ، چندین شرکت تصمیم به وارد کردن قطعات بصورت CKD و مونتاژ دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران گرفتند اما به دلیل قیمت بالای نرخ ارز هنوز تولید و ساخت دستگاه تصفیه آب در ایران از نظر هزینه های بالا ، توجیح منطقی ندارد .

شرکت های مونتاژ کننده دستگاه تصفیه آب با وارد کردن قطعات دستگاه تصفیه آب از معروف ترین برندهای دستگاه تصفیه آب چین و تایوان ، کار خود را شروع کردند که این برندها عبارتند از C.C.K ، SOFT WATER ، AQUATEC و ARTEC .

 

 

 

در این قسمت به طور کوتاه در مورد کیفیت برندهای گفته شده برای شما توضیحاتی ارائه می نماییم .

 

دستگاه تصفیه آب خانگی C.C.K مونتاژ ایران :

برند دستگاه تصفیه آب C.C.K یکی از معروفترین و پر فروش ترین برند دستگاه تصفیه آب در ایران می باشد که در طی سالیان متمادی به دلیل کیفیت بالای قطعات توانسته در بازار ایران جایگاه محکمی از نظر فروش داشته باشد . کارخانه اصلی این دستگاه در کشور تایوان می باشد که دارای استاندارد های لازم از جمله NSF که برای تمامی دستگاه های بهداشتی و تولید کننده مواد غذایی و خوراکی صادر می شود را دارد . کیفیت ساخت دستگاه تصفیه آب C.C.K به قدری بالا است که با نمونه وارداتی آن تفاوتی ندارد و از زمان ورود به ایران تا کنون کمتر دستگاهی دچار خرابی شده است . این برند فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی نیز تولید می کند که کیفیت آنها از نظر جذب و حذف مواد زائد در نوع خود بی نظیر است .

جهت دیدن مشخصات کامل دستگاه تصفیه آب C.C.K  بر روی عکس کلیک کنید .

cckmain

 

 

 

دستگاه تصفیه آب خانگی SOFT WATER مونتاژ ایران :

برند دستگاه تصفیه آب SOFT WATER جزء اولین دستگاه های تصفیه آبی بود که وارد ایران شد به طوری اکثر مشتریان ، نام این برند را شنیده و با آن آشنایی دارند . برند SOFT WATER همانند برند C.C.K از کیفیت بالایی از نظر ساخت و طراحی قطعات برخوردار است به طوریکه شباهت بسیار زیادی با برند C.C.K دارد . دستگاه تصفیه آب سافت واتر نیز تولید کشور تایوان می باشد اما به دلایلی استاندارد شرکت NSF آمریکایی را ندارد ولی از نظر کیفیت با برند های دیگر رقابت شدیدی دارد .

جهت دیدن مشخصات کامل دستگاه تصفیه آب SOFT WATER  بر روی عکس کلیک کنید .

softwatermain

 

 

 

 

دستگاه تصفیه آب ARTEC و AQUATEC مونتاژ ایران :

دستگاه تصفیه آب ARTEC و دستگاه تصفیه آب AQUATEC هردو از برندهای موفق چینی در بازار ایران می باشد که از نظر کیفیت قطعات و طراحی دستگاه تصفیه آب خانگی با نمونه های مشابه دستگاه تصفیه آب تایوانی برابری می کند . این دو برند از سال 1393 وارد بازار ایران شدند که بعدها شرکت ها به دلیل کیفیت خوب و پایین بودن قیمت قطعات چینی نسبت به تایوانی ، تصمیم به واردات و مونتاژ این دو برند در داخل ایران نمودند . برندهای دستگاه تصفیه آب ARTEC و AQUATEC هم از نظر کیفیت شاسی و قطعات و هم از نظر کیفیت فیلترهای به کار رفته در این دستگاه با دیگر رقبای خود برابری می کند . دستگاه تصفیه آب خانگی ARTEC نیز مانند SOFT WATER استاندارد NSF را ندارد .

 

 

جهت اطمینان از استاندارد برندهای مورد نظر به آدرس زیر مراجعه نمایید و نام برند را داخل کادر وارد نمایید .

www.nsf.org/certified-products-systems

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه تصفیه آب با کارشناسان ما در تماس باشید .

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...