در ادامه این مطلب با بخشهای زیر آشنا می شوید :

قیمت انواع فیلترهای دستگاه تصفیه آب

توضیح اجمالی در مورد فیلترهای دستگاه تصفیه آب

 

 

 

servicekarimage

 

 

جهت اطلاع از نوع فیلتر و زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خود با شماره های 77999423 77999407 09120296614 تماس حاصل نمایید

 

 

 

شاید زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب شما فرا رسیده باشد اما نمی دانید چه فیلتر برای دستگاه تصفیه آب شما مناسب است و در چه مدت زمانی باید تعویض شوند . ما به شما کمک می کنیم تا با انواع فیلترهای دستگاه تصفیه آب ، قیمت و زمان تعویض آنها آشنا شوید و به راحتی فیلتر خود را انتخاب کنید و سفارش دهید . از آنجاییکه نوع دستگاه های تصفیه آب و مدل فیلترها تا حدودی با هم متفاوت است لازم است که در مورد نوع و مدل آنها بیشتر بدانید .

 

 

 

 

 dastgah

دستگاه های زیر سینکی :

این دستگاه ها همان طور که از نامشان پیداست زیر سینک ظرفشویی نصب می شوند به این دلیل که ظاهر مناسبی برای قرار دادن در دید عموم ندارند و باید در محیط بسته و یا زیر سینک و کابینت نصب شوند . این دستگاه ها دارای هوزینگ و یا محفظه نگهداری فیلتر هستند و درون آنها فیلترهای کارتریجی قرار می گیرد که نمونه ای از آنها نشان داده شده است . در اکثر دستگاه های موجود در بازار ایران از این فیلترها استفاده شده است . فیلترهای بالایی دستگاه تصفیه آب در همه نوع و مدل یکسان است که در آخر نشان داده شده است .

 

CCKFILTER

     قیمت 80 هزار تومان  

     

 

AQUAWINFILTER

     قیمت 100 هزار تومان   

              

 

FLUXTEKFILTER

  قیمت 290 هزار تومان

 

 

 

ISPRINGFILTER

  قیمت 350 هزار تومان

 

 

 

 

 

 

 

 

coverdastgah

دستگاه کم جا و یا کیسی :

این دستگاه ها همانطور که از نامشان پیداست کم حجم هستند و مانند کیس کامپیوتر می مانند به همین دلیل به آنها دستگاه های تصفیه آب کیسی می گویند . سه عدد از فیلتر این دستگاه ها نیازی به هوزینگ و یا محفظه نگهداری فیلتر ندارد و با دستگاه های بالا متفاوت است و به آنها فیلترهای خطی یا این لاین می گویند . اما سه فیلتر دیگر دستگاه مانند دستگاه های بالا است . در دستگاه هایی مانند برند Aquajoy ، Easywell و Fluxtek از فیلترهای خطی یا این لاین استفاده شده است .

 

 

CLEANPUREFILTER

 قیمت 200 هزار تومان

 

 

easywellfilter

 قیمت350 هزار تومان

 

AQUAJOYFILTER قیمت 280 هزار تومان

 

 

 

 

دیگر فیلترهای دستگاه تصفیه آب :

در دستگاه های تصفیه آب خانگی فقط سه فیلتر پیش تصفیه ممکن است با هم متفاوت باشند اما سه فیلتر دیگر دستگاه تصفیه آب مانند فیلتر ممبران ، فیلتر پست کربن ، فیلتر مینرال و فیلتر قلیایی در همه دستگاه های تصفیه آب یکسان است و قابلیت نصب بر روی همه دستگاه ها را دارد .

 

    

CSMMEMBERIN

قیمت 180 هزار تومان

 

FILMTEKMEMBRINE

قیمت 180 هزار تومان

EASYWELLMEMBRINE

 قیمت 280 هزار تومان

 

GOLDTORAYMEMBERIN

     قیمت 200 هزار تومان

 

USAMINERAL

قیمت 80 هزار تومان

 

T33MINERAL

قیمت 40 هزار تومان

 

TANKPACORP

قیمت 150 هزار تومان

 

HDORP

قیمت 450 هزار تومان

 

LIFEWATEWRPOSTCARBON

قیمت 60  هزار تومان

 

EASDYWELLPOSTCARBON

قیمت 90 هزار تومان

 

IRIPOSTCARBON

قیمت 40 هزار تومان

 

 

 

 

 

فیلتر ممبران :

این فیلتر اصلی ترین فیلتر در دستگاه های تصفیه آب است فرقی ندارد که دستگاه شما چه مارک و چه مدلی است .این فیلتر با برندهای مختلف قابلیت نصب بر روی دستگاه های تصفیه آب را دارد . مهمترین وظیفه این فیلتر در دستگاه تصفیه آب ، حذف مواد زائد از آب است بطوریکه می تو.اند میکروب ، باکتری و ویروس را از آب تصفیه جدا کند. عمر این فیلتر بین 18 الی 36 ماه است .

 

فیلتر پُست کربن :

این فیلتر دارای پودر کربن است و می تواند طعم و مزه بد آب را بگیرد و اب گوارا و خوش طعم به شما ارائه کند . عمر این فیلتر یکسال است .

 

فیلتر مینرال :

وظیفه این فیلتر اضافه کردن مقداری املاح معدنی مانند کلسیوم و منیزیم است . این فیلتر دارای سنگ های سیلیس معدنی می باشد . عمر این فیلتر یکسال است .

 

فیلتر قلیایی :

این فیلتر دارای مواد معدنی آنیون و کاتیون است که می تواند علاوه بر غنی سازی آب به مواد معدنی ، PH آب را تا حدودی بالا برد .عمر این فیلتر یکسال و نیم است .

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  • 1

مقـالات و اطـلاعـات عمومی در مورد آب

آشنایی با برخی از مقالات و اطلاعات عمومی موجود در زمینه آب و فاضلاب ، دستگاه های تصفیه آب و روش های نوین تصفیه آب

ادامه مطلب...