screensho111111112222222233333333344444444445555555555666666666

 

telefonvahedhkadamdt

 

 

شرکت آبرسان تهران به عنوان یکی از دهها شرکت فعال در زمینه خدمات دستگاه تصفیه آب ، با افتخار آمادگی خود را جهت ارائه سرویس دستگاه های تصفیه آب اعلام می دارد .

 

 

این خدمات عبارتند از :

 

فروش انواع دستگاه تصفیه آب ایرانی و تایوانی

سرویس های دوره ای دستگاه های تصفیه آب

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب منزل شما

جابجایی و نصب مجدد دستگاه تصفیه آب

نصب دستگاه تصفیه آب منزل شما

نصب مجدد دستگاه تصفیه آب شما

 

 

شرکت آبرسان تهران با دارا بودن ده سال سابقه فعالیت در زمینه فروش و خدمات پس از فروش دستگاه های تصفیه آب ، دارای چندین سرویس مجرب و با تجربه می باشد که تمامی آموزش های لازم در زمینه دستگاه های تصفیه آب را گذرانده اند . تجربه سرویس کاران شرکت آبرسان تهران به حدی است که فقط با یکبار مرجعه به منزل شما سرویس و خدمات مورد نظر دستگاه تصفیه آب شما را انجام می دهند و نیازی به مراجعه دوباره نمی باشد . انجام کلیه سرویس های دستگاه تصفیه آب با ارائه فاکتور چاپ شده از سوی شرکت و مهمور به مهر شرکت می باشد تا مشتریان محترم هیچ نگرانی از بابت پرداخت قیمت های اضافه بابت قطعات و فیلترهای دستگاه نداشته باشند .

شرکت آبرسان تهران دارای سرویس کار با تجربه در تهران و حومه تهران و شهر کرج می باشد که شما می توانید با تماس با شرکت و ثبت درخواست خود ، در کمترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید .این خدمات در تهران و کرج در کمتر از 24 ساعت و در حومه تهران و کرج در کمتر 48 ساعت خواهد بود .

ما کیفیت و رضایتمندی را به شما هدیه خواهیم داد .

 

 

مشتریان محترم می توانند با تماس با کارشناسان شرکت آبرسان تهران ، درخواست خود در زمینه نصب و سرویس دستگاههای تصفیه آب را ثبت نمایند تا در اسرع وقت سرویس کاران با تماس گرفته و خدمات شما را انجام دهند .

 

 

 

 

 

    

 

 

 


 

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...